Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

takyna
autor
17. sep 2008

AHOJTE BABY, neuveríte mi čo sa stalo 🙂 🙂 🙂 🙂 prišla som k tej doktorke , na odber ďalšieho triplle testu
a ona sa podozrivo usmiala a oznámila mi , že prišli dodatočne výsledky s triplle A VZHĽADOM NA IVF je TO
N E G A T Í V N E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jA SOM ÚPLNE V šoku, revem zase ako sprostá, ale teraz od šťastia 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

takyna
autor
17. sep 2008

a to som tam už ani nechcela k nej ísť , lebo ešte nám aj včera odstavili vodu, nespala som celú noc dobre, ráno som sa umývala v minerálke

tinucha
17. sep 2008

Jeeeeemine Taky, takto ťa strašiť. Aspoň ti mohla dať lízatko alebo čokoládu, za to že ťa s drobcom toľko strašila. 🙂 Tak som veeeeeeeeľmi rada, že ej všetko v poriadku! 😀 😀 😀

kvetka2
17. sep 2008

ahoj taky, no to je teda sila, čo vystrájajú tí doktori. Ale som moc rada,že to takto vypálilo 🙂 tak sa s bobíkom držkajte a urob si nejakú radosť ,aby si vymazala predchádzajúce stresy 🙂
ahoj tinucha

tinucha
17. sep 2008

Ahoj Kvetka. 😉 Ako sa máš?

takyna
autor
17. sep 2008

ďakujem tehulky, 🙂 a ja som rada, veľmi , doktorka táto ma potom vystískala a povedala , že kedykolvek budem mať problém mám prísť, "zrazu"

kvetka2
17. sep 2008

tinu, mám sa celkom fajn, akurát mi trochu opúchajú nohy a ruky, ale dá sa to vydržať. A v noci, ked spím na lavom boku tak mi úplne stŕpne pravá ruka a ked na pravom, tak zase lavá 😅 tak je to celkom sranda. vzdy si lahnem na chrbát- hned odtŕpnem a spím dalej 😀
a čo ty?
taky, dúfam, že to "zrazu" nebudeš potrebovať a všetko už bude ok 😉

fedra
17. sep 2008

Ahojte ... taky, tak to je uplne super. Som rada,ze ti to dobre dopadlo 🙂

kvetka2
17. sep 2008

ahoj fedra, kde si sa stratila? 😉 ako sa máte s bambulkami?

tinucha
17. sep 2008

Kvetka, ja sa mám tiež dobre. Mňa zas bolieva celý chrbát, ale drahý je zlatúšik, masíruj mi ho alpovou masťou každý deň. Krásne cítim ako mi tá masť prehrieva svaly. A to tŕpnutie poznám, je to zvláštne že?
Teraz mám nakupovaciu horúčku, mala by som sa krotiť. Spoliehala som sa na veci od čvagrinej ale z toho množstva, čo mi poslala je 50% pre dievčatká a t tých 50% pre chlapca bude Filipkovi polovica minimálne 9 mesiacov malá. A z toho málinka čo ostalo s ami skoro nič nepáči, je to už zničené a ponaťahované. Tak si to vynahrádzujem nákupmi s mimibazaru. Dnes osm vstala nejako skoro a mrknem na januárovky a tam odkaz od jednej maičky, či niečo nechceme. Našla som také krásne veci, že som si jasné že 3 objednala. Idem ich prihodiť do albumu.
A včera som si objednala súpravu do postiešky, akurát rozmýšľam, že na poťah na matrac tam nie je. 😒 A prebaľovaciu podložku s takým istým vzorom na komodu, z ktorej budem mať prebaľovací pult. Už by som to všetko chcela mať prichystané. 😵

kvetka2
17. sep 2008

jééj tinu, ked o tom píšeš, ja by som tiež najradšej už všetko kupovala ,chystala a zariadovala 😉 len ešte musím počkať aspon 2 týždne kým sa dozviem ( dúfam, že sa drobci ukážu 🙂 ) čo vlastne mám v brusku.

kvetka2
17. sep 2008

tinu, pozrela som teraz tvoj album- to si fakt pekne nakúpila. Pojdem aj ja zase pokukať po nete 😉

tinucha
17. sep 2008

Kvetka, tých prvých šesť vecí som kúpila fakt za drobné, spolu ma vyšli aj s poštovným za 410 Sk. Niekedy sa podarí nájsť mamičku, ktoré má pekné, nezničené veci za rozumnú cenu. No a tie dnešné boli trošku drahšie (ale zase nie veľmi), ale som im neodolala. Akurát pozerám, že som nakúpila všetky veci do bielo modra, tak by som sa mala zamerať aj na inú farbu. 😀

hava77
17. sep 2008

ahojte, taky to je super sprava 🙂 🙂 🙂 tesim sa s tebou ze si uz konecne oddychnes a zacnes si to vsetko uzivat 🙂 .....na to inak mohli prist aj skor ze si po ivf 😀

hava77
17. sep 2008

tinka to postelko je zlatucke 🙂

tinucha
17. sep 2008

Ďakujem Havka. 🙂

fedra
17. sep 2008

nestratila som sa 🙂
Ale niekedy mam v robote dost a tak moc nestiham pisat, no precitat si pridem kazdy den co mate nove ...
My sa drzkame dobre, teda dufam ze sa nic nestalo od poslednej kontrolky. Na dalsiu ideme 1/10, bude brat aj krv na tripple testy, tak sa trosku bojkam 😨
Ale hadam to dobre dopadne. Inak brusko zacina rast ... ale veeeelmi pomalicky. A este stale mame 2 kg menej ako pred tehu 😠

tanitta
17. sep 2008

Baby caute... tak som dopila cukrovu vodu....teraz letim prec.. potom pokukam co pekne ste pokupili 😵 ... ja som vcera neodolala a kupila som kratase a plavky su bozske no nekupte to 😀 ....potom pridam foto... zatial paaaa
Taky.. zlaticko... chvalabohu... zasluzila by si 5 a 20 na zadok ta dokyna... 😅

zuzla80
17. sep 2008

Ooooch Taky takto ťa strašiť. Ešte že to takto dobre dopadlo. Tí lekári si neuvedomujú aké stresy spôsobujú neoverenými správami. To je fakt hrozneee. Ale teším sa, že to takto dopadlo 😵
Inak ahojte tehule 😵

takyna
autor
17. sep 2008

Ahojte tehulky 🙂 , ďakujem vám za povzbudivé slová, snáď to už dobojujem do konca, kráne vecičky Tinuska, ja nemám stále odvahu, ale teraz som si povedala, že si musím urobiť radosť, za tieto stresy 😵

takyna
autor
17. sep 2008

ešte som chcela napísať, sedela tam u doktorky moja spolužiačka zo zákl.školy a tiež bolá celá zelená, tak som sa jej spýtala čo jej je a povedala , že na Dow. synd.je vyšli zlé triplle testy, že ide na plodovku, mala horšie výsledky ako ja 1/120 a tiež má 35/rokov, tak som ju povzbudila , že je to všetko na milú jarmilú s tými testami, tak išla hneď v zdravšej farbe dnu 🙂

gabika24
17. sep 2008

taky, som veľmi rada, že je to ok... veď som ti hovorila, že zbytočne plašia - teda hovorili ti to iste viacerí. našťastie sa potvrdili naše predpoklady. len by som tých doktorov nakopala ... - a potom nestresujte sa...

kvetka2 - s tým spaním to bude čím-ďalej tým horšie... - ale to sme predsa chceli, čo? podstatný je výsledoček v brušku 😀
pekný deň babulky - my sme dnes spali dlhoooooooooooooooooooooooooooooooo - lebo noc bola strašná - ja som bola stále hore, malá bola hore a pod...

hava77
17. sep 2008

kocky kuk album, konecne som sa s tym potrapila 🙂 🙂 🙂

kvetka2
17. sep 2008

havka, no ty si ten album inak vymakala 😉
gabi, veru to sme chceli 🙂 hlavne,že je v brusku všetko ok 😵

hava77
17. sep 2008

kvetka normalne som na seba hrda 😀

zuzla80
17. sep 2008

Jéééj Havka super albumik - no máš právo byť na seba hrdá 😀

hava77
17. sep 2008

no to si zuzli pis 😀 uz si nepripadam ako analfabet 😀

zuzla80
17. sep 2008

😀 😀 😀

tanitta
17. sep 2008

Havka... 😅 pekne pismenka 😉 .. tak uz nech pekne fotecky pribudaju do albumiku;)
konecne uz sedim.... pridala som fotky co som nakupila.... 😵

tinucha
18. sep 2008

Jeeej Táni, pekné si pokúpila. 😀 😀 😀 V tom chutnum modrom overalčeku bude na spapanie. 😉 😀