Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

jzizala
3. sep 2009

tak to určitě už něco pořídíš. A hlavně sama v klídku,jestli je ten tvůj stejný jako ten kterého mám doma ,tak nakupování oblečení je s ním utrpení 🙂 vydrží v obchodě tak 10 min.a už je nervózní...a v tescu prý tedˇmají velké slevy na dětské oblečky tam určitě zajdi,já se chystám také o víkendu...

amisa
autor
3. sep 2009

ano videla som perfektne vypredaje tam maju 30-50% na detske, ale mali uz vybrakovane v pondelok.. pojdem pozriet teraz niekedy ci nedoplnili tovar. A s timi chlapmi je to tak.. no couz bud su nervozny alebo pozerju strelenosti.

jzizala
3. sep 2009

jj přesně tak 🙂

tak snad tam něco v sobotu ještě bodou mít, doufám že to postupně doplňujou ....

puclik77
3. sep 2009

heeeej baby ja vam normalne tisku zavidim 😎 (ale v dobrom!!!!! 😉 ) Aj ja chcem vediet co budeme maaaaaaaaat 🙂
no ja na kociky uz pozeram, ale zatial neviem znacku, lebo priznam sa, mam z toho spanielsku dedinu. Ved ja poznam iba znacku chicco a peg perego hehehe.
jzizala, inak tvoje kociky su peknucke, aj ja chcem velke kolesa, lebo moj drahy zahlasil, ze treba velke kolesa, ked pojde s kocikom na korcule 😀 😀 😀 alebo balit mlade mamicky na ihrisko. No strasny vtipalek ta moja draha polovicka 😀 😀 😀 inak uz sa fakt tesim az drobcek bude so mnou komunikovat 🙂 🙂
amiska, to je super fotecka!!!! Normalne je tam vidiet uz vsetko: nosik, tvaricku, tusim aj chrbticu xixi supis!!! V brusku citim, ze ma nieco tlaci raz napravo, raz nalavo, ako keby sa mi tam prevalovala bublinka v ktorej je babo....teda tak nejako si to predstavujem, ze si tam drobec byva xixi

puclik77
3. sep 2009

jzizala, amiska, ako tak citam o nakupoch s chlapmi, tak to mi asi toho mojho budete zavidiet. Ale to musi mat naladu na nakupy,inak je rovnaky asi ako vsetci chlapi.
Ale ked ma moj drahy naladu nakupovat, to je parada. Napr. naposledy: ja v kabinke a on uz len podaval veci, ktore by sa mu na mne pacili a poviem vam, ze podaval jeden lepsi kus nez druhy!!!! Proste super! A najlepsie na tom je, ze ked mi nieco naozaj pasovalo (moj drahy ma napodiv dost dobry vkus), tak povedal, toto berieme! A puclik odchadzal s kopec peknymi vecami, unaveny od tolkeho prezliekania hehehe. Predavacky ho v tomto nakupnom osiali zboznuju, lebo vidia, ze bude trzba 😀 😀 😀
Vecicky pre mimi zatial nemam ziadne, ale ked pojdeme na nakup, tak pocitam ze to bude to iste 😉
Normalne niekedy sam povie, ze nejdeme sa poflakat do Parndorfu, alebo do Avionu? To vtedy musim ist, lebo viem, ze neobidem na prazdno hehehe

jzizala
3. sep 2009

za chvilku se taky dočkáš neboj 🙂 s těmi kolečky je to u nás na Vysočině nutnost , v zimě je hrozně sněhu a ten terén je taky docela špatný.Ale koukala jsem tedˇna ten Casualplay jak psala amisa a ten je moc pěkný, ale bohužel jen do města.Ach jo .. jinak ten chicco je taky dobrý 🙂

jzizala
3. sep 2009

jej teda hlavně máš zlatýho chlapa ,toho si važ 😉 to bych taky chtěla ,ale člověk nemůže mít všechno nooo ...

puclik77
3. sep 2009

jzizala, dakujem 😉 inak normalne ste ma s tymi kocikmi nakazili 😀 Teraz na miesto toho, aby som pracovala, nuram po internete a obzeram kociky xixi. Ale ziadny pekny som nenasla okrem tych, co ste spominali. Tiez su fakt peknucke!!! 😉

amisa
autor
3. sep 2009

puclik velmi ho nechval lebo si ho v Ba odchytim v tom auparku.. bude radit aj mne. Tisko ti ho zavidim, poslem mojho na zaskolenie. Volakedy som brigadovala v jednom fajnovejsom obchode s damskou a panskou konfekcioua poviem ti ze muzou som mala najradsej..podaktori sa nechali pekne obskakat, i oblbnut a nakupili hory doli potom.
kocik do mesta a mensie kolieska nie terenne, ale niekde na horach alebo u mamy v Banskej Bystrici by som volila asi viac terenak. Jzizala to bude u vas asi aj na sanky nie? 🙂 budete dieta vozit v sankach🙂

amisa
autor
3. sep 2009

pozerali ste kociky concord fusion? pekne ale draheeeee

puclik77
3. sep 2009

amisa: 😀 😀 😀 😀 este ti napisem jednu story: moj drahy mi kupoval na vianoce spodne pradlo, prisiel do predajne a predavacka pozerala na neho, ze ci sa nepomylil. Prisiel k jednej zelenej podprde a pyta sa predavacky: to je push-upka ze? Ona vytrestila oci, ze ano je. A on: ok, tak mi najdite 70B a aj nohavicky k tomu. Nie tango, ale normalne. No a predavacka sa tak obzerala ze kto to bude skusat a on ze nikto to hned aj beriem....uplne vyvalena mu to zabalila s tym, ze ak to nebude nahodou dobre, moze to kedykolvek prist vymenit 😀 😀 😀 Inak podprda bola ako uliata. Ale teraz mi je uz mala, lebo som +1 cislo viac xixixi. Uz kupujem 70C - konecne. To tehotenstvo ma fakt bavi!!! 😀 😀
A idem kuknut ten kocik concord (znie to ako lietadlo xixiixi).

jzizala: ale ten X-lander ma zobral!!!! Asi ho chcem! 😀 😀

puclik77
3. sep 2009

amis a kludne mozes manzelika poslat na zaskolenie xixi. Len aby sa potom nahodou proti nam zenam nejako nespikli 😀

puclik77
3. sep 2009

amis, to mi robis naschval? ako si mam teraz vybrat, ha?! uz sa mi pacil x-lander aj sa mi paci, ale ten ta raketa concord fusion nema chybu!!!!! Asi uz teraz zacinam sporit xixi hlavne taky zeleny som nasla 😀

amisa
autor
4. sep 2009

dobre rano dievcata
co dnes noveho...u nas aspon to ze konecn nieje teplo a je sviezi vzduch

jzizala
4. sep 2009

dobré ráno , tady docela dost prší,ale fakt je to lepší než ten pařák.Aspoň se trochu pročistil vzduch. Pucliku teda tomu tvýmu muselo včera úplně zvonit v uších,ale v dobrém ,pěkně jsme ho pochválili 🙂
Tedˇjsem koukala na ten concord a je vážně nádhernej , viděla jsem ho poprvé. Ale ta cena .... tak se asi budu držet toho x-landeru, ten se tedˇ dá sehnat za 13500 i s autosed. a je taky krásnej.I když což platit kočárek bude tatínek ,takže možná....... 🙂 a nebo ty sáňky ,to možná bude dobrej nápad a levnější 🙂

darci
4. sep 2009

Ahojte holky, chtěla jsem se zeptat, a prosím neberte to nijak špatně, nic špatného v tom není. Jestli tady není nějaká holka, která brala clostilbegyt a nezbylo jí doma jedno balení? Já už brala clostil 3 cykly a reagovala na něj výborně. Bez něj ovulku nemám ☹ . Doktor mi ty 3 balení psal po jednom. Tenhle týden jsem k němu šla (jo já vím, že já hloupá asi docela pozdě) a on má dovolenou 14 dní 😢 . Ob další cyklus, když se tenhle nezadaří mě čeká asi laparka a já sem strašně zoufalá, že by jsme ten poslední cyklus nemohli využít, že bych celej měsíc jen bezmocně čekala bez ovulky 😢 . Holky jestli ho nějaká máte tak vás moc prosím, samo za něj zaplatím! Díky.

jzizala
4. sep 2009

ahoj Darci, já brala clostyl 1 cyklus a měla jsem ho ale předepsaný tak akorát. Víc mi ho nedal , ten by mi předepsal zase příští měsíc, až bych šla na folíky.takže bohužel 😒

puclik77
4. sep 2009

amis, jzizala, inak ten concord fusion som nasla na nejakej ceskej stranke za necelych 14tis Kc, takze nechapem preco na SK stoji 860 EUR. Alebo pojdeme na kociky na moravu, alebo do madarska, ved u nas to je strasne vsetko drahe. A z BA to mame kusok na hociktoru stranu 😀

amis v BA prsi a to sme mali ist na opekacku. Asi z toho nebude nic, ved je aj zima. Nechcela by som prechladnut ani nahodou.

darci ja som brala tiez clostyl len jeden mesiac a vyuzila som ho cely a zabral na prvy sup, takze uz mi dalsi ani nepredpisovala. Nemas niekde znamu v lekarni aby ti ho predala bez receptu?

amisa
autor
4. sep 2009

aj ja nad tim rozmyslam ale zas niekde blizko blavy kvoli reklamaciam pripadným, a este taký detial v rakúsku potrebujes pri reklamacií aj nejaké potvrdenie od znalca či čo, apsoň tak som počula.

Darci no kuknem doma ci som uz niekde nezahodila alebo nezapatrosila, ale neslubujem, ze to na isto mam. Viem, ze jedno balenie mi ostalo.

puclik77
4. sep 2009

amiska ja asi pojdem na moravu, tam s reklamacou nebude problem a v madarsku dufam ze tiez nie. Kolegyna kupila v madarsku tento rok na jar kocik, co uz nas stoji cez 20tis o tretinu lacnejsi. Lebo ten concord je fakt uzasny, ale dat skoro 30tis za kocik sa mi zda ozaj prehlane, nie? Podla mna sa da zohnat urcite za lacnejsie.

Dievcata co inak planujete na vikend? Ja asi pojdem iba tak okukavat obchody xixi. Ciel budu postielky 🙂

amisa
autor
4. sep 2009

puclik tiez si myslim ze je to vela..ten casualplay chcem len buginu a speci vajco prima easy..co je vlastne taka akoby aj vanicka. Concord je tiez super ale vela vela penazi.

Vikend maximalne obchody a len lenosenie, ved manzel sa ide flakat tiez.

puclik77
4. sep 2009

amis, posli fotecku toho vajicka, lebo si to neviem dost dobre predstavit.
Mna caka cez vikend zehlenie, lebo moj drahy ma uz prazdnu skrinu a kosi je opranych uz asi 5 praciek xixixi
Inak asi sa ozaj uz moc sledujem, ale dnes rano som sa zobudila na to, ako keby mi nieco dvakrat jemne zatukalo zvnutra na brucho.... neviem co to bolo, potom uz nic ale bolo to take srandovne, prijemne. Neviem ci to bolo babo, alebo co, lebo som lezala viac na bruchu ako na boku, cize mozno si robilo miesto xixi. nie som si ista, zda sa mi to este skoro. Dnes som iba 16tt+0

puclik77
4. sep 2009

ups, nie 16+0 ale 15tt+0 🙂

jzizala
4. sep 2009

tak nakupte u nás to je dobrý nápad. Nevím proč u vás tu cenu tak natáhnou, no jo eura 😒
My jdeme dneska na loučení se svobodou ,budou opékané kýty 🙂 A je to vevnitř takže neva že prší 🙂 a v neděli jedeme s přítelem nakupovat, takže mě čeká to o čem jsme se včera bavily 🙂 🙂 Miláček potřebuje na svatbu nové oblekové kalhoty ,tak to s ním bude zase sranda 😀 on a nákup oblečení,ale při tý příležitosti chci zvládnout ještě to Tesco ,když jsou slevy na mimi věci.

jzizala
4. sep 2009

teda fuj žehlení ,taky to odkládáš co to jde 🙂 ?
a třeba už na tebe tˇuká mimi.... myslím,že jsi jakoby 15+7 takže 16+0 nebo ne? koník ti počítá dnes už 16tt

puclik77
4. sep 2009

jzizala urcite som 15+0, cize som zacala 16tt. To prve bol preklep. Aj tehotenskakalkulacka.sk mi to vypocitala 15tt+0. Jooooj bodaj by to uz bolo mimi, lebo sa neviem dockat 😉
Ja zehlenie mozem, ale iba ked pozeram nejake DVD, lebo to nerozmyslam nad tym, ze zehlim xixi. A nechce sa mi vdycky vytahovat prkno a zase ho potom skladat 😀 Strasne so mnou 😀
A to sa idete lucit vy so slobodou? Budete sa s priatelom brat? 🙂

jaspina
4. sep 2009

Holky jen se chci zeptat - stalo se vám, že clostil nebo pregnyl posunul MS na pozděj? Teda krom těch, co otěhotněly hned první měsíc - těm určitě jo 😉 😀

jzizala
4. sep 2009

no jo vlastně máš pravdu 15+0 , mě to vžycky splete tyhle počty týdnů 🙂 žehlení fakt nemusím,odkládám to a odkládám... co to jde.. ale u filmu to fakt líp utíká to máš pravdu.
Žení se náš kamarád.My máme v plánu svatbu až s naší holčičkou ,atˇsi to taky užije 🙂 A taky letos vůbec nestíháme , pomalu se stěhujeme do nového domečku a je kolem toho ještě spousta práce abychom všechno stihli než se mimi narodí. Ale snad na konci října už budeme v novém...

amisa
autor
4. sep 2009

puclik jzizala dala som fotku aj toho vancko-vajicka

jaspina hmm ja ti neporadim ja som mala dva cykly ale bez pregnylu, ale ine baby mozno budu vediet 😎 ..ale zeby zeby uz ani nedosla na 9 mesiacov mrska? hmmmm? 😎

jaspina
4. sep 2009

Amis to by sice bylo krásné, ale spíš cítím, že přijde každou chvilku - aspoň mám takový pocit.. a těhu příznaky žádné.