Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

elenamarek
22. máj 2008

ahoj babenky 🙂 aku znacku kupujete flasky?ja pri synovy som pouzivala nuby,bola som velmi spokojna ale vsetko sme zhanali v rakusku u nas bol vyber nic moc,teraz som nakupila vsetko avent,aj elektricku odsavacku,ale pre istotu som kupila aj medelu elektricku stou som bola spokojna len skoda ze som ju nemal hned mozno by som mala aj mliecko.tak teraz som pripravena uz mam skusenosti co som bohuzial vtedy nemala tak som prisla aj o miecko babeny kupte si homeopatika CH5,na podporu laktozy do porodnice,aby sa vam tvorilo mliecko a hned po porode a pri dojceni treba stale pit vodu.

sisipetka
22. máj 2008

Ahojte tehulky, ako sa mi mavate?
Babatka pekne posluchaju a rastu, vase tyzdne uz tiez riadne. O chvilu tu uz zacnete rodit a potom sa otvori dalsia tema_babatka z novej nadeje 😉
Pozdravujem bruska a posielam bozteky babatkam 🙂 Elenka, ja som si kupila v decembri flasku avent a rozne doplnky od Chicco. Kamosky maju aventy a su spokojne, a ta odsavacka Medela je tiez vraj super - ja som ju mala len pozicanu-no nic som nepouzila 😔 Ale hlavu hore, vy vsetko zvladnete a my o chvilku tiez budeme zaplnat tuto temu - akurat ja uz nenakupujem....
Pekne snicky a vela sil v tomto pochmurnom pocasi 😎

sonicka07
22. máj 2008

ahojte tehulky. veru,peti,skoro otvorime novu temu. bude to krasa. ja som sem len na chvilu mrkla. tiez som stale unavena,ale zatial je to vsetko ok, len nechutenstvo. masco,lutujem ta,chudatko,ale musis to nejak dobojovat. babetko ti bude krasnou odmenou.
no,idem ja pozerat euroviziu,dufam,ze pri tom nezaspim. majte sa krasne.

evitkamalicka
23. máj 2008

dobre ranko

elenka ja som kupila flasky Canpol Babies

elenamarek
23. máj 2008

ahoj evitka ja som tiez kupila asi 4ks ale az ked bude babenko vacsie zo zaciatku budem avent kvoli kolikovemu systemu,inac od 1mesiaca je super hipp caj na dobre brusko odporucam,a mlieko som pouzivala nutrilon,to mi odporucili v porodnici

evitkamalicka
26. máj 2008

dobre ranko tehulky...dnes zacinam 6. mesiac

nelinka79
26. máj 2008

ahojte babule... evit to je super ja mam dnes 18tt 😀 ... musim prcka pochvalit ked som potrebovala cez vikend pracovat tak posluchal len teraz som unavená a zmordovaná 😒

evitkamalicka
26. máj 2008

my sme s maminou cez vikend troska nakupovali pre mimi, tak kuk do albumu

nelinka79
26. máj 2008

evit tak teda vy uz mate vybavu .. ja som zas v ikei kupila navliecky do postielky a potom v avione jedno tricko kde je riadiaci a veza. lebo MM prisiel z prace a ze kolegina kupila super tricko a my ho nemame. tak som ho teda zhanala 😎 a nasla..

evitkamalicka
26. máj 2008

neli ty mas teda muzika 😀 bambino bude lietat uz v plienkach

nelinka79
26. máj 2008

to mi hovor ... u nas je to jedno ci to bude dievcatko alebo chlapec bude chodit s tatinom na letisko uz od narodenia. 😀

maso
autor
26. máj 2008

Ahojte dievcata 🙂

maso
autor
26. máj 2008

Evit, krasne navliecky so zirafkami.
Ja mam podobne ako pisala Peta, skoro vsetko uz nakupene, takze ja budem len dokupovat, co nam chyba a to az vtedy, ked mi prestane byt zle 😖

elenamarek
26. máj 2008

ahoj babenky 🙂 dnes som bola na ultrzvuku,srdiecko byje ale sme malicky tak ideme 11.6.,musime mat cez 4cm,aby mohli vsetko vyhodnotit prisla som nato ze ked vstanem pred 6h tak vzdy skoncim na zachode tak mi je zle,jak aj dnes isla som umret,v piatok som bola na krvi odstrasujuci pripad bola som prva odchadzal posledna,co mi nevedeli zobrat krv tak som sedela na lehatku pozrela si vsetky mamicky jak im to richlo ide sestricka liala do mna vodu aby sa ukazal zilka,fakt bola somna mimo taky pripad nemala ma umna bonbonieru a kavu.

maso
autor
26. máj 2008

Elenka, pekne trampoty u sestricky 😀 ale nakoniec to dobre dopadlo, aspon si mohla robit statistiku u tehotnych zien 😀 gratulujem k srdiecku 😵 ja idem na ultrazvuk 4.6. bude merat to prejasnenie sije, ci ako sa to vola. Kedy pojdes ty najblizsie?

evitkamalicka
26. máj 2008

elenka, masko ahojky

maso
autor
26. máj 2008

Cau Evit, juchuuuu, uz si v siestom mesiaci 😀 😵

evitkamalicka
26. máj 2008

masko veru dnes som ho zacala 😵

sonicka07
26. máj 2008

ahojte tehulky. potrebovala by som radu-mala niektora z vas vytok? ja som vcera mala velmi silny,ale riedky ako voda,mala som az nohavice mokre. bojim sa,ze ci je vsetko ok. v piatok idem na to sono. dnes som vporiadku,ziadne krvacanie ani spinenie som nemala. tak neviem,ci je to normalne. myslim,ze je na tehulkach taka tema,idem sa na to kuki.
evit,super,ze 6 mesiac! ja v sob zacinam treti.

nelinka79
26. máj 2008

soni pokial si nemala krvacanie alebo spinenie tak je to v poriadku. ja mam vytok stale a všetko je v poriadku. pokial je len bielopriesvitný tak sa nic nedeje.

sonicka07
26. máj 2008

nelinka,diky. mala som tmave nohavicky,takze neviem presne ten odtien,ale bol velmi riedky a nezapachal. no,dufam,ze sme ok. uz to musim vydrzat tych par dni. som uz z toho na prasky. a potom to hned oznamim v praci,lebo chcem,aby ma trochu zacali setrit. 😉 papa

elenamarek
26. máj 2008

ahoj babenky 🙂 Zuzi 11.5.idem znovu,tiez mu maju merat vsetko mozne len este nebolo dost velke, 🙂 Soni aj ja mam riedky vytok priesvitny,ale to je v poriadku aj pri synovi som ho mala,a tak som letela k doktorke ze mi odteka plodova voda ta sa len smiala vtedy.Inac mame novu logopedku,je super jak komunikuje s detmi moj syn je s nej na meko,budeme k nej chodit kazde 2tyzdne,ma super metodu uci deti moderne,na rozdiel od inych,hned som zrusilo tie dve co sme knim chodili nezasluzia si brat peniaze.

sonicka07
26. máj 2008

elenka,tak to je super sprava,ze syncek zacal komunikovat. veru,treba hladat.... s tym vytokom-uz som sa ukludnila,je to ok,len vcera ma to riadne vystrasilo. papa

elenamarek
26. máj 2008

sonicka ono ja tiez nemam stale,ale neni sa coho bat to je ok,hlavne sa nestresuj,drzim palceky u dokiho.

maso
autor
27. máj 2008

ahojky, to tu este dnes nikto nebol? 🙂

evitkamalicka
27. máj 2008

masko ahojky

maso
autor
27. máj 2008

Evit, teraz som zjedla skoro celu horku cokoladu a je mi zle 😝 tak mi treba 😖

evitkamalicka
27. máj 2008

ja som dostala strasnu chut na sosovicovu polievku na kyslo, tak vecer spravim 😀

maso
autor
27. máj 2008

dobreeeeee, pridem k Vam 😀
namacas sosovicu pred varenim?

evitkamalicka
27. máj 2008

masko hej namacam na chvilocku