Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

mannerka
31. júl 2009

jzizala, na malte bude tento rok plno 😀 😎

jane86
31. júl 2009

mannerka a kolik si měla folíku v prvním i druhém cyklu. ????

jzizala
31. júl 2009

je to fakt asi snad lepší každý den ,aby se ta pravá chvíle nepropásla 🙂

mannerka : Jo jo, co tam bude lidí 😉

Holky já se loučím, pomalu se sbalím a utíkám domů. Krásný víkend všem !

mannerka
31. júl 2009

jane,
bez clostilu mi nedozrel ziadny, rastol do 14mm a potom dalej nic..vstrebal sa
1.cyklus mi narastol jeden na 27mm, ale nepraskol 😒 Potom sa pomaly vstrebal...
2.cyklus som mala jeden dominantny a potom este tri male folikuly.

jzizala, pekny zvysok dna prajem 😉

amisa
autor
1. aug 2009

jzizala a mannerka 🙂 co popriat k Malte hadam len aby ste to vsetko stihli kim sa male babetka narodia. Vyfitte si bruska nech si porovname. Mannerka inak tie kopanceky tisko zavidim..ja som si vsimla hadam iba raz motiliky v brusko, ale hadam je vsetko Ok. Den pred dovolenkou ideme este na poradnu.
Uzite si pekny vikend..mi sme sa chceli ist kupat (ja len slnit), ale asi nikam nepojdeme lebo manzel dostal alergicky zachvat na palinu. 😠

prajem aj vsetkim snazilkam sexik kazdy den 🙂 a hlavne si to uzivajte ..boze ved v lete sa d a toho tolko navymyslat 😎

jane86
1. aug 2009

Tak ahojky, mrcha dorazila až dnes. Jsem sice zklamaná, ale nemůžu chtít zázraky po jednom měsíci užívání clostilu. Konečně se mi upravil cyklus po utroši. Po prvé jsem to dostala až 3 dny po dobrání a né když jsem měla ještě 3 dny utroš užívat. Tak alespoň nějaká dobrá zpráva a to že na mě clostil působí je také OK. Tak uvidíme příští měsíc, tak mi držtze palečky.......ju?

mannerka
2. aug 2009

amiska,
urcite jevsetko ok 😉
Cakas prve mimi, este by si nemusela citit vooooobec nic az do 20tt 😉

peknu nedelu vam vsetkym prajem 🙂

amisa
autor
3. aug 2009

ahojte devcata dufam ze ste mali pekny vikend..ja som mala celkom hokticky a teda este den volan by sa mi zisiel . Dnes som sa velm premahala vstavat do prace 🙂. Ako sa mate?

Jane86 jasne budeme ti drzat prsteky

Mannerka viem viem.. musim byt trpezliva. Inak nemas pocit ze je babetko niekedy natlacene vac na jednu stranu? u mna akoby bolo na pravej stane aj taky hrb tam mam. 😀

jzizala
3. aug 2009

dobré ráno , víkend byl pěkný až na to hrozné horko.Léto mám ráda,ale včera už toho na mě bylo nějak moc.

Jane86 držíme palce !! Když ms funguje je to super, tak tedˇ už jen další ovulka ,pořádně se snažit a příští měsíc hlásíš // 🙂

amiska mě se mimčo ozve vždycky při cestě autobusem, asi se mu nelíbí to hrkání.Tak mi začně v břiše šimrat,ale to je zatím tak všechno.I když už se nemůžu dočkat prvních kopanečků.Ale asi ještě máme čas.

jzizala
3. aug 2009

jinak dneska mi prosím taky držte palce.Jdu v 12hod. do poradny a už jsem trošku nervózní,aby bylo vše v pořádku. A taky se těším na utz a snad i na novou fotečku 🙂

puclik77
3. aug 2009

ahojte tehulky,
tak ako sa mate? Hlasim sa z dovolenky 🙂 Bolo super, len dufam ze babatko je v poriadku. Niekedy ma riadne potahovalo na lavej strane xixi. Na kontrolu idem v piatok 🙂
Co mate vy nove?

amisa
autor
3. aug 2009

ahoj puclik ahoj jzizala.. pekne dodajte potom fotocky 🙂

puclik77
3. aug 2009

amisa: ja tu este nemam ziadne ☹ nejako nemam cas skenovat. Ale polepsim sa. Inak v piatok ak bude vsetko OK, mam buduci tyzden zase dovo, cize mozno pojdeme este k moru. Dufam ze drobcekovi to nebude vadit 🙂
Inak ako tvoje migreny? uz lepsie? Videla som tvoju fotku bruska, pekne sa zvacsuje. Mne sa tiez nejako nafuklo na dovolenke xixi

amisa
autor
3. aug 2009

puclik nechcem zakrknut ale mam od minulej nedelej ci pondlka pokoj... uvidime ako dlho
naskenuj fotocky ..chceme vidiet

jane86
3. aug 2009

No doufám, že další ovulka už bude mít nějaký výsledek. Poradíte nějaký recept jak se snažit aby z toho snažení bylo miminko? 😀 třeba děláme něco špatně? 😀 😀 😀

puclik77
3. aug 2009

jane, treba vystihnut ovulaciu. To je asi to najdolezitejsie a pak "iba" ist na to. ja nemam nejaky zvlastny recept, lebo mne ovulku vyvolala lekarka, takze som vedela, kedy sa mame snazit a chvala bohu to vyslo. velmi sa tesim!

jane86
3. aug 2009

To mě taky ovulku hlídá doktorka. Řekla mi že se máme snažit jednou denně obden.....A kolik cyklů jsi užívala clostil? A jak často jste se teda snažili?

puclik77
3. aug 2009

clostil mi zabral na prvy sup. Ovulku som mala presne, lebo som dostala injekciu pregnyl, ktora mi vyvolala ovulaciu. Snazili sme sa vlastne v ten den, ked ma pichla a tusim ze 2 dni pred, ale to bolo nie cielene, to bolo ze sme chceli 😉 A praskol mi iba jeden folik a ten aj stacil 🙂
Vy sa uz ako dlho snazite o mimi?

jane86
3. aug 2009

V prosinci 08 jsem vysadila HA. Ale měla jsem špatný cyklus. Užívám Utroš a clsotil a až teprve minulý měsíc po prvním braní clostilu jsem měla první ovulaci od vysazení HA. Teď beru clsotil druhý cyklus. Tak sbírám info jak se snažit 🙂

puclik77
3. aug 2009

neboj, urcite sa to podari. Musis verit!!! Clostil vacsinou zabera na druhy pokus. Ale ako vidis, su aj vynimky 🙂
Ja som tiez brala HA a mala som taky cca 32-35dnovy cyklus a asi som nemala ovulaciu kazdy mesiac, preto sme sa stazili asi 3 mesiace a nic a potom si ma zobrala do "parady" moja lekarka a bolo to skoro na prvy sup. Mam vybornu gynekologicku. Je pedantna, nic nenecha na nahodu a ked som jej povedala, ze chceme babatko, normalne sa potesila. Povedala, ze super, ideme robit babatko xixi.

ereska
3. aug 2009

Puclik77 ahoj chcem sa ta opytat kolko po pregnyle si si robila testik ? mala si aj nejake priznaky 😉 ja mam po snazilkovani a cakam na vysledok 🙂

puclik77
3. aug 2009

ereska ked chces mat istotu aby si test nemala skresleny pregnylom, tak nema vyznam robit test skor ako na aspon 15 -16DC po pichnuti pregnylu. Radsej pockat, ako sa tesit zbytocne, no nie? Ja som si test robila na 15DC a bola tam len sotva viditelna druha ciarocka. Aj to som sa bala ze to je este pregnyl. Tak som volala lekarke a ta mi kazala hned prist, urobila mi krvne testy a bolo to jasne 🙂 Najkrajsia sprava v mojom zivote!

jane86
3. aug 2009

puclik77. A k čemu je vlastně pregnyl?
Já vlasně už 5 měsíc beru Utroš. A vlastně až tento cyklus byl bez chyby. Dostala jsem to 3 den po dobrání utroše. Jiank před tím pokaždé jsem začala už špinit, když jsem měla ještě 3 dny utroš užívat. Tak to beru tak, že teď se to teprve srovnala amohlo by se to povést. Manžel sice nebyl na spermiogramu,ale snad je OK .Jsem objednaná 14.8. na ULT aby MUDr. viděla jaké jsou folíky. A ona sama mi dnes řekla, že se mi to konečně srovnalo že bych už mohla být naprogramovaná na těhu 😉. Tak budu doufat. Jinak když sjem MUDr. v prosinci oznámila, že chci těhotnět taky ze mě měla radost..... 🙂

ereska
3. aug 2009

Puclik77 dakujem krasne 15 den od pregnylu bude na moje meniny tak skusim snad dufam ze budu najkrajsie meniny na svete 🙂

sofia2008
3. aug 2009

Ahojte, chcem sa vas opytat, ci vam gynekologicka pichla pregnyl bez problemov..ja som mala tento mesiac dva krasne folikuly, ten vasci meral na 13.den cyklu 2,4 a mne pregnyl dr. nechcela pichnut ☹ a to mam pco, cize ovulka nebola, lebo mam zhrubnute steny vajecnikov a vajicka hoci ich mam, tak sa nikdy neuvolnia...dr. ma odbila s tym, ze pregnyl mi pichnut nemoze, ze sa picha iba v car...tak neviem naco beriem clostil, ked mi folikul nikdy nepraskne ☹

jane86
3. aug 2009

sofia2008, já měl teď folikul 26mm a MUDr. mi taky pregym nepíchla. A to jestli folikul praskl ti řekne doktorka?

mannerka
3. aug 2009

sofi,
ja som mala to iste u mojho Dr. Mne po clostile 1.cyklus sice folikul narastol, ale nepraskol 😒
Tak som sa pytala Dr, ci mi dalsi cyklus nemoze pichnut pregnyl a povedal mi, ze on nemoze, ze iba v CARe ☹
A pritom viem, ze vela kockam ho ich normalny gynekolog picha...nerozumiem tomu 🙄

amis,
co sa babatka tyka, tak najskor som ho stale citila iba na pravej strane, ale teraz sa to zmenilo o kopka stale iba nalavo, tak neviem, ci sa mohlo takto otocit 🙂 Ale tiez malinkeho stale citim iba na jednaj strane a nie v strede, asi iba tie kopajuce nozicky citim 😀

sofia2008
3. aug 2009

Nic mi nepovedala, ze iba sa mame snazit, ale mne ovulka nikdy nepride a to ma stve, lebo potom zbytocne beriem clostil, tiez ine baby hovorili, ze im dr. v pohode pichne pregnyl, tak ja tomu nerozumiem...ale prinutit ju nemozem 😠

jane86
3. aug 2009

Holky a na co přesně je pregnyl? Mě doktorka neříkala jestli folikul praskl? Jen mi řekla, že je tam jeden dominantní 26mm a pěkně narostlá sliznice........

sofia2008
3. aug 2009

Pregnyl je urceny na to, aby ten folikul nakoniec aj naozaj praskol a doslo k ovulacii