Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

hava77
12. sep 2008

tanitka dobre som sa pobavila, do porodnice slivovicu 😀
to fakt pomaha? nerobila si z vas svandu?

takyna
autor
12. sep 2008

Slivovicu pre Otecka aby neodpadol pri pôrode.... 😀

takyna
autor
12. sep 2008

Idem tehulky na pozemkový úrad ohladne našej chaty záhradkárskej pá, cmuk ozvem sa poobede

tanitta
12. sep 2008

havka.. nerobila si prcu....vraj najvacsie problemy a traumy maju mamicky z kojenia a boelstivch prsnikov...davaju im ze obklady.. nejake... ale ked nezaberaju prechadzaju na slivovicove ze krasne ten zapal vytiahne von....
Taky...jemine ani mi nespominaj chatu 😠 a papiere... tak dobre povybavuj;)

hava77
12. sep 2008

kocky idem to pozavarat, a potom sa ozvem

tanitta
12. sep 2008

majte sa.. zatial;)... idem sa i ja skulturnit a vyrazit do ulic 😅 ....

fedra
12. sep 2008

baby ... tak hura, moc bol v poriadku. Z labaku poslali dobre vysledky, tak sa vraj nemusim vobec nicoho bat 😀
Jaaaj ....

tinucha
12. sep 2008

Fedra super. 😀 😀 😀

tinucha
12. sep 2008

No pozerám ako puk .... Taky ty si už bola na glukózový test? Táni, ty ešte nie, však? Mne povedala sestrička, že mám ísť medzi 24.-27. týždňom. Taky, čo ti to dávajú za temíny na testy. Keď som čítala, že si bola na triple test až v 19.tt, tak mi je to úplne jasné, že ti vyšli zlé výsledky. 😒

tanitta
12. sep 2008

Som domka....
Tinus.. ja som uz tiez bola na cukor cca v 12tt...a teraz idem zase v 26tt.....
Fedra....dobra spravicka;)....

tinucha
12. sep 2008

Ja som v 12.tt nebola. 😒

fedra
12. sep 2008

ani ja nie ....

tanitta
12. sep 2008

tak asi je moj dr moc aktivny 😅 ... ale nie je to standart chodit 2x...zvacsa sa chodi len v tom 26tt.... bolo to koli tomu asi ked som pri vypisovani tehu knizky uviedla diabetes v rodine....

hava77
12. sep 2008

fedri som rada ze mas dobre vysledky 🙂

pipka
12. sep 2008

dvakrat na cukor chodia len tie tehulky u kt. je podozrenie na cukrovku, ja som bola tiez len v 26tt 😉

hava77
12. sep 2008

pipka akurat som pozerala malu hanku, je strasne zlata 🙂

pipka
12. sep 2008

dakujeeem, na fotkach vyzera, ze stale spi...ale nie je to az tak 😀 ...aj ked poslucha a spi dost, no ked je hore, akosi nestiham fotit 😅 😀

tanitta
12. sep 2008

Pipka.. zlatucka je;).....vizera to byt dobre babatko ako med 😉 ...

pipka
12. sep 2008

tani nemozem sa stazovat...naozaj, kludne tehu-kludne babo 😵 😵 😵 len nech jej to vydrzi aj v puberte 😀 😀 😀

tanitta
12. sep 2008

Pipka... a ked si bola tehu.. bola si viac kludna v pohode alebo v takom svungu-aj stres....??....

fedra
12. sep 2008

pipka 🙂
ako ti krasne rastie ...a podoba sa na tatinka, ze ?

tanitta
12. sep 2008

jaaj slepa som ved citam ze si bola kludna 😵

fedra
12. sep 2008

baby idem sa spytat, ako budete kupovat vybavicku pre mimi ?
Teda ake velkosti a kolko ks ?
Teraz to kukam na nete a nejako asi ani neviem .... 😝

tanitta
12. sep 2008

to by aj mna zaujmalo Federi;)... zacina sa c.56 😉 .. zopar kosielok...iba... nejake dupky ... svetrik... a potom c.62 to sa aj ovinie...baby maminky dajte daky zoznam 😎

fedra
12. sep 2008

a 50 alebo 52 nie ?
Vies, lebo ja rozmyslam, ze ked budu dvojky asi budu trosku mensie, aby neboli tie prve dni ako strasiacikovia v 56

fedra
12. sep 2008

ja som nasla niekde na nete tento :

Oblečenie
• bavlnená čiapočka č. 50/56 - 2 x
• pre zimné bábätko hrubšia čiapočka - 2 x
• detské body alebo košieľky č. 56 – 3-4 x
• detské body alebo košieľky č. 62 – 3-4 x
• dupačky alebo tenké overaly č. 56/62 - 5-6 x
• mikina, kabátik alebo svetrík - 2-4 x
• rukavičky proti škriabaniu
• pre zimné bábätká hrubšie rukavice
• pre zimné bábätká teplá kombinéza
• ponožky – 2-3 x
? pletené topánočky – 1-2 x

tanitta
12. sep 2008

Fedrei.. fijha ja som videla najmensie 56 😀 ...a to sa mi zda uz take pidi....

fedra
12. sep 2008

mne sa zda pidi aj 62 😀

pipka
12. sep 2008

fedri no veru rastie...ako z vody...a je naozaj cely tato...po mne mam len to jedno 😀

inak ak vam mozem poradit, tak z velkosti 50, 52 ani nekupujte, podla mna je idealna velkost 56 do porodnice, nezabudajte ze babo bude mat este postolky s jednou obyc plienkou, a mne sa hanula do takych jednych krasnych dupiek uz ani nevosla 😅 a to som kupovala speci do porodnice 😒 😀

fedra
12. sep 2008

dobre vediet ... ja som sa bala, ze 56 by im boli velke na zaciatok