Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

tanitta
22. sep 2008

Zuzla... fuha kamen si ides dat dole?? 😀 ... robi sa to ultrazvukom a je to dost neprijemne 😅 ....ja som mala tiez pri preventivke no dr mi povedal ze radsej potom to dame dole...a tak mi vyvrtal zub mudrosti...
Kveti.. oni tie vecicky su pomerne lacne ... ale pozor.. ze to china...preto je to take lacne aj tie macikove komlety.... teraz co uz budem nakupovat tak bud cesku alebo slovensku vyrobu...

kvetka2
22. sep 2008

tanitta, máš pravdu ,ale pomaly všetko sa teraz robí v číne 😝 a na spinkanie budú aj tieto body dobré 😉 dúfam, že sa hned nerozpadnú 😉
ako často ti teraz budú kontrolovať cukor?

takyna
autor
22. sep 2008

Konečne som to pridala do albumu, ešte sa mi aj foťák vybil, muž je skleslý on keď vidí malé veci stále má obavy len aby to s nami dobre dopadlo 🙂

kvetka2
22. sep 2008

taky to sú krásne kompletíky, dobre si kúpila 🙂

zuzla80
22. sep 2008

Či Táni radšej ten kameň neskôr??? Tak pokiaľ vydržím jedno plombovanie tak budem rada 😀 😀
Jéééj Taky to je také zlatunké. Baby tak vám závidím, že už nakupujete. My to máme ešte taaak ďaleko.

takyna
autor
22. sep 2008

Díky Kveti len tak trošku začíname 🙂 , teraz je toľko krásnych vecí, len peňazí treba veľa 😵

takyna
autor
22. sep 2008

Zuzlík dnes to bola prvá odvaha z mojej strany, aj keď chúťky sú veľké ,neboj sa ani teba to neminie o chvílku budeš aj ty nakupovať 😵

zuzla80
22. sep 2008

Ale krásny výsledok odvahy 😵 😵

takyna
autor
22. sep 2008

Zuzlík 😀 , tento rok sa teším na vianoce ako nikdy predtým 😉 , potom to budem mať už za málo 😉

tanitta
22. sep 2008

Zuzla.. ja si mylsim ze budes rada ked vydrzis ten zub.. kamen ti neujde 😵 ....
Taky... to je suprove 😀 .... tak teraz najblizsie kupim dupky a kosielky..... 😵

zuzla80
22. sep 2008

Taky aj ja sa teším na vianoce - konečne nebudeme len dvaja a ďalšie vianoce budú isto ešte čarovnejšie 😵
Veru Táni kameň nikde neutečie 😀 😀 😀

tanitta
22. sep 2008

baby ja uz na vianoce chcem byt doma...... 😵 😵 😵 asi aj tak bude.....TP 29.12 dla utz... asi sa dohodnem 🤐

takyna
autor
22. sep 2008

Rok 2009 by mohol byť pre všetky nás oveľa krajší 😉 😵
Tanitka pýtala som sa na klasické košielky s viazaním na boku a to už nie je , vraj sa už robia na pripínačky 😀 ako fajn je to praktickejšie 😵

zuzla80
22. sep 2008

Táni a nechceš to potiahnúť a byť na nový rok v telke 🙂 😀

tanitta
22. sep 2008

Taky.. lepsie na tie pukacky... je to viac prekryte e maly nebude mat holy bok....asi si kupim nejaku pisanku kde spisem vsteko co treba.. a budem ju mat stale v kabelke....napr. aj do porodnice co treba.. a ked uz budem napr. v lekarni vytiahnem zosit 😅 ...
Kvetka... kazde 3tyzdne....ma to caka...sak uz vela krat to nebude 😵

tanitta
22. sep 2008

Zuzla.. aj nad tym som rozmyslala ze by prisiel primator aj s eurom 😀 ...

tanitta
22. sep 2008

potom zmenim nick 😎 😎

fedra
22. sep 2008

Ahojte 🙂
taky, mne na mykozu dal doktor Floragyn ... su to cipky cisto prirodneho charakteru /smrdia ako pivo 😝 /, 6ks stoji asi 300 SKK ale mne teda fakt pomohli, uz asi po dvoch dnoch mi bolo lepsie ... nechcel mi dat lieky, lebo to este bolo na zaciatku druheho trimestra tak mi navrhol skusit toto.
A vraj mam pit aspon 3x do tyzdna Acidko nesladene a pod. ... bwe

takyna
autor
22. sep 2008

Tanitka pukačky som myslela, je to suprové, vravím časy sa menia, veru len ty to zapichni na toho 1.1.2009 budeme ťa mať v telke 😉 😀 aj s Eurom a Primátorom 🙂

fedra
22. sep 2008

Ahoj kvetka ... jeej tebe uz drobciatka kopkaju ... aj ja chcem 😢
Ja sa tak na to tesim, aspon budem mat pocit, ze je vsetko OK ked ich uz budem citit.
Mna 1/10 cakaju tripple testy a 02/10 prehliadka u zubara 😝

tanitta
22. sep 2008

Taky.. 😎 .. to by este mali jednu bankovku extra vytlacit 😅 ...
Fedra...uz cochvilocku pocitis prve steklenie 😉 ...
.. no babulky idem.. chrbat boli jak besny....a nejak mi nesekol obed 😝 ..... paaaaaaa

takyna
autor
22. sep 2008

Ahoj Fedri, ja Acidko už môžem 🙂 , mne dala čípky nejaké ale zatiaľ ich nechcem vkladať, mňa to skôr svrbí na povrchu tak skúšam to stlmiť tým Fungicinom

kvetka2
22. sep 2008

ahoj fedri- mne zase floragyn u gynekologicky moc neodporúčali- vraj je tam prírodný estrogén 😕 no tak si vyber. A odporučili mi gynocaps...
drobciatka 🙂 ma začali kopkať presne 1.deň 16tt- takže už aj ty asi o chvílku pocítiš prvé bublanie 😵 . Nikdy na to nezabudnem bol piatok, SNP 😀 a umývala som na chalupe riad.

takyna
autor
22. sep 2008

Kveti to si pekne napísala, "že bol piatok, SNP 😀 významný deň si tie tvoje deťúrence vybrali na kopkanie, môj začal riadne kopol v sobotu 13.9 ráno o pol šiestej, ináč kope občas necítim ho vrtieť sa iba otáčať keď trošku pritvrdne mi bruško

fedra
22. sep 2008

kvetka, ja som zobrala 4 cipky, potom ma to preslo tak som prestala.
No dufam,ze mas pravdu, len ci to pocitim a ci to rozoznam ..... inak mne zacalo rast brusko a nejako rychlo. Teraz to trochu taha pod pupkom a brusko je trosku tvrdsie .... dufam ze je to OK

fedra
22. sep 2008

taky ... ta supravicka s macikom je straaaasne milena 🙂

takyna
autor
22. sep 2008

Fedri 🙂 , aj mne sa lúbi sú na tom gombičky s macíkom, myslím že to je v poriadku Fedri aj Tanitka aj ja máme také pocity

fedra
22. sep 2008

inak ja som tiez dnes blskam kupila prvu vec do vybavicky ... kos na plienky 😅
Objednala som ho cez e/bay ... dala som ho do albumu

Taky, mne to brusko vykuklo fakt v priebehu par dni ... az som sa cez vikend prelakla, ze co sa to robi 😀

takyna
autor
22. sep 2008

Hej videla som Fedri , zaujímavá vecička na tie plienky

takyna
autor
22. sep 2008

Tanitka kde ty chodíš na tie krásne fotečky 🙂