Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

amisa
autor
12. okt 2009

huhuh baby je tu niekto

amisa
autor
13. okt 2009

teda to je naozaj divne ..kde ste vsetky?

jzizala
13. okt 2009

ahooj, už jsem tu 🙂 včera jsem nějak nestíhala .Jaký jsi měla víkendík ?? Já odpočinkový. Včera byla poradna , vše je v pořádku. Ale večer jsem trochu špinila a tedˇ ráno taky malinko. Tak snad je to po té kontrole, prý se to stává. Malá pěkně od rána kope,tak snad je v pořádku. ale stejně jdu ještě ai volat mudrovi.

amisa
autor
13. okt 2009

jzizala ahoooooj 🙂 no konece niekto
veru radsej volaj, pre sitotu. Mala kopka? to je dobre (podla toho kde kopne 😀 ) moja sa dnes hmiri.. v slusnych medziach 😀 .
Vikend bol taky hektickejsi ale bduudci dufam bude pohodovejsi. Inak obcas mi zas trvdne brusko (lebo som nepoctivo brala horcik a mala som vela stresu.. v piatok do mna skoro dva krat naburali, a obaja skoro v rovnakej situacii - navrhujem zaviest fyzicke tresty pre vodicov)

jzizala
13. okt 2009

😀 tak jsem mu volala a docela mě uklidnil,že slabé špinění bude následek té včerejší prohlídky, prý se to stává.No je pravda,že mě to tentokrát trochu bolelo. Kdyby se to zhoršilo tak mám hned přijít.

to máš hodnou holčičku 🙂 nezlobí a jen se tak vrtí ,šikulka 🙂

radši víc odpočívej ,atˇ se ti to tvrdnutí nezhoršuje. Ale to bude asi taky tím stresem , fakt se někdy divím co to jezdí za lidi na silnicích .... tak na sebe dávej pozor !

amisa
autor
13. okt 2009

aj ty jazdis este?

jzizala
14. okt 2009

čauky, no jo já jezdím pořád. Nemohla bych bez auta být, pořád někam potřebuju 🙂 Ty už tedˇ v těhu neřídíš ??

a kdepak máme puclíka ?? neměla jít také do poradny ??

amisa
autor
14. okt 2009

jzizala jazdim aj ked pomenej..a nie na dlhe trasy..inak dnes ma viezol manzel do roboty a na cervenu do ans nejaky truhlik prispaty nabural zozadu. Moji rodicia a clekovo nasa rodina to tazko znasaju ze soferujem tehotna.
Budem to asi troska obmedzovat lebo sa viem z volantom dobre vytocit a vidim ze mi to uz nerobi dobre, tie nervy a stres.

amisa
autor
14. okt 2009

veru puclik je nejak dlho ticho , dufam ze su OK a ma len vela roboty.

amisa
autor
14. okt 2009

jzizala nebolieva ta teraz panva mne akoby sa nervy zacvikavali..a trpnu mi nohy..obcas.. myslim ze amla tlaci an ccievy a roztahuje mi postupne panvu.. chodima ko hroch

jzizala
14. okt 2009

teda vy teda máte zážitky z té silnice. Nejdřív o víkendu a dneska zase .No to se nedivím,že o tebe má rodina strach. Já jsem docela v klidu za volantem ,chtěla jsem jet zítra zase do práce ,ale mám od přítele zákaz. Začalo tady chumelit a dost to klouže ,tak se o mně bojí.
Máte hodně zničené auto ??

doufám že je puclík v pořádku, nepamatuju si ale který den měla jít na tu kontrolu,ale myslím že někdy tenhle týden.

jzizala
14. okt 2009

pánec mě nebolí, vlastně občas kromě zad mě nebolí vůbec nic. Kdybych se mohla normálně ohnout tak ani nevím že jsem těhotná 😀
teda kromě těch kopanců ,co dostávám zevnitř 😀

ale slyšela jsem že se to stává, mimi ti tlačí na nervy a to může být dost nepříjemné.

amisa
autor
14. okt 2009

nos tym autom to vychadza asi na 1000E. Len naraznik , svetlo a nejake vyvazovanie a roboty..nastastie kufor ostal nedotknuty. Tvojmu priatelovy sa necudujem.. predsa len ked uz mate sneh. Inak ako pokracuju pripravy na svadbu?
No moja malinka je nejak priestoro narocna..najprv rebra teraz panva.. mozno teba to caka neskor. Kolko si zatial pribrala 🙂.

jzizala
14. okt 2009

teda pánev jsem chtěla napsat 😎 noo i to je pěkná škoda ,ale pojišťovna to zaplatí 😀

u vás ještě nechumelí ?? tady je dneska jako v prosinci. Normálně chvilkama vánice. Přípravy zatím stojí, čekáme na tu kolaudaci baráčku, ale stejně žádné moc nebudou .Jen si půjčím šaty a koupíme prstýnky .Oddá nás přítelova sestřenka ,takže termín taky nemusíme zamlouvat půl roku do předu.Stačí tak týden 🙂

asi má malá už málo místa ,tak se potvůrka protlačuje kde se dá 🙂 ani se mě neptej na váhu,jsem se zhrozila .Už 10 kg !! fakt nevím kde to mám . Mám pořád jen to břicho do špičky a kdyby mi z nich to břicho nelezlo spodem,protože jsou krátké , tak nosím pořád svoje trika velikosti XS. Nechápu to.A kolik máš ty ?? Prý by se tedˇ mělo přibírat 0,5 kg týdně.

amisa
autor
15. okt 2009

jzizala ..no postavila somsa dnes rano na vahu a mme plus 8 kg (70kg) ale len v brusku a v prsiach.. Je to dost naval na moje krize ked je to len tam.

poistovna to zaplati..apson ze tak..len to trva

a s tou svadbou.. no to si aj saty budes musiet vyberat tesne pred.. aby si sa do nich este zmestila (pripadne sa omotas zaclonou 🙂 ) To bude take romanticke 🙂 taka mala svadbicka

puclik77
15. okt 2009

ahojte dievcata,
hlasim sa konecne na konikovi. Je mile citat, ze vam tu chybam a ze na mna myslite 😉
Poradna vcera dopadla dobre, az kym mi doki nezahlasila ze nevidi mocovy mechur ☹ , ze sa babatko asi prave vycikalo. Takze som isla domov s tym, ze idem 2.11. na kontrolny utz. Ale dnes som doki volala zase, ze som ani nespala, ze do 2.11. nevydrzim cakat, ze ci mozem prist. Takze dnes vecer som tam, bola zase a mechurik tam bol!!!!! Jupiiiiiiiiiiii, viete si predstavit tu radost!!! 😀 😀 😀
A inak sa pripajam k vam do klubu, lebo budeme mat dievcatko. Vcera bolo vidiet kavove zrniecko 😀 😀 😀
Baby ja som taka stastna ze je mala v poriadku, ze to neviem ani popisat.
Na koniku som nebola preto, lebo od vikendu som PN, davala som sa dokopy, aby som nemusela brat ATB, lebo som nemohla ani prehlat. Teraz este soplim, ale uz je to ovela lepsie!! Zajtra idem na kontrolu. Buduci tyzden sa zase cely odmlcim, lebo idem sluzobne do Rima. Od pondelka az do piatku. Vobec sa mi tam nechce ist, ale musim, sefka mi to nenapadne doporucila, ze to je posledna sanca vidiet sa s ostatnymi kolegami z inych krajin v ramci nasej firmy predtym, nez odidem na matersku. Takze vyzera to, ze idem.
Som rada, ze ste zdrave, pekne priberate, gulatite sa a aj dievcatka kopkaju, tak ako nasa mala zacala jemne kopkat. Dnes bola cely den ticho, ale ked prisiel tatinko domov, tak zacala vystrajat. Ako keby vedela, ze prisiel domov 😉

amisa
autor
16. okt 2009

puclik ty sa nas ale vylakala..ze cos a deje.. ale ste zdrave tak je vsetko v poriadku, mala ta ale asi poriadne vystrasila. A ze dievcatko? 🙂 🙂 no teda.. nejak sa nam dari farbit svet do ruzova 🙂
Drz sa na tych sluzobkach.. ja by som uz na to nervy nemala ani v tom tyzdni co si teraz ty.

Inak baby neviem ci sa mam bat alebo co.. vcera som si nasla vecer na nohvickach take tmavsie fliaciky..akoby krvavy hlien ale len trosku sfrbene..a troska stvrdnute brusko som mala..predtim som vsak niesla 4kg nakup a bol mi tazky. Vyplasena som volala mame, asi som vystrasila aj ju. Vylozila osms i nohy a lezala do rana sa nic nove neobjavilo ani krce nemam ani brusko netvrdne znovu, mala si kopka..ale ja mam taky divny pocit. Brrrrr.. som sa zlakla, ale nevolala som lekarovy dnes. Uvidime co bude dnes, nastatsie na tej mojej klinike ordinuju aj v sobotu keby daco zbehnem.

puclik77
16. okt 2009

amis ak ti zacne zase tvrdnut brusko, hned chod k lekarovi!!! A hlavne sa setri!!! Podla mna to bolo asi z toho nakupu, ale hlavne ze to preslo, to je najdolezitejsie!!!! A ked mala kopka dalej, to je tiez znamenie, ze je v poriadku, neboj!
Mne sa na tu sluzobku tiez nechce ist, lebo zase sa s kufrom natahovat a s notebookom po letisku, no nic moc!!! Dufam ze babatku neublizim, lebo to by som neprezila asik

Veru budeme mat dievcatko a som strasne stastna ze je zdrava!!!! No a zaciname mat trable s menom, lebo Eliska je ohrozena xixi. Moj drahy vymysla dalsie mena, tak neviem ako to dopadne. Ja som uz stotoznena s Eliskou 😉 Inak zajtra ideme do Rajchu pozriet na kociky. Asi este nebudeme kupovat, ale iba tak skontrolovat co maju a za kolko 🙂

amisa
autor
19. okt 2009

puclik neboj bola som uz minule..ale nieje t take vazne..krcok drzi.. inak uz sa nic neopakovalo takze stacil len oddych a Mg. Aj ty si davaj na seba pozor 🙂 drz sa aj mala nech sa drzi a uz sa vykasli an tu robotu 🙂 Hlavne nech je mala zdrava. Dopisem ti do tabulky dievcatko.
Akos a mate? mne mala dava celkom zabrta uz par dni poriadne nespim ..aspon 3-4 krat v noci na WC a kyselina v zaludku a mala si obcas poriadne zakope az sa na to zobudim. 😒
Co teraz robite? nakupujete nieco?

jzizala
19. okt 2009

ahoj, no puclík to je dobře že ses ozvala ,už jsme se začínaly bát co se děje.A dočetla jsem se o holčičce , tak vítej v klubu 😀 zrovna včera jsem přebírala naše poděděné věcičky a půlka z nich je růžová chi chi,Tak doufám že to nakonec nebude kluk, to by vypadal 😀 ale hlavně že je maličká zdravá, musela tě pěkně vyděsit.To se nedivím, že jsi nespala. Taky bych to nevydržela 14 dní čekat.Jinak dobře doletťe do Říma , i když si dovedu představit,že už se ti moc nechce a zvláštˇtedˇ když jsi byla nachlazená .

amis šetři se trošku , to bylo asi vážně z toho nákupu. Já to špinění měla zase z kontroly u mudr.,ale hlavně že nás to přešlo.

jzizala
19. okt 2009

a nakupuju už ve velkém, tedˇ právě čekám až mi přijde postýlka a matrace.Už se hrozně moc těšíme a asi si jí hned složíme 😀 a taky jsem pořídila vaničku a něco málo z drogerie . Tedˇ ještě ten kočík. Puclík jakýpak pěkný jste vyhlédli v Rakousku ??

a nevíš amis co pomáhá na to pálení žáhy ??

amisa
autor
19. okt 2009

jzizala aj ja by som v tomto potrebovala poradit.. pukance len an chvilu skusim maces.. a koleginka mi dnes odporucala hlt acidka.. idem sksuat lebo uz je to dost neznesitelne.
jaj nakupy 🙂 ? nafot..
puclik veru 14 dni cakat.. strasidelne

jzizala
19. okt 2009

jej já nevím co jsou to pukance 🙂 To mléko jsem slyšela ,ale nevím moc mi to nepomohlo.

amisa
autor
19. okt 2009

pukance je popcorn

jzizala
19. okt 2009

ahaa no vidíš už je pro mě slovenština skoro cizí řeč 🙂 popcorn bych si docela dala ,to jsi mi udělala chutě . Vyzkouším to ráda 🙂 ale jinak fakt nevím co by zabralo. Nejvíc mě pálí žáha po ovoci ,ale jen někdy. No nevím asi to budeme muset nějak přetrpět. ....

amisa
autor
19. okt 2009

no ved.. da sa to na chvilku oklamat..ale nie uplne zbavit.
Nemate baby problem zo zelezom?

mannerka
19. okt 2009

caute kocky 😉

amis,
mne na kyselinu celkom zaberaju mandle, alebo pohar mlieka a hlavne musim jest iba male porcie. lebo ked si dam vacsi obed tak mi to drobec vytlaci zo zaludka spat hore 😝
Par krat som si dala taku tu sumienku Bystrinka sa to vola, ale to neviem, ci sa v tehu moze 😅
Ale som si povedala, ze 2-3 x sa nic stat hadam nemoze, to uz som mala ale prisernu tu kyselinu a nic nepomahalo 😒 Toto zaberie vzdy a hned.
..nastastie zelezo mam OK, sama som bola prekvapena, kedze z casu na cas som byvala chudokrvna. Teraz asi, ked nemam mrsku, tak je dobre 🙂

jzizala,
takze vy uz riadne nakupy robite 😵 Super 🙂
My uz tiez pomaly pokupujeme. Keby si malinky rozmyslel, ze do Vianoc sa mu cakt nechce 😀 😀 😀

jzizala
19. okt 2009

jee ahoj mannerka,dlouho jsi tu nebyla .šumienku Bystrinka asi u nás nekoupím, no nic ještě zkusím ty madle.Tak díky 🙂 no už se ti to dost krátí, tak atˇmáš vše připraveno ,prcek bude rozumný a počká až budeš mít nachystáno 🙂 Jak se jinak daří ??

se železem problém nemám, když jsem byla malá tak ano.dokonce jsem brala léky,ale tedˇ ťuk tˇuk bez problémů. Užíváte nějaké vitamínky pro těhule ??

amisa
autor
19. okt 2009

mannerka tu bystrianku skusim zohnat...
davno si tu nebola, chybala si nam 🙂 32tt boze ako ten cas bezi

ja ma kyselinu po ovoci.. po sladkom, aj po nicom 🙂 aj po hocicom malom co zjem vecer.. uz mam pocit ze aj po caji. Kupila osm si balicek Macesu a idem vyskusat.. idem skusat asi vsetko co hovorite..aj mandle aj acidko .. (z mlieka je mi zle)..

teraz sm prisla z obchodu a kupila som si kosielky a kojenie(ze keby daco do nemocnice) mam ruzovu, zltu a belasu 🙂

zo zelezom mam kustik problemy..ale len na hrane, tak mi doki dal lieky ale s prepacenim isla mi z dcriev cierna voda a strasne vetry asi tak tri styri krat denne takze som ich vysadila a dnes nasadzujem Melasu a papam slivky marhule a mak a castejsie mesko.. kamoskam to pomohlo.

jzizala vitaminy uz neberiem ziadne..donedavna som papala este listovku. a ty?

jzizala aku postielku ste vybrali?
mannerka akos a mas? co nove? pofot nieco 🙂

baby mam taku divnu otazku netlaci vam niekedy bbo tam dole akoby na vaginu ci krcok?

mannerka
19. okt 2009

baby,
my sa mam celkom dobre. Malinky rastie podla tabuliek 😀 Len sa zatial neotocil dolu hlavickou, tak dufam, ze do 36teho tyzdna si to rozmysli. lekar ma uz "strasi" so sekciou...
Akurat mi zacali hrozne puchnut nohy a rozbehlo sa mi priberanie 😒 Cca 1kg tyzdene posledne 3 tyzdne, no dost zle 😠 Ale ak by nic horsie nebolo, tak aj tych par kileciek navyse vydrzim, hlavne nech je drobec spokojny 😵

amis,
ja mavam tiez take tlacenie dolu, pytala som sa na to Dr a povedal mi, ze to sa panva uz roztahuje a chysta. Tiez moze byt, ze sa ti uz malinka otocila hlavickou dolu a vtedy to zacina viac tlacit na krcok tiez 😉

jzizala,
inak kedysi sa volala ta sumienka Iskra, to bolo este za cias ceskoslovenskych, pod tym nazvom ju tam nemate? 😉
Co sa vitaminov tyka, ja si davam obcas Centrum Materna, 1-2x do tyzdna. Nie kazdy den. To iba tak pre istotu, ak by som nahodou v strave na nieco zabudala 😅