Clostilbegyt - skúsenosti?

saska89
17. nov 2018

Ahojte, prosím vás, aké máte skúsenosti s liekom clostilbegyt?

meandbaby
17. nov 2018

Ja som ho uzivala na stimulaciu ovulacie pre inseminaciu. Tolerovala som ho dobre a mam 3 rocnu dcerku po uspesnej inseminacii.

ikonica
17. nov 2018

@saska89 beriem ho druhy cyklus... Zadarilo sa hned v prvom, len sa neudrzalo...

elem227
17. nov 2018

@saska89 ahoj ja som ho brala skoro rok na stimuláciu ovulácie, no mne nepomohol 😔

ikonica
17. nov 2018

@elem227 uff preco tak dlho? V letaku sa pise ze sa moze uzivat max 6cyklov... Neskusal potom nieco ine? Letrozol a pod?

saska89
autor
17. nov 2018

@meandbaby
@ikonica
@elem227
ja ho mám začať na ďalší cyklus užívať a potom mám ísť na insemináciu, mali ste aj nejaké nežiaduce účinky?

butterfly333
17. nov 2018

Ja som ho tiež teraz brala pred iui no len jeden folik a aj tak to nevyšlo.

ikonica
17. nov 2018

@saska89 znasala som ho dobre.. Mierna naladovost, bolest v podbrusku ale v pohode... Nam sa zadarilo aj bez inseminacie... Na folikulometrii som mala jeden dominantny folik... Pichla som si aj pregnyl... V pondelok idem na sono v ramci druheho cyklu s clostilom...

elem227
17. nov 2018

@ikonica mne môj lekár povedal že môžem keďže som bola pod jeho dohľadom, plus 2 inseminácie sme spravili ale nepomohlo tak som si dala pauzu, inak toto nie na Slovensku, žijem v zahraničí

elem227
17. nov 2018

@saska89 ja vôbec žiadne nežiadúce účinky

angeljh
17. nov 2018

Ja som ho brala jeden cyklus a spravila sa mu z neho cysta na vaječníku 😟. Trápila som sa s ňou 4 roky nakoľko raz rástla potom sa sama zmensovala, keď mala 7cm chceli mu ju chirurgický vybrať ale podarilo sa mi otehotnieť a počas tehotenstva zmizla.

z1984
17. nov 2018

@saska89 ja som ho brala 3 mesiace na spustenie ovulacie. Aj mi doktor povedal ze 3 mesiace najviac. Podarilo sa na druhy mesiac uživania ale neujalo sa 😕 a na 4 mesiac ovulacia uz nebola. Teraz som zacala fytosoju je to namiesto clostilu ale na prirodnej baze a gynex kvapky. Tak cakam ci sa ovulka naštartuje

saska89
autor
18. nov 2018

@z1984 aj ja som užívala gynex kvapky, ale mne nepomohli. držím palce, aby tebe zabrali.

catherinah
19. nov 2018

Uzivala som 10krat. Ovulácia sice bola, ale k tehotenstvu nepomohol. Je to dost silny liek, treba uzivat len pod dohladom lekara.

saska89
autor
19. nov 2018

@catherinah a mali ste nejake neziaduce ucinky?

catherinah
19. nov 2018

@saska89 pri vysokých dávkach ano, potom som mala znizenu, to bolo lepšie

saska89
autor
20. nov 2018

@catherinah a ake?a vysoka davka je ake mnozstvo?

catherinah
21. nov 2018

@saska89 to Ti musi nastavit lekár podla toho ako reagujes naň. Pre mna idealna davka bola 3x1 tbl.

meandbaby
26. nov 2018

@saska89 ja som nemala ziadne neziaduce ucinky
Mne to pomohlo. Neboj nic.

veroni_21
26. nov 2018

Katastrofa!
Takmer mi odpálil oba vaječníky a ako bonus +12 kíl! Vysadila som ho, pol roka mi trvalo kým som sa dala dokopy.

ikonica
26. nov 2018

@veroni_21 ako si ho brala?

saska89
autor
7. dec 2018

@veroni_21 och,to naozaj? A ake si mala davkovanie?a ako dlho si ho uzivala?

veroni_21
7. dec 2018

@saska89 1 tableta denne, 3 mesiace.

milos32nika21
7. dec 2018

ja som brala 4 mesiace s toho iba raz dominantny folikul.....brala som jeden mesiac aj 3 tabletky denne a plus 10 kil.

foxina89
6. jan 2019

Ja som ho užívala 3 mesiace , po treťom raze 6cm cysta . Tak prestávka a potom mi ho na gynde znova nasadila a po prvej dávke 7,5cm krvavá cysta . Posielala ma do okresnej nemocnice , ale nakoniec som skončila v Trstenej , čo je aj dobre,lebo v tej našej by ma operovali a jednoznačne vaječník vybrali. V Trstenej sa chytali za hlavu 😏 a minulý týždeň som bola na kontrole a chcela mi ho znova nasadiť , neviem či si nepamätala alebo nevidela v záznamoch ,čo mi spôsobil 😡

lmaca
19. feb 2019

@saska89 mne ho dali po 1 neúspešnom iui na stimuláciu rozhodil ma neskutočne.3 mesiace som sa dávala dokopy a to som ho brala iba raz denne 1 tabletu.po 3 mesiacoch my ho chceli dat znovu tento krat 2 krat jednu tabletu nevyužila som ho a hned po prvom odobratí krvy a sone my kázali pichnúť ovitrelle a dnes som po 2 iui a uz len verit a čakať ;)

mamcotka
26. feb 2019

@ikonica ja som ho užívala 3 mesiace a mne sa pekne tvorili aj dominantné folikuly ale nepraskali..potom som si dala pauzu a vyskúšala som jeden mesiac letrozol.. nič a o dva mesiace som otehotnela spontánne a čakám dvojičky

katkaba1
28. okt 2019

Ahojte, prosim o skusenosť s Clostilbegytom. Brala som tento cyklus od 3.DC 5 dni 1 tabletku denne. Mala som mierne navaly tepla ale inak som ho znášala dobre. Folikuly sa mi vytvorili 2, pichnutý Pregnyl. Dnes som 10.deň po ovulacii a už 3.deň mám stavy, kedy sa postavím zo sedačky a zatoči sa mi hlava, ko keby mi klesol tlak. Pred 2 dnami v obchode som skoro odpadla. Mali ste PO užívani tohoto lieku podobné "stavy"? S tlakom problém nemám, ani som nikdy nemala. Mám tiež tvrde a nafúknuté podbruško.
K lekárovi sa zatiaľ nechystám. Ďakujem

angelika0000
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
paallkkaa
20. aug 2020

Ahojte, nepoznate niektora nahradu lieku Clostilbegyt, kvoli tomu ze obsahuje vella LAKTOZY a ja som alergik a liek potrebujem :( dakujem

smilebaby
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre