• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

25. júna 2009 
nie v spolocnej uz mi raz ukradli tiez ju dali na pockanie len je to v Raci a su len doobeda tak zbehnem s mamou nech je s Alexom kym am budem lebo im to tam zlikviduje taky sje sinter nezobrali mi ho do skolky,tak som zbehla za starostkou a ked ma vydela jezis vam som ho nechcela vyskrtnut zo zoznamu no neporazilo by vas? a to mam potvdenie od psychogicky ze nerosprava a ma 3roky aj 4mesiace
21. apr 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit kde si bola na NT screeningu?
21. apr 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelinka u svojho gynekologa
21. apr 2008 o 18:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babenky ako? :slight_smile:
22. apr 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cauko :slight_smile:
vcera som si vsimla, ze v Mama a ja pribalili ako darcek krem Nivea pre deticky proti zime a vetru a zaruka tam je do 7/08 - dost blbe, ked to davaju v aprili, to si nemozem ani odlozit na zimu :confounded:
22. apr 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
masko no tak to je fakt blbe, to sa toho chcu asi len rychlo zbavit
22. apr 2008 o 11:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecer idem ku kadernicke, chcem sa dat ostrihat uplne na kratko tak uvidime ako to dopadne :grinning:
22. apr 2008 o 11:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved ....

jeeeej, som zvedava, ako to dopadne, ja som bola u kadernicky asi tri tyzdne dozadu, po dlhom case som si dala nejaku zmenu a teraz mam vlasy do hnedocervena :slight_smile: ale mam ich stale dlhe (ostrihat sa dam, az ked sa nam narodi babinko)
preco si sa rozhodla uplne nakratko?
22. apr 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masko ja som volakedy mala kratky uces, len som si nechala narast kvoli svadbe dlhe vlasy, po svadbe som ich ostrihala na polodlhe a teraz chcem kratke, budem mat hnede vlasky...do albumu som dala uces aky by som chcela
22. apr 2008 o 12:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: pekne, pozrela som, som zvedava, budem moct porovnat, kedy je to lepsie :grinning:
22. apr 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masko ale uvidime co mi doporuci ona, tak sa nechame prekvapit
22. apr 2008 o 13:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne - to je najlepsie, podla tvare a kvality vlasov
22. apr 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj sa uz tesim...inac ako sa citis?
22. apr 2008 o 13:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uplne v pohode, nechapem ... :slight_smile: ale uzivam si to :wink: vecer sice chodievam spat okolo desiatej, ale zase rano vstavam 6:15, 6:30, hoci vobec nemusim (do roboty chodim na desiatu), ale vzdy pripravim ranajky, operiem, upracem a tak ...
22. apr 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas dobre, ja chodim spavat okolo desiatej jedenastej a rano o tretej stvrtej uz neviem spat
22. apr 2008 o 13:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ty kokso :confused: a poobede spis?
22. apr 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masko ako kedy, ale uz tyzden sa mi nepodarilo spat poobede
22. apr 2008 o 13:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja nechapem ... staci ti tak malo spanku? ja by som si k tomu, kolko v noci spim, este v pohode lahla aj poobede
22. apr 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masko staci, ja mam strasne vela energie, staci mi spat 4 hodky a som vyspata
22. apr 2008 o 13:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
toto by mal pocut/citat moj manzel :grinning: tomu je osem hodin malo
22. apr 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masko mojmu manzelovi je aj 12 hodin malo, je taky riadny spachtos
22. apr 2008 o 14:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baenky ja by som spala vkuse,sice teraz jak som tehu som uz o 23h mrtva,ale rano mam budika o 6h,syn chce odo mna 3 veci,cajik,pustit rozpravku a ranajky vianocku alebo piskotky to su jeho 1ranajky,potom idem spat ale spanok taky ze zide zo sedacky a som hore alebo si vezme mam dole , ta nemoze spavat chodi o uz o 20h tak sa nedivim.a vstavam tak o 8-9hodke dame si ranajky,a manzel ide do prace a ja idem pracovat atd..
22. apr 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej, ani nevies ako tuzim po takom malom rannom ritualy aj ja :dizzy_face:
22. apr 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi,moj syn je dobrucky len rano ked vstane,ale potom hotova pohroma,ked sa narodil budil sa 1krat v noci,rano o 7h a spal somnou do 10hodiny hotovi andel ani neplakal skoro vobec,ja som nevedela ze mam dieta,jak zacal chodit sama pohroma co ten povivadza
22. apr 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elenka ahojky

masko dala som do albumu jednu fotku s kratkymi vlasmi ake som volakedy mala
22. apr 2008 o 14:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Evitka,mne sa pacis aj s dlhymi aj polodlhymi neviem si ta teraz predstavit stakymi kratuckymi jak mas na tej foto co si nosila,jake mas zlate spicate brusko
22. apr 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elenka no veru mam riadny spicak :grinning: :grinning: :grinning: , mne zas vsetci hovoria z mojho okolia ze v takych kratuckych vyzeram lepsie aj sa tak lepsie citim
22. apr 2008 o 14:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam znamu co je vzdy vystrihana jak ty na tej fotke a jej to tak vyhovuje,je pravda ze je stym menej starosti nic ti nelieta ja mam teraz polodlhe ale nechavam dorast na dlhe najlebsiemi mi bolo ked som vypla do drdolu a mala som klud teraz som nervozna ked mi to ide do oci tak doma vkusa nosim celenku
22. apr 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evitka, idem kuknut tie fotky :wink:
24. apr 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evitka a teraz mas take vlasy ako na fotke, co sa zobrazuje pri nicku?
24. apr 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok