Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

tinucha
2. sep 2008

Táni, môj muž sa rozhodol, že pôjde nakúpiť na Ukrajinu, lebo tam je všetko brutallacné. Tak ja len hľadám veci na nete a Keď pôjde, tak mu to všetko vytlačím,a by vedel čo ma kúpiť. A ak nekúpi, potom začnem s nákupmi tu. 😀

takyna
autor
2. sep 2008

Babule pozdravuje vás Gabika , už leží zhruba týždeň v nemocnici, trošku jej občas tvrdlo bruško, ale sú v poriadku, vo štvrtok ju asi pravdepodobne pustia domov, zajtra ide tiež piť cukrovú vodu 😵

takyna
autor
2. sep 2008

Tanitka tvrdnutie bruška, je také úplne tvrdé brucho zhruba na niekoľko sekúnd, až minút, úplne ako skala, ak je to viac krát za deň ako 10-krát ihneď treba navštíviť doktora, lebo bežné tvrdnutia môžu byť aj preto, lebo sa bábo obracia, a tiež sa maternica pripravuje na pôrod

tinucha
2. sep 2008

Taky ďakujeme za pozdrav. Gabika, nech to číms skôr prejde a nech je to už dokonca OK. 😉 🙂

takyna
autor
2. sep 2008

Tinus odkážem jej 🙂

tanitta
2. sep 2008

Taky... aj odomna leti pozdrav 😉 ... lepie pod kontrolou ved to pozname...
Tinus... fakt lacnejsie??...ja som tam bola na nakupy v uzgorode... jedine co bolo lacne bolo jedlo 😀 ...nic sme nekupili tie ceny sa vobec nelisili tu od nasich... ale to bolo cca pred 3r... mozno uz je to zase ine 😉 ...
Taky... mne sa zda ze ho mam tvrde stale ja neviem... rozoznala by som to?? 😎

tinucha
2. sep 2008

No manželov kolega tam chodí stále na nákupy a veľmi si pochvaľuje. Dcéram kúpil svadobné šaty po 2000 Sk, sebe original adidasy za 300 Sk a tak. No ja neviem, ja som tam nikdy nebola. No veď nech ide, uvidí. Keď nič,tak kúpime tu. 🙂

tinucha
2. sep 2008

Táni, ono to bruško nemá byť mäkké, ono je tvrdé stále. Len pri tvrdnutí sú vraj bolesti a vraj by sme to určite spoznali. Že vtedy je brucho ako skala.

hava77
2. sep 2008

ahojte, taky pozdrav gabiku nech je cim skor v pohodlicku doma a vseticko je ok
babule ja mam od dnes konecne tehu knizku, veeeeeeeeeelmi sa vytesujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
tinucha s tou ukrajinou je to zaujimave tiez som tam bola raz a bolo tam dost lacno

tinucha
2. sep 2008

Havka, gratulujem k tehu knižke!!!! 😀 😀 😀
Od nás ide na Ukrajinu normálne SAD autobus, takže sa ani na hraniciach dlho nečaká. Ale ja si napriek všetkému na celodenný výlet do cudziny netrúfam. Tak pôjde manžel sám aj s kolegom a uvidím, čí niečo podľa mojich inštrukcií kúpi. 🙂

kvetka2
2. sep 2008

pripájam sa k pozdravu pre Gabiku 🙂 nech je už všetko ok
inak nad tým tvrdnutím bruska som rozmýšlala aj ja, či by som to rozoznala. Lebo mne sa niekedy popoludní stáva, že mám problémy s trávením a brusko mám tvrdé na prasknutie. Dúfam ale, že to je len tým trávením, lebo ja ho mám tvrdé potom dlhšie...aj som to hovorila dokyne, ale že vraj to je normálne v tehu.

kvetka2
2. sep 2008

havka gratulujem k tehu knižke 🙂 ešte teraz si pamätám ten blažený pocit, ked som ju vyfasovala ja 😉

fedra
2. sep 2008

ahojte ... prisla som na chvilku nakuknut 😀
Gabiku pozdravujem aj ja a dufam,ze bude coskoro domka a vsetko bude OK. Ja idem zajtra do dalsej poradne a na utz a ideme na sreening. Bojkam ....

kvetka2
2. sep 2008

ahoj fedra, neboj, dobre to dopadne 😉 musííííí!!!!
a zajtra sa nám pekne pochváliš, akých valibukov máš v brušku 🙂 . A vítam ťa v druhom trimestri 😀
mne volali dnes od gyndošky, že mi musia znovu vziať krv na HCG- súčasť AFP testov- lebo krv im zhustla či čo a nedala sa použiť 😕 . V prvom momente som sa zľakla, ked mi sestrička volala ,či nemôžem prísť zajtra znova na krv, ale keď mi to vysvetlila, tak som sa ukludnila. ostatné výsledky mám ok, len toto sa nedalo- no čo už, tak pôjdem vykonávať moju obľúbenú činnosť -odber krvy 😒

fedra
2. sep 2008

Ahoj kvetka,
no dufam,ze to bude dobre.
Inak mala si pravdu, tie nevolnosti ustali, zvracanie uz je fuc takmer uplne, iba raz za den sa to este vrati ale uz iba malicko. Zle mi este je ale uz sa to lepsi 😉

fedra
2. sep 2008

Boze inak ja by som sa tiez preplasila keby mi takto volali .... no ale bude to OK.
Radsej nech ti to zopakuju ako pouzit zlu krvicku a mat nejasne vysledky, no nie ?

kvetka2
2. sep 2008

ferdi som rada, že ti grckanie už prechádza, teraz si to budeš lepšie vychutnávať a pyšniť sa s bruškom 😵
a vyplašená som teda bola,hmmm, ale snád bude všetko ok 😕

fedra
2. sep 2008

zajtra dam vediet ako sme dopadli.
Drzte palceky 😨

hava77
2. sep 2008

ozaj kocky zuzla sa neozvala? ze ako dopadla v heliku
fedri ahoj 🙂 tebe este byva zle? 😒 mne uz nie takze take najhorsie som mala len dva tyzdne 🙂

tanitta
2. sep 2008

Havka.. blahozelam ku knizocke 😵 ....aj ja vykukam Zuzlu.....nevidela som ju....prave som zjedla lasagne so zemiakovou kasou 😀 ... fakt super kombinacia..... 😅

aidusa
2. sep 2008

ahojte kocky, zdravim vsetky.. budeme mat dievcatko... dnes sme sa dozvedeli tak sa vytesujeme.. 😀 😀
takynka mas ip...

kuspitka
2. sep 2008

Ahojte dievcata.uz ma chyta depka a poriadne.
dievcata bojim sa velmi 😢

takyna
autor
3. sep 2008

Ahojte tehulky, Havi gratulujem k knižôčke, Aiduska ty beťárik tak baba to bude super , teším sa 😀 😀 😀

tanitta
3. sep 2008

Ahojte tehulky...
baby neviete ako sa prejavuju kontrakcie????ako to citit??... ja uz asi blbnem alebo co 😅 .....

hava77
3. sep 2008

ahojky, tanitka neviem 😕

mirica
3. sep 2008

tanita - také slabé cítiš asi tak ako by sa ti len stiahlo bruško na pár sekúnd a zase povolilo - nie sú vôbec bolestivé

tanitta
3. sep 2008

Havka...aj som si to potom uvedomila.... ved sme tu vsetko skoro prvorodicky...vykukala som ze Zuzla dopadla ok.. hlasi jedno mimi 😎

tanitta
3. sep 2008

Mirica... vdaka;).. takze tie moje bolesti na pravo uplne dole krcovito-pichavo dufam nebude ono.... sa tak opakuje to...

hava77
3. sep 2008

tanitka tomu s tym jedno mimi ja uz neverim, ved mi sme mali tiez len jedno mimi a pozri teraz 😀

kvetka2
3. sep 2008

ahojte 🙂
tani, dík za vykukanie zuzly 😉 už som bola zvedavá, hlavne že je ok aj s bambulkou 😵
trápia ťa dnes pichavé bolesti? 😅