Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

tinucha
23. okt 2008

Zuzulik, teším sa, že sa máš už dobre. A január je tu co by dup. 😉 🙂

Havka, gratulujem k Adamkovi. 🙂

tinucha
23. okt 2008

Jaj preklep, jedno "u" mi ušlo Zuzlik. 😉

fedra
23. okt 2008

hava, ze je to super pocit .... 😀
uz to nie je take anonymne, ja som tiez vcera chodila poriadne vyskerena 😀

hava77
23. okt 2008

fedri ahoj, je to nadherny pocit...proste uz je to niekto konkretny...mozem ho oslovit menom a nie "drobec a piskotka" 🙂
fedri ked pojdes na to 4D do heliku tak potom das podrobne info, dobre? ja som sa dnes rozpravala s krajkom, aj ukazal kusok v 4D, ale len chrbticu maleho....uz mohol ist kusok vysie na hlavicku... a ze 4D robia dalsi
4 doktori 😕 v heliku, co som bola prekvapena 😕

fedra
23. okt 2008

no ja ked som tam volala, tak mi povedali, ze Krajko sa snazi na 4D si pacientky neobjednavat. Vraj tam maju na to doktorov z martinskej nemocnice. Lebo vraj ti maju specializaciu na morfologicky utz. ta pani z recepcie mi hovorila, ze mam stastie, ze na termine co som sa objednala, je vraj ten najlepsi - potom ti dam vediet meno, z telefonu som si to nezapametala. Vraj si robit skusky v USA a je fakt dobry na odhalovanie nejakych vad pri utz. Tak uvidim 😉
ja som zvedava, ci nam potvrdia parik. Chlapcek je jasny, pindurika mu bolo vidno jasne. A dievcatko sa mi zdalo tiez, lebo doktor nam krasne medzi nozickami ukazal "kavove zrnko" 🙂
Ale do knizky zatial poznacil tu chudinku s ? 😕

hava77
23. okt 2008

fedri to o dievcatku si napisala velmi pekne 🙂
toho doktora mi potom bonznes, pojdem k tomu istemu 😉

dracik1
23. okt 2008

katy, veeelmi gratulujem a tesim sa s tebou...kocky, tolko dvojiciek....tak ako minuly rok mirica, lumah a ja cca o takomto case.....aj ked teraz je Vas tusim viac.... 🙂

fedri, takze chlapceka a dievcatko, krasne 🙂

babule, dvojickarky, je to nadherne mat 2 pokladiky v brusku, prve 2 mesiace budu zaberak ale potom si to budete vychutnavat....keby som mala byt este raz tehu, tak by som znova chcela len dvojcky

inak my mame uz prve 2 zuby 😀 a to mame iba 4 mesiace 😀

hava77
23. okt 2008

dracik, ale su krasni ti tvoji zbojnici zubati 😀 😀 😀

katy2
23. okt 2008

dracik, vy krasne rastiete.... a uz aj zubky... gratulujem 😵

misik1
23. okt 2008

ahojte, baby mali ste niektora len 1 mrazacika a ten sa v poho rozmrazil a zahniezdil? alebo dvoch a obaja sa chytili...dik...potrebujem nejake info, nech zhruba viem na com som, kedze mam 1....

pointka
23. okt 2008

misik hava mala jedneho mrazacika a ten sa jej uchytil a co viem, bolo viac babeniek, co sa im uchytili vsetky transferovane embryjka

misik1
23. okt 2008

dik pointka z "egypta" ... 🙂 🙂 🙂

pointka
23. okt 2008

Misik 🙂

hava77
23. okt 2008

misik pointka ma pravdu, my sme sli do toho s 1 mrazacikom 🙂 🙂 🙂

misik1
23. okt 2008

hava vidim ze sa mu dari...tak len tak dalej....ale asi z toho ketu este nic nebude, podvecer mi volali, ze sa potvrdila slabo listerioza, budeme o tyzden opakovat testy....asi budem musiet najprv preliecit...

veracruz
24. okt 2008

gabika, gratulujem ku chlapciatkam!!!!!
havka, tebe ku chlapciatku, nech ti to rychlo odsypa 😵
katy, moc gratulujem k dvojickam! dufam, ze sa nechavas obskakovat, obsluhovat a rozmaznavat 😀

lucia121
24. okt 2008

Dracik, to nemyslis vazne, ze uz mate zuby 🙂 Ktory sa tak poponahlal?alebo obidvaja?

katy2
24. okt 2008

vera, dakujem 😵 ano, davam na seba velky pozor, bojim sa, aby sa nieco nestalo... az mam vycitky, ze zanedbavam domacnost.... ☹

veracruz
24. okt 2008

katy, vycitky bokom... tiez som mala na zaciatku vycitky, ale rychlo to preslo... este budes mat casu dost na domacnost...

veracruz
24. okt 2008

dracik, este jedny dvojicky? sa ti to tusim nejak zapacilo 😀

katy2
24. okt 2008

ved to, aj muz ma upokojuje, ze nech to necham tak, ze teraz su babenka prvorade.... 😵

veracruz
24. okt 2008

katy, manzel dobre hovori... 🙂

veracruz
24. okt 2008

ja hovorim, ze radsej byt prehnane opatrna, ako potom nieco zanedbat...

katy2
24. okt 2008

ved to, a v mojom pokrocilom veku a dvojicky a prvorodicka... organizmus asi dostane riadne zabrat....

veracruz
24. okt 2008

ja som tiez chcela dvojicky🙂 a teraz tu ledva fucim pri jednej 😅

veracruz
24. okt 2008

ja ked som mala asi 10 rokov, tak na mna prisla taka faza, ze som bola nahnevana na maminu, ze nemam dvojicku 😀

veracruz
24. okt 2008

jeeej, pozeram, ze mi dnes naskocil 35tt... to to ale leti...

katy2
24. okt 2008

hm, ja som v minulosti nad dvojkami nikdy neuvazovala, az teraz pri IVF... strasne som si priala, aby bolo aspon jedno, ale dve by boli uplne super... a su 😵 😵 a dufam, ze aj zostanu 🤐 🤐

veracruz
24. okt 2008

no keby sme mali dvojicky my, tak by som sa tesila, ze to vybavime vsetko jednym vrzom 😅 este je asi skoro to riesit, ale chceme este skusit dalsie ivf na dalsie babenko...

veracruz
24. okt 2008

jasne, ze zostanu!!!