Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

hava77
9. sep 2008

tanitka tie dupacky su mile 🙂

fedra
9. sep 2008

tani ... jeeeej, mile

tanitta
9. sep 2008

ked som to fotila tak mi skocil aj pes pokuikat co to je xi xi ten bude prekvapeny co donesieme ake vrestadlo male z porodnice🙂....postavil sa za to a tvaril sa jak modelka pri tom 😀 ....teraz je uz kopec krasnych veciiii....staci k tomu dostatok "chechtakov" a hura na nakupy 😉 ...

gabika24
9. sep 2008

ahojte babulky.
tanittka, peknučké... my máme dosť vecí po malej a pekných - aj neutrálne, keďže chceme to prekvapko... ale máme aj ružové (samozrejme) a niečo bledomodré, zelené, žlté a pod...
ináč, myslím, že minimálne jedno mimčo už by sme nevedeli čo je, lebo je chrbátikom a zadočkom... to druhé by sa ešte asi dalo... ale hlavne, nech sú ok.
bola som na poradni, všetko je v poriadku, bruško netvrdne, neotváram sa. tak sa vytešujeme. o 2 týždne ideme na sono, tak ich zasa uvidíme...
pekný deň prajem, idem variť a hlavne oddychovať - to aby som poslúchla doktora, nech sa mi stále nevyhráža nemockou, že keď nebudem dodržiavať kludový režim 😉 - veď sa som doma rada... 😵

tanitta
9. sep 2008

Gabi... este zopar tyznov vydrzat a bude fajn 😉 ... opartujte sa aj ked stale vas obdivujem ze dokazete vydzraz s tajomstvom co mate v brusku 😵

kvetka2
9. sep 2008

ahojte tehulky 🙂
tanittka, krásne si kúpila 🙂 je to skvelý pocit,však? keď máš v rúkách také maličké veci a predstavíš si v nich takého malého chrústika Jožka 😉
ja som včera zapadla do sekáča a kúpila som drobčekom tepláčky s mikinkou a pyžamka- úplne jednoduché biele a jedno žlté s ovečkami 😉 tam je taká kopa vecí hmmmm nedalo sa odolať 😝 . Moj mangel bol celý vytešený, že či sa do toho zmestia, ked je to také maličké 😀
gabi, to som rada, že je všetko ok, už sa ti to kráti 😉 a pekne oddychuj, nôžky hore a hladkať brusko 🙂

gabika24
9. sep 2008

tanittka, niekedy obdivujem aj sama nás - že to vieme vydržať. ale určite by sme nevydržali, keby sme doma už jeden poklad nemali 😵
kvetka, aj ja som rada, že sa mi to kráti - teda, nie, že by mi bruško vadilo, určite mi bude chýbať,ako mi vystrájajú v brušku, som ale rada, že pribúdajú tt, hlavne nech vydržia čo najdlhšie. 😵
ináč, ani ja som už sem-tam nevydržala a napriek tomu, že nejaké veci máme, sme tiež už aj niečo kúpili 🙂

zuzla80
9. sep 2008

Ahojte tehulky 🙂
Táni tie čapáky sú strašné zlatunké - ešte aj na nich je napísané, že "cute" Ten váš Jožko bude ale fešák😉 Inak sa mi páči ten kočiarik - Casual Play, to ktorý tip ten S4 alebo S6, alebo je to úplne niečo iné?

Gabik tiež sa teším, že ste v poriadku a to že si pohlavie nechávate ako prekvapko, tak to ja by som teda nevydržala. Tak sa len pekne držte a oddychujte 😉

Tinka asi mám fakt podobný vkus na mená 😉 🙂

tanitta
9. sep 2008

Zuzla.. to je S4... S6ky su tie 4kolesove...ta vanicka je novinka... ale mne sa paci aj ta co bola predtym...aj tak tu vanicku kolko vyuzijeme? no nech 5mesiacov...bude to este zaujmave s vyberom kocika 😵 ....

takyna
autor
9. sep 2008

Ahojte tehulky, takže genetiku máme za sebou, rozhodli sme sa ako sme sa rozhodli , že nepostúpim amniocentézu, snáď to dobre s nami dopadne, pridala som do albumu bobáčika ak chcete kuknite
Tanitka ten modrý kočík je úžasný 🙂

takyna
autor
9. sep 2008

Gabika ty nám budeš už aj o chvílku rodiť 🙂 a Tanitka ťa doťahuje 😉 , Tanitka krásne papučky aj tie modré dupačky , no vidno , že máš vkus 😵

kvetka2
9. sep 2008

ahoj taky, držím všetky palce aj s mojimi drobcami a to je už iná kopa palcov 😉 -isto to dobre dopadne a budeš mať krásneho a zdravého chlapčeka 😵 . Kedy budete mať výsledky genetiky?

takyna
autor
9. sep 2008

Ahoj Kvetka, v podstate na genetike sa len s nami porozprávali či v rodine nie sú nejaké genetické choroby a aké sú výsledky s triplle testov, a čo ďalej či bude odber plodovej vody alebo nie, takže vlastne nič iné nám nepovedali iba to čo sme vedeli, už je to len na osude, ako sa cítiš?

tanitta
9. sep 2008

Taky .. ty mi slapes tiez na paty 😀 .....len keby nas tolko tie vysledky nenervovali 🙄 ... ale bude to kluk ako buk 😉 ... myslis ten Jane?? kocik?... ma ale taku blbu kotucovu brzdu na prednom koliesku 😠 ...

takyna
autor
9. sep 2008

ďakujem ti, aj tebe samozrejme prajem len zdravé dvojčiatka, už o chvílku budeš aj vedieť čo to bude že?

takyna
autor
9. sep 2008

Tanitka čavesko, áno ten Jane Slalom, to je úžasný kočík kde sa dá obzrieť celkove aj s cenou?

kvetka2
9. sep 2008

taky, cítim sa celkom fajn 😉 , akurát je trochu únavné vysedávať 8hod v práci, ale snažím sa občas pomotkať, lebo ma všetko tlačí. Ked prídem domov som ako vecheť a hned idem hodiť sa do postielky do horizontálnej 😉 polohy- to je ohromná úlava. 29.9. mám velký uzv v 20tt, tak snád malo byť niečo vidieť. A v 22tt som už objednaná na 3D. Inak ten 3D záber tvojho chlapciatka je ako sci-fi 😉 je to isto nezabudnuteľné, viedieť ho v celej kráse 🙂 v akcii

takyna
autor
9. sep 2008

Kvetka ja som si myslela, že si PN nechcela by si byť doma? musí to byť riadne únavné to ti verím, ja som len doma a horizontálnu polohu milujem 😉 malý sa celý čas ukrýval pod placentou to to je jedinná fotka tváričky ktorú nám umožnil aby sme ho trošku videli, celý čas mal ešte aj rúčky na tváričke, podarený bol, ale guličky , že je chlapček sme videli 😉 aj všetko ostatné, v 24tt idem zase na ULZ tak by mohlo byť lepšie vidno ho, ináč tá fotka je bežným okom lepšie viditeľná ako cez foťák odfotené, uvidíš aký to bude mať na teba silný zážitok to 3/Dčko a vy ste ešte dvaja 😵

tanitta
9. sep 2008

Kveti... teda vobec ti nezavidim ☹ ...domka je domka....
Taky.. napr. tu je aj popis http://87.197.96.247/kociky-babyland.php?nov=ye... ale staci si dat do vyhladavaca "kočíky".. vyhodi ti to X internetovych obchodov a tam uz znacku poznas tak pokukat podla znaciek....ja som ho videla nazivo...este skusime ci sa sa nam vmesti do kufra 😵 .. ten quinny sme napratali ale jane sme veru neskusili...ale aj tak to vizera ze ostanem pri casupalplay 😅

kvetka2
9. sep 2008

taky zatial musím pracovať 😝 , ale ak to bude už príliš, tak sa chcem dohodnúť so šéfom na práci z domu
inak, konečne som hodila prvú fotku do albumu,len tie moje bambulky ešte musím pridať 🙂

takyna
autor
9. sep 2008

ďakujem Tanit, a čo máš nové? ako ešte grckáte?

takyna
autor
9. sep 2008

Kvetuš pekná fotka, štíhlučká si tak pekne tehulkovsky, keby si mňa videla, jajáj, ako gulový blesk 😀

tanitta
9. sep 2008

Kveti.. sekne ti to tehula jedna 😉 ....
Taky... uz som si myslela ze som za vodou s vrtenim .. 5dni bol klud.. a dnes doobeda to zase zacalo 😅 ...

takyna
autor
9. sep 2008

Tanit Jožko bude riadne hyper. aktívne bábo 😉 , mojmu zase začalo šmakovať sladké, včera som si kúpila piknik, a dnes čokoládu gniavim, šplhám na vysoké tehulovské kilogramové skóre 😖

kvetka2
9. sep 2008

dík babulky 🙂
ale taky, bud kludná teraz som zase väčšia, priberám o 106- rastie mi zadok a stehná -no čo už. ja som už tiež guľka, ale užívam si to. Minule mi kamoškyna 9ročná dcéra len tak strelila " ty si pribrala však, aj ti brucho narástlo!" normálne som bola zaskočená asi 30 minút som nič nechcela jesť 😀

takyna
autor
9. sep 2008

Kvetka ja si s toho nič nerobím, to len tak zo srandy, len nech je zdravý malý a budem šťastná, aspoň sa má kde pohybovať robím mu miesto 🙂

tanitta
9. sep 2008

Baby ja som dnes prisla do obchodu.. a uvitali ma asi takto: " aha dalsia" 😀 .....
mne sa gulati zatial brusko.. zadok je tam kde bol...zatial mam +7,5kg....

takyna
autor
9. sep 2008

Tanitka tak to si veľa nepribrala, ja tiež zatiaľ 6 kg

takyna
autor
9. sep 2008

Idem tehulky, lebo chcem ísť ešte do mesta, zajtra sa ozvem, majte sa krásne, cmuk 🙂 😵 🙂

kvetka2
9. sep 2008

tani, ja mám v 17tt +8kg 😝 , no ale ked mi chutí papať, ja jem každé 2-3 hodiny niečo- lebo ma normálne prepadne hrozný hlad... a pritom sa neprežieram, ale sa ovela menej hýbem- to bude hlavne tým. Žeby sa nám pokazila váha 😀