Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

elisa7
1. apr 2009

ahojte KETacky,to je radost citat.... tolko uspesnych KETov...tak ak dovolite,pridam sa 🙂
hava drzim palce,vidim ze si tesne pred rozdvojenim 🙂
ja som doma na PN,tak lezim a vypisujem lebo neviem co so sebou-inak byvam skor hyperaktivna 😀

hava77
1. apr 2009

ahoj elisa, no ano som pred rozpadom a uz celkom rada by som to mala za sebou 🙂
viem co prezivas s tym lezanim a pnkovanim, ja som tiez bola cely cas doma na pn
vidim ze cakas dvojicky tak blahozelam 😵 nech sa ta drzia 9 mesiacov 😉
a v ktorom centre si bola?

elisa7
1. apr 2009

hava-cely cas???to si neviem ani predstavit...aj ked kto vie ci to necaka aj mna....ja som od zaciatku spinila,len pred tyzdnom to prestalo,a dnes som pre istotu trochu zakrvacala-tak som letela k Dr.,ale nastastie su drobci v poriadku,tak dufam ze este aj dlho budu...ale nikto nevie, z coho to spinenie...som z toho na nervy
inak chodim do GF
Ty si bola v ktorom?

hava77
1. apr 2009

veru cely cas, mala som nizko placentu a stale nieco hrozilo tak aj preto.....ja som tiez zo zaciatku spinila, ale potom to ustalo, neboj aj tebe to prejde....
my sme chodili do heliosu v martine

elisa7
1. apr 2009

hava to bol KET po 1.IVF?
bola si na PN doma ci aj v nemocnici?
ja mam dve roboty,takze lezat doma je pre mna obrovska zmena...ale na druhej strane mam viacej casu na dceru...

hava77
1. apr 2009

to bol ket po 2 ivf, mali sme len tohto jedneho mrazacika, tak sme ani dako neverili zeby sa rozmrazil a on nas velmi prekvapil ked sa ujal a potom sa este rozdelil na jednovajecne dvojky. ale nakoniec ostal predsa iba sam...
no nevadi tesime sa mu velmi 🙂

hava77
1. apr 2009

este som zabudla bola som na pn a aj v nemocnici vyse troch tyzdnov a potom este na 3 dni na pozorovani

elisa7
1. apr 2009

hm,to bude sikovny chlapec,ked tak zabojoval..
hava ak Ti to teda nevadi,mozem sa opytat co sa stalo s druhym a v ktorom tyzdni?

hava77
1. apr 2009

bol to syndrom miznuceho dvojcata a bolo to v 10tt, ked sme prisli na utz uz tam druhy drobec nebol 😔
ale my sme radi ze nam ostal tento nas jeden bojovnik 🙂

elisa7
1. apr 2009

to urcite,hlavne ze sa prebojoval az do finale 🙂 🙂 🙂
ako dlho ste sa snazili?

hava77
1. apr 2009

snazili sme sa 5 rokov, zo zaciatku sme to nechavali na nahodu....potom sme si povedalui ze nebudemem stresovat , potom prisiel na rad spg a velke sklamanie, potom sme riesili ze snad to preds pojde prir. cestou, potom pokaslana genetika, potom 1 ivf a potom so stastnym koncom ketu 🙂
a vy? vidim ze jednu dcerku uz mate, tu mate prir. cestou? a dvojky bolo prve ivf, ci druhe?

elisa7
1. apr 2009

nam povedali po troch rokoch a vsetkych tych vysetreniach ze to prirodzene nejde-dali sme ziadost a zrazu som bola tehotna-ale bohuzial to zle dopadlo ☹ potom nasledovalo 1.IVF-nic, a 3 mesiace po nom znova prirodzene-a narodil sa mi moj poklad.a dalsich 6 rokov- 2x KET, 2.IVF-nic, 3.IVF-konecne uspesne a potom v 10.tt missed.
toto bol prvy KET po nom,a ja urobim cokolvek aby to vydrzalo a dufam ze v takom oktobri-novembri budem rovnako nedockava ako teraz Ty
to je super, ze vam to vyslo pri 1.ivf, este ostavaju dalsie pokusy na surodenca 😀 ci nie 😕 ?

hava77
1. apr 2009

fu teda vy ste toho tiez vyskusali, asi ako kazdy v takejto teme.... davaj na seba aj drobcov pozor a neboj tentokrat vsetko dobre dopadne a ty budes stiskat naraz 2 batozteky 😵 ....budu skoro ako pod stromcek 😉
nebanujem ani prelezany cas z nohami hore, ani trapenie v nemocnici...nic, na to zle clovek rychlo zabudne. okrem toho ja sa teraz citim asi najlepsie z celeho tehotenstva....velmi sa tesime na drobca a to vsetko zastrelo

ja som to zle napisala nam prve ivf nevyslo, 1 ket bol potrat, 2 ivf nic a ket úpotom vysiel 🙂 ....takze mame este 3 pokus na surodenca/ov 😉

juja
2. apr 2009

...no zase sme boli až na druhej strane.. 😒
Havkaaa tak akooo? ...ešte si "celá" ?... 😉
Elisa držím palce, nech je tehu krásne a bez akýchkoľvek komplikácii (už ste si svoje"užili")..a šetri sa.. 🙂

hava77
2. apr 2009

ahojte tak dnes poradna, vyrok: nic sa nezmenilo 🙄 ....v pondelok nastup do nemocnice 😒
takze asi tak...
jujka a ty ako? vsetko v poraidku?

juja
2. apr 2009

Havka no možno si to malý ešte rozmyslí.. 😉 ... a čo babské recepty?..naša suseda keď čakala dcéru tak strašne nechcela, aby sa jej narodila 29. feruára (mala vtedy posledný termín), že ona nedopustí, aby jej dieťa oslavovalo narodky raz za 4 roky, tak si napustila vaňu a okúpala sa v takej teplej vode akú len zniesla ...pôrod sa rozbehol a malá sa narodila 28. februára... 😀 ...ono sa to dobre píše a spomína na to, ale ja sama by som sa bála takto experimentovať.... 😝
....no, moja takže za pár dní je drobec vonku či sa mu chce, alebo nie....trošku ti aj závidím, že budeš mať po "tom" a malého pri sebe.. 🙂...ja sa cítim ako veľryba, ktoré uviazla na plytčine.. 😀 ..(hlavne večer a v noci keď sa otáčam v posteli) ...ráno je to OK som plná energie, ale ku večeru... 😝..mám pocit, že mi brucho rastie každým dňom 😀 ...pribrala som cca 9 kg, tlak mám skôr nižší , cukor som mala 2,8 čo je tiež nízky, protilátky OK - v pondelok som mala poradňu a kontrolu mám po veľkej noci tak dúfam, že krčok drží ako má....inak niekedy ráno (asi 3 x sa mi to stalo) som mala kŕče ako pri mrche ale len chvíľku a potom nič tak neviem čo to bolo, ale myslím že by to mohla byť aj kontrakcia čo ty myslíš?..nie je to ešte zavčasu.. 😕 😕 ..musím sa na to opýtať doktora pri kontrole...Havka a tebe upravovali termín pôrodu, alebo máš od začiatku stále rovnaký?...ja mám stále pocit, že ten náš krpec v brušku do 29. mája asi nevydrží... 😒

hava77
2. apr 2009

jujka pravdu povediac ja ja sa bojim experimentovat 😅 ....ono najlepsie by bolo ked to pride na mna necakane, nemas kedy premyslat nad blbostami a rychlo padam do nemocky....no ved hadam do pondelka si to mozno este rozmysli 😉
ja som tiez do 8 mesiaca nepribrala vela, ale potom sa to rozbehlo a teraz mam +14kg 😝 , ale sa utesujem ze to pre maleho 😉
tie krce co pises, nemoze sa to maternica cvicit na kontrakcie? to su tie falosne....
mne neupravovali termin porodu ani raz. moja dr. tvrdi ze podla menzesu je to aj tak najlepsie a v konecnom dosledku vraj aj vyvolavacku davaju podla tohto terminu.
juji neboj krpec tam vydrzi a mozno aj dlhsie 😉 pozri na mna, cely cas to vyzeralo na prd a nakoniec zajtrajsim dnom zacinam prenasat 😎 co by som si teda nikdy nebola pomyslela.....
tak sa len drz a nemysli na to ze sa narodi skor, uvidis ze to bude nacas 😉

pointka
2. apr 2009

Havka, ty to teda natahujes 🙂 Tebe sa paci byt tehulka 🙂 Nos sup sup toto porod a potom hned hop na druhe, mozes zase byt tehulka. Drz sa

hava77
3. apr 2009

pointka dakujem, no ver ze uz aj ja by som to mala rada za sebou 😉
tuzobne som sa vzdy divala na kalendar a datum 2.4. aby som do vtedy vydrzala a vynsneny datum presiel a nic.....no ved uvidime 😉

zulka29
3. apr 2009

Havka ahoj, ty si ešte v kope devenko? 😕 🙂 vyskúšaj keksík, hmmm? 😎

pointka
3. apr 2009

Inak ako, sexik a naplno udajne pomaha, hlavne tie spermie maju nejake spustacie ucinky 🙂

hava77
3. apr 2009

dnes som uz odhodlana vyskusat vsetko 😎
ja som tiez citala ze spermie a orgazmus 😎 , ale obavam sa ze budem v takom cakani ze co prijde, ze z toho nic nebude 😀

zulka29
3. apr 2009

😀 Havka, určite sa aj manžel poteší, že si dnes taká odhodlaná 😀

lenka20
3. apr 2009

ahojte, prisla som skontrolovat havku a ona sa este nerozpadlaaaaaa 😀 😀 😀 havka panboh ta tak kvalitne vyslysal, ze budes prenasat 😀 😀 veru, taky keksik mozno pomoze a ak aj nie aspon si mangel troska uzije - potom to bude s keksikom troska horsie, tak mu dopraj este jeden taky predporodny 😉 😵

juja
4. apr 2009

Dobré ránko všetkým 🙂
Havka tak akooo??? 😕 😕 ...ešte nič??....keksík pomohol/nepomohol?...
Zulka krásna fotočka zo sona...pekne rastiete.. 😵 ...nevoľnosti už skončili? ...tehu oblečko nakúpené?
Lenka ahojky 😉 ..tak OPU máš už v stredu na 100% ?

..idem kuknúť kočky do snažiliek, nech viem viac o Zuzlíku, Pecke,....tak zatia%l sa majte pekne, ale prídem skontrolovať Havku....a kočky šup voliť, keď už dnes máme to druhé kolo ...

lenka20
4. apr 2009

ahojte, jujka nie, dnes doky povedal, ze OPU asi az stvrtok.. pred sonom hovoril, ze uz to hadam ukoncime a ja ze to by bolo ale velmi netypicke u mna, a po sone veru povedal, ze este nie, ze utorok dalsia kontrola a az potom uvidime... ci stvrtok ci az piatok..
jujka - ja nevolim 😉 no, niekto mozno povie, ze som nezodpovedny obcan, ale ked ja si z tych hajzlikov neviem fakt vybrat, myslim, ze ktokolvek sa dostane k moci, vzdy bude hrabat v prvom rade do vlastneho vrecka a pre stat neurobi nic, alebo len to naozaj najnutnejsie aj to len ak z toho maju osoh.. takze svoj drahocenny volny cas radsej stravim pekne doma alebo v prirode 😉
pekny vikendik 😵 😵 😵

tanitta
4. apr 2009

ahojky....
Takynka... a neprides nas kuknut?.... ale mas pravdu vonku je teraz lepsie 😵 ...
Havka...vidim ze drzis 🙂 ale uz by stacilo 😵 ... musis ho uz nejakoí vydurit von... vieme ze mu je tam dobre ale uz sa na maleho tesime vsetci 😉 .... skus schody...hore dole... fit loptu...horucu vodu... no napady uz dosli... 😅 ...

juja
4. apr 2009

Lenka no teeeda takto si ty plníš občiansku povinnosť? 😀 😀 ...no ono je fakt jedno kto bude prezident, lebo aj tak nemá poriadne žiadnu právomoc...všetko rieši vláda a parlament, takže tak...môj kolega povedal, že ide voliť G... lebo vraj čo budeme z našich daní chovať ďalšieho prezidenta na "dochodku", platiť mu šoféra aj ochranku a čo je viem čo ešte, že už máme dvoch takých a že to bohato stačí na to naše malé Slovensko veď nie sme Amerika...aj to je názor 😉 😀
...tak teba zase takto tie vajká naťahujú....no čo počkáme na ďalšie sono a uvidíme čo "sám najvyšší" povie...držím palce nech je to teda čím skôr 😉

juja
4. apr 2009

Tanittka ahojky 😉 ...ja som sa veru tiež zháňala po Takynke, ale neozvala sa ...je krásne, tak sa asi venuje záhradke a užíva si slniečko. A vy ako? Adamko je už dnes lepší, alebo zase ako čert? 😀 ..prechádzka a čerstvý vzduch pomohol?

tanitta
4. apr 2009

jaj jujka.. ani mi nevrav.. predchvilkou som letela von na zahradu co revy boli a nie a nie utisit...asi sa mu nieco zosnivalo...podarilo sa az babke ho utisit sa... 😕 ..... teraz je vnutri a je spokojny... nejak vzduch mu vyhovuje ale mestsky 😠 ...tajtrlik...ja uz varvim nech je uz uplne teplucko lebo aj to obleikanie clovek nevie...boze zase reve.. idem... krasny vikendik ...