• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tajný recept na väčšie prsia. Poznáte nejaký?

24. novembra 2016 
ee nie su studene....ja mam silikony skoro dva roky .Po dvoch detoch mi ostali len vytahane supky a tak som sa rozhodla pre silikony .Nikto nezbada ze su silikony ,pekne stoja a su take ako ked som mala 17 .Ja odporucam. :slight_smile:
27. jan 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie su studene ani tvrde, po pol roku-roku su na dotyk na nerozoznanie, samozrejme, ked si da bab co ma nulky velkost 4 tak na nerozoznanie nie su ale ked trafis normalnu velkost, no problem....vazne som precitala uz milion for a o niektorych babach co maju silikony (co mi povedali) som absolutne netusila na pohlad ze su to silikony. mojmu MM by nevadilo ani keby boli tvrdie, mam v nom podporu, rozhodli sme to obaja takze v pohode...potom vam pisnem ake su :wink:
27. jan 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už tiež povedala, že keby som mala mať v 30-ke dáke vyťahanco po kolená, tak si dám silikóny.
gijar, držím palce, daj vedieť... keby mi náhodou tie minikozy spali ku kolenám, nech sa mám o čo oprieť... :wink:
27. jan 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj milovala som tehotenstvo aj koli prsiam. A potom ked som kojila, to boli super balony :grinning: Prsia mi ostali o trocha vacsie ale to asi preto, ze ovisli. Som sa raz smiala, jedna baba tu napisala, ze ich ma jak psie usi :grinning: . TAk to mam aj ja :unamused:
27. jan 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marika, s tými ušami je to rôzne... pokiaľ máš uši loveckého psa, je to v pohode nie? :grinning: :grinning:
horšie to je asi s basetovskými ušami :zipper_mouth:
27. jan 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “požiadala zmazať z osobných dôvodov”
27. jan 2009 o 21:44 • majdzy666
také chlpaté? :astonished: :astonished: :astonished:
27. jan 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to co su za hlasky??? monkula, ty si to dorazila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja z vas umrem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ja ze vas idem pozdravit.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: preco tu nieje uplakany, ale vyrehotany smajl? :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuuuuuj ci sa len sulam od smiechu
ved to vobec nieje problem,ale sranda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sendi a tvoj prispevok z 18:02 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. jan 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monkula, ideeeeš :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “požiadala zmazať z osobných dôvodov”
28. jan 2009 o 08:14 • majdzy666
sendi,no čo?zobudila si sa s väčšími? :wink:
28. jan 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s vacsimi nie,s dlhsimi...sebi mi rano do jednej tak kopol,ze mam pocit ze je o par cm dlhsia... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sendi, monkula :grinning: :grinning: :grinning: prsa by sa mali fasovat po skončení materskej, napíšm Tomanovej? Z materskej na nové asi nenašetrím :zipper_mouth:
idem kuknúť tie podprdy, aby som mala aspoň kupírované uši čivavy http://www.bra.sk/sk-invisible-bra-act-u-part-ga/
28. jan 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ze pozdravujem Tomanovu....z tych penazi by som si nezaplatila ani zmensenie bradavky...jej je lahko,vsak ona ma peniaze na vsetko
28. jan 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a basetove uši :rolling_eyes: :grinning:
28. jan 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o akych podprdach sa bavite? So silikonovymi vlozkami? :sweat_smile: Mozno by som mala zaujem, aj ked neviem neviem... cez den stvorky a po zhodeni podprdy vecer dvojky :grinning: manzel by sa asi tak akurat "zabaval" :grinning:
28. jan 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadí ale keby mi podržala tričko tak som happy :grinning: , ja vyskúšam
28. jan 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sendi tak aspon dlhsia ked uz nie vecsia :grinning:
28. jan 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sendi ,že nezaplatial ani bradavku, si ma teraz dosekala :grinning:
28. jan 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ste už pri podprdach,aj vy ste v tych na kojenie vyzerali ako ja? čiže debilne ako nejaká dojka... :grinning:
28. jan 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala krasne dvoky pred porodom, a po porode sa mi vratilo moje cislo 0+ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak musíš byť stale tehotná :grinning:
28. jan 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikalove, ja som si v tých podprdách pripadala ako ty, ako dojka :grinning:
28. jan 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tie podprdy vobec nenosila :grinning: :grinning: uz len na pohlad to bolo hrozneeeeeeee ja som nosila normalne moje co aj predtym :grinning: :grinning: som si ani nemusela kupovat ine len som si dala dozadu ten "predlzovak"
28. jan 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba, mne v tehu a počas dojčenia tak narástli kozy, že som sa do svojich nevpratala :grinning:
28. jan 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehehe ze dojka ja tak vyzeram doteraz :sweat_smile: , ale ked si beriem nejake vyzyvavejsie tricko tak rychlo menim za push upku :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok