Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

amisa
autor
12. jan 2010

kraasa..gratulujeme 🙂 waw..nedas aspon jedno foto? :0)

kacenka24
12. jan 2010

Ahojte dievčatá.

Ja som tiež otehu pomocou Clostilbegytu. Merala som si BT a zistila, že nemám vôbec ovu. Vytlačené grafy som doniesla svojmu Dr. 😀 a tak mi ho predpísal. No a podarilo sa hneď v prvý mesiac. 🙂 🙂 🙂

puclik77
12. jan 2010

jastrab, velka gratulacia k dcerenke!!!

amiska, dnes som bola cvicit. To dychanie mi stale nejako nejde, ale mozno ho nebudem ani potrebovat, ked bude nahodou cisarak. Inak poradila mi aj cviky pre malu aby sa otocila hlavickou dolu, tak uvidim ci to pomoze. Napis mi prosim od ktoreho tyzdna chodis k svojmu porodnikovi? Ja idem este buduci tyzden k mojej gyn a to uz budem mat skoro ukonceny 35tt. Myslis ze by som sa uz mala nahlasit k porodnikovi alebo mam este cas? Zda sa mi to dost naknap, ked mam byt od 35tt zbalena...... Inak dnes som nakupila zvysok veci, ktore mi este chybali. Do porodnice pre mna aj pre mimino. Inak kupila som si kojenecke podprsenky, dve nocne kosele, podlozky, tampony a pod.......no naraz to bolo dost penazi, mojho draheho skoro prekotilo xixi. Ale aj mna 😀
Inak ake plienky planujes pouzivat pre malu? Cvicitelka ma namotava na take plienky co sa peru, ale moc sa mi do toho nechce. Ja by som radsej tie jednorazovky a plus davat plienocku navrh aby mala nozicky od seba. Tak neviem....

amisa
autor
13. jan 2010

puclik teraz len rychlo odpoviem, v rodine mi tiez namotali jednu na plienky na pranie okrem toho ze to bolo strasne drahe po pol roku ci skorej to vzdala..ze je s tim vela roboty zeriie to elektrinu zerie to prasok a furt sa nieco susi. Ja budem pouzivat jednorazovky a ked budeme oducat tak vtedy mozno latkace.. a ksusam znacky tesco (tie kvalitnejsie) a babylove z DM , som dostala odporucane na oboje a ze niesu az tak drahe ako Pampers. uvidimev praxi.
porodnika som vybavila a bola u neho v 36tt ale aj on povedal ze kluden aj o tyzden neskor ze do 36tt sa ma o nas starat gynekolog. Ale ja som drza rebeka a vtrepala soms a tam pre istotu.
Inak s timi peniazmi mas pravdu ja som kupila podprsenky v C&A tam boli celkom lacne a sedeliasi najlepsie, ale tiez mam len dve ze potom ako sa velkost pomeni uvidim.
musim koncit poobede sa ozvem

katuska15
13. jan 2010

Rodila som klasickym porodom,bola nadherny a vobec nebanujem ze som ho mala klasicky,lebo ja som vymyslal s cisarskym...inak som odrodila za 2 hodinky,prebehlo to veeelmi rychlo...v noci o 2,30 mi zacalo tvrdnut brusko,potom zacali bolestive kontrakcie,o 3 hod. sme vyrazili do porodnice,tam sme boli o 3,30,dali mi klystyr,som sa osprchovala,o 4,45som sla na stol,tam mi prepichli plodovu vodu,som par krat zatlacila a Tobiasko bol na svete o 5,00, 2110gr. a 45cm a potom prepichli druhu vodu a 5,04 bol Damianko na svete 2700gr. a 49cm...

amisa
autor
13. jan 2010

kacenka ja tebe gratulujeme 🙂 to je super dalsia tehula..a ako tak pozeram nieje nahodou na case tema maminy od clostylu 🙂

katuska15 waaawww.. aj aj take chceeem 😉

puclik77
13. jan 2010

amiska, diky za nazor, to mas velku pravdu. Sme v 2i byte a nebudem predsa stale nieco prat a susit. Na pracie plienky sa uz nedam nahovorit!!!!
Inak porad mi ci sa mam k tomu mojmu porodnikovi natlacit alebo nie. Lebo uraduje len 1x za tyzden a k mojej doktorke mam ist este 2x. Ak ku gynekologicke pojdem den na to, co uraduje porodnik, musim cakat dalsi tyzden. A zda sa mi to neskoro ist k nemu napr. az v 37 tt. Co myslis????

Katuska, gratulujem k babatkam. Aj ja chcem mat taky super porod xixi.

amisa
autor
13. jan 2010

puclik no ja neviem ..skus porodnikovy brnknut, co na to on. Ci ta moze apson na termin o tyzden ci dva objednat Neviem ako je to na antolskej (tam myslim ides rodit) zabehane, vlastne neviem ani ako na kramaroch ja som sa tam votrela a bolo.
Inak s tymi plienkami, no niektore maminy to, ze vraj chvalia, aj vseliake tie klokanky a vaky ci biobavlnu. Osobne som sa s takou maminou vsak nestretla a ani nepoznam z okolia. Moj osobny nazor je, ze v poslednej dobe je boom vseliakych babycentier a biobavlnenych vyrobkov a vseliakych super retro zlepsovakov preto aby z ludi vytiahli co najviac penazi. Moja mama teda v dobrom nepsomina na pratie plienok. Ale zas proti gustu.. ja sa vsak na to nedam.

Kacenka kukni mi album a ak chces zaradim ta do tabulky len mi posli patricne udaje.. sluzime ako inspiracia pre snazilky clostylky

amisa
autor
13. jan 2010

Doplnujem zoznam Clostylbegitovych mamin:
Luuca
Vendulkav
Aghate8
Jastrab
Katuska15

jane86
14. jan 2010

Ahojky, jak se máte? Amis ty už to máš za pár viď?
Já pořád zvracim a zvracim. Dnes jsem byla na KO (v albu mám novou fotečku) . Mimís je v pořádku a už byla vidět i srdeční reakce. Tak snad bude vše OK:

amisa
autor
14. jan 2010

jane krasna zubrienka.. no za 8 dni..ale to tak teoreticky.. velmi vam drzim palce, nech pekne napredujete 😉

jzizala
14. jan 2010

ahoj holky, blahopřeju katusce a jastrab k miminkům . Atˇ vám dělají jen radost a krásně rostou 🙂
Jane tobě mimi krásně vyrostlo ,jen tak dál ,držím palečky atˇ je i nadále vše v pořádku .

amis ještě se nechytáte do porodnice ?? 🙂 řeknu ti už vážně počítám dny a těším se moc až to bude za námi. Ale budoucí tatínek je snad víc nervózní než já, ptá se mě 5x za den jestli už se něco neděje a jestli už třeba nepojedeme 😀 tak uvidíme která z nás dřív bude hlásit mimi .....

amisa
autor
14. jan 2010

jzizala, u ans som enrvozna len ja a moja mama. Inak sa vsetci tvaria ze pohoda.. tasky nachystane, krce sa obcas objavia ale nic. Ratam hodiny ci dni..ale doktor povedal ze ani sa neotvaram a radil este vydrzat..Inak by som umyvala podlahy sexovala ako drak a utierala prach ci behala po schodoch aby som to urychlila. Niekedy mam toho vazne plne zuby, aj ty?

jzizala
14. jan 2010

no taky zkouším vytírat podlahy v celém domě ,ale moc mi to už nejde to uklízení s tím břichem ,hned funím 🙂 taky toho mám plný brejle 🙂 a máš křeče v podbřišku ?? Mě už to dělá třetí den tak nevím jestli jsou to už poslíčci nebo co se děje. Ale jestli se neotvíráš ,tak to ještě asi chvilku potrvá. Já jsem byla v úterý na kontrole a jsem už na 7 cm , tak asi bude porod rychlej .Doktor mi říkal že v tomhle stavu už se na příští kontrole neuvidíme ,tak jsem zvědavá jestli měl pravdu.

tedˇ jsem se tady dočetla že malinká od puclíka se nějak nechce otočit potvůrka. Tak snad si to ještě rozmyslí.

amisa
autor
14. jan 2010

jzizala..boze ako zavidim 7 cm.... tebe je hej..

puclik77
14. jan 2010

ahojte babule,
dnes som bola oficialne vsetko odovzdat v praci a od zajtra som na materskej 🙂 No a inak moj krcok je zatvoreny iba na 2cm, cize dufam ze uspesne ukoncim koncom januara 8mesiac a pak nech sa deje co sa ma 😉 Dufam ze vas baby s tym porodom nepredbehnem xixi.
amis asi sa k tomu dokimu/porodnikovi fakt votriem a aspon zistim ci ma vezme. No ved uvidim co mi povie doktorka v stredu, to idem ze vraj na predposlednu poradnu k nej.
jzizala ked si otvorena na 7cm, nemoze ta mala z teba vypadnut? Ved 7cm je uz skoro porod, nie?

amisa
autor
15. jan 2010

puclik to si viac ako som bola ja minuly tyzden v pondelok..len 1.5cm.. vy ma snad vsetky predbehnete a ja budem nosit malu az do puberty.

jastrab
15. jan 2010

Baby, este mi napadlo, ked ste tu Clostylky, mali ste cyklus normalny? Lebo ja teda nie (ja som nemala prirodzeny ziadny, iba po tabletkach), rodila som sice presne v TP (nakolko to bola sekcia), ale plodovu vodu uz som mala zakalenu, takze som pravdepodobne prenasala...
nebojte sa, drzim vam vsetkym palce...bolest po porode rychlo odide, ked budete mat na rukach svoje milovane a vytuzene babatka
prajem, aby ste mali aj co najviac mlieka a nech vam deticky utesene rastu...

amisa
autor
15. jan 2010

jastrab.. pravidelny cyklus.. vsetko len nie pravidelny 🙂 a ci vobec cyklus.. ale nastastie jasom s clostylom potom mala uz jeden normalny a na druhy presne viem kedy bola ovulka (bolelo to hrozne) sme aj otehotneli.
Zakalaenu? ufff.. dufam ze su plucka v poriadku. Ako sa citis ako mamina?

puclik77
15. jan 2010

jastrab potvrdzujem amisku ze pri ovulke s clostilom a pregnylom to bola riadna bolest a aj sa nam to podarilo na prvy sup.
amis ved prave preto by som bola rada keby sa mala udrzala aspon do konca 8mesiaca co je koniec januara a pak uz je to asi jedno...... kamoska rodila v 36tt a mala bola zdrava a v pohode. No hlavne aby sme mali aspon tych 2,5kg. Inak pozeram ze ti dnes skocil 40tt....uz sup sup rodit! 🙂 dufam ze malicka sa nerozhodla pockat na obciansky v tvojom brusku 😉

amisa
autor
15. jan 2010

puclik tak to sup sup pekne priberajte.. povynny vykrm.. dufamz e vydrzite aspon na take tri kila, nech ste pekne zaoblene na fotkach 🙂
a stim obcaniakom nestras, manzel si robi srandu ze ved este dva mesiace vydrzim.. zabila by som ho.. dam mu ju transplantovat do jeho jemne rosraztajuceho sa bruska.. 😠
ja mam tento tyzden ci poledne tri dni take mlsne chute.. priberiem ako prasiatko.. fuuuj

puclik77
16. jan 2010

som sa dobre pobavila, ked som si precitala tvoju spravu xixi. Ze este dva mesiace a transplantovat do mangelovho bruska xixi. ja papam stale a hocico a mam stale len +9kg....asi moj metabolizmus zvlada 😉 Len moja chrbtica zacina byt mierne dead 😒 boli a boli. Dnes sme boli este po obchodoch, no myslela som ze porodim. Tvrde brusko ako kamen, krize boleli ako fras...no des bes. Ty este niekam chodis? Alebo si len doma?

amisa
autor
16. jan 2010

puclik no teda mas dobry metabolizmus. Chrbtica.. hmm to mi je nejake povedome v tvojich tyzdnoch to trpis ako kon chuda. Mne potom to nejak zmyzlo a prisli klby. 😠
Ja som dnes bola s mangelom v auparku..funela som ako spravna manzelka par metrov za nim alebo ma tahal za ruku. Bol to ako vravis des bes.. kupila som si par handriciek, ze ved aby som mala cosi slusne v com budem moct aj kojit a nejaku kozmetiku. Zhanala som poporodne stahovacie nohavicky, ale nic a ani u nas v saratove. Pevny korzet nechcem , na zaciatok skor take bezsvove bavlnene vyvysene spevnene. 😖
Mali vsade aj vypredaje detskych veciciek... booze ako mi ruky trhalo.. ale zaprela som sa ..az potom .. ked sa narodi. 😅
Mangela som zlanarila na mozno nas poslednny obed v restike na dlhu dobu, dobre to padlo. 🙂

puclik77
17. jan 2010

amis, tusim cim si viac tehotna, tym si vtipnejsia. Zase soms a dobre pobavila, ked som si precitala tvoj popis navstevy auparku xixi. Na ten chrbat som skusala aj cvicit, ale ulavi sa mi len na chvilu. Inak vcera sme s mojim drahym kupili zupan do porodnice a asi uz mam vsetko. Este by som chcela tie ochranne klobuciky na kojenie ked na ne nahodou narazim. V stredu idem este do poradne k mojej doktorke, tak som zvedava co povie na moj krcok. Stale funim ako slon, zadycham sa pri mini aktivite, no sranda. Nejaky je to nezvyk ze nemozem robit to co chcem a ist kam chcem, lebo hned odpadavam. Inak tie vecicky ja uz nepozeram, lebo tiez mam tiky nieco kupit xixi. Inak poved ako oblecies malu z porodnice? Co mas vsetko pre nu nachystane? Daj inspiraciu, lebo neviem ci mam balit perinku, alebo perinku nie, ale fusak. Alebo aj aj..... fakt som z toho furt volajaka zmatena 😀

amisa
autor
17. jan 2010

puclik dakujem..🙂, prave som dopiekla babovku, normalne mam akoby predmenstruacny sindrom.. sladke chute, a ine vseliake chute, ktore moj manzel poctivo ignoruje 😒 Nemas taky problem z drahym aj ty? co stim?
klobuciky som si kupila ja ja v DM ich mali dole pri cumlikoch. Chudatko este stale odpadavas? preco? nieco nieje v poriadku? davaj na seba pozor. Inak mas supis draheho , ze zupan, jeeej mojho by to nenapadlo. Inak este by som spomenula jedno moje zistenie z nemocnice, chodim . Maminy tam nosia ultra kratke kosielky a zupanceky a ked si sadnu spolu z navstevou tak im je vidno az ... Preto ja si beriem jedny teplaciky ci pizamkove gate na navstevy. 😎
Co s oblecenim, to som tiez jelen.. zatial mam nachystane kompletne dupi oblecko ako na doma v tom ju navleciem do tepleho sobikoveho overalu a zabalim do deky a pojdeme domov. Nejak nevime co viac, ved aj tak len do auta vykureneho ju posadim a doma v garazi vylozim. Ale budem tahat rozumy od viacnasobnych maminiek a manzela potom pripadne navigovat.
😎

puclik77
18. jan 2010

ahoj amiska, hlasim sa z domu a pripajam sa k predmenzesovemu syndromu 😀 Uz som vyupratovala polku bytu a chystam sa zehlit prti vecicky xixi. Ked to takto dalej pojde, budeme moct jest aj zo zeme. Vsetko sa bude lesknut ako ..... hehe. Ked som doma na kratke trate sa nezadychavam. Ale asi za to moze moje srdiecko, lebo bola som na EKG a kedze mam selest od narodenia, teraz to robi vacsie problemy, kedze srdiecko pumpuje viac krvi. Ze vraj mi nedoviera prava chlopna. Za normalnych okolnosti to bolo OK, ale teraz na konci tehu to zacalo robit trochu problem. A k tomu to zelezo.... tak to dava zabrat. Inak asi sa aj ja vyprdnem na perinku a z nemocky pojdeme v overaliku a fusaku. To bude stacit. A kedze fusak nie je do sedacky, tak asi budem malu drzat. No co, nebudem kupovat este aj fusak do sedacky, no nie? ja som cez vikend robila tiramisku a zozala som velku pochvalu, sa mi podarilo xixi Zajtra sa chystam ist oprudzovat porodnika, dam potom vediet ako som pochodila xixi a v stredu idem este mojej gyndoske. Moj drahy si robi srandu, ze ked uz mame vybranu skolu kam pojde nasa mala, tak by bolo dobre aj porodnika mat dohodnuteho hehe 😀 😀 😀 Proste si ma stale dobera ako vsetko zariadujem a organizujem 😉 Dnes mi navrhol, ci nechcem ist vyberat skolsku tasku hehe. Ty este stale nyst? Mala sa nepyta na svet? Jedna kamoska ma termin 25teho ako ty a dnes v noci ju odviezli. Ale stale nic zatial, aspon co viem......myslim na teba, ci to uz nemas nahodou za sebou 😉

amisa
autor
18. jan 2010

puclik teda ty si organizatorka 🙂.. ja dnes lenosim a objednvam poporodne nohavicky aby som bola krasna stihla aj po porode 🙂
Tiramisu posli nmaaaaaammm.. manzelovy nechuti takze ho robim len velmi sporadicky. Ale vcerajsiiu babovku vychvalil.
Inak mi stale nic.. ☹ vcera som vecer tajne dufala ze sa cosi rozbehne a nic ustalo to.
O tom srdiecku si uz raz pisala ale uplne som na to zabudla, to moze az take problemy robit? fuuuha.. a porod ako zvladnete?

jastrab
18. jan 2010

amisa, Tebe sa to uz krati 😉
byt mamou je uzasne, xiixixi, uz som ako Tekelyova...

puclik77
18. jan 2010

ake poporodne nohavicky? na stiahnutie bruska? ci ake? ja este nyst take nemam....to asi az potom mozno. Inak ja poslem tiramusku a ty posli babovecku. K cajiku k ranajkam mnami mnami.
Neviem ako porod, som objednana na ekg este pred porodom 10.2. mozno sa tam este dokotulam hehe. Mozno aj to by bola indikacia na cisarsky. Nie len poloha babatka. No ved uvidime. Zajtra sa idem votriet tomu porodnikovi, ci sa ma ujme. Inak dnes poobede ma tak zacali krize boliet, ze som myslela ze dostanem menzes. Uplne taka bolest, v tych miestach. Ale potom so vylozila nohy na stenu a preslo to. Dnes som upratovala, zehlila, no som ako vcelicka xixi. A ty ked budes mat po termine, tak co sa bude diat? Vyvolaju ti porod, alebo ako si dohodnuta s lekarom?

amisa
autor
19. jan 2010

puclik , no hej t su take ako normalne nohavicky len vyssie a pevnejsie..
Teda no mas to "vesele" aj s tym srdieckom svojima tym ze sa mala enchce pretocit.. dufajme ze doki ti vyberie najbezpecnejsiu alternativu pre vas obe, aj keby to mal byt planovany cisarsky. Velmi drzim palce aby to dobre dopadlo..
A tie krize a menzesove bolesti to uz boli tie cvicne manevre tvojej maternice, pekne lez a neprepaluj sa aby si stihla vsetky vysetrenia s malou este v brusku. Davaj na seba pozor.
A co somnou, neviem, dnes idem k porodnikovy 🙂