Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

juja
18. sep 2008

Ahojte tehuľky 🙂 ..ja som prišla len očkom mrknúť (keďže sem k vám ešte nepatrím 😔 ), či už Zuzlík podala hlásenie o akcii srdiečka, ale ako vidím, tak ešte ništ 😒 ...asi ešte nedorazili 😉
Všetky Vás mooooc pozdravujem.... 😵

kvetka2
18. sep 2008

ahoj jujka- ako môžeš povedať ,že nepatríš, ved sa ti už v brusku po KET niečo varí!!!! 😀 😀 😀 😀 Dúfam, že sa sem rýchlo pridáš, pre istotu ťa trošku oprskáme pppprrrrssssskkkkkk 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ako sa cítiš
zuzla ešte asi nedorazila domov, ale tiež čakáme, verím že to bude ok 😵

takyna
autor
18. sep 2008

Ahojte tehulky, Jujka patríš k nám 🙂 ako sa cítiš? za chvílu máš krv, držím palce 🙂
Inak k tej vode to je prirodzené pri tehotenstve , že sa zadržuje voda v tele, pre plodovú vodu na potrebné množstvo treba pravidelne piť, Tanitka to máš akurát tie kg, ja som 21tt a mám 7kg na vrch, a tiež sa nejako neprežieram, skôr jem iba v skrátených časoch 😉

takyna
autor
18. sep 2008

a ešte som vám chcela povedať, že pri dcére som pribrala 20kg ako nič 🙂 takže sa to ľahko dá 😀

juja
18. sep 2008

Ďakujem za veľmi milé privítanie 🙂 Mám sa ....hmmmm čo ja viem asi fajn...neviem 😖 Poctivo som domka preležala celý predĺžený víkend a od utorku úplne normálne fungujem. Cítim sa úplne normálne, vôbec nemám žiadne "zvláštne" pocity (skôr také predmrchovské 😝 ), tak neviem, ale stále dúfam, že sa mi tam aspoň jedna blška zapeleší. 😉 Dnes sa mi snívalo, že mi Krajko povedal a aj ukázal, že čakáme štvoričky, tak sme sa dnes ráno s manželom zasmiali 😀

hava77
18. sep 2008

jujka vsetky co sme tu sme mali tie predmrchovske popichovania 😀 takze je to na dobrej ceste a nam to mozes verit 🙂

kvetka2
18. sep 2008

jujka, štvoričky- ty si trúfaš 😀 neboj, budú ti stačiť aj dvojky- tie sú teraz in 😵

juja
18. sep 2008

ďakujem za povzbudenie, ja len že predtým som mala všelijaké pichania, ťahania, kŕče v podbrušku a teraz ma občas pichne, tak neviem ...akurát prsia ma ukrutne bolia , už sa mi do podprdy nezmestia 😀 ...testnem sa budúci týždeň pred krvičou v Helíku, no ak samozrejme nepríde mrcha, ale snáď nie 😉
kvetka to by bola inak sila štvoričky, to sa len tak nevidí 😀 ...to by tie kilečká inak naskakovali 🙂

hava77
18. sep 2008

jujka s tymi kileckami mas pravdu, ale vies ako rychlo by po porode isli dole 😀

kvetka2
18. sep 2008

jujka, držím palce, nech ťa mrcha obíde veľkým oblúkom, nech už začneš priberať s nami 😉

fedra
18. sep 2008

jujka, ja sa tiez pridavam ... nech ti to dobre dopadne 🙂

fedra
18. sep 2008

inak som dnes konecne nasla supravu do postielky co by sa mi pacila ... pekna izbicka 🙂
kuk do albumu

juja
18. sep 2008

ďakujem ešte raz, ja tiež stále dúfam, že tentokrát to vyjde 🙂
fedrik tá izbička je úúúúžasnáááá 😵

zuzla80
18. sep 2008

Ahojte tehule a budúca tehulka🙂
Tak mi sme práve dorazili domka. No a vyzerá to tak, že akcia srdiečka je tam 🙂 🙂 Len veľa sme z toho nepočuli, iba skôr videli na utz ako drobčekovi srdiečko bije. Sme trošku - týždeň pozadu, ale to je z toho, že sa drobček zjavne neskôr usalašil. Takže teraz končíme "len" 7tt a začíname 8tt. O chvíľočku pridám foto.
No a aby sme to nemali ľahké, tak mám s mužíkom odlišné RH faktory - ja som 0neg. a on 0poz., dokina ma len upozornila, že ak by som náhodou začala krvácať, tak by sa mi mal podať prípravok Rluga (alebo nejako tak, mám to napísané na papieriku). No a už som sa objednala aj k svojmu dokimu v utorok, tak dúfam, že si toho srdiečka užijem viac 😉 a všetko sa ho povypytujem, hlavne s tými krvnými skupinami.

Tánička mrzí ma ta zvýšená hladina cukru - verím, že všetko bude oki doki 😉
Jujíček ahoj moja, ako rada ťa opäť vidím. Aj keď si len čakacia tehuľka my ťa tu strašne radi vidíme 😉 😵

juja
18. sep 2008

Zuzlíííík no konečne 😉 ...tak to je super správička, že srdiečko bije ako má 😵 😵 ...teším sa 😵
Inak ja mám krvnú skupinu 0neg a manžel Apoz, ale protilátky zatieľ nevytváram aj tie trombofílne testy mi vyšli OK, môj gyn. vravel, že protilátky budeme sledovať v priebehu tehu, ale že u prvorodičiek nebýva problém, tak sa nebojkaj 😉 🙂

juja
18. sep 2008

Zuzlík kukla som fotečku...no krásne ste podrástli 🙂 držkajte sa 😉

zuzla80
18. sep 2008

Jujka tak dúfam, že tie protilátky budú v poriadku.Niečo som už o tom zisťovala a ak sa náhodou tie protilátky vytvárajú, tak stačí podať AntiD vo vyššom štádiu tehotenstva, alebo po pôrode. Ja verím, že už nám nič stáť v ceste nebude,
Ako sa inak máš Jujka, tak vám držím paľuchy, aj môj polovičiak sa pripája. Už to musí výjsť a ja verím, že to výjde, veľmi ti to prajem a hlavne si to zaslúžiš 😉
Inak pridala som fotečku 😉

tanitta
18. sep 2008

Zula... jej aky je pekny pravidelny ten vas drobcek 😵 ...tie protilatky ti budu brat krv na kazdej poradni preventivne...
Jujka...jasne ze dvojky to budu 😎 z 2och blsiek=2krasne babatka;)....

juja
18. sep 2008

Fotečku som už kukla , nech len babátinko pekne aj naďalej rastie 🙂 Ďakujem za paľuchy, si zlatá, všetky si to zaslúžime, len každá si musíme nejaký čas počkať...hlavne nech sa všetky dočkajú a každej jednej žene želám , aby sa aspoň raz v živote stala maminou 🙂

zuzla80
18. sep 2008

Jujka aj vy sa držte a verím, že budeš nasledovať Kvetku😉
Táni ďakujem za pochvalu pravidelnosti 🙂 😀 - s dokim budem v utorok, tak sa ho na to povypytujem. Idem urobiť kuk, čo si dneska pokúpila. Dúfam, že nie ďalšie granule 😀

juja
18. sep 2008

Tanitka ahooj 🙂 ...no dúfam, že ti prognóza vyjde 😉 Vyskúšam testnúť 25.09. vtedy máme s drahým 9 váročie svadby, tak buď sa opijeme od žiaľu, alebo od radosti 😀 (ja sa opijem aj z nealkoholického piva) 😉

kukulik30
18. sep 2008

zuzlik....jeeeeeeeej.....blahozelam k srdiecku 😵
a pozdravujem vsetky tehulky....nech sa vam dari 🤐
jujka....tak nech sa to teraz podari a rychlo sa pridas do tejto nadhernej temy 😉 drzim palce

juja
18. sep 2008

Tak sa mi držkajte a pekne sa tehuľkujte, ja sa občas stavím, v tej našej téme je nejako ticho...dúfam, že budúci týždeň Vás už budem môcť navštíviť ako začínajúca oficiálna tehuľka 😉 ...a dúfam, že aj Lenka keď sa najbižšie ozve, tak len s tými najlepšími správami 🙂 Majte sa krásne... 🙂

beke
18. sep 2008

Ahojte baby, už som tu dávno nebola ale čítam si vás...my sa máme tiež fajn už kopkáme a v zač. októbra idem na veľký utz.
Všetkým tehuľkám prajem príjemné a krásne tehulkovanie 😉 🙂 🙂
kukulik, ahoj už som ťa dávno nezaregistrovala, ako sa máte?

tanitta
19. sep 2008

Cauky kukucky 😉
vstavat ide sa cvicit 😅 ....i ked vam poviem ze ma chrbat teda neskutocne boli....a chodidla to je hruza....dala by som si aj reflexnu masaz ale tehulky nemozu...dnes rano som sa vazila a mam na vahe o 1kg menej ako vcera...ale to by asi dr nestacilo 😵

kvetka2
19. sep 2008

dobré ránko tehulky 🙂
ako sa máte, ste sa všetky stratili? dnes som si konečne urobila zoznam aj s predbežnými nákladmi, čo všetko budem potrebovať pre detičky od oblečka po kočík a veru gúlam očami nad tou sumou 😕 ale moc sa teším, ked to budem nakupovať, ved peniaze boli aj budú 😉

kvetka2
19. sep 2008

ahoj tanittka, tak ty si blesk- o 1kg nemenj ako včera 🙂 čo so sebou robíš? daj tip

tanitta
19. sep 2008

Kveti 😀 ... 😀 .. sak som skoro padla z tej vahy 😀 ...co ja viem 😉 ...o 9°° ranajky 2rohliky caj...o 12°° len ryza.....okolo 15°° som zjedla normalny obed...o 20°° chlebik.... jablko.. a o 22°° som umierala od hladu tak som svacla banan... 😅 takto nejak vyzera moj den kazdy den....
... tie vecicky.. pokial vsetko clovek musi kupovat nanovo a nema po kom zdetit a este dvojky... no uff.. ale pokial nejaka ta korunka nechyba ide to lahsie...
😎

petronela7
19. sep 2008

Babenky, sorry ze vam skacem do temy... potrebujem radu...som po umelom oplodnenii...
OPU som mala 8.9 + 5dni PK.... ET bol v sobotu 13.9 ..... dnes som si robila tehu test a je nagativny 😔
dala som si ten test skoro? ci uz by to mohlo byt vidiet? dik moc

tanitta
19. sep 2008

Petronela.. si este len 6 po et.... je skoro skus tak na 8 po et ked bola PK... mohla by byt vidno slabulilinka druha uz.....ale stale nemusi.. zalezi aj od poctu embrii kolko s achytilo....