Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

mannerka
25. jún 2009

amiska,
krasne spravicky 🙂 Tesim sa, ze sa malinkemu tak dari 😵

Tehu nohavice som tiez zacala tak nejako riesit aky ty, lebo vecer som uz nemohla sediet zapnuta. Potom uz ani cez den a nakoniec ma zacali tlacit aj po stojacky 😅
Ja som si kupila dvoje, jedny take hnede (nieco ako lanove) normalne s gumou na pase v Terranove a druhe tehotenske riflicky v C&A. Mimochodom zohnat tehu rifle s peknym strihom, farbou a aby aj sedeli bol nadludsky vykon 😝 Proste ziadny vyber... Ale misia splnena a dufam, ze mi posluzia do 9.mesiaca 😀

Inak som trochu pospala, na obed som mala cesnacku, ze zatocim s tymi hrdlovymi bacilami a caju som vypila uz asi 4 litre 😝

katuska15
25. jún 2009

Ahojte babenky...ja este nemam ziadne tehu rifle,minule som si kupila tricka ze tehu a ked som ich doniesla domov,tak som ich vyskusala a sak to na mne lietalo,tak este trcia v skrini 🙂 A u nas je jarmok tak hadam zajtra pojdem kuk co maju, a inak tam urcite budu aj vecicky aj pre babatka... 😅 babiky mozem im uz volaco kupit???Ked ja asi neodolam 😅

Amiska som stastna s tebou,ze mas knizocku,ja ked som bola v pondelok na sono,tak jeden bubko mal: 26,5mm ( 9tt 6d) a ten druhy mal : 29,5 ( 10tt 1d ) takze su posunute od seba 2 dni,ale ze je to v norme,tak som aj ja natesena...

katuska15
25. jún 2009

Mannerka a kde si nachladla?Len teraz nechodievaj medzi ludi,lebo mas teraz oslabenu imunitu tak aby si este nieco viac neschytala,len pekne domka pod dekou lezkaj aj ked bude vonku 30... 😉

krista
25. jún 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

mannerka
25. jún 2009

katuska,
ked boli tento tyzden tie prehanky, tak som par krat zmokla. Mala som sice dazdnik, ale strasne lialo a fukal vietor, tak som ten dazd schytala vsade 😒
A poslusne lezim v posteli, manzel ma zrovna volno, tak sa o mna pekne stara 😵 Cajiky mi vari, do postielky mi ich nosi, proste poklad 🙂 Urcite zostanem v posteli aj cely vikend ..hmmm 🙄 No ale musim sa vyliecit, aby horsie nebolo a nemusela som ziadne lieky..

Inak tehu tricka a topy ani mne nesedia, som v nich bola total stratena, ked som si ich skusala. Zatial nosim vsetko klasicke veci hore, iba nohavice som si uz musela kupit, v tych netehulkovskych sa uz nedalo zit 😀

amisa
autor
26. jún 2009

mannerka sa encudujem ved sa stara o vas dvoch 🙂

tricka teda netehulkovske asi este nekupim ale take vlne strihy cos u teraz moderne asi ano.. proste dovod na minanie peniazkou a kupu niecoho an seba sa vzdy najde 😀

krista dakujeme

katuska ja ja sa bojim.. mame len jeden cumlik s casopisu mama a ja

puclik77
26. jún 2009

ahojte tehulky/skoro tehulky,
ja sa do temy tehu oblecenie este nemozem pridat, lebo este ziadne nepotrebujem 🙂 Inak mam pocit ze sa zastavil cas, lebo uz chcem aby bola streda. To idem na 1. ultrazvuk a bojim bojim ci bude vsetko v poriadku. Joooooj uz nech je streda 14:30!!! Cez vikend pridu nasi, tak som zvedava ci zvladnem nepovedat im to 🙂 Bude to ich prve vnucatko. Resp. uplne prve v celej rodine 🙂))
Mannerka drzim palecky, aby si bola cim skor fit!!!

mannerka
26. jún 2009

baby,
ja tiez este moc nenakupujem pre baby, my mame iba jedno bodycko, co sme dostali ako darcek a ostatne vecicky a vybavicku budeme riesit neskor. Kvoli mojej povercivosti 😅 a potom aj kvoli tomu, ze riesime prerabku bytu, takze nakupujeme uplne ine veci momentalne, umyvacku riadu, kuchynsku linku a tak 😀

puclik,
dakujem, dnes sa citim uz o nieco lepsie 😉
Neboj nic, utz dopadne na 1 s *. Ozaj nevies aku hodnotu hCG si mala v krvi?
A skus vydrzat im to nepovedat do utz, to uz si budes ista, ze je vsetko ako ma byt...a mozno si to na tebe aj sami vsimnu, ked budes vysmiata ako slniecko 😵 😉

puclik77
26. jún 2009

mannerka, to som rada ze uz sa mas lepsie, to je dobre! Neviem aku hodnotu som mala, lebo som si mala zavolat okolo obeda a uz to asi ani doki nevydrzala, lebo mi sestricka volala, ze je to pozitivne 🙂 Ale hodnotu mi nepovedala.... v tom momente som sa ani nespytala hehe. Mamina si to asi vsimne, lebo ma má prekuknutu a pozna ma 🙂 Hned vie ci mi nieco je alebo som v pohode.
A teraz som v pohode 2x 🙂))))) furt vyskerena ako slniecko 🙂))))

katuska15
26. jún 2009

Puclik neboj bude vsetko v poriadku,musis verit tomu...budem na teba mysliet... 😵

amiska aj ja mam ten dudlik 😀 Len tam mohli dat iny nazov a nie ze poistovna Wustenrot 😀 😀 😀 No urcite ho nebudu moje babatka nosit... 😀 Dnes som bola na tom jarmoku a vecicky sice mali ale strasne predrazene...takze nic som nekupila,len pre seba take tricko,ako sa teriaz nosia,take rozsirene na spodu a na gumu-fialkove... 😅

amisa
autor
29. jún 2009

dobre rano dievcata🙂

hlasim nove Tehu gate super sedia a konecne sa citim pohodlne 🙂

ako ste vikendovali?

amisa
autor
29. jún 2009

baby inak snival sa mi velmi zly strasny sen o babetku.. uz nesmiem citat ziadne zle spravy ani pocuvat rozne hrozne reci co sa komu stalo..mne sa o tom vsetkom potom sniva

puclik77
29. jún 2009

ahoj amiska,
gratulujem k novym tehu gatiam 🙂 ja sa tesim az si kupim prve 🙂 Inak mozno blba otazka, ale kde sa kupuju tehu veci? celkom ti tisko zavidim, ze uz budes mat najdolezitejsie 3 mesiace za sebou 🙂 Ja som stale taka ustrachana, ze co vsetko sa moze stat. No dufam ze to bude v poriadku. V stredu mi tu drzte palce, idem na kontrolu 🙂
katuska ako sa maju tvoje dve fazulky? .-)
mannerka, uz si fit?

amisa
autor
29. jún 2009

puclik no ja sa srtachujem tiez.. ale nemozme na to cele dni mysliet.. lebo to nerobi dobre, nie? kde sa kupuju? ja sam kupila v C&A v avione aj taku krasnu ruzovu netehu tuniku..ale je perfektna volna..a jedny netehu saty..ale v tom by vyzerala tehotna ja vyzla 🙂 pekne volne ..este stastie ze je teraz taka volna moda

mannerka si uz fit?

puclik77
29. jún 2009

noooo tak uz viem, kam zabruzdam, ked bude treba 🙂 a ty pracujes ci PN-kujes?

amisa
autor
29. jún 2009

ja pracujem.. zatial som zvladla aj obdobie co mi blo zle v robote..ale teraz si mozem poklepat na drevo ze uz druhy tyzdne mi je prijatelne..striedavo oblacno 😉 a ty? si na PNke alebo pracujes?

puclik77
29. jún 2009

amiska ja pracujem v kancloske, takze som relativne v klidecku, ked ma niekto nenastve 🙂))) Sedim na zadku cely den. Vecer sa vzdy, ze sa natiahnem 🙂 Inak zatial mi nie je zle, zaludok v celku poslucha (klop, klop). Iba sa mi trochu zvacsili prsia a podbrusko. Mam ho ako keby nafuknute 🙂

jaspina
29. jún 2009

Ahoj holky, tak jsem taky vyfasovala Clostil a taky Utrogestan. Jak jsem si vás kousek na začátku přečetla, tak mě to úplně potěšilo, že vám pomohl! Kéž by i u mě zafungoval tak báječně jako u vás! Jak jste ho braly? Já mám mít 1 tabletu 3-5DC a Utroš 16 - 26DC 1-0-2 denně. Tak jsem zvědavá, co ukáže příští folikulometrie, jestli ovulka bude a hlavně jestli 🙂 bude k něčemu..

amisa
autor
29. jún 2009

jaspina..viac najdes na snazilkovskej teme "liecba clostylbegytom a // pre vsetky"
Uspech je velmi individualny..niektore sm brali len clostyl niekotre clostyl + pregnyl.. nektore vselico ine.. uspech je tiez velmi individualny..niekto naprvy pokus.. vela na druhy pokus..a vela na dalse pokusy a niekomu to nepomohlo vobec.
drzim palceky

jaspina
29. jún 2009

Amis - děkuju, vím že ta téma je.. ale já jsem schválně nakoukla k vám, protože tady aspoň člověk vidí, že to může fungovat 😉 Jsem zvědavá, jaké to bude s tím clostilem - nasazuju ho až do příštího cyklu. Ale z toho Utroše mám pleť jak puberťák a je mi trochu blbě od žaludku 😝

puclik77
29. jún 2009

jaspina, ja som tiez radsej chodila sem, lebo tu je to ovela pozitivnejsie ako v snazilkach. Tam je dost negativna nalada, hlavne po rokoch snazenia. Mne clostil zabral s pregnylom na prvy sup. Som ale uplne na zaciatku, tak som velmi opatrna!!!!

jaspina
29. jún 2009

Puclik, gratuluju! 🙂

mannerka
29. jún 2009

caute kocky 😉

ja som bola dnes na poradni a Dr mi urobil hned aj utz. Malinke sa mrvilo a otacalo, no uplne kuzelne bolo 😵
Dr povedal, ze pekne rastieme a vsetko je v poriadku, tak sa tesim 🙂 . Rano idem este na krv na geneticke testy, dufam, ze bude vsetko ok 😕

amiska,
je to o nieco lepsie, ale stale ma to hrdlo boli 😒 Stavila som sa aj u obvodnej,ked som tam uz bola ze nech sa mi pozrie do toho hrdla a neuveris, co sa mi stalo. Ked som zaklopala, ci este ordinuje, vybehla von, ze ona musi ist teraz nieco vybavit, lebo mala pozitivneho pacienta na prasaciu chripku 😲 Tak mi povedala, nech idem radsej domov a kupim si kalcium 😒 Tak som nic nevybavila a este sa mozem bat, ci tam na mna ta chripka neskocila ☹

puclik,
ja som si tiez tehu rifle kupila v C&A, a take lanove s gumou normalne v Terranove. V obchodoch pre tehule su dost drahe tieto veci, teda urcite drahsie ako v tychto obchodoch.

jaspinka,
to davkovanie clostilu mas nejake zvlastne 😅
Bezne sa berie pat dni, bud 3-7 den alebo 5-9 den cyklu ( ja som brala 5-9). Nemas ho brat aj ty 5 dni od tretiehho dna cyklu? 😕
A verim, ze ti zaberie cim skor 😉 Bezne to byva tak, ze 1.cyklus sa zas tak vela neudeje ( su vsak vynimky 😵), v 2. cykle sa uz vsetko nastartuje ( a vela bybam aj podari) a v 3. by uz malo vsetko fungovat 🙂
Niektore baby otehotneju aj v cykle po dobrani clostilu, lebo telo je uz take nastartovane 😉

amisa
autor
29. jún 2009

jaspina..dakujeme za pochvalu, tiez amm ten pocit..asi tam ostalo vela dievcat co im clostyl nepomohol lebo maju aj ine problemy..a ostatne to potom odradi. nevadi kludne sa ucastni debaty 🙂 mi ta len podporime 🙂 puclik je zivym tisko dufame ze uspesnym pripadom 🙂 Ale ako vravi manenrka vela necakaj v prvy cyklus.. len si telo bude zvykat. Ale obcas sa stane zazrak 🙂

mannerka..huuuf prascia chripka..juuj .no dufajme ze si sa nenakazila lebo to pre teotne nieje ziadna sranda. Kamoska si na rdlo zohnala homeopatika a je celkom spokojna oscilococcina este nieco druhe an hrdlo (neviem ako sa to druhe volalo)
mrnus sa predvadzal? 🙂

puclik kedy mas to vysetrenie? tento tyzden ze? napis aby sme an teba myslel. Ja budem urcite (ved aj tak v robote momentalne moj mozog ostava nevyuzity🙂 )

kde dnes mame Katusku a jej dvojciatka?

katuska15
29. jún 2009

Ahojte babiky...nebola som tu 2 dni a vy ste sa ako rozpisali...Ja som dnes bola si vybavit PN a musela som klamat doktora ze ma boli podbrusko,inak by mi tu PN ani nedal,a pritom tam mal papiere z Martina,ze mi doporucuju PN!No normalne ma nastval...Zlatinka ma este trapia,ale vydrzim... 😉 Ale da sa povedat,ze uz mi je o nieco lepsie...

Ja gate este stale nemam,stale nosim este netehulkovske... 😅 Ale asi by som si najskor mala kupit podprdu,lebo bondulky mi vykukaju uz zo vsetkych von... 😀

Jaspinka presne ako pise Amis,vacsinou je uspesny 2. cyklus,ale mame tu aj puclik ktorej zabral na 1. krat...Ja som brala 2tbl denne od 3 dna cyklu a potom mi pichali pregnyl..

Mannerka a preco ides na geneticke testy???Ta poslali???

mannerka
29. jún 2009

katuska,
mala som na mysli APF testy na Downow syndrom a ine geneticke poruchy. Tak som to tak univerzalne nazvala - geneticke testy 😉

A kolko budes na PN, cele tehotenstvo? A citis sa uz lepsie? Drobcekovia posluchaju? 🙂

lenka_bohousek
29. jún 2009

Hezký večer moje milé těhulenky 🙂
Mám po ovulce, tak věřím, že brzy už tu budu s vámi 😵

Jsem ráda, že jste všechny v pořádku.

Man, tak vaše maličké se na UTZ předvádělo, to je krásné 😵 Testy dopadnou dobře, jiná možnost přece ani není 😉

Jaspi-Leni, tak ty už nám utíkáš za těhulkama? Z té pleti jako puberťák si nic nedělej. Já teda po utroši jsem v pohodě, ale po clostíku se mi dělají pěkné a hlavně hluboké uhříky a zůstaly mi po nich trochu fleky 😠

Amisko, tak ty máš nové těhu kalhoty, to musí být pohodička, mimísek už se nemusí mačkat u tebe v bříšku 🙂

Katuska, dobře, že jsi klamala doktora. Určitě buď doma a zbytečně se nenamáhej, ať se tvá dvojčátka mají co nejlépe 🙂

mannerka
29. jún 2009

ahoj leni 😉
no dufam, ze toto bola TA ovulka 😀 Nech uz si tu s nami! 😉 😀
Som sem tam nakukla do Clostiliek- snaziliek, ale nikdy som ta tam nestretla ☹ Ty tam chodis menej, alebo som na teba nemala stastie? 😕
A ako sa inak mavas?

lenka_bohousek
29. jún 2009

Ahojky Man, taky doufám, že to byla TA ovulka a další už chci až tak někdy za rok a půl 🙂
Do clostilek chodím méně, mám teď moc práce a tak spíš nakouknu ráno a pak až večer z domova.
No a jinak se mám fajn, celý víkend jsme projezdili na kole a rozhodla jsem se, že budu sportovat víc, protože jsem po clostíku přibrala a některé věci neobleču, tak musím se sebou něco udělat. No a jinak nechodím po doktorech, nestresuju se tím, prostě nedělám nic, co by mě nervovalo. A ono to nějak dopadne. A i kdybych teď nebyla těhulka, tak min. do září si dávám oddech, v září ještě vyrazíme na dovolenou, pak případně ta laparka a pak už to určitě vyjde.
Ale to víš, chtěla bych tu s vámi být co nejdříve 😵

A ty se určitě také fajn, vaše miminko je zdravé, dělá vám radost, tak jste nejšťastnější budoucí rodiče pod sluncem 😵
Zítra ti budu držet palečky na všechny ty testy 🙂

mannerka
29. jún 2009

leni,
spravny pristup, netreba na to vsetko tlacit 😉
A na tie krvne testy nepojdes, co si planovala ? Alebo uz si bola? Alebo to nebudes riesit?

A dakujem za drzanie palcekov, si zlata 😉