Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

jzizala
22. júl 2009

aha tak už jsem v obraze 🙂 myslím,že je ještě brzo ,ale už aby to bylo ! Od kdy by měly být cítit ?

jzizala
22. júl 2009

myslela jsem že až tak 17 - 18TT

amisa
autor
22. júl 2009

ja tiez neviem asi tak od 16tt? ved uvidime..inak som si vcera vsimla na brusku hnedu ciaru..slabo hnedu aj manzel si vsimol tak som sa vytesovala 🙂

jzizala
22. júl 2009

v 16tt mám jít na kontrolu,tak to by bylo super kdybych už cítila i bublinky 🙂 jéé ty se máš , ted´ nevím jak se to jmenuje ta čára,ale zrovna včera jsem o ní četla v chytré knížce,že už by se měla objevit a zmizí až v šestinedělí. já zatím nic.....

amisa
autor
22. júl 2009

aj ja v 16tt..🙂
no ja so bleda ako stena mzno preto je ju uz vidno..vcera prvy krat sme ju obzerali
baby ja mam zas migrenu..to je asi alergia na robotu..paralen cakam kedy zabrie

jzizala
22. júl 2009

to bude taky třeba tím počasím to bolení hlavy. Chvíli vedro a tedˇ o víkendu zase pěkná zima, aspoň v čechách .Já už jdu za půl hodinky domů. Máme tady v kanclu přes 30°C takže už se fakt těším.

katuska15
22. júl 2009

Ahojte babenky...vidim,ze tu preberate bublinky... 🙂 ja neviem,ci sa mi to vcera zdalo,ale vecer ked som lezala a pozerala tv,tak som v brusku citila take jemnulinke steklenie 😵 😵 😵 neviem mozno to bola peristaltika,ale skor myslim,ze to boli babatka... 😵 😵 😵
Amis aj ja som mala migrenu polsedne dva dni,ale paralen mi fakt zabera,aspon ze to mozme... 🙂 A na bud. tyzden ma cakaju odbery na AFP,sa budem modlit,nech je vsetko v poriadku...

polesuvka
22. júl 2009

Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla
tak já vám sem dám můj graf a čekám ma ms vypadal tak pěkně
Až přijde ms tak už clostík brát nebudu

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
co vy na něj?????????????????????

mannerka
22. júl 2009

ahojte kocky,
ja v praci vobec nestiham net, vzdy sa sem dostanem az vecer doma 😒

Dnes som bola este na poradni. Malinky sa ma dobre, pekne rastieme, vsetko je vraj OK 🙂
Trochu su zmatky s toxoplazmozou. Prvy krat mi vysli protilatky negativne ( hoci viem, ze som ju mala) a teraz mi robili kontrolny test a su pozitivne, no a lekar sa teraz boji, ze som za ten mesiac prekonala toxoplazmozu. Ja si myslim, ze len mi 1x urobili zle test...no neviem, tak ma budu sledovat 😕

Vidim, ze preberate bublinkovanie v brusku 😵
Ja som prve bublinky citila v nejakom 16tt a od soboty citim aj stuchanceky a kopanceky, to som bola 17+6tt 😉

mannerka
22. júl 2009

amiska, je mi hrozne luto, ze ta stale trapia migreny ☹ Ja som verila, ze to je iba take prechodne obdobie a za chvilu su fuc ...no a ty stale bojujes, bleee 🙄

katuska, na tie testy sa neboj, vsetko bude ok 😉 Malinke sa u teba maju dobre. Ved pozri ako uz davaju o sebe vediet steklenim 😵

jzizala, ty sa ako citis? vsetko ok? 😉

jzizala
23. júl 2009

dobré ránko, jéé katuska čtu,že už asi cítila první bublinky , to je krásný 🙂 A máme stejný termín porodu, koník mi sice počítá 21.1 ,ale podle doktora je to také 22.1..Mám to i v průkajdě 🙂
polesuvka - myslím,že graf je moc pěkný , vypadá nadějně , ovulka byla krásně poznat,tak doufám,že jste nic neponechali náhodě a pořádně se snažili 🙂
Mannerka ,neboj s tou toxoplazmózou bych si nedělala hlavu .Jestli už jsi jí jednou měla ,tak jsou tedˇ´ty testy zmatený.Ale když už máš protilátky ,tak to bude v pohodě. Jinak já jsem v pořádku, cítím se výborně a těším se 3.8 na kontrolu 🙂

amisa
autor
23. júl 2009

mannerka ty mas kopanceky 🙂 ? gratulujem . To je fajn ze ste zdravy a tiez s tou toxoplazmozou si nerob hlavu, mozes ju mat len raz🙂 a ty si uz mala. ja ani neviem ze som ju mala a protilatky mam.

S tou migrenou to je vseliake je teraz zas podozrenie ze to nieje migrena ale chrbtica.. a ze to moze byt tim ze sa mi meni postavenie tela..ja neviem, vcera ma totiz na PN nevypisal moj gynekolog ale druhy v tom centre a ten bol taky frflos. Sa ma pytal co na migrenu pouzivam ja ze skusam okrem liekov aj medovku a metu v caji a aromaterapiu mi povedal ze to su blbosti. Ze si mam dat kavu ..co sa mi zda uplna konina..ale ok skusim. Pytala soms a na akupunkturu aj to ze je blbost.. a ze ma aj tak nik poriadne nevysetri lebo som tehotna a len to musim vydrzat. Skusim este sa nanutit neurologicke. Uz sa prilis rozpisujem.

jzizala ty mas vysetrenie troska skorej ako ja , dufamz e nam to dobre dopadne 🙂 hned informuj o prvych bublinkach. A stim terminom si nerob hlavu dva tyzdne hore dole to aj tak byva. Ja budem bublinkycakat asi na dovolenke, mam ju od 7.8.

mannerka
23. júl 2009

booze amis, mas ty ale peripetie... ☹
ale inak ten kofein by ti mohol zabrat ( teda ak to nie je od chrbtiece). Aj coca cola bola povodne vynajdena proti bolesti hlavy 😉 Jedna kava / kola za cas babatku neublizi 🙂
Ja si myslim, ze by to mohlo byt aj z tych vykyvanych hormonov...hmm

katuska15
23. júl 2009

Mannerka gratulujem ku kopancekom... 😵 aj ja sa na ne uz mooooc tesim...Z tych testov mam obavy,tak isto jak aj kazda tehulka...
Jzizala,mne tiez konik inak rata,ale na sone je jedno 19.1, a druhe babo 17.1.... 😅

jzizala
24. júl 2009

jéé Katuška to je docela sranda ,že to spočítají pro každé miminko jinak, že by se jedno narodilo o dva dny dřív než to druhé 🙂 🙂 ale oni si ti naši broučkové nakonec vyberou třeba úplně jiný den.

luuca2
24. júl 2009

Ahoj kočky 😉
Koukám, že u všech je všechno v pořádku. To je moc dobře.
Mě už dva dny bolí hlava, nevím co s tím. Pitný režim mám dostatečný, včera jsem si musela vzít parelen, ale moc nezabral a dneska to pokračuje 😖 . Asi to bude tím počasím, je to fakt blázinec.
A ke kopanečkům man gratuluju.
U nás jsme si bublinek nějak nevšimla, ale v úterý jsem zjistela, že na mě náš mrňousek polehoučku ťuká, je to zatím jen občas, hlavně když si třeba na chvilku lehnu a jsem v klidu a položím si ruku na břicho tak ty bouličky cítím. Je to neskutečně krásnej pocit 😀 😀 . Ale příťa to jestě necítil, vždycky když si položí tu svou tlapu na biřicho tak prďolka přestane, asi pozná, že to není maminka 🙂
Už pořizujete výbavičku pro mrňouska? Já zatím nemám ještě nic, pořád si říkám, že je ještě dost času. Ale už tak pomalu okukuju věci - kočárek, postýlku a tak ... ,ale ještě jsem nic nekoupila. Ty nejmenší hadříky nebudu kupovat skoro žádné. Švagrová, sestřenka a ségra mají už děti a spoustu hadříků a většina je jich v neutrálních barvičkách, protože nechtěli vědět co budou mít. Tak je podědíme my. Nějaké nové soupravičky si určitě koupím k dr a když přijde návštěva tak se pěkně ohákneme 😎 . Ale asi toho bude hodně. Možná si sepíšu nějaký seznam, poradím se skušenýma maminama v okolí ať jsem trošku v obraze co je všechno potřeba. Ale je dobrý, když se na něco zapomene tak se to může doukoupit hned a nemusí se čekat. V tom máme výhodu. Naše mamči to měly asi složitější.

amisa
autor
24. júl 2009

luuca to mas asi pravdu nase mamky to mali urcite zlozitejsie. Dnes je vyber vsetkeho. Inak ani mi sme este nic nekupili. Kopceky tisko zavidim 🙂. baby nechodite niektora uz cvicit?
inak na tu bolest hlavy skus odColy cez metovy olej alebo medovkovy caj..mozno ti nieco zaberie.

luuca2
24. júl 2009

Taky se holky dočkate. A přijde to brzo. Jen vydržet 😉
Colu a medový čaj bych vypila, ale co s tím mátovým? olejem 😅
Cvičit zatim nechodím, ale mám doma míč tak sem tam si zacvičím doma.

amisa
autor
24. júl 2009

medivka neviem akos a povie mo cesky.. a ten olej Metovy si vtierdo sije na celo a na spanky chladi osviezuje ale zaroven prekrvy.. nieje to sice vseliek ale na chvilku mi zaberie. Mas doma fit Loptu? a sedi sa na nej lepsie? rozmyslam nad nou aj nad tehotenskym dojciacim vankusom..

amisa
autor
27. júl 2009

caute babule :0) ako sa mate? ja so este doma.. Skusam si riesit zapchu ale moje osvedcene postupy nejak v zaludku nevydrzali :(. Ako ste vikendovali? Nemame nejake novinky?

jzizala
28. júl 2009

čauky 🙂 užívej si klidu doma amisa a odpočívej 😉 Víkend byl fajn ,ale trochu pracovní.Chceme se stěhovat do nového,takže jsem dělala velký úklid. A co ty ?? Něco nového? Já nevím jestli je to možné,ale od neděle cítím občas ,že mě ten drobeček trochu zašimrá,ale je to opravdu slaboučké.Myslíte holky že by to mohly být první bublinky? nevím jestli není ještě brzo.

jzizala
28. júl 2009

četla jsem že jste probíraly výbavičku.Tak u nás ještě nic nemáme. Přijde mi na to ještě dost času. I když neříkám,že nekoukám po věcičkách,ale mám strach něco kupovat,abych to náhodou nezakřikla.Ale řekla jsem si ,že po pondělní kontrole ,jestli bude vše ok, si už něco koupím 🙂

amisa
autor
28. júl 2009

jeeej s tim nakupovanim som na tom podobne 🙂 ..a to steklenie tisko zavidim..hovoria ze od 16tt sa uz da cosi citit, takze podla mna je to ono.
Stahujete do noveho?gratulujem a davaj na sea pozor nech nenosis tazke veci. Potom nafot detsku izbu 🙂.

jzizala
28. júl 2009

🙂 tak už se těším až začneme shánět věcičky 🙂 myslím,že je to asi opravdu pohyb miminka, přijde mi jako kdyby se čas od času zavrtěl 🙂
S těžkými věcmi pomáhá budoucí tatínek, šetřím se 🙂 četla jsem jinde na netu, že už v 15 tt je možné na utz poznat pohlaví, myslíš že když půjdeme příští týden v tom 16tt už by nám to mohl doktor říct ?? Ale ono asi záleží jestli se bude chtít ten prcek ukázat nebo ne 🙂

amisa
autor
28. júl 2009

no na tu kontrolu sa tesim aj ja..ja ju mam ale buduci stvrtok 🙂 Uvidime ci budu nasi mrnusi robit drahoty alebo nam ukazu co su zac 🙂

jane86
28. júl 2009

Ahoj holky, asi to mám vsugerované, le bolí mě podbřišek a bradavky a v kříži. 15 DC jsm měla folikul 26 mm teď jsem 26 Dc. - 9-11 Dc. Mamka dělá v nemocnici tak mi brala krev ale HCG je 0 a těhu test taky nic. V pátek tj. 29 dc má přijít mrcha myslíte, že by se do té doby mohly ještě objevit // nebo je to už ztracené??????

jzizala
29. júl 2009

ahojky Jane, folík vypadá nadějně . Ale nevím jestli ještě není brzy na testování, počkala bych asi ještě do pátku.Já testila až tři dny po očekáv. ms. a byl tam jen malilinký stíneček ,skoro ani nebyl vidět. Vážně pidi. Ale s tou krví nevím , jestli tam už by to tedˇ bylo poznat.

jane86
29. júl 2009

jzizala. Já už taky nevím, jsem z toho nervozni anemůžu se dočkat pátku a bojim se že MS přijde. Ty jsi užívala clostil jak dlouho?

amisa
autor
29. júl 2009

jane pozri moj album o clostilkach. Su tam podrobnosti o babach. Prajem ti len trpezlivost ak sa to da a pevne nervy aj ked to ide len velmi tazko. Daj potom vediet ako si dopadla, dufam ze coskoro ta zaradim do tabulky.

jane86
29. júl 2009

amisa, a myslíš, že když jsem si dělala test dne tj. 10-12DPO a je negativní a MS má přijít v pátek, že to ještě není ztracené?