Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

tanitta
26. sep 2008

Havka teba krajko vysetruje na koze? ja som myslela ze len utz robi.... no mna dr kontorluje kazde 2t prstom ci drzime....prehmata brucho...
bola som dobit vonku duracelky.... to slniecko robi divy 😉 ........a idem robit obedik spenatovy...

hava77
26. sep 2008

no ved prave ze ma pozrel len vag. utz, lebo som panikarila ci je krcok ok
ale moja dr. ma este nepozrela vobec 😕

takyna
autor
26. sep 2008

aj mňa pozerá moja doktorka, každé zhruba 2-t prstom, ale v začiatkoch ma pozerala, len ULZ vaginálne, takže si myslím, Havi , že je to ok 🙂 , vo vyššom štádiu už bude aj na koze zážitok

hava77
26. sep 2008

no aby ste si nemysleli ze mi to nejak chyba 😀 😝

annaanna
26. sep 2008

ahojte kočky. prvý ulz vám robili vaginálne alebo cez bruško? Mne včera dr. vaginálne, vtedy som si myslela cez brušnú stenu. Síce mám trocha slaninky, tak pri pohľade si povedala, hop, lepšie vaginálne 🙂 🙂 🙂

hava77
26. sep 2008

ahoj anna, mne robili az do 12tt vaginalne. screening uz cez brusko....ale kedze som sa bala o krcok maternice tak ma pre moju istotu pozrel aj vaginalne 😉

zomata
26. sep 2008

ne robila hned prvykrat aj cez brusko a potom skontrolovala aj krcok, a tak je to dodnes

dracik1
26. sep 2008

zuzlik, to ma velmi mrzi ☹ , dufam, ze sa to srdiecko rozbucha....poznam zopar pripadov, ked bola dievcina cca 7-8tt a srdiecko este nebolo vidno.....aj mne robili prvy krat sono od transferu az na 8tyzden

jujka 😉 , mozem ti gratulovat...strasne sa tesim....

babulky drzkajte sa , aj ty dici a nepanikar, neboj sa...urcite sa to podari 😉

dracik1
26. sep 2008

kocky, este otazka, stale teraz rozmyslam, ze ked budu chalani velki. teda po 20tke alebo starsi / aby s nimi netrieskala puberta/ ci im poviem ze su umelacikovia? co myslite vy? ja neviem....

zomata
26. sep 2008

dracik velmi zaujimava otazka...myslim ze ked bude mala dospela alebo ak bude rozumna pubiska 🙂 tak jej to asi poviem aby vedela ako velmi velmi sme ju chceli a myslim ze vtedy to uz bude aj ovela beznejsie
ja som skor rozmyslala ci tieto veci nie su dedicne... teda u nas boli problem pomale spermije ci keby to bol chlan tak by mohol aj on mat problem ako ocino (..napr. viem ze aj svokor mal ale potom sa po 9 r. zadarilo druhe babo)

tanitta
26. sep 2008

Dracik... fakt zaujmava otazka... 😕 ....ja si myslim ze pokym budu chalani velky kedy by to uz vedeli chapat o co ide... rozumne.. tak nam to uz ani nepride ze tie nase deticky su umelinky....stale boli pocate z lasky...ci uz po roku alebo desiatich....a nemyslim ze to budeme povazovat za potebne im to vysvetlovat co a ako....teda ja urcite nie.... 😉 ....

julietka
27. sep 2008

ahojte babulky, ked tak pozeram tak vsetky bojovnicky z konca minuleho roka su uz v tejto teme. Je to vlastne uzasne ze sa vam to vsetkym alebo aspon vacsine napokon podarilo naplnit a dockate sa vytuzeneho babenka.
Dufam ze sa coskoro budem moct k vam pripojit. Nam sa z 3 mrazacikov rozmrazili dva ktore mi vcera vlozili, tak pevne verim ze aspon jeden z nich zabojuje.

tanitta
27. sep 2008

Julietka.. takze ta cakame 😉 ... a drzime palce..... 🙂

julietka
27. sep 2008

dakujem tanittka 😉

julietka
27. sep 2008

babulky po KETe ste aj nadalej uzivali estrofem 3 krat 1 ? a tie co ste popijali cervene vinko na sliznicu popijali ste aj po transfere? 😵

tanitta
27. sep 2008

Julietka... ja som brala estrofem do potvrdenia // tusim 3*1 a potom 2*1 az do konca 10tt....cervene vinko s mierou(1dcl) pre chut... obcasne som si dala.......ale skor nie... 😎 ...

julietka
27. sep 2008

dracik podla mna to vobec nie je potrebne detom hovorit ze su umelacikovia, ale zalezi od zivotnej situacie. Ved je taky isty clovek ako keby bol urobeny "doma na posteli" 😅
my zasa riesime ci vobec povedat dietatu co je nas pripad, ak sa az tam dostaneme, ze je z darcovskych spermii. Nechcem to povedat pretoze to vobec nepovazujem za podstatne. Dolezite pre nas bude ze vobec bude.

julietka
27. sep 2008

tanittka a okrem estrofemu si brala uz len utros? niektore kočky som si vsimla ze spominaju aj prednison, ale to neviem na co je dobre..

hava77
27. sep 2008

jul ahoj, tak drzim palce 🙂 😉
ja ti neviem poradit my sme to mali inak 😅

julietka
27. sep 2008

tanittka a ty si bola na kolkykrat uspesna s KETkom? kam si chodila do CARu?

julietka
27. sep 2008

ahoj havi, rada Ta vidim 😵
a velmi sa tesim tvojho uspechu!

julietka
27. sep 2008

havi a co ste mali inak?

hava77
27. sep 2008

ja sa budem rovnako tesit z tvojho 10.10. 😉

tanitta
27. sep 2008

Jaj Julietka.. ja som sa sem "votrela" 😀 ...nie som po ket...
brala som aj utros, aj prednison aj anopyrin(od dr)... a chilli(vlastna iniciativa)....ja som pochodila ja icsare aj helik no nakoniec sme boli uspesny v brne 😉

julietka
27. sep 2008

nevadi tanittka hlavne ze ste boli uspesni 😵
a kolkate IVFko ti vyslo?

julietka
27. sep 2008

havi dakujem, ja verim ze to tentokrat uz vyjde konecne. Mozno ma moja intuicia klame, ale teraz to tak citim vnutorne ze to vyjde.

julietka
27. sep 2008

havi ked tak pozeram do tvojho pasu tak vlastne presne do roka od toho nestastneho aprila sa vam splni sen 😅

tanitta
27. sep 2008

mam za sebou 2kety a 4ivf... bolo //...

hava77
27. sep 2008

julietka to som si ani nevsimla.....no vidis tak teraz to vyjde aj tebe, zo srdca ti to prajem 😉

julietka
27. sep 2008

havi dakujem este raz 🙂
a ako si uzivas tehulkovanie, byva ti casto zle alebo uz mas za sebou tento cas?