Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

amisa
autor
25. jan 2010

alzbeta.hod citala som si tvoj fotoalbum.. vsetko Ok? drzim peste.. velmi

jane86
25. jan 2010

amis ty pořád nic???

amisa
autor
25. jan 2010

jane ..furt..

puclik77
25. jan 2010

amis, nerodime este ale dnes sme boli u rodicov, uz naposledy, lebo uz sa chcem zdrziavat viac-menej doma. K nasim je to 130km, takze to cestovanie je cim dalej narocnejsie. Vecer ked sme dosli, musela som vylozit nohy, lebo mala ma tak tlacila na mocovy m. ze som sa nemohla vyrovnat. Chodila ako v predklone ako keby som mala rodit. Normalne som sa zlakla. Teraz sa uz moc nehybe, iba sa tak ako keby sa pretlacala, nieco vypuci a mam normalne na krivo brusko xixi. Vytvara mi tam nejake tlaky, ako keby sa zaprela do rebra a do krcka xixi. Aj ta tvoja ma take zabavky? Vidim ze vas drobecek stale nic....dnes mate termin, nie? Drzi sa tam vsetkymi prstikmi ako kliestik 😀 To bude krasne donosene babo 😉

amisa
autor
25. jan 2010

puclik termin bol 22.1. v piatok aj ked na konikovy to neviem preco ukazuje inak. No mala taketo joginske tahy ako tvoja vyraba dodnes,co je uz dost neprijemne..predchvilou tak vytlacala nozicku ze sme vydeli chodidielko jeho tvar.. Davaj an seba pozor, nech este vydrzite. 😎

jane86
26. jan 2010

amis a jak dlouho tě nechají přenášet?

amisa
autor
26. jan 2010

jane neviem po 7 dnoch od terminu teda v piatok sa mam hlasit na prijme a neviem kedy budu vyvolavat, ja by som bola najradsej aj hned.
A co tvoje mrno? ako sa ma? uz ste objednany aj an NT screening

puclik77
26. jan 2010

Amiska, s Tiankou sme sa dohodli aby tam este aspon 2tt vydrzala, tak aspon do 10.2. a potom sa to moze rozbehnut 🙂 Takze v piatok nastupujes? Podla mna uz cez vikend nieco poriesia. Teda snad, nech to mas uz za sebou, no nie? Aj tak ta obdivujem, ze to tak v poho zvladas, ja by som bola asi nervozna ako pes..... A uz to bude na isto Veronika? A manzel je pri porode? Je uz psychicky pripraveny? 😉

jane86
26. jan 2010

Jdu 2.2. na kontrolu a na nějaké odběry na genetiku v 10 týdnu. víc nevím.....
Jinak mě je pořád špatně, ale snad už se to zlepší. Tak držim palce aby to přišlo samo přirozeně co nejdřív 🙂
A amis jak se bude malinká jmenovat?

amisa
autor
26. jan 2010

puclik Jane bude to Veronika, manzel pripraveny, ja tiez, nervozna som jasne, ale co mam robit, nic, ved maximalne uz len dva dni a potom nastup do nemocnice. Tam to rychlo odrodit boliet to bude urcite, nervacit budem urcite, tak sa musim pokusit to vsetko nejak s nadhladom zvladnut, aby som z toho celeho neskoncila ako najvetsia histerka v okoli.
2.2. pekny datum 🙂 jane.. drzim aplceky ench ste Ok.
Puclik no aj aj som malej dohovarala ze nech pocka po vinaociach potom po novom rokua a vidis ako sa zabyvala.

puclik77
26. jan 2010

amis mne porodna asistentka na cviceni hovorila, ze pri kontrakciach je dolezite povedat si, ze ta dalsia bude este horsia, ze to tak ma byt a ze to zvladneme. Nehovorit si, ze konecne kontrakcia presla a ze dalsiu uz nezvladam. No proste si predstavit, ze je to spolocna uloha aj babatkom, dostat ho von. Zda sa mi to celkom logicke, ze asi tak nejako na to pojdem aj ja.....aj ked realita moze byt uuuuuuplne ina 😉 Co dnes varis? Moj drahy je v praci a akosi neviem co si urobit na obedik. Porad volaco 🙂 Inak neboj, urcite to zvladnes, ked bude nejhuř, daju epiduralku, no nie? Nevies kolko uz Veronka vazi? Nemas nejake cerstve miery?
jane, mame spolocny termin poradne 🙂 Som rada ze uz ti zacina byt trosku lepsie. Ale ber to tak, ze kolko si tuzila po babatku a ze je teraz konecne tu a dava ti to denno denne najavo. Co by ste chceli, keby ste si mohli vybarat? Dievcatko alebo chlapca?

amisa
autor
26. jan 2010

puclik veru treba to brat tak ze cim silnejsia kontrakcia tim si blizsie k cielu.. tim skor budes mat svoju babiku vonku.
Mi sme dnes boli na prehliadke a na monitore, a este v noci ideme raz. Mala vazi nejak 3600-3400 ze vraj. No dohodnute uz mame ze v sobotu pride mala na svet ak priroda konecne nezasiahne.

puclik77
26. jan 2010

amis aky je to pocit, ked vies ze uz v sobotu? Ked si zoberies ze dnes je utorok a v sobotu to pride... V noci na monitor? To sa chodi aj v noci? C c c..... Ked priroda nezasiahne do soboty, tak budem na teba sobotu moc mysliet!!!!! A hlavne drzat palce, nech vsetko dopadne co najlepsie!!!

jzizala
26. jan 2010

Ahoj holky, tak se nám 16.1 v 23.20 narodila holčička Natali . Jsme obě v pořádku , porod proběhl rychle .Za tři hodiny od prvních kontrakcí byla na světě. Takže super . Je to naše sluníčko , moc hodný miminko. Jen bojujeme s kojením ,nechce se jí papat ode mně, takže odstříkávám a krmím lahvičkou,ale je to velký jedlík .

Jsem tady jen na skok, musíme jít maličkou koupat. Koukám že amis pořád nic,tak držím pěsti atˇ vše proběhne v pořádku a atˇ už je to brzo. zatím papa a až bude chvíle zase napíšu

jane86
27. jan 2010

jzizala velká gratulace.

jane86
27. jan 2010

A chtělo by to nám sem dát nějaké fotečky 😉

puclik77
27. jan 2010

jzizala, to som rada, moc moc gratulujem!!! A ako pise jane, daj nejake fotecky malej Natalecky 😉 A tusim sa narodila o kusok skor, nie? V ktorom tyzdni? Zelam hlavne nech ste zdrave a stastne!!!!

jane86
27. jan 2010

Holky amis nikde všímáte si? Ta určitě rodí 🙂

puclik77
27. jan 2010

jane, bodaj by to uz mala za sebou, aj tak ju obdivujem, ze to tak celkom v poho zvladala. Hlavne aby to dobre dopadlo a boli obidve zdrave!!
Ja som bola dnes na pouceni o epiduralke. No myslela som ze tam budeme hodinu a za 20minut sme boli akoze poucene....taka rychlovka

jane86
28. jan 2010

puclik77 já myslím, že už to mají za sebou, když se neozývá.....A věřim, že budou obě v pořádku. Snad nám dá brzo vědět. No a tobě už se to také začíná krátit, ne? Bojíš se? 😉

puclik77
28. jan 2010

ja tiez dufam ze uz to maju uspesne za sebou a ze su v poriadku 😉
ja este jeden tyzden taky kriticky, ktory by tam nasa princeznicka mohla vydrzat a buduci piatok uz budeme v 37tt, co je brane ako normalne donosene mimino. Aj plucka by uz mali byt vyvinute. Velmi sa tesim na malu, ale chcela by som to uz mat za sebou. Bojim sa toho, ze clovek teraz nevie kedy to pride. Ale zase ked to zvladlo tolko zien a mam vybraneho vyborneho gynekologa, tak dufam ze to nejako zvladneme 😉 Vidim ze aj tebe tie tyzdne pekne odsypaju. Za chvilu si po 1.trimestri a pak zacne to krasne obdobie, kedy rastie brusko, nie je este take velke, ale zase uz sa mozes pysit ze si tehulka 😉

jane86
28. jan 2010

Ani navíš jak se těším až mi přestane být špatně a konečně si to začnu užívat. To je jasný, zvládly to všechy zvládneme to taky, ikdyž to bude asi bolet, myslím, že to stojí za to. Já mám sice ještě času dost, ale taky se na miminko těším. V úterý jdu na KO tak jsem zvědavá 😉

alzbeta.hod
28. jan 2010

ahojky všem.... zatím vše ok... mimi je velké 2mm na kontrolu 3.2. už se strašně moc těším. A doufám že bude vše ok.

puclik77
29. jan 2010

jane, uvidis ako rychlo to ujde 🙂 Leto je tu coby dup a august tiez 🙂 A myslim ze byt vo vyssom stadiu cez leto je lepsie, aj ked je vonku horuco, ale aspon sa nemusis moc obliekat a riesit ze uz nezapnes kabat, nemozes sa obut, lebo sa nezohnes....v lete hodis slapky, lahke saty a hotovka 🙂
alzbeta to je super ze sa mimiskovi dari!!! Ty ides 3.2. na KO ja idem 2.2. Neboj babatko bude v poriadku 😉 a uz bude mat mozno aj 1cm

jane86
30. jan 2010

puclik77 to víš, celé léto budu ležet na zahradě pod stromem u bazénu 😀
No utíká to, zrovna jsme si říkali s manžílkem ,že za 14 dní máme za sebou 1/3. A ta ještě moc neutíkala jak mi je pořád zle, ikdyž už je od žaludku trochu lépe, jen mi manžílke domu přinesl nějkakou rýmu a udělala se mi prvně v životě opar. Prý asi čekám 4 holky (jak se říká, že berou krásu) - můj obličej- hrůza 😀 😀
Jsem zvědavá v úterý na KO snad bude vše OK. 😉

puclik77
30. jan 2010

jane, ja som tiez mala v tehu opar a davala som si cajovnikovy olej a pomahalo. Alebo framikoinovu masticku. Ale pokial ta to nejako velmi neobtazuje, tak si nedavaj v prvom trimestri radsej nic. V druhom uz v pohode. Inak aj ja som mala plet na zaciatku dost vyhadzanu, jak pubertak a cakam dievcatko, ale teraz mi kazdy hovori, ze mi to tehotenstvo strasne pristane, tvar mam ako detska prdelka, aj som sa v tvari trosku zagulatila, ze by mi to mohlo tak ostat xixi....no ale porodim a vsetky vyhody asi budu prec. No ved uvidime. Inak aj ja idem v utorok na KO. Neboj, vsetko bude v poriadku, babatko si hovie a rastie 😉 Uz ti zacina trosicku rast brusko? Pod oblecenim je asi este schovane, ale inak?

jane86
30. jan 2010

puclik
na sobě to ještě moc nepozoruju, ale na kalhotech je to trochu znát.

jane86
30. jan 2010

Mám z té KO docela strach. Už mi zbývá tak málo do konce 1.trimestru a bojím se aby se ještě neztihlo něco stát. Pořád jsem nějaká nastydnutá a tak mě občas píchne v břiše. Snad to nic není. ☹

puclik77
30. jan 2010

jane, neboj nic to neznamena!!!!! mna tiez pichlo sem tam a bolo to v pohode. A to ze si nachladena, to je len oslabeny organizmus, lebo vsetko sa sustredi na vyzivu babatka. Neboj, to vsetko prejde. Ja som tiez bola chora a preslo to bez ATB. Trvalo to sice dlhsie, ale o to viac sa moj organizmus stal odolnejsi.
Ja som uz velmi zvedava, kedy sa ozve amiska. Uz keby dala vediet, ako sa maju. Snad su v poriadku.

jane86
30. jan 2010

No já jsem na amis také zvědavá. POčítala jsem to a zítra nebo v pondělí by se tak mohla ozvat, ne?
Snad máš pravdu a vše bude OK. Tuhle jsem měla teplotečku 37,0 tak jsem si vzala paralen a za 20 min. bylo po teplotě s už se nevrátila. Tak snad to bude OK.