Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

zuzla80
30. jan 2009

Ahojte tehulky,
Tinusik tak v pondelok na teba budeme myslieť, nech to dobre dopadne, teda ak neporodíš náhodou skôr 🙂
Táni opäť nočná - no ja to vidím tak, že asi sa budeš musieť prispôsobiť chrobáčikovi ty a spať vtedy ako spinká on 🙂
Modra ako ti kočky písali, nemá zmysle meriať teplotu pokiaľ si v umelom cykle, lebo telo je dosť ovplyvnené hormónmi. Držím palce, mňa to čaká o chvíľku 😉

hava77
30. jan 2009

ahojte, jujka ani ja activiu nemusim ale uz som si zvykla 😉 len preto ze pomaha 😉
fedra som rada ze si sa ozvala, len sa drz pekne vkope, a ziadna nemocka aspon do 38 🙂
tanitka, ale uz sa to lepsi nie?
zuzlik no drzime palciaky 🙂 na pondelok?......myslim 😎

tinucha
30. jan 2009

Katy, Zuzlik ďakujem. 😉 🙂

hava77
30. jan 2009

tinuska drzim palce, a prajem bezbolestny porod....co asi je mozne len s epiduralkou...
ozaj idete si to dat niekto pichnut? ja neviem ale asi nie..no, pridu riadne bolesti a hned budem asi kricat ze ju chcem

tinucha
30. jan 2009

Havka ďakujem. Ja epidurálku chcem. 🙂

hava77
30. jan 2009

tinus, bola si aj na porodnej priprave?

tinucha
30. jan 2009

Havka, nebola som. Najskôr som na to bola lenivá a potom v 30.tt ma lekárka staršila,žehlavička už tlačí na krčok a že už mám len ležať s nohami hore, tak už som na to ani nemyslela.

hava77
30. jan 2009

ja som bola a bolo to super, vsetko tam vysvetlili, ukazali dychacie cvicenia.....vraveli aj o epiduralke, ze je to fajn takto ulahcit zenam 🙂

tinucha
30. jan 2009

Tak to máš dobré. Tak na to, čo si sa naučila do pôrodu nezabudni. 🙂 A prečo vlastne nechceš epidurálku? 😕

hava77
30. jan 2009

vraveli nam ze aj tak zabudneme vsetko co nam vraveli, ale ze sa nam to obnovi ked nam bude por. asistentka vraviet co a ako. a samozrejme este otecko 😀 ....
neviem, asi chcem vyskusat ake to je.....ale ako som uz pisala, ak to bude velmi silne tak si dam pichnut 😎 , vraveli nam tam, ze je dost casu sa rozhodnut aj potom...lebo sa to picha az pri 5 min. intervaloch bolesti

zuzla80
30. jan 2009

Havka utorok 😵 🙂 😵

hava77
30. jan 2009

tak na utorok 😵

tanitta
30. jan 2009

Aj ja som mala epi....pichli mi ju ale len koli tomu uz lebo som NEMALA ziadne bolesti a na max som sa otvorila bez toho aby som vedela... vraj mozno sa to uvolni a maly zacne zostupovat....omyl akurat ma prestali boliet krize co a co som mala mat kontrakcie bola som zrela behat poobchodoch 😀 ... druhu davku sa rozhodli dat az po porode na sitie...co bolo super lebo ma sili 3/4hodky...pocas kontrakcii uz nechceli davat koli tomu aby som citila kontrakcie a tlacila...

hava77
30. jan 2009

tanit, takze si si ju uzila 🙂 a ked ti ju dali oni tak si ju nemusela platit, alebo ti ju dali zapaltit......vraj behat po obchodoch, som sa dobre zasmiala 😀

tanitta
30. jan 2009

havka... ja som rodila na antolskej a tam dokonca musis mat aj poucenie a papier s razitkom od anesteziologa ze mozes mat epi... inak ti ju nedaju ... ten papier musis odovzdat na porodnej sale inak ti ju nedaju takze jedina starost pri porode je mat papiere lebo inak smola...a musi ju zaplati aj...este predporodom 2500

hava77
30. jan 2009

a bola by si to vydrzala aj bez epi?
este som sa ta chcela spytat aku detsku kozmetiku pouzivas?

tanitta
30. jan 2009

samotny porod som mala bez epi pretoze epi ucinkuje taku 3/4hodku a mne ju pichli okolo 16°° a rodila som az od 20.30 do 21.15 a som tu🙂.... ale to sitie by som nezvladla asi...maly ma potrhal aj vo vnutri....az z vonku.... ale ked budes mat epi tesne pred porodom tak ti to vydrzi pekne aj na sitie 😵

tanitta
30. jan 2009

a kozmetiku...?... mydlo mam z toho kufrika Bupi 😀 ...tym umyvam aj vlasky...a na telo pouzivam mandlovy olej lisovany za studena....tato firma...http://www.nobilis.cz/index.php?page=eshop&id_s... nic ine nepouzivam... este na prdiky tiez z tej firmy olejcek amalka na koliku a masticku dr.Hoj na prdiky.... a to je vsetko zatial ziadny sampon...toto babetku uplne staci...

tanitta
30. jan 2009

http://www.nobilis.cz/index.php?page=eshop&rub=... JEMNY mandlovy ale je bez obrazku teraz
http://www.nobilis.cz/index.php?page=eshop&rub=... amalka....na koliky...
je tam aj dobyr gel na hojenie poporode... ten som mala bol super na stehy po siti.....len uz neviem nazov...

tanitta
30. jan 2009

na ritku obyjacnu masticku Oli(40Sk) alebo rybaciu masticku .... ak je zapareninka tak je vyborny Sudokrem.... nostek vytieram Vigantolom na vatovu tycinku... vigantol sa aj papa kazdy den je to nejaky vitamin ...ktory berie kazde babetko do jedneho roku zivota....

hava77
30. jan 2009

dakujem za vycerpavajucu odpoved 🙂 ten gel po siti musi byt dobry, ten si objednam

fedra
30. jan 2009

Ahojte ... ste sa rozpisali vy dve 🙂
Tak ja som stale domka, kontrola dopadla dobre, krcok sa trochu skratil, no este nic tragicke, neotvaram sa a drobcekovia sa tiez maju fajn. Plodovej vody dost, placenta OK. Doktor vravel, ze to tak vidi na ukoncenie v 38tt, tak este trosku musim vydrzat 😵

tanitta
30. jan 2009

Fedri... tak vyborne sa drzite;)...ked som bola v nemocke tam snad ani nik dlhsie ako po 38tt nebol s dvojkami 😕 ..asi je to opimalny cas na ukoncenie....
Havka.. nasla som ten hojivy gel...na sviky 😎 http://www.nobilis.cz/index.php?page=detail&id=421
ja ked miniem ten mandlovy idem na mandarinkovi ...to je po 8t veku babetka...musim si to kuknut vo fore ake pripravky su vhodne.. mne sa paci ze je to cisto prirodna kozmetika...ja tie vseliake jonsony akosi nemusim 😖

tinucha
30. jan 2009

Táni a to si si objednávala cez net, či si to kúpila niekde v lekárni?

tanitta
30. jan 2009

Tinuska...kupila som to v BA ale su tam zastupenia aj na Sk kukni kde urcite bude nieco aj u vas 😉 ... ja tiez uz budem kupovat tak... alebo ked pojdeme do BA na kontrolu s malym...ono sa to aj neminanejak moc rychlo ten olejckej.. no zato gel na sviky v momente 😀 ....

tinucha
30. jan 2009

No tak u nás to nepredávajú a poštovné je dosť drahé. 😒 Tak nič. ☹

tanitta
31. jan 2009

Ahojky...
Babulky.. my sme mali teda zase noc....bol hore od 16.40 do 23.30 medzitym zaspal len 2x na pol hodinku..... potom sa zobudil o 0.30 a bol hore az do 4.30..... 😨 ...
Tinus...neviem kolko stoji postovne 😨 ... no skoda...teda...

kvetka2
1. feb 2009

Ahojte!
Trošku vás zanedbávam, ale dnes som konečne dobehla pozreť ako sa vám darí a hodila som fotky našich detičiek.
Zuzlík, takže KETko vyzerá nádejne - mám radosť a dúfam, že to 3.2. klapne a hned dvojmo - ved som dôkaz,že to ide dvojičkovo aj po ketku.
Tanittka, pozerám ,že Adamkovi sa občas nechce spinkať- ja som sa nevyspala ,odkedy sa mi malí narodili- a to sú fakt zlatí, ale aj tak je stále čo robiť. A ak začnú meniť režim a stále menej spinkať, to ešte len budú lufty 😉
Tinu, ty sa tuším zajtra chystáš s kufrom do pôrodnice- držím palčeky ,nech to dobre dopadne!!!
Fedra, už sa ti to kráti- to s tým 38tt by bolo super- môj doktor si to tiež myslel- aj 2 dni pred tým ako sa mi spustil pôrod 😉 len moji drobci si to nemysleli. Ale som šťastná, že to je ako je- na to že som rodila 35tt+2 boli maličkí krásne dorastení. Moc sa mi ulavilo... Držím palce, aby tvoji drobci poslúchali a ešte vydržali v brušku-tam im je zatial najlepšie.
😵
Moji maličkí sa už tretí den trápia so soplíkmi- nikde sme neboli, neviem,či je to zmenou prostredia- tak odsávame a čistíme nošteky stále dookola. Malá je hrdinka, pri odsávani skoro ani nepípne ,ale Tomáško hned spustí taký rev 🙄 no chlap- jednoducho vydrží menej 😉 tak sa tu zatial majte krásne, ja zase niekedy dokvitnem 🙂

fedra
2. feb 2009

Ahoj Kvetka ... drobcekovia su nadhernuckiiiiiiii ...... strasne pekne deticky 🙂
Ano, ten 38tt je sen mojho doktora, no ja budem rada ak vydrzime aspon tak ako ty 😉
Inak je to uz s tym bruskom dost tazke, vsetko tlaci, najst si polohu pri lezani takmer nemozne ... ved to poznas.

Tinu, moc drzim palceky, nech to na porodnici vsetko dobre dopadne 😀

takyna
autor
2. feb 2009

Ahojte tehulky, maminky 🙂
V BB riadne sneží, zmena počasia bude sa rodiť však Tinus 😉 držím palce.
Kveti nádherné detičky, Gratulujem 😵
Pekný deň všetkým 🙂