Tehotná a opustená

lea1333
28. aug 2012

ahojte kocky zakladam tu to temu pre zeny a dievcata ktore maju rovnaky problem-pribeh ako ja
snazili sme sa o babo skoro 2,5roka 1krat som otehotnela po 9mes len sme o babo prisli v 11tt potom som preskakala vseliake vysetrenia a na koniec ked sa nam nedarilo ani po 1,3mes pocat navstivili sme centrum asistovanej reprodukcie a po vysetreniach sme sa dohodli ze podstupime IUI cakala som na mrchu aby som mohla zacat zo stimulaciou a ona neprichadzala tak som si spravila tehu test a tam // krasneeeee ciarocky a to bol asi posledny stastny den pre mna s ockom sme sa tesili len ze stalo sa pre mna nepochopitelne chlap ktoreho som milovala a vybrala som si ho za otca mojho dietat nas opustil a zmenil sa tak ze ho nespoznavam cize som ostala sama len z drobcekom v brusku
tak ze tata tema je venovana zenam ktore ostali v tehotenstve same kocky my to zvaladneme 😉

wisinka
28. aug 2012

prajem vela sil, tes sa z babatka, on je fakt blbec, ze sa nezaujima, a prepasne obdobie ako bude rast. vazne nechapem, ze chcel a teraz nic... no tazko radit. S rodicmi sa treba porozpravat, budu predsa starymi rodicmi, ci chcu alebo nie, a ty si ich dieta.

moonlightka
28. aug 2012

@lea1333 hmmm ani dalej nepatras? v com si sa v jeho ociach zmenila a tak? neriesite to dalej? ved to treba riesit...narodi sa aj jeho dieta....a nehra tam rolu este niekto dalsi 😝

lea1333
autor
28. aug 2012

@moonlightka nie neriesim to pre mna skoncil on ako chlap a otec uz davno preto ze mi povedal ze jemu je jedno ako budeme zit ze nech skapeme aj odhladu a ze mam co som chcela tuzila som po dietati tak ho mam!a tym padom nemame co riesit mi dvaja!

lea1333
autor
28. aug 2012

@eaka 😀 😀 😀 preklep ma 2deti

moonlightka
28. aug 2012

@lea1333 a on ho teda chcel alebo nechcel?

snazilka1983
28. aug 2012

@lea1333 mojko ked toto citam tak to veru znie hrozostrasne. ja nechapem ako sa niekto dokaze takto otocit o 360 stupnov. je to pre mna nepochopitelne ze ti hovori taketo strasne veci. byt tebou ho do gul nakopem a paradne prepac za vyraz. ale poviem ti chlapom asi prepina z toho ze si hned pomyslia ze ked je zena uz tehu tak nebude sex aspon toto sa mi utvrdilo u kamoskynho muza. cele tehu nemal sex ale tesil sa, a babo sa narodilo a chlapa niet. aspon to tvrdi ta kamoska ze toto ho zmenilo. caka ich rozvod. ja uz neviem iny dovod aby sa chlap zmenil takto rapidne. ☹ ved mohol sakra skor uvazovat ci chce alebo nechce babo blbec.

moonlightka
28. aug 2012

@lea1333 no a ak ma dve deti o ktore sa nestara preco si s nim zostavala...ved tym daval jasne najavo ze to urobi znovu, ci nie?

lea1333
autor
28. aug 2012

@momobobo no mna jeho rodina nemusi ani neviem preco v zivote som nikomu nic nespravila ale bola som taka ze som ich synovi neskakala omkolo riti a robil vela veci sam a to sa jeho mamicke asi nepacilo ale chystam sa aj jej volat a vydiskutovat si s nou akeho ma uzasneho syna ze si spravil dieta a odmieta zodpovednost a to este ani neviem ci to uz oni vedia ze som tehotna a mama moja?ta ma problem sama zo sebou ci ze som v tom sama 😔

lea1333
autor
28. aug 2012

@moonlightka vies ked ti niekto 2roky tvrdi ze chce mat konecne kompletnu rodinu a ako strasne chce dieta a citis ze ta miluje tak nemas dovod pochybovat dokonca aj o ruku ma poziadal a teraz mi zobral aj ten prsten co som nosila 😒

janicka11
28. aug 2012

ahoj,prajem Ti veeeeeeela veeeeeela sil budeš štatsná uvidíš to aj s babetkom,je to chudák,,,,usmievaj sa nedovol aby si sa trapilla a bábo tiež... 😉

lea1333
autor
28. aug 2012

@snazilka1983 hej povedal ze splnil moj sen a mam mu dat uz púokoj ze ked som ho tk strasne chcela ho mam 😢

lea1333
autor
28. aug 2012

@moonlightka sak jasne ze chcel sak sme sa 2roky trapili a bojovali a ked sa to stalo tak sa zmenil!

moni244
28. aug 2012

@lea1333 hentoho "chlapa" by mali vykastrovať.

snazilka1983
28. aug 2012

@lea1333 ty vole ja normalne neverim ze takyto chlapi existujuuu. ja ked toto citam ja mam asi vacsiu zlost nez ty. 😠 😠

rora
28. aug 2012

Viem ako sa citis, ja som vsetky poradne,vsetky velke ultrazvuky a dokonca aj 3D ultrazvuk absolvovala sama slzy som drzala na krajicku ked som videla ako tam s tehotnou prisiel nielen partner ale pomaly cela rodina aby sa pozreli na babatko!! 😢 som sa citila ako posledny pes co nikoho nezaujima... neboli sme s priatelom sice uplne rozideny,ale ani vztah sme nemali bohvieaky - len taky formalny - kvoli dietatu, vztah typu "aby sa nepovedalo". tiez sa bohviek nezaujimal,neprezival nic, ako kus kamena 😔 neviem ale potom co ho to zrazu napadlo ze chce byt pri porode 😕 tak aj bol, aspon videl o com to cele je a ze moze drzat hubu a prestat si mysliet ze je to len tak a ze by to aj chlap zvladol. trt makovy. o malu sa zaujimal ked sa narodila, teda pokial sme boli v nemocnici. ked sme prisli domov ani na nu nepozrel, trvalo to mesiac... co som sa ja doma po nom nahulakala 😔 co sme sa nahadali.... 😔 trvalo to POLROKA kym zacal chapat ze je otec a ze sa treba STARAT RIADNE!!! nie len dat mi par eur na plienky a na ine "somariny". az ked videl ze mala je "maly clovek" - teda niezeby dovtedy nebola, ale pri nic nerobiacom skoro nehybnom malom babatku ju akosi nebral vazne, ale az ked zacala sediet,neskor sa stavat a lozit, tak az teraz vidim ze ju ma rad a zacina sa jej venovat (aj ked to samozrejme nie je ukazkove,ale aspon cosi...)
Tymto som chcela povedat, ze vela chlapov su obycajni zbabelci ktori maju len sladke recicky ako by chceli dieta a ked sa uz stane,ze maju priatelku tehotnu, tak zaradia spiatocku a az ovela neskor si to uvedomia ze MAJU DIETA. Alebo niektori neuvedomia. Prajem ti aby si nebola ten druhy pripad. No nateraz ti zelam vela sil, aby si to obdobie jeho "uvedomovania" prezila ako sa najlepsie da a hlavne neklesaj na nalade. Vela zien si tymto preslo, neboj, bude aj lepsie.... 😔

moonlightka
28. aug 2012

@lea1333 je to veru smutne...ale zasa ma to aj tu lepsiu stranku...aspon sa nebudes s blbcom otravovat a urcite na svete caka niekto kto ta bude milovat aj s tvojim babatkom...bud rada a chod za lepsim zivotom ...na to mysli...budes mat babatko ktore ta bude lubit a urcite sa objavi aj niekto super a budete pekna rodinka...chce to vela odvahy...trpezlivost a cas, ktory napokon vsetko vyriesi...vykasli sa uz na to a skus zit kazdy dalsi den s pocitom, ze stastie pride 😉 drzim palce

momobobo
28. aug 2012

@lea1333 no ten môj bol rozvedený a vedel rozprávať celé dni a noci o tom aký je šťastný že ma mňa a chcel rodinu a akoby sa on o nás staral a podobné veci a ja sprostá, slepá a naivná že sa poučil a vážiť si bude rodinu som si myslela ale dnes už len mávnem rukou a je mi ukradnutý nespája nás vôbec nič 🙂

sissy27
28. aug 2012

@lea1333 na toto ti napíšem len jedno - radšej inteligentná samota, ako blbá spoločnosť... btw. ty už sama nikdy nebudeš 😉

lea1333
autor
28. aug 2012

@moonlightka dakujem

lea1333
autor
28. aug 2012

@momobobo asi aj ja som bola taka najivna*!

sintra
28. aug 2012

ja sice aktualne toto neriesim, ale mam zazite a tak chcem vsetky v podobnej situacii a specialne zakladetelku temy povzbudit 🙂 Neboj, zivot sa kvoli jednemu debilovi nekonci! Pridu este velmi tazke chvile, ale aj velmi krasne a v konecnom dosledku on stratil ovela viac, ako ty 😉
Drzim palce!

lulu89
28. aug 2012

@lea1333 Ahoj.......vobec ti nezavidim tvoju situaciu......mas to naozaj tazke,ale zvladnes to 🙂
Ja som len v 13 tyzdni a na babo som ostala tiez sama......mama rozvedena,otec ma zaprel a tak mam len ju.....robi za minimalnu mzdu a ma 2 brigady.......ja mam pracu,ale tiez uvidim ako to zvladneme....................
DRZIM TI PALCE A AJ MALEMU 😀

katrin31
28. aug 2012

@lea1333 tak to sa potom dalo cakat..aj ked chapem ze si verila ze prave s tebou zostane..uz ked ma deti a nestara sa o ne tak to ti malo vela povedat..ale tych 23 deti si dufam myslela len obrazne..

lea1333
autor
28. aug 2012

@katrin31 BOL TO PREKLEP ma 2deti o jedno sa stara aj k nam chodilo ale to druhe bola jednonocova nahoda! 😒 a moje dieta je 2rocna snaha kltoru zahodil!

lea1333
autor
28. aug 2012

@lulu89 dakujem velmi pekne aj ja tebe drzim palce

katrin31
28. aug 2012

@lea1333 je to fakt smutne..a musi to byt pre teba hrozne smutne a tazke.a byvas sama teraz hej? zili ste spolu a on sa odstahoval?.. ja ked sa niecoho bojim, nejakej situacie tak si poviem ze to zvladli ini tak to musim zvladnut aj ja..neboj, pride niekto lepsi a budes stastna.dufam,ze coskoro..

lea1333
autor
28. aug 2012

@katrin31 hej byvali sme u nas teda v maminom byte ale uz sa odstahovala asi 1tyz po tom co som zistila ze som tehotna a nic ziadny kontakt! 😒

janulka1980
28. aug 2012

@lea1333 ani som netusila ... 😔
prajem ti, nech zacne svitat na krajsie casy a toto bola uz len spomienka ...
inej holke z tabulky IUI partner nahle tragicky zomrel.... zivot vie byt niekedy nespravodlivy!

veci tiez nemusia byt najnovsi vykrik mody, od teraz pomalicky zhanat 😉

na toho kretena sa vykasli a pokus sa sustredit na babatko. ja verim, ze si Vas ten "Pan Bozsky" najde!!!

moni244
28. aug 2012

pekné vecičky majú tu v mk v bazári, tam nájdeš aj dobrý kočík. Aj ja idem väčšinu výbavičky kupovať v bazári, len sem tam niečo nové. Za tie ceny a na tú chvíľu sa to neoplatí.

lea1333
autor
28. aug 2012

@janulka1980 dakujem si zlata hej clovek mieni a pan boh meni pre nieco sa to stalo a ma to tak byt!