Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

fedra
24. sep 2008

tani ... a ty si aj nieco objednavala cez to kojenecke oblecenie. eu ?
Celkom chutne vecicky su tam a nie drahe ...

dicinka1
24. sep 2008

aha..ale to preto ti uz ukazalo lebo cakas dvojky,vsak?mne by malo ukazat uz na 7 den,ked som mala pk,ci nie?

takyna
autor
24. sep 2008

Tanit tak sa tešíš na 3DULZ 🙂 bude fotečka, ja idem 8.10 a tiež sa neviem dočkať 😵

hava77
24. sep 2008

kocky to 3D vam zavidim, aj ja chceeeeem 😉 no ale este si budem musiet pockat 😝

fedra
24. sep 2008

dicinka, my sme na zaciatku mali HCG len na jedno babatko, to druhe sa chytilo az o 4/5 dni neskor ako prvy drobec. Na prvom utz bolo vidno iba jednu dutinku a potom o 4 dni na dalsom utz boli uz dve 🙂
No ak zvladnes pockat dlhsie, radsej pockaj a vysledok budes mat presnejsi ... ja som taky nedockavec a dlhsie com cakat nedokazala 😀

fedra
24. sep 2008

havka ... aj ja uz chcem 3D 😵

tanitta
24. sep 2008

Kocky...ono to ubehne .. a pojdete na 3decko aj vy... 😉 ... ja som bola aj v 12tt...videli sme len take male cudo s dvomi ockami... mini rucickami.... teraz to uz bude nieco ine 😵
Fedra....nie neobjednavala som...zistovala som ceny platieb cez ucet... teta z vub mi povedala ze je to poplatok cca 200sk...takze to by bolo v pohode ked aj viac veciciek by si obj. naraz... no ale zase Tinuska pisala ze ju pokutovali sumou 800,- za prevod a nevieme z akeho dvovodu....takze aby to nevyslo ten prevod tu tisicku nakoniec 😠 (cez internetbaking)....

annaanna
24. sep 2008

čafffte tehule
fedra, kedy si bola na 1. ulz?

fedra
24. sep 2008

14 den po ET sme boli na krv a utz, to este nebolo vidno nic ... potom 17 den po ET jedna bublinka a 21 den po ET sme na utz objavili bublinky dve 😀 ... a tyzden na to sme mali uz aj srdiecka potvrdene

annaanna
24. sep 2008

fedra, od začiatku vieš že budú dve, to je milé. si po ivf?

julietka
24. sep 2008

ahojte babulky, ja k vam sice zatial nepatrim, ale rada vas aspon citam, pretoze mam vo vas aspon psychicku podporu a nadej ze aj KETko moze vyjst, aj ked su take mizerne statistiky.

Viete mi prosim zo skusenosti povedat ci sa stava ze sa embrijka nerozmrazia? nam dnes mali rozmrazovat a zajtra mam volat do CARu. Mam z toho stres ako pred skuskami..

zomata
24. sep 2008

dievcata mam otazku, co ste robili s liekmi co vam zostali - darovali ci predavali ste ?

gabika24
24. sep 2008

julietka stáva sa to, že sa embryjka nerozmrazia, resp. neprežijú rozmrazovanie, ale neboj - teba sa to týkať nebude 😉
držím palce 😵

tanitta
24. sep 2008

Julietka.. ano stava sa to...mne sa to stalo 2*...ale nemysli na to...daj si trosku cerveneho vinka na uvolnenie a sladke snicky 😉 ... drzim drobatkam palce nech zabojuju...
Zomata....zalezi ake...ale ja som vsetko darovala....napr. original balenia napr. gonalu alebo puregonu,menopur....atd.... by som zvazila na predaj (za doplatok co som zaplatila v lekarni).. aspon aby sa vratilo to co som dala..... predsa nie su to male ciastky..

julietka
24. sep 2008

gabika, tanittka ste uzasne babeny, moc vam dakujem za povzbudenie 😵
mame iba 3 embrijka z toho jedno po PK, takze nerada by som absolvovala cely ten cirkus odznova

Vidim babulky ze vam krasne pribudaju v "pase" tyzdne tt. 🙂 😵 len tak dalej
gabika ty to mas uz len za par 😅

zomata
24. sep 2008

julietka...mne sa krasne rozmrazili dve embrijka a urcite to tak bude aj u teba 🙂 potom daj vediet ako sa chytili

zomata
24. sep 2008

tanitta..a este som sa chcela pytat aj ostatne dievcata co ideme do zimy..planujete kupovat normalny fusak alebo len tu zavinovacku?

tanitta
24. sep 2008

Zomata...ja kupim origos co je ku kociku fusak pravdepodobne..... a + zavinovacku do autosedacky....to na prevoz vystaci....nebudem kocikovat v autosedacke 😕 ....sak hadam takto... to bude ok... pri druhom uz budeme vediet potom 😀

gabika24
24. sep 2008

zomata, ozaj, ja som lieky predala za 1000,- - len tak symbolicky, doplatok za ne v lekárni bol oveľa vyšší - teda bolo tých injekcií viac... som rada, že som mohla niekomu pomôcť. nejaké injekcie som aj darovala...

kvetka2
25. sep 2008

dobré ránko tehulky 🙂 ako sa máte? U nás svieti slniečko, tak sa teším, len neviem ako dlho mu to vydrží 😎
tanitta, fedra -včera ste sa tu bavili o oblečení na stránke www.kojeneckeobleceni.cz, ja som sa tam včera mrvila a zaregistrovala som sa. Zistila som, že sa dá v pohode platiť cez účet v Sk do Tatrabanky ( zhodou okolností tu mám účet) - takže sa platia len bežné poplatky ze prevod, pri objednávke do 1000Sk je poštovné na Slovensko 40sk, nad 1000Sk je to zdarma. Tak som to hned testla a objednala som dupky bielučké, k tomu čiapočky a plienky bavlnené- boli v akcii 😀 som hrozná, ale nedalo sa odolať 🙂

tanitta
25. sep 2008

Ahojky...
Kveti.. potom pofotis a napises presnu cenu toho prevodu....hej citala som ze to nie je vela za prevod ale zmiatli ma tie poplatky z vub... zase ked vlozis hotovostne cez tatra tak zase je to ina suma vyssia ...bezhotovostne tam ucet nemam 😖 ...asi sa idem zase pokochat tam na tie vecicky... ochvilu pojdem na utz.. ozvem sa az poobede... paaaaa

zomata
25. sep 2008

no ved tak nejak som to myslela s tymi injekciami...nechcem na tom zarabat, dakujem
aj mne sa paci ten origos fusak ..stale neviem, zavinovacku kupim iste

tanitta
25. sep 2008

Julietka.. daj vediet co noveho 😉 ...
Zomata... tu zavinovacku aku? ja asi od toho emitexu okolo 700sk,-

takyna
autor
25. sep 2008

Ahojte tehule, ešte počkáme na Lenku, Dior, Zuzlu, Betianku, Elianka, Renusu, a ostatné....a ideme meniť tému
na " bývalé bežkyne teraz TEHULE 😀
vidím, že naša JUJA testovala a je tam dialnica 😀

tanitta
25. sep 2008

http://www.stambre.sk/?lg=1&cat=186
taky mini zoznam pre mimi

tanitta
25. sep 2008

hej vidim jujku.. to je uzasne ze sa to tak pekne dvojpalickuje 😉 ... tesim sa... sup za nami 😵

takyna
autor
25. sep 2008

Ahoj Tanit, všetky tvoje stránky si poctivo zakladám do záložiek 😉

tanitta
25. sep 2008

Taky.. skusala si uz tie ticeriky?

zuzla80
25. sep 2008

Táni pekný zážítok z 3D ultrazvuku 😉
Baby myslíte aj na mňa o 13.30 ja mám žalúdok niekde v krku, čo mám taký strach 😒

gabika24
25. sep 2008

zuzlik, teraz som sa ťa chcela spýtať, o koľkej máš ten ultr. - už si medzitým odpovedala 😀 neboj, všetko bude ok. držkaj sa. a hneď daj vedieť 😵