• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

25. júna 2009 
autor
:slight_smile: tak to je super, klobuk dolu, lebo zelezo chyba naozaj vela tehulkam ... :dizzy_face:
ja papam petrzlenovu vnat, tam je vela zeleza, tak si ju pcham do kazdeho salatu :grinning:
21. apr 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masko ja sama sa divim, ze som taka zdrava
21. apr 2008 o 14:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ak ti to nie je blbe, tak ake mas cislo? zhruba ... alebo posli IP
Evit a kolko si uz pribrala?
21. apr 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masko ani sa nepytaj, uz mam +5kg, hruza
21. apr 2008 o 14:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evitka, ja som v 24 tt. v minulom tehu mala + 10kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak myslim, ze si v pohode :grinning:
21. apr 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som velmi zvedava kolko priberiem, ale uz kaslem na to, hlavne ze mimi bude zdravucke a snad to kojenim zhodime
21. apr 2008 o 14:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masko a ty si uz nieco pribrala teraz?
21. apr 2008 o 14:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jasneeeee. :slight_smile: Ide v prvom rade o mimi.

Ja som zatial nepribrala, drzim si svoju "super" vahu (este som neschudla z minula a uz ani neschudnem) ale po tej predoslej skusenosti som opatrna, preto dufam, ze mi nebude permanentne nanic a nebudem jest kadejake blbosti ako to bolo vtedy. Ked som v pohode, tak bez problemov papam kazdy den ten jeden salat, ako som pisala. Vtedy som do seba pchala hlavne pizzu (teoria: pytalo si to babatko, nie?)
21. apr 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si prave dala tiez masko so salatom bez zemiakov
21. apr 2008 o 15:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: vzorna mamina
21. apr 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masko snazim sa aj ja obcas zdravo ak sa da a hlavne sa neprezierat
21. apr 2008 o 15:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a beries kyselinu?
21. apr 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže zas som tu na chvilu.. mne vobec nechuti zelenina a ovocie ale cez vikend som dohovarala mimi a ze musime papat vitaminy lebo nas doktor vyhresí.. tak som si nabalila do prace ovocie a zeleninu .. musim prcka ukecat lebo fakt nic také nejem ..
ja som zatial pribrala +3 kg ale co už ved kojenim sa to schudne.. :slight_smile:
baby vy ste mali po ovulke vytok taky vodnaty biely..???
ja milujem salaty,cely zivot,nejem ani tucne ani sladkosti a nabaluje sa to ani neviem jak,ale to je tym ze ked som mala 48kg som len sportovala a skoro nic nejedla,a jak som spoznala manzela to som len priberala a tehotenstvo do 45kg,moj organizmus to nezvladol preto ma caka zasa rizikove len teraz mam tolko kolko som rodila nesmiem priberat a drzim sa len mam malo pohybu
21. apr 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masko neberiem, lekar mi doporucil len do 12tt, do konca prveho trimestra som este brala aj calibrum babyplan a od druheho trimestra beriem calibrum mami, ale to mi doporucil len tak kazdy druhy alebo treti den 1 tabletku, nie ako pisu na obale 2 tabletky denne
21. apr 2008 o 15:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka a kolko si brala tablet do 12tyzdna ja berem denne 1,ano mam vodnaty vytok Danka
21. apr 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elenka 2 denne
21. apr 2008 o 15:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit ja beriem len jednu a striedam to s kyselinou ...
21. apr 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neli mne lekar predpisal nejaku silnejsiu kyselinu listovu, to som brala 2 tabletky denne + 1 tabletku calibrum mami, takze 3 tabletky denne
21. apr 2008 o 15:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preklep myslela som calibrum babyplan :sweat_smile:
21. apr 2008 o 15:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja beriem len jednu tabletku kyseliny. Doki povedal, ze Calibrum nemam brat.
A kyselina je znacky Jamieson (dufam, ze tak, ze som to nepoplietla)
21. apr 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit zrovna som volala doktorovi ohladom NT a sestricka mi povedala ze oni také vysetrenia nerobia ani neposielaju tehule nikde ze staci to vysetrenie v 16tt.. tak ja teraz neviem už vobec..
21. apr 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maso ani mne nedoporucali jest Calibrum ale na zaciatku tehu som jedla kyselinu,duphaston a vit.E
21. apr 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Diky Loss :slight_smile:
21. apr 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ste ma sokli ja berem calibrum baby.5mesiacov
21. apr 2008 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elen ja som ho jedla do augusta aj kyselinou a presne o týžden mi konci prvý trimester tak to zmenim na GS mamavit ...
21. apr 2008 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som to prve tehu brala tiez a neskor aj calibrum mami. Neviem, vtedy mi doktor tiez vravel, ze nemam brat nic, ani kyselinu ale neposluchala som (brala som to tak, ze on je staromodny a nic take neschvaluje) ale teraz poslucham vsetko, co mi povie (uz mam ineho dokiho, moderneho :grinning: )
21. apr 2008 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidim volala som manzelovi nech kupi cistu kys.listovu a budem to striedat a opitam sa doktorky ked pojdem na 1krat,chcela som ist v 8 tyzni len treba sa objednat robi 2krat do tyzna 1hodku,a prisla som nato ze som stratila karticku poistenca tak musim zbehnut vybavit novu mam len europsku
21. apr 2008 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ked si vo vseobecnej, tak myslim, ze ti ju daju na pockanie
21. apr 2008 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok