Svadobné šaty - kúpiť alebo požičať si?

vanessa0311
16. máj 2021

Ahojte chcem sa spýtať podľa vašich skúseností. Kupovali ste si šaty alebo požičali? Oplatí sa ísť do Poľska? Keby ste mohli vrátiť čas tak by ste požičali alebo naopak kúpili?

doda26
17. máj 2021

@vanessa0311 ano poznam ten salon, aj kamoska z tadial kupovala saty, to je skvely salon 😊👍 a mne tie korzetove drzali pekne len uz okolo tej desiatej, jedenastej som ich chcela mat dole, lebo sa mi uz tazsie dychalo ako som bola uz najedena 😃 ale zas ked si pozriem fotky tak za ten osi driek to asi aj stalo 😂 tak drzim palce pri vybere siat 😊

vanessa0311
autor
17. máj 2021

@zuvelyn ešte termín ani nemáme ale keby náhodou si ich ešte mala môžem sa ozvať? Alebo pošli fotku. Tiež mám takú postavu ako si opísala akurát prsia nemáme velmi

vanessa0311
autor
17. máj 2021

@doda26 ďakujem 🙂

monillia
18. máj 2021

@vanessa0311 na FB je stranka svadobny bazar , tam baby predavaju celkom pekne saty za super ceny, urcite by som nedala tolke peniaze iba za pozicanie

vrnk_1116
6. aug 2021

Baby dávam tip kde sa mi podarilo predať šaty po svadbe www.svadbujem.sk kebyže viem o tej stránke pred svadbou, isto si nekúpim predražené šaty v salóne. Kúpila som ich za 800e a predala som ich za 400e. Ale som rada, že ešte urobia radosť ďalšej neveste 🥰