Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

manamani1
9. nov 2011

@mimma17 tak ja viem ze je to aj hlavne o psychike, ale neverim ,ze je zena ktora velmi chce otehotniet, a vie na to NEMYSLIEŤ🙂))

manamani1
9. nov 2011

@majka_3 no ja som sa tiez prekvapila, tak dufam ze sa podari...zvykla si citit ovulku pocas uzivania clostylu?

mimma17
9. nov 2011

@manamani1 presne viem na co narazas a ano je to tak mne sa podarilo po roku a pol nato nemysliet zrovna ten mesiac lebo sme mali svadbu a mala som na starosti vela veci a to zamestnavalo moju mysel....

majka_3
9. nov 2011

@manamani1 neviem zazila som ovulku len raz od vtedy neviem 😉 😉 😉 😉

manamani1
9. nov 2011

@mimma17 jaj tak ano,myslienky isli na svadbu.Prajem vsetko dobre a uspesne dokoncenie tehulkovania, a potom vsetko naj pri porode a vela zdravicka a síl,maminke i bábatku🙂))

mirkamurko
9. nov 2011

Ahojte ,tak ja som tiež po 1.5 roku snaženia otehotnela vďaka clostiku na druhý cyklus.

dadqa86
9. nov 2011

@manamani1 Ahoj ja som nebrala CLOSTIL mne k otehotneniu pomohli injekcie co som brala do bruska... 🙂

manamani1
9. nov 2011

@dadqa86 ake injekcie?

annavi
10. nov 2011

@cherry1981 jaaj moja dakujemm...kiez by tam boli Dve //...vcera mi tie bolesti prestli..ale teraz sa opat objavili...zda sa ze nam to OPAT nevyslo...achhh...dam si magnezium sumivy to hadam prejde.... 😖 😖 je to neprijemne..achhh....ty si mala tiez take bolesti????

cherry1981
10. nov 2011

@annavi Ano mala som dost silne bolesti az take ze som nemohla ani poriadne sediet tak ma tlacilo podbrusko.(maternica?)
Neboj mozno sa babo zahniezduje, mna takto intenzivne bolelo hned ako mi pichli pregnyl a vidis vyslo to, verim, ze aj tebe vyjde 🙂
Magnezium Ti neuskodi ja ho aj teraz berem ,kedze ma stale bolieva podbrusko este sem tam.

annavi
10. nov 2011

@cherry1981 jaj moja ja sa len bojim aby to nebol nejaky zapal alebo nieco...ale nemam ani nejaky vytok. a si myslim ze ovulka bola podla teplotky...lebo teraz mam poovu...som si musela dat MIG-400... ☹ citala som ze sa moze brat...ale nechapem takto skoro to preco boli????teda neboli..krize a podbrusko boze a prsiaaa..mam bradavky take citlive a zdurene..ach jooo... 😒 dakujem ze si tu a ze ma aspon niekto podobne priznaky..teda mal...hmmm..

cherry1981
10. nov 2011

@annavi Tak to je len dobre znamenie za aj prsia aj bradavky 😀 😀 no ja budem netrpezlivo cakat ci to vyslo, neboj sa tej bolesti tak vari to zase nieje az take ze by si sa zvyjala od bolesti 😕 😕 ???

annavi
10. nov 2011

@cherry1981 ale az take zle to nieje..je to taka tupa bolest...a dnes rano mi vlastne nic nebolo..az popoludni to zacalo...hmmm...prsia su citlive aj asi po pregnyle...ci? no ved uvidime..dnes mam 24 tak neviem ci zajtra teplotka bude normalna..ale tak budem spat. cca tych osem hodin...hmm...uviidime...dakujem moja..a ty si teraz tehu alebo?

cherry1981
10. nov 2011

@annavi Tak to je fajn mna to hlavne bolelo ked som chodila to som ani chodit dlho nemohla co ma tak talcilo podbrusko, a sediet vtedy tiez nalepsie mi bolo lezat.
Prsia neviem mna moc ani teraz nebolia ako tuh takze z pregnylu neviem ci mozu boliet, ale musis verit, ze je to z tehu 🙂
Ja som teraz 13tt. 🙂 takze nieje to davno co som toto prezivala 🙂
Inak aj ja som merala teplotu, a na 9DPO mi ukazalo, takze za par dni mozes skusit.
Este som sa bala ze je to z pregnylu ale nebolo

annavi
10. nov 2011

@cherry1981 jeej moja tak gratulujem....a prajem krasne tehulkovanie..takze uz aj srdiecko mas.... 😵 😵 😵 😵 😵

cherry1981
10. nov 2011

@annavi Ano to uz bolo v 6tt 🙂 Dakujem. No tehulkovanie si zacnem asi uzivat az ked mi prestane byvat tak zle lebo mna to zas ubija, takze zatial take krasne nieje 😒 Ale verim, ze aj ty za par dni najdes // ciarocky 🙂

annavi
10. nov 2011

@cherry1981 no ja dufam ze by to mohlo vyjst.. tabletka zabrala takze mi je uz fajn... 😉 no nam ak to nevyjde tak opat ten isty kolobeh..hmmm. no co uz...ak chceme mat drobceka tak musime preto spravit vsetko....aj znasat bolesti... 😉 ja som zmierena so vsetkym...aj s mrchou... 😒 budem depkovat den dva ale potom to uz bude dobre..tak ako kazdy doterajsi cyklus...

amulienka
10. nov 2011

chcem povzbudit vsetky dievcence v tejto teme. clostylbegyt zabral aj nam, sice prvykrat to bolo missed abort, ale teraz sa tesime. mala som dost problemy s pravidelnym menzesom, tvorbou folikul a aj vystielka maternice mi nedorastala idealne a po clostylbegyte sa moje telo spamatalo, drzkajte sa 🙂

cherry1981
10. nov 2011

@annavi To poznam ja som depkovala vyse roka vzdy ked prisla mrcha aj som si poplakala 😔
Musis verit, ze to vyjde teraz a ty si za par dni budes tesit ze si tehulka.
Ano clovek je schopny urobit cokolvek len aby mal drobceka, urcite sa to podari 🙂
a na mrchu teraz nemysli mysli nato ze to vyslo.

annavi
10. nov 2011

@cherry1981 dobre teda..ked ma nic "neboli" tak uz mi je lepsie...aa....mam ovela pozitivnejsi postoj k tomuto vsetkemu... 😵 😵 oka budem teda mysliet na to ze sa to podarilo... 😵 😵 😵 😵 toto je moj grafíík... http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec

dadqa86
10. nov 2011

@manamani1 Ja som brala CLEXANE musela som aby sa mi riedila krv a aby mi dokrvovalo plod lebo ja mam hustu krv...A preto som aj mala uz 2x potrat 😢 ,ale otom sa nechcem bavyt lebo mi nieje dobre potom 😢

manamani1
10. nov 2011

@dadqa86 jasne, tak to je nieco ine ako clostil...

dadqa86
10. nov 2011

@manamani1 No to ano,ale brala som aj FEMIBION 🙂

manamani1
10. nov 2011

@dadqa86 a otehotnela si "s injekciami"???

dadqa86
10. nov 2011

Nie nie tie som zacala brat hned som som zistila ze som tehotna...a pokym som otehotnela tak som brala ten FEMIBION,ACIDUM FOLICUM,TARDIFERON a este jedni som brala,ale nazov uz neviem ☹

cherry1981
11. nov 2011

@annavi Graf mas pekny aj teploty uz len verit ze sa budu drzat stale hore mozu aj na jeden den klesnut aj ja som mala IP 🙂 drzim Ti palce urcite budem rada ak mi das vediet ako sa Ti dari a ci to vyslo. Verim, ze ano 🙂

annavi
11. nov 2011

@cherry1981 ahojky....no ano graf je pekny..taky som veru este nemala..ani take teplotky..hmm..uvidime ci mi klesne teplotka alebo ci ostane hore...ani nevies aka som rada ze si tu a ze si mam s kym vymienat "príznaky" 😀 😀 😀 a samozrejme ze ti dam vediet..dodala si mi pozitívnu energy a uz sa k tomu staviam pozitívnejsie ako kedysi..za čo ti vvelmi pekne dakujem.. 😉 😉 inac dnes mi je uz lepsie...ziadne tlaky a bolesti... 😉 ale aj tak..najlepsie mi je ked si lahnem do postele..potom to vzdy prejde... 😉

cherry1981
11. nov 2011

@annavi 🙂 Aj mne to vzdy preslo, ked som si lahla ked som behala tak to boli hrozne tlaky a pri sedeni 😕
Som rada, ked Ti mozem aspon trosku dodat energie a povzbudit Ta, lebo toto same som si prezivala aj ja pred par tyzdnami 🙂 Nemas mi zaco dakovat rada poradim ked viem alebo som pri prezila nieco podobne 🙂
Budem na teba mysliet a strasne moc drzat palce 🙂

annavi
11. nov 2011

@cherry1981 dakujem krasne moja...momentalne sa citim tak akokeby sa ani nic predchadzajuce dni nedialo...hmm...som zvedava ako to tentokrat dopadne...este raz dakujem prajem pekny vecer.. 😉

alaniska
15. nov 2011

@amulienka ahoj,ja som podobny pripad,ms sama od seba nechodila nikdy, vystelka minimalna, ovu malokedy.Po prvej davke clostylu som bola tehu, nanestastie sme mali aj my MA, teda anembryomolu v 8tt kyretaz. Po kyretazi som ms dostala na 33 den a potom dalsie dva cykly same od seba na 33 den co ma potesilo, V piatok idem na gyndu a od dalsieho cyklu chcem znovu clostyl, som zvedava ci mavam aj ovu a vystelku dost vysoku. Ci sa telo spamatalo tym clostylom alebo tehu neviem ale som zvedava co mi povie gynekolog v piatok. Dufam ze sa nam podari otehotniet hned prvy mesiac ako prvy krat. Na druhy krat si otehotnela prirodzene ci s clostylom opat?Po akom case?dakujem