Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

lenka_bohousek
2. jún 2009

Dobré ránko holčinky, omlouvám se, že jsem se včera nerozloučil, ale přestal nám jít net 😠

Man, máš pravdu, to čekání, jestli to vyšlo, je fakt nejotravnější a nejdelší a pořád jsem nepřišla na to, jak to rychleji posunout 😀

Děkuju za držení palečků a těším se, že tu brzy budu s vámi 😵

amisa
autor
2. jún 2009

baby ako to mate so soferovanim auta? ja sa aj trocha bojim ked mi je zle sadnut do auta..
a ako to amte zo sexom? mi si pockame a to co povie lekar..takze zatial abstinujeme pre istotu

lenka.. no to cakanie.. pevne nervy

kri
2. jún 2009

Ahojky, tak mě tedy nebývalo tak zle a spíš mi vadilo ježdění busem než autem a hlavně když jsem řídila, tak jsem se soustředila na jízdu a úplně zapomněla na nějakou nevolnost. Ale mě bylo zle jen někdy. Zatím pořád řídím a snažím si to užít dokud se tam vejdu. 😉 Ale i tak to vidím ještě tak do konce toho 6 měsíce a pak už toho raději nechám, jen v nutných případech.
A co se týče sexu, nám doky řekl, že je vše ok, takže se nijak neomezujeme, naopak bych řekla, že na to mám větší chuť 😅 😀 .

amisa
autor
2. jún 2009

kri no ano ale na zaciatku vam nezakazoval? chute by aj boli alke bojim sa

prdecek
2. jún 2009

ahojky ženy 🙂

mannerka
2. jún 2009

amisa,
co sa tyka soferovania, tak som ok, len pas mi trochu vadi...ma tlacil na brusko, tak si ho ta pripinam, nech netlaci 😉
a sexik? to uz ani neviem co je 🙄 Dr mi odporucil nesexovat do 14tt, lebo ma vzdy po nom, ked sme na zaciatku normalne sexikovali, hrozne rozbolelo brusko. Povedal mi, ze v niektorych pripadoch sa to stava a dokonca to moze vyvolat krvacanie 😒 Takze tak...
A to som mala teda stale strasnu chut, viac ako pred tehu 😅

kri
2. jún 2009

amisa - nezakázal nám nic, jen prý žádná divočina 😀

man - ten pás mi taky vadí, ale teď už mi pod tím bříškem alespoň trochu drží. 🙂 Chci si pořídit ten pás, ale ještě jsem se k tomu nějak nedostala ho objednat. 😅

katuska15
2. jún 2009

Ahojte...tie srdiecka som pocula cez UZV, doktor srdiecka vyznacil do takej kocky a pustil zvuk...paraaada 😅 Baby vy tu vsetky priberate a mne ide kazdy den 0,5kg dolu ☹ som z toho smutna...nic mi nechuti jest,zo vsetkeho mi je na grc... 😝 Sexik???My sme mali asi pred 3 dnami,ale to len tak na spicku,ani som ho skoro necitila...a babiky orgazmus uz vobec neskusajte,lebo to moze vyvolat kontrakcie maternice a plod moze odist....

katuska15
2. jún 2009

Lenka tak co???Kolko si mala tento krat folikulov???Dufam,ze boli aspon 3...neboj tentokrat to uz vyjde...verim tomu,a tesime sa na teba,ked tu budes s nami... 😵

katuska15
2. jún 2009

Jzizala tak kde si???Bola si na tom sone???
Prdecek,Amis vam je ako??? 😕

mannerka
2. jún 2009

kati,
ved mna to brusko bolelo po orgazme, sexik bol taky nezny, iba taky do polky 😀
Tak radsej nesexikujeme vobec 🙄

To je super, ze si tie srdiecka pocule, to musel byt zazitok 😵
A netrap sa ze nepriberas, bud rada, raz ti prestane byt zle a kilecka pojdu hore, neboj 😉
Ja som doteraz pribrala iba 1kg, to mi iba to brusko tak vykuklo 😉

amisa
autor
2. jún 2009

katuska ja neviem ako stoji z vahou..doma ziadnu nemam ale planujem zakupit 🙂..to bude trocha sok.. dnes osm mala najvetsi gurmansky zazitok plana kapustnica u nas v jedalni.. ksicht mam jemne podpadnuty ale brucho ako s poriadnou zapchouci vetrami ..nafucane. NAstastie nevraciam..ale morska choroba to ma neobysla..a tak sa mi zda ja kupa novej podprsenky. KAtuska a rozmyslal si nad porodnicou? aspon orientacne

kri
2. jún 2009

katuska15 - nic si z toho nedělej, já jsem ze začátku taky neměla na nic chuť a zhubla asi kilo a doteď jsem vlastně nabrala zpět jen to kilo a další kilo mám pořád plus mínus. Až teď začínám vypadat alespoň trochu těhotně. 😉 😵

lenka_bohousek
2. jún 2009

Čaute děvčátka 🙂
Tak koukám, že probíráte sexík - no já zatím vím, co to je a pořád ho praktikuju, ale asi nějak špatně, když pořád nejsem těhu 😀

Katuska, já jsem tento cyklus nebyla na UTZ, byla jsem na dovolené mimo republiku a hlavně jsem si řekla, že na to kašlu a chci mít od doktorů klid a nestresovat se tím. No ale v podbřišku mě bolelo, tak tam určitě aspoň jeden pěkný folík byl 🙂

mannerka
3. jún 2009

ahojte kocky 😉
ako sa dnes mate?

amis,
ja som si tiez musela vyhu kupit, doma som ziadnu nemala 😉 TAk sa mam teraz vazit iba na nej, sestricka povedala 🙂 Uz ti je trosku lepsie? alebo ta stale trapia nevolnosti?

prdecek a ty sa ako citis ?

amisa
autor
3. jún 2009

mannerka..ale normalne ako zvycajne..ale dnes sa krmim forenetkami 🙂 a na obed iba zelennovy salatik bude.. zatial pohoda uvidime co zacne pred 12,00
s tou vahou mas asi pravdu..no to budu soky

inak baby aj vy sa citite ako osprostene? spomalene a mechom udrete.. vsetko miv robote hrozne trva.. a som leniva ako vos 😨

katuska15
3. jún 2009

Jaj Amis aj ja som vies aka ostala hnila 😀 Uz sa mi tazi aj ist zobrat pohar do kredenca...poviem muzikovi nech mi poda,nech mi spravi jest,nech mi donesie deku,nech mi ide jahodky natrhat....no strasne som zlenivela...no nic sa mi nechce,a ozaj niekedy si pripadam jak je... 😅

mannerka
3. jún 2009

no teda ja som na tom podobne. Akurat, ze neviem, ci je to lenivost alebo unava 😝 Mna priserne vsetko vycerpava, cokolvek. Iba by som lezala, alebo spala...
Ale najhorsie je, ze aj mozog mi nejako vynechava, ved ja si nic nepamatam a v sekunde zabudam 😅

Co sa tyka nevolnosti, tak mi uz vascinou nebyva zle, ale ked mi pride tak mi je cely den a uz sa toho neviem zbavit. Ale teraz mam skor problem stale s prazdnym zaludkom. Dokonca sa v noci budim ( ked idem cikat 😠 ) a som priserne hladna, tak si musim nieco dat, lebo neviem potom znovu taspat 😝

amisa
autor
3. jún 2009

mannerka skus mat pri posteli piskoty

mannerka
3. jún 2009

amis, piskoty mam pri posteli 😀
Ale ked ja mam chut vzdy na nieco ine, pribinacik, banan a tak. A este si musim potom umyt zuby, lebo by som nezaspala 😀 😀 😉

amisa
autor
3. jún 2009

velka spotreba zubnej pasty? 🙂

mannerka
3. jún 2009

neskutocna spotreba 😀

amis, uz si povedala, ze tehu v tvojom okoli? 😉

amisa
autor
3. jún 2009

mannerka..no moja amma oco a brat pravdaze manzel (spolu sme skumali testy).. a mojich par naj kamosiek.. a est v robote vedia.. lebo som chemicka. a ty? dedkovcom a svorkovcom povieme az ked bude sono a vsetko nanom v poriadku

mannerka
3. jún 2009

amisa,
u mna to od testovania vedel manzel (jasnacka 😉 ) a sestra.
Rodicom a svokrovcom sme to povedali minuly tyzden po druhom utz aj s foteckou 😵 .
No a este to vedia dve kamosky, ale chystame sa to postupne uz povedat vsetkym, tak priebezne 🙂
Asi uplne naposledy to poviem v praci, ked budem tak 14-15tt. Ja robim v kancelarii, takze okrem maleho stresu tu nemam ine nastrahy 😉

katuska15
3. jún 2009

To len ja som asi taka,ze som hned kazdemu vytrepala...ked ja som sa z toho teskala... 😅

katuska15
3. jún 2009

A ja mam piskoty pri posteli,ale fuj uz mi idu na nervy... 😝 😀 Mannerka a kedy Ti tak priblizne prestalo byt zle???Lebo ja odratavam tyzdne,kedy ta nevolnost uz konecne prejde... 😝

katuska15
3. jún 2009

Ja by som tiez stale len lezala ...uz ma aj mamina hresi,ze to nemozem sa stale len vyvalovat,no ale samozrejme nic mi nedava robit...A este som zacala pozerat telenovelu: cista laska...🙂Uz som jak dochodkyna... 😀 Ok idem.lebo uz to zacina..papa a setrite sa a oddychujte... 😵

mannerka
3. jún 2009

kati,
mne sa polepsilo minuly tyzden (zaciatok 11tt). Takze sem tam mam uz dni kedy mi nie je vobec zle, jem ako predtym aj mi chuti vsetko ako pred tehu. Sem tam mam ale den, ze mi pride zle a uz sa toho blbeho pocitu proste nezbavim cely den .
Ale tie stavy bez nevolnosti prisli zo dna na den 😉

Inak aj ked mi byvalo zle, nikdy som nevrackala, takze sa to v pohode dalo zvladat, dufam, ze sa to uz nezhorsi a bude to iba lepsie 🙂

A drzim palceky, nech to prejde aj teba coskoro 😉

soni1
3. jún 2009

Ahojte baby, ja som brala clostil 3 mesiace, ale nezabral mi. Teraz som bola na laparke, ale opäť mi dr. vypísala clostil, tak ho začnem užívať od ďalšieho cyklu. Chcem sa však spýtať, či aj od clostilu dochádza k ovulke?

amisa
autor
4. jún 2009

soni skus temu "liecba s clostylbegitom a // ciarky pre vsetky" v sekcii snazilky.. clostil pomaha folikulom rast ..praskat nie, cize vobec nemusi dosjt k ovulacii, ale vetsinou ano. Niekedy zvyknu nieco na vyvolanie prasknutia aj pichnut.