Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

tinucha
4. nov 2008

Pointka gratulujem k srdiečku!!! 🙂 🙂 🙂

Inkak, držím palcena IVF. Počas protokolu sa určite stimuluje aj sliznica. Ja som tiež nemala nejakú extrémne veľkú ale myslím si, že je určite je možné otehotnieť aj napriek tomu. 😉 🙂

pointka
4. nov 2008

Tinucha dakujem 🙂

hava77
4. nov 2008

ahojte 🙂 dnes je tu nejako tichucko 😎 tak co mate nove?

fedra
5. nov 2008

Ahojte,
prisla som nakuknut ako sa mate 🙂
U nas zatial vsetko OK, vcera sme boli u doktora, zacal ma trochu palit vytok, ale nastastie tam nevidel ziadny zapal ani nic ine, aj moc bol negativny.
tak mi urobil vyplach a mam si dat preventivne Floragyn. Krcok stale trochu makksi, ale uplne zatvoreny,tak som rada. Nech tak vydrzi este aspon 10 tyzdnov 😀
Inak mna uz celkom slusne prepadava nakupna horucka, ale snazim sa trochu krotit 😀

hava77
5. nov 2008

ahoj fedri, to je dobre ze nemas ziaden zapal a vsetko je ok 😉
a co vsetko si uz nakupila? hod do albumu
ja este nenakupujem, ale horucka ma uz tiez chyta...lenze ked je so mnou moj drahy tak ten ma vzdy schladi ze je este skoro 😎

katy2
5. nov 2008

ahojte
tak som doma z uzv....jeden drobec to vzdal ale druhy bojuje statocne, uz mu bije aj srdiecko... takze cakame jedno babo uz mam aj prepustaciu spravu pre mojho gyn. Do splnu pojdem na uzv este raz asi o 3 tt... este mam zavolat....

hava77
5. nov 2008

katy to je mi luto 😔 aj nam sa stalo to iste, ale podstatne je ze druhy drobec je ok, ten vam bude robit radost....aj ked mne este teraz niekedy pride luto ze ten druhy je prec....

kvetka2
5. nov 2008

ahojte tehulky 🙂 konečne sa tu niekto zjavil 😉
fedra, tie výtoky sú niekedy na porazenie, ale hlavne,že si ok.Ja som už tak bola 2x u lekárky,ale našťastíe to tiež bolo ok. Nákupnú horúčku mám aj ja 😉 už som kúpila aj zavinovačky a španielské deky/vaky a vyrabovala som nový sekáč pre detičky 😉ale stále ešte všeličo chýba- hlavne veľké veci ako kočiarik,prebalovací pult, postielky,vanička... Akurát som skonštatovala, že pre naše dievčatko mám toho menej, tak to musím dohnať 🙂
Zajtra ráno mám poradňu, budem mať výsledky z kultivácie a glukozoveho testu-tak som zvedavá... 😅
havka, tak niekedy ujdi na nákup sama 😉 aj maličkosť poteší 🙂
katy,je mi lúto,že ostalo len 1 bábo, ale určite je o to silnejšie a o pár mesiacov ho budeš držať v náručí 😵

hava77
5. nov 2008

kveti co su to tie spanielske vaky? 😕 budem sa musiet viac vzdelavat v tejto oblasti 😉

fedra
5. nov 2008

Kvetka,
no ja sa chystam tak za mesiac do Blavy, tak tam by sme chceli kupit postielky, prebalovak, komodu ... asi v Ikea. Uz som si aj vybrala. Budeme mat izbicku bielu, teda nabytocek. Kocik kupime az na konci, teda tak v 30tt. Nakoniec sme sa rozhodli kupit dva, jeden hlboky Tako a potom Jane Powetwin s autosedackami.
Ja idem na cukor za 3 tyzdne + dalsia poradna.
Ja som zatial kupovala len oblecenie, kosielky, dupacky, deky .... a ake zavinovacky si kupila ?

havka, ja som sa tiez dlho bala nieco kupovat. A potom som im slubila, ze ak budu pekne u uja doktora, tak im mama nieco kupi. A tak to zacalo 😀

katy, je mi luto,ze druhe babenko to vzdalo, no ten jeden co zostal vam urobi radost za oboch 😀 len nech sa pekne drzkate

hava77
5. nov 2008

fedri az nato ze maminka to zatial kupovala skor pre seba na ukojenie materskych citov 😉 😀 😀 ako pre babenka 🙂
ale ja som si uz tiez povedala ze sa uz nenecham odhovorit a trosicku 😀 sa poobzeram po obchodoch 😉

kvetka2
5. nov 2008

fedra, tú bielu detsku v ikei som videla, je krásna. Ale my v tom našom 2-izbovom bytíku zatial detskú nemôžeme urobiť 😔 . A kočiarik by som chcela objednať pred Vianocami, to počká 😉
Zavinovačky som som kúpila na suchý zips, také teplúčke- hádam niekedy hodím aj foto 😀 😀 😀
ved aj have som slubila 🤐 😀 už 2 týždne kupujem baterky do foťáku 😉

hava77
5. nov 2008

kveti napis adresu ti poslem 😀 😀 😀

beke
5. nov 2008

Ahojte, dávno som tu nebola...fedra, kvetka gratulujem k páriku 🙂
katy, je mi ľúto, že si to druhé bábo rozmyslelo...

o dva týždne idem na glukózový test a o týždeň do poradne

ja zatiaľ kupujem väčšinou oblečenie, kolotoč, hrazdičku a ešte chcem kúpiť lehátko...mám dosť vecičiek po synovi, takže veľa toho nepotrebujem...mám postieľku, vaničku, komodu...
aj kočík už mám vybratý ale kúpime ho až v januári.

Prajem všetkým tehuľkám krásne tehuľkovanie 🙂 🙂 🙂

kvetka2
5. nov 2008

havka, španielske deky sú teplucke deky, ktoré nepúšťajú chlpy-kludne nahradia fusak, kým vyslovene netreští.Majú zips a cvocky, ktorými sa vytvorí taký vak a bambulka je celá schovaná 😉 ale dajú sa použiť aj ako klasické deky

kvetka2
5. nov 2008

hava 😀 😀 😀 😀 snád dnes už kúpime
beke, ja musím všetko kupovať nanovo a dvojmo - nemám po kom dediť 😉 ale moc ma to teší 🙂

beke
5. nov 2008

kvetka, no nezávidím ti kupovať všetko dvojmo ale aj ja by som sa tešila

fedra
5. nov 2008

tak som nieco dala do albumu ... na zvysnych foto musim zmensit velkost, tak neskor.
ni ja Kvetka nemam po kom dedit, vsetko kupujeme 2x ako ty 😀
No my mame v dome prazdnu izbu ktora caka len na nabytocek pre blsky

havka, to je jasne, ze blsiatka este z toho maju figu, no mama ma radost 😀
A vzdy ked im nieco kupim, tak im dohovaram,ze nech sa drzkaju, ved ake pekne vecicky im mama kupila 😀

hava77
5. nov 2008

fedri pekne vecicky si pokupila 🙂
ja tiez velmi nemam po kom dedit, ale ani ma to netrapi, lebo je to radost kupovat pre toho drobca 🙂
kamoska mi povedala ze mi odklada vecicky pre male, ale ona ma 2 dievcence 😀
mne sa velmi pacia bodiky a dupky s napismy lubim maminku, lubim ocinka.....alebo maminka + ocinko=.......
chystam sa objednavat na bess.sk.....tak skuste mrknut 😉

tinucha
5. nov 2008

Katka, škoda, že to jedna bublinka vzdala. Ale určite je to v prospech tej druhej a z nej bude krásne azdravé bábätko. 😉 🙂
Pozerám, že u vás nákupy v plnom prúde. Ja už oblečenie nakúpení mám, ešteniečo podostávam od kamarátok. Cez víkend sme našli dobrý inzerát na dobrý kočík, za dobrú cenu, tak sme siho rezervovali a na budúcu sobotu ide manžel pre ňho. Strašne sa teším. Teraz hľadám do kočíka fusak. Už som aj našla, vraj je veľmi dobrý a využijem ho hneď od narodenia do vaničky aj do autosedačky a potom neskôr do športového kočiara. Akurát sa neviem rozhodnúť, akej farby ho mám kúpiť. Skúste poradiť. Kočiar mám v albume. Najviac by sa asi hodil čierny so zeleným vnútrom, ale neviem si drobca predstaviť v čiernom fusaku. Alebo potom kaki zelená so zeleným vnútrom. Mrknite tu: http://www.maderna.sk/zavinovacky-fusaky/fusaky...

tinucha
5. nov 2008

No vlastne tá druhá je kaki zelená so žltým vnútrom. 😅

fedra
5. nov 2008

tinka ... ja by som si asi k tomu kociku vybrala kaki+zlta

hava77
5. nov 2008

ahoj tinu, tie fusaky su pekne, hned som si stranku zalozkovala 😉 mne sa vidi viac ta kaki ...ten cierny je taky zvlastny.....
ale kaki asi preto lebo tu nosim aj v robote 🙂

tinucha
5. nov 2008

Dik Fedra, tiež som viac naklonená k tejto kombinácii. 🙂

beke
5. nov 2008

aj mne sa viac páči tá kaki 🙂

tinucha
5. nov 2008

Ďakujem beke. 😉 🙂

tinucha
5. nov 2008

Havka ďakujem. Na tie fusaky sú len dobré ohlasy a mne sa najviac na nich pozdáva to,že majú veľké využitie. 🙂

fedra
5. nov 2008

kvetka ... ty budes kupovat este aj fusak ?
lebo ja chcem kupit len tie zimne zavinovacky do autosedacky a neviem, ci bude potrebne kupovat este aj fusak. Ved blsky by sa mali narodit v marci 😕

tinucha
5. nov 2008

Fedra, akurát som pozerala do tvojho albumu. Krásne vecičky si pokúpila drobcom. To budú nádherné detičky. 😀
Vy už túto zimu asi fusaky nevyužijete, to skôr až budúcu zimu a to už budete kupovaž do športiakov.

fedra
5. nov 2008

tina ... no ja si tiez myslim, ze tento rok im asi fusak nebude treba.
Dakujem, vsetko su to veci z ebay, niektore nove, niektore aj pouzite 😅