Teplý zimný kabát

zuzkapap
5. sep 2020

Ahojte, uz x-ty rok po sebe zhanam teplu zimnu bundu, co mi ozaj zahriala. Som neskutocny zmrzlik - ked bezny ludia chodia v kratasoch ja mam dlhe nohavice, ked chodia v mikinach ja uz mam aj bundu. No proste katastrofa :D
Minuly rok som si kupila Roxy ellie bundu za 200e v nadeji ze bude fajna mala dobre recenzie ale nic, i tak zima mi v nej je. A zase davat si xy vrstiev pod to ked clovek potrebuje fungovat je pre bezny zivot neprakticke - tak by mi zima nebola mozno.
Ale chcela by som najst bundu/kabat - aspon do pol stehien, ze mi staci pod nu tricko a sveter a aby som neumrzla a nebude pod nu fukat.
Mate nejaku odskusanu? Rady prosim 🙏 🙂

gelifil
5. sep 2020

@zuzkapap ahoj, som rovnaky zmrzlik ako ty....ked je fakt zima, nosim pravy slovensky kozuch z ovecky...inak som celu zimu nosila hrubu presivanu bundu z CA, ale vnutro nebolo zateplene, takze pod nu este dlhy strikovany sveter kabatovy

hama_ba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cookie29
5. sep 2020

No ja nosím ešte tenucku vestu.

jankalukasova
5. sep 2020

Wellensteyn... draha ale ked Ti nebude teplo v tejto, tak uz v ziadnej.

u2jana
5. sep 2020

@zuzkapap v orsay mavaju take hrube dlhe bundy po kolena

ivkazba
5. sep 2020

Za mňa tiež Wellensteyn, bola som v nej na Hrebienku keď bolo -20 stupňov a mala som pod ňou len tričko s krátkym rukávom. Keď je do -5 tak ju ani nenosím, lebo by mi bolo príliš teplo.

gelifil
5. sep 2020

@ivkazba garantujem ti, ze zmrzlik neda ziadnu bundu len s trickom s kratkym rukavom

jankalukasova
5. sep 2020

@ivkazba ja som ju dostala od znamej, ze ju ma x rokov v satniku a nenosi ju. Darovala mi ju, ze chodime lyzovat a podobne. Tak lyzovat vobec nie. Ale musela som jej ju vratit. Pre mna bola uplne nenositelna. Ja som v nej bola ako v saune.

staronova
5. sep 2020

ja mám tiež Raynaudov syndrom ako asi aj ty máš a pred dvomi rokmi som si kupila v Kare bundu perovu a splnila môj sen. Nemusím sa tak vrstviť pod nu.

sunny8
5. sep 2020

Ja už včera som premrzla vonku na kosť v svetri a krátkom tričku cez deň takže verím čo to znamená byť zmrzlík. Tiež sa pripojím kvôli dobrým radám 😁

gelifil
5. sep 2020

@sunny8 Tak ja som predvcerom mala jesennu zateplenu bundu po kolena

ovaaa
5. sep 2020

Ak si zimomrava uz aj v teplej bunde tak zrejme nie je nieco v poriadku . Zacala by som na tom pracovat a postupne otuzovat svoje telo. Tiez som patrila medzi zimky...spanok v ponozkach, ix vrstiev oblecenia , ziadna vetrovka nezohruala, stale pocit zimy. Napr. pri sprche zacinam horucou vodu a postupne znizujem na vlaznu, vobec to nie je sok telo sa uplne prisposobi, v zime v byte nekurim, chodim plavat, nevrstvym oblecenie, viac sa hybem a zohrievam telo.... atd

dianaana
5. sep 2020

@zuzkapap a akusala si nieco zo sportovych technickych bund? Mozno sa zdaju tensie ale tie materialy su ine ako bezne bundy. Ja mam mammut a pod tym len kratke tricko. Aj nas stary dobry Zajo ma super teplucke bundy.

midori123
5. sep 2020

Naozaj odporucam Wellensteyn. Ja mam 2 a nosim iba tie. V kazdej inej bunde idem zamrznut

zuzkapap
autor
5. sep 2020

Ďakujem všetkým za rady 🙂 a viete mi povedať z akej slovenskej stránky keď tak objednať tie Wellensteyn bundy? Niesom z BA, a chcelo by to slovenský eshop aby som mohla vrátiť keby nesadla veľkosť - predsa len ide o.dosť veľku sumu 😅

midori123
5. sep 2020

@zuzkapap tak to ozaj netusim, kedze som z BA a tam som ju aj kupovala.
Ale drzim palce aby si nejaku stranku nasla.
Tie bundy su fakt uzasne a teple😃

eliska13
5. sep 2020

@zuzkapap wellensteyn musíš vyskúšať to sa nedá cez eshop a majú strašne veľa typov.Maju ich v Peek and clopp, alebo choď do Rakúska Pandorfu.Mne ich číslovanie vôbec nesedí a je mi ťažká, ale tiež som ju chcela.Ja mám z Kary paperovú nad kolena tiež chodím naobliekana, ale pod paperku len tenký svetrík v zime

eliska13
5. sep 2020

@zuzkapap jaj pozerám, že si z Košíc to do AT asi nepôjdeš majú svoj obchod snáď 30 druhov dámskych, pánskych

marsmykkok
5. sep 2020

Ja mám takú z gate, že ju ani nenosím, lebo aj ked je mínus 20 a dám pod ňu krátke tričko je mi v tom teplo. treba pozerať hrubé bundy. Výplň nepomôže, mám takú stredne hrubú drahú z kačacieho peria, ale teda teplá nejako extra nie je.

pepek11
5. sep 2020

Nie som odborník na tieto veci, ale moja sestra si v lete, cez obdobie výpredajov, objednala z nejakého zahraničného eshopu Superdry Ashley Everest Jacket

matafich
6. sep 2020

Pravý kožuch

natalia1619
6. sep 2020

@zuzkapap Ja mam znacku mazine z about you a teda tepla je poriadne 🙂

ivca88
6. sep 2020

Pozri ZAJO. Majú aj veľmi dobré ceny teraz. Pozeraj najmä gramáž bundy, odporúčam tak 800g a viac.

mareri
31. okt 2021

teraz su moderne tie ovečkove kabaty a kožuchy. Je to naozaj všade. Budete si nejaky kupovat?

eternity24
31. okt 2021

@zuzkapap Podľa mna vás zahreje dlhy páperový kabát. Na značke nezáleží. Môžete si pozrieť ak ste náročnejšia a máte tada športové veci napr north face. A ak nie, jednoducho páperový kabát. Ja mam calvin klein a je super a športový mam z Adidas, tiez páperový, oba vynikajúco zahrejú. Sestra ma napr dlhy páperový kabát zo Zary a je tiez velmi spokojná.