Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

tanitta
6. mar 2009

Renuska..mame 5740gr... ale ja stale ratam ze nemame 3 ale 2 mesiace 😵 ... ja mam kamosku a ta ma maleho tiez 3mesacneho.. a ma cez 7kg... 😖 ... je to az nezdrave...do vysky ako 3mesacne a do sirky ako 6mesacne...
inak vcera som studovala svoju kartu ked som bola babo... za mesiac som pribrala len 40dkg 😅 ...a tu som.. a ja sa trapim ze drobec malo papa... ked som mala rok vazila som 8,5kg 😨 ...no a keby ste materaz videli 😎 ...paa

fedra
6. mar 2009

prvé fotky našich "pidilidou" máme v albume.... 😀 ....postupne doplníme

zajkka
6. mar 2009

Fedra ako poznat,ze Dorotka je dievcatko a Matusko chlapcek.Uplne rozdielne su tie tvaricky.Su nadherne

takyna
autor
7. mar 2009

Fedri sú nádherný 😵 , ale čo ten dátum zábery 5.6.2008? 😨 😀

takyna
autor
7. mar 2009

Tanit môj svokor keď sa narodil vážil 6 kg 😀 , ....potom ho hneď aj začali učiť chodiť 😉

Mali sme stretko s Lenkou ......Tanit už sa veľmi tešíme na Vás 🙂

Pekný zvyšok víkendíka...mimochodom v BB je slniečko......hurá.......Tanit môžete ísť kočíkovať...aj ja chcem 🤐

tanitta
7. mar 2009

Dobre ranko 😉 ...
Fedra... no co povedat;)... ti sa ale vydarili sa teda !!!! 😉 ....
Takynecka...jej bosorky jedni 😉 ... aj ja uz chcem si poklebetit 😀 ...

zulka29
7. mar 2009

Fedruska, nadherne detičky, ešte raz blahoželám 😵

Renusa, dufam ze sa ma drobček dobre, aspon podla nevolnosti usudzujem 😅 😵

Baby, dufam že dame všetky niekedy stretko, už všetky s detičkami 😵

gabika24
8. mar 2009

ahojte.
fedruška, gratulujem z celého srdiečka...deťúrence sú krááááááááásne, zablahoželaj aj ocinovi 😉
peknú nedeľu, my ideme zajtra na kontrolu, tak držte palčeky - aj keď sme ešte trochu chorí, snáď to bude ok 🙂

kvetka2
8. mar 2009

Ahojte babulky! Prajem pekné MDŽ- aj ked neviem, či to ešte niekto naozaj oslavuje, ale ja si myslím ,že si každá z nás oslavu zaslúži 😉
fedra moc moc gratulujem k páriku, sú to krásne detičky 🙂 fakt je hned poznať dievčatko- inak moj manžel moc túžil po Dorotke,ale nakoniec to vyhrala Terezka. Prajem tebe a celej novopečenej rodinke hlavne zdravíčko a veľa radosti ,šťastia a pocitu lásky ,ktorými vás tí drobci oboch isto napĺňajú 😵 😵 😵
Naši chrobáčikovia sa majú fajn, už pomaly šermujú ručičkami a snažia sa niečo uchopiť- hlavne flašu ked ich krmim 😉 😉 .
Zulka dobrý nápad to stretko, mali by sme niečo vymyslieť 😉

gabika24
8. mar 2009

babule, aj ja vás chcem vidieeeeeeeeeťťťťťťťť.... len to mám asi k vám ďaleko...
idem papať, papa 😵

juja
8. mar 2009

Ahojte kočky 😉
Fedra deťuše sú krásnučké júúúj.. 😵 😵 ...hneď by som ich pomojkala 🙂
Zulka ty máš už 10tt...super, len takto pekne pokračuj 😉...dúfam, že už je a aj ostane všetko OK 🙂
Kvetka ahojky....aj tebe pekné MDŽ ...ja som dostala kvietky už včera od tatina aj od manžela, nie žeby sme MDŽ oslavovali, ale kvietok vždy poteší, však? 😉 Som rada, že drobci sa pekne držia, papkajú a rastú 😵
Ja som dnes taká "odvalená" 😝..včera sme mali oslavu - oslavovali sme ešte Romana tak došla celá naša aj mužova rodina a ešte aby toho nebolo málo, tak sa ohlásila ešte jedna rodinná návšteva...uf, tak som od rána kmitala, piekla štrúdle , upratovala, potom sme s manželom urobili chlebíky a očká ....ty kokso večer som sa ledva hýbala...no a dnes celý deň ležím lebo ma pobolieva bruško 😔

beke
9. mar 2009

Fedra, gratulujem k detičkám, prajem veľa zdravia a trpezlivosti...sú prekrásni 🙂

fedra
9. mar 2009

Ahojte ... tak sme konecne doma. Dnes nas pustili z nemocnice 🙂
Vidim, ze manzel sa uz stihol pochvalit a hodil vam sem fotky. Drobci su super a je to neskutocna radost. Uvidim, ako si poradime a ako si najdem nejaky system. Ale snad to pojde.

Chcem sa opytat, cim ste dokrmovali babiky ?
Mne mala pije krasne, no malicky sa srdi, ze mu to tak nejde ... a tak mu odsavam mliecko, no aj tak.

tanitta
9. mar 2009

Ahojky..
fedri... ja som konzultovala dokrm u dr... jednoznacne by vsetky babetka mali papat HA to je jedno ci bebu, alebo nutrilon...bezohladu na to ci ma alebo nema babetko nabeh na alergiu.... to uz musis skusit co vam bude vyhovovat aj na kakanie, bruska... ak si vedena ty alebo mangel v alergologickej ambulancii tak ak donesies potrvdenie ze si u nich vedena tak mliecko HA ti moze predpisovat pediater a nemusis kupovat za plnu cenu..

gabika24
10. mar 2009

dobré ránko všetkým...
fedra, aj naši papali Ha - teda nutrilon HA. takže asi tak, ako písala tanittka - aj keď si pamätám, že malá Ha bebu papala len chvíľu, potom sme prešli na obyčajnú. ale zo začiatku určite Ha. veď ti dr. povie...
tak sa držkajte, pekne sa opatrujte, deťúrence sú krásne 😵 , tie naše idú práve papať (teda to najstaršie je už v škôlke) 😵

veracruz
10. mar 2009

fedri, krasne babatka 😵

takyna
autor
10. mar 2009

Ahojte tehulky, maminy 🙂

Takže moje sono pečene dopadlo úplne na ho...o, pečen 3cm zvecsená ☹ , chudnut sa nedarí,
ešte sa mi nalepila aj nejaká viróza

no čo už....

Gabča dufam, že už ste zdravší....už by mohla táto hnusná , dlhá zima aj skončiť 😠

opatrujte sa tu .pá

lenka20
10. mar 2009

takynka ale nieeeee 😠 😠 😠 😠 dofrasa, co to....tak este par tyzdnov pockaj, papaj lieciky a zacni s dietkou takou lahkou ako pri mononukleoze - budes musiet dodrziavat 😉 a ono to bude zas dobre, chce to asi len viac casu...
fedruska - gratulujem ku krasnym detickam 😵 😵 su naozaj nadherne blsky 😵 😵 😵

hava77
10. mar 2009

ahojte kocky 🙂
fedri deturence su zlatucke.... na zjedenie 🙂
no aj mne sa to uz krati, takze "za par" uz budem mojkat moje zlatko 😵 😵 😵
nejak mi stale puchnu nohy, teda hlavne lava, je to smiesne jedna napuchnuta len trochu a ta druha taky
klat 😀 .....no ale v piatok je poradna tak uvidime 😉
tak sa drzte....ja idem dat nohy hore 😉

renusa
10. mar 2009

Ahojte 😉
tak ja hlásim, že dnes sme videli jedného pipíka 😎 druhé sa nepodarilo identifikovať 😀 najskôr sa zdalo, že tiež pipík, ale potom to bola pupočná šnúra prepletená medzi nožkami 😕 tak som zvedavá, zajtra ideme na 3D, čo uvidíme tam 😵
Pekný večer prajem všetkým....aj keď už asi všetky spíte 😅 😵

hava77
11. mar 2009

ahojte, tak renuska drzim palce nech sa dozviete aj druhe babo 🙂 😉

lenka20
11. mar 2009

renuska to je suppeeeeerrrrr, aspon jeden pipik pokracovatel rodu a to druhe uz je jedno co bude - krasny by bol parik, vsak 😉 ale hlavne nech su zdravucke deticky 😵 😵

tanitta
11. mar 2009

Ahojkyyy...
renuska.. pipiky alebo kavove zrniecka... je to uuuuplne jedno... 😉 idealny by bol mix;) ... len pekne tehulkujte min do 38tt ako fedra... 😉 ...

hava77
11. mar 2009

renus tak ako? cakame na hlasenie na druhe babo 🙂 😉

katy2
11. mar 2009

Ahojte 🙂
renuska, gratulujem k chlapcekovi a drzim palce na uplne odtajnenie pohlavia 😉 😵

renusa
11. mar 2009

Ahojte 🙂
Takže nám to dobre namiešali.... 😀 potvrdzuje sa párik 😵 😵 😵
A na 3D sme dopadli tak, že nemáme žiadne DVD, detičky boli dosť veľké, a bolo by tam vidieť iba machuľky, takže sme obišli naprázdno, ale ani sme nič neplatili..... a potom sme boli ešte pri inom dr. na skríning vývojových vád, ten nám všetko pomeral, znova potvrdil pohlavie, a hlavne nič zlé nezistil, akurát, že sa majú asi dobre, lebo chlapček je skoro 2tt a dievčatko 1tt popredu 😉

fedra
11. mar 2009

ahojte ... tak sa ozyvam po troch dnoch doma. Celkom si na seba zvykame, drobci su super a aj noci sa daju celkom zvladnut. Tento tyzden je este s nami doma manzel ... od pondelka budeme sami, tak snad to pojde 😨

renusa ... blahozelam k pariku 🙂

gabika24
12. mar 2009

ahojte kočky.
renusa, gratulujem k páriku 🙂
fedra, uvidíš, bude to ok, aj keď dosť roboty, ale drobci ti to vynahradia... 😵
takynka, tie testy sú na.... ale určite sa to zmení a bude to ok a dočkáte sa aj bábena...
katy, krásne ti pribúdajú tt,havka o tebe nehovoriac 😉
my sme ešte stále chorí - teda už menej, ale jeden drobec ešte stále dosť kašle... už aby skončilo aj toto bláznivé počasie a nech sme ok. malá chodí do škôlky, tak aspoň tá je v poriadku.
leni, o chvíľu už budete "výletikovať", čo?tak si to užite...a potom plní síl hor sa do "tvorby" bábenka - podotýkam, že teraz s úspešným koncom (to už máte ako rozkaz!!! 😀 😀 😀 )
pekný deň želám 😵

tanitta
12. mar 2009

ahojky...
Renuska.. dokonale nejde zdokonalit 😉 ... no nadherne 😉
my kasleme 😔 u dr som nebola aj tak by my dala to co mam doma... chudatko nastastie teplotku nema... len neviem ci aj von s nim co poviete??...ked je tak pekne slniecko...ci radsej doma ostat?

takyna
autor
12. mar 2009

Ahojte tehule, mamule 🙂
Tanit do tejto zimy by som s ním nešla ani za svet, nadýcha sa ti ešte bude horšie potom..., ak nemá suchý kašel tak mu môžeš dať mucosolvan, ten utlmuje kašel a zároveň rozpušta hlieny, máte oslabenú tu imunitku treba ju trošku rozbehnut, otužovať potom budete keď bude konečne teplo 😒 🙂

Havka máš to zapár, pekne si to vydržala, náderný ocino sa musí tešiť riadne ako blška 😵 , že ho pozdravujem 😵

Gabika to isté čo Tanitka otužovať budete aj vy, aby ste tú imunitu posilnili, u vás to bude taká 3-členná reakcia, jeden od druhého môže niečo dostať, ale vyrastiete, neboj možno v lete vás prídeme pozrieť 😵

Fedruška ty si radšej poklep o drevo, lebo sa ti začnú v noci budiť....ale ste krásnučký 😵

Renuska to druhé bude prekvapko......ja som pri dcérke do konca nevedela čo to bude..len som sa modlila , aby bola baba a aby nemala velký nos po jej ocovi 🤐 , a nakoniec ho zdedila 😅

Katy aj ty krásne tehulkuješ za chvílu coby dup bude dievka von 🙂

Jujka aj ty sa držkaj, .....nádherné meno ste mu vybrali...... 😵

Opatrujte sa..............ja idem k dokymu na vyšetrenie......určite mi povie, že "SCHUDNUT! a ja mu poviem

nech poradí ako 😉 pá