Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

zulka29
22. jan 2009

Babule, ono teraz je ten "najnevhodnejší čas" 🙂 v práci sa mi darí, že by som možno aj kariéru vybudovala, a ono sa to vždy podarí práve vtedy...no uvidíme, ešte máme jeden párik v mrazáku prinajhoršom.... 😅

Tak vás rada vidím 😵

zulka29
22. jan 2009

Inac mam za sebou ďaľšiu laparku, kde mi vzali aj druhý vajcovod, mala som tam saktosalpinga - hnusobu jednu 😠

katy2
22. jan 2009

zulka, ty si si toho uz riadne vytrpela.... 😖 prajem ti, aby to teraz prebehlo vsetko bez komplikacii a hlavne uspesne.... 🤐

zulka29
22. jan 2009

Katy, laparku som už brala v pohode a som aj rada, že tam bol ten sakto, lebo už viem, prečo sa nedarilo... 😝

hava77
22. jan 2009

zulka v tom najnevhodnejsom case sa prave tym nasim deturencom velmi chce 🙂

gabika24
22. jan 2009

zulka, takže teraz je to jasné 🙂 🙂 🙂 😵

katy2
22. jan 2009

zulka, takze teraz to ani inak ako uspesne dopadnut nemoze 😵 😵 😵 😉

hava77
22. jan 2009

zulka to ti teraz vestime my a nie ty nam ako dakedy 😀

zulka29
22. jan 2009

Baule, tak teraz sa to podarí, toľko tehuliek a maminiek mi drží palce 😵 ďakujem 😵

zulka29
22. jan 2009

a už som si aj veľké auto kúpila na kočík 😀 😀 😀

katy2
22. jan 2009

zulka, ani nevies, ako strasne ti to prajem... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 po tom vsetkom, co mas za sebou.....

zulka29
22. jan 2009

Katy, ďakujem, ja viem že mi to praješ 😵 už sme boli skoro v tom spolu 😅 .

katy2
22. jan 2009

ved to....

zulka29
22. jan 2009

idem pracovať zlatíčka 🙂 paaaaaa a držte sa tehulky a maminky pevné nervičky s drobcami 😵

zuzla80
22. jan 2009

Ja som si odbehla na obed a vy ste sa tu rozdebatili. Asi som vás už nestihla - Gabči ani tvoje fotečky som nestihla 😒
Zulka takže ty už pestuješ embryšteky v brušku a už aj laparku si stihla - no teeeda, si toho postíhala, ty tajnostkárka jedna - a kedy to vlastne testuješ ? A Zulik aj ja ti z celého srdiečka prajem, aby ti už tentokrát nič nestálo v ceste, aby sme sa už všetky my netehuľky stali tehuľkami 😉 A keď už máte to veľké auto tak to už musí výjsť. Ja som na tú laparku nakoniec nešla - mužík ma od toho odhovoril, vraj tých operácií už bolo tak akurát dosť, tak som sa na to vybodla 😉
Baby ja sa tak teším, že vás tu všetky opäť vidím. Mne už bolo za vami všetkými smutno 😵

tanitta
22. jan 2009

jej aj ja som presvihla gabikine fotecky...tak snad nabuduce 😵 ....
Zulka...nieco som presvihla?? 😎 ....ty si teraz cakatelka?? na vysledok?...
...no a mne zase predpovedala Lenka teodora 😀 ,..... 🤐 😵 ... utekam nieco dobnut sice neviem co... asi len suchy 3dnovy chlieb 😝 ....paa

gabika24
22. jan 2009

tanittka, tak s tým ďobnutím suchého trojdňového chleba sme na tom rovnako 😝 😝 😝 - až na to, že ja som si ho už dala 😉

zulka29
22. jan 2009

Zuzlik, teraz v pondelok som si pre nich bola 😉
Tannitka, nič si neprešvihla 😉

Baby, no vy máte teda životosprávu, že suchý chleba 😀

zuzla80
22. jan 2009

Zulka takže to si čerstvá tehuľka 🙂 No dúfam, že to tu rozbehneš 😉 Ešte vám ostali nejaké zmrzlinky, či to sú posledné? A koľko embryštekov ti vkladali- dvoch?
Toľko otázok na teba - ale musím ťa vyspovedať, lebo kto vie kedy ťa opäť uvidíme 😀

tanitta
22. jan 2009

Zuzla.. kedy ides do mT?

zulka29
22. jan 2009

Zuzlik, mám zase trojku v brušku 😉 . Tak dve by boli akurát 😉

zuzla80
22. jan 2009

Táni v stredu 28.1. ale zatiaľ len na ultrazvuk, skontrolovať perinku 🙂
Zulka, neboj minimálne dve budú 😉

takyna
autor
22. jan 2009

Ahojky kočule, konečne som dofrčala z Hlavného mesta.... 😉
mám dosť, ste sa rozpísali, dúfam, že budeme pokračovaj v Novo, starej téme 😵

juja
22. jan 2009

Ahojte kočky 🙂 ....fííííha vy ste sa tu nejako rozkecali 😀 ....ale to je fajn a som veľmi rada, že tu opäť vidím aj "staré" známe mená 😉
Takynka som veľmi, veľmi rada, že si naspäť medzi nami...často som na teba myslela...chýbala si nám tu...
Zulka aj teba rada vidím a verím, že ty tu úspešne odštartuješ novoročnú tehu vlnu a ostané kočky- čakateľky sa úspešne pridajú 🙂 ...opatruj fazuľky...držím palce ... 🙂 ...a všetkým čakateľkám-snažilkám to úprimne prajem, lebo kočky vy ste už poriadne vytrvalkyne a verím, že budete v tomto roku úspešné tehulky a aj maminky 🙂 🙂 🙂
Zuzlík dúfam, že si pripravuješ perinku podľa osvedčených receptov starých raketiek 😉 😀
Tanittka ten váš drobec vás poriadne "cvičí"...inak to je na nervy, keď tak dlho plače a nevieš prečo, čo mu môže byť 😒 ...no ja som zvedavá na toho nášho...dúfam, že nebude vystrájať, tak ako vystrája v brušku, no to si potom užijeme 😀 😉 ...ale nakoniec hlavne, nech sú drobci zdravunkí, veď niečo vydržíme....
Katy jéééj konečne dievčatko 😵 😵 ...blahoželám 🙂
Lenka takže čakáš na mrchu a idete na "to"?
Kvetka ešte si 3v1?...ozvi sa, sme zvedavé 😉

zuzla80
23. jan 2009

Ahoj Jujka, no že sa aj ozveš - už som sa bála, či nie si tiež niekde v nemocnici - poctivo ležíš?
No ja dúfam, že recepty starých raketiek zaberú 😀 - veď uvidíme v stredu.
Taky čauko 🙂

katy2
23. jan 2009

Dobre ranko vsetkym 🙂
Prajem krasny den 🙂

lenka20
23. jan 2009

caute tehulky - zuzliiiik - sme v snazilkach v nasej starej IVF teme stara parta aj tehulky chodia, tak prid 😉
jujinka ahoj moja - este nezacinam, nie, az v marci, toto bude este len prva mrcha po potrate, zacnem az po tej druhej s proverou a potom este po dalsej s gonalom....ale vies, ja uz mam vsetko zase vyratane na chlp takze meskanie mi narusa moje plany 😉 😀 😀 😀

zuzla80
23. jan 2009

Lenik, ale veď ja som tam už bola, aj včera 😲
Al musím pozdraviť aj naše tehulky 😉

hava77
23. jan 2009

ahojky kocandy 🙂 teda dufam ze nebudeme zanedbavat nasu temu 😎 ked vsetky nakukujeme do
snaziliek 😎 ....ale ani mne to dnes nedalo a najprv som bola pozriet tam 😀 teda to je nasa stara dobra partia, no aj tak dufam ze vsetky zakotvia v tehulkach a to uz coskoro 🙂
dlho sa neozvala kvetka ani fedra dufam ze su ok 😅 aj ked kvetka uz ma mozno drobcov na svete 🙂

lenka20
23. jan 2009

havka kuk - ja som aj tu aj tam, musime udrziavat obidve temicky, lebo coskoro sa presupneme my sem a vy do maminkovskej 😉 a tak budeme pendlovat uz stale 😉