• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tajný recept na väčšie prsia. Poznáte nejaký?

24. novembra 2016 
Ale aj tak bi som chcela aspon o trochu vecie ale nechcela bi som C D... To uz ni len trochu ostatok bi zariadila push up podprsenka :grinning:
30. sep 2015 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Predám tabletky Decofemm beauty breast 2 a pol krabičky,v jednej krabičke je 120tabletiek,dokopy je to 300tabletiek.Cena dokopy aj s poštovným je 30€.Pôvodná cena za 2 a pol krabičky by Vás vyšla 88€ na predajných stránkach tohto výrobku.S manželom plánujeme bábätko,tak som ich vysadila.
13. feb o 16:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ak niekto velmi ale veľmi chce väčšie prsia, tak využije vlastnosť organizmu pri otehotnení. Je to príjemné ale treba to včas zastaviť. Myslim že efekt za to stojí.
2. apr o 22:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievčatá, ja mám 2 deti, staršie som dojčila rok, mladšie 2 roky. Neostali mi malè prsia len jeden prsník a to vãm teda poviem, že je problém. V zime je to v pohode, ale leta sa bojím :frowning2: a to som dojčila na striedačku z oboch prsníkov, ale len jeden mi "vyťahali". Tak neviem či mám začať šetriť na plastiku alebo skúsiť nejaké krémy... Nemá s tým niekto skúsenosť? PROSÍM INFO
17. apr o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@matilda94 Žiadne krémy ani tabletky ani prípravky na to bohužiaľ neexistujú - ako ani napríklad na chudnutie a podobne - všetko sú to len marketingové ťahy na zúfalých ľudí. Budeš musieť - bohužiaľ - začať šetriť na plastiku. :wink:
17. apr o 15:46  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
evittam tak to ďakujem... :wink: no čo už, nejako s tým budem musieť prežiť, kým našetrím. Len najhoršie je, že ja milujem vodu, kúpaliska, priehrada. A v plavkách veru nič neschovám :frowning2:
20. apr o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jeccta ahoj prosim ta mozes na mail rebecca 1805@gmail.com
8. aug o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maria6573 vazne ti to pomohlo mozes mi na mail rebecca1805@gmail.com
8. aug o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pri tomto nazve temy mi napadla len jedna vec...ist na plastiku a nikomu o tom nepovedat :grinning:
8. aug o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kristinka94 brala akurat tak ich peniaze a podiely na zisku z predaja, ale urcite nie take lacne smejdove tabletky na oblbovanie ludi ...
9. sep o 00:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
19. sep o 17:32 • bee_1
mne pomohla náhoda - nedopatrením som pila čaj v období menopauzy s červenou ďatelinou - obsahuje prírodné fyto-estrogény, ktoré pri pravidelnej konzumácii významne prispievajú k zdraviu a dobrému pocitu počas menopauzy........
mala som ho v sklenenej nádobe a keď som zistila, že nepijem čaj na chudnutie ale na menopauzu, bolo mi divne - ten bol nerozbalený v šuflíku :slight_smile:)))) takže ho dodnes pijem keď mám pocit, že mi prsia padli. a menopauzu ešte nemám, väčšie / pevnejšie prsia zato áno
19. sep o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aris2 som rada že to serum ešte existuje,si to písala už dávno, no určite si ho kúpim ked dokojím. aj mne sa koža dosť natiahla, natierala si si s tým aj brucho alebo boky?
13. okt o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lulik23 vyskusala si teda tie kremy na spevnenie poprsia? Ktore Ti naozaj pomohli? Dakujem
29. okt o 00:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
8. nov o 14:50 • janalm
@janalm chod do riti s tym affiliate webom, ved to davas do vsetkych diskusii ake len na internete najdes, uz som to videla minimalne 50krat, je to trapne si takto robit reklamu...si myslis ze kazdy je taky blby ze ti na tie akoze zlavove kupony hned skoci?
24. nov o 00:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok