Tieň pod fotkou

natalyaas
17. jún 2013

Ahojte...
Neviem ako zacat nakolko sa mi tazko od strachu pise. Dnes som fotila muza zo synom v bazene. Vecer som si sadla na hojdacku a pozerala fotografie. Naraz mi padol zrak na jednu fotku... po chrbte mi presiel neskutocny mraz a srdce mi slo vyskocit z hrude postihol ma nesmierne velky strach... prosim kazdu zenu mamicku aby nahliadla do mojho albumu a upriamila zrak tienu ktory je pod fotkou mojho manzela a syna... :( muz mi tvrdi ze je to odraz kamarata ktory stal pri bazene ale stal inde ako je ten tien... a myslim ze ak by to bol aj jeho odraz nevyzeral by takto desivo.... dakuem Vam za kazdy nazor... som dost ustrachana ci to co som zachytila nema nejaku spojitost s nimi...

kika112
18. jún 2013

@natalyaas najdi niekoho v okoli kto sa zaobera cistenim priestoru, ci by mohol zistit ci na vas nie sa napojene nejake nizke duse. Moja sestra napr. nemohla dobre spavat a vac veci este, uz si nepamatam a jedna pani jej zistila ze su na nu zavesene nejake duse - ocistila to a bolo dobre. Vyskusaj, nic za to nedas ale hlavne sa NEBOJ lebo tym strachom si len nieco neprijemne pritiahnes

marcellka32
18. jún 2013

Ukáž fotku človeku čo sa vyzná s fotkami a ich tvorbou, ten ti povie čo to je, podľa mňa je to súhra tieňov.

haslerka27
18. jún 2013

manzel je skuseny IT odbornik,pracuje v renomovanej spolocnosti a prve co povedal na toto: FOTOMONTAZ.10 min prace a ma takyto svoj tien😉

terezka1947
18. jún 2013

@haslerka27 😀 moj manzel j(tiez ITckar)mi zase povedal,ze sa mi divi,ze na MK chodim....ci to take veci tu riesime 😀 mozem ja mu vysvetlovat,ze nie....

adriana89
18. jún 2013

@bronia13 aby si sa nezblaznila z toho 🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂

dazdovka
18. jún 2013

@natalyaas je to odraz tvojho muza na rozvlnenej hladine, pozri si tu hlavu, jeho vlasy su uplne zrkadlovo odrazene na hladine...
:v bububuuu

natalyaas
autor
18. jún 2013

@terezka1947 tak ked je tvoj muz iteckar asi zly pretoze toto som vcera odfotila a ani by som nato neprisla keby som to detailnejsie neppzrela na fotku. Mam dost rozumu nato aby som tu nevesela fotku ktora by bola fotomontaz... od rana kazdemu volam co ani spat nemozem a neviem kan sa s tym obratit ? Som matka a vydata a mam rozum!!!! Ci veris neveris toto moj telefon vcera zachytil!!!! A nemysli si stastna som z toho nieje!!!

billam
18. jún 2013

@natalyaas máš muža ufona 🙂

natalyaas
autor
18. jún 2013

@dazdovka dnes to idem odfotit tak isto ako stal aj zo synom aj s tou nafukovackou a zavesim to sem. Myslim ze odraz to nieje pretoze tam nieje odraz maleho a je ten odraz proti fyzike pretoze je mimo neho bol by blizsie k nemu alebo zo zadu s predu viac z boku toto je dost odklonene na odraz a neverim ze by ten odraz takto vyzeral!!!! Ja verim na taketo vwci a zacina mi z toho sibat!!!

billam
18. jún 2013

@natalyaas musis to ale odfotit približne v rovnakom case, kvoli slnku

natalyaas
autor
18. jún 2013

@billam bolo to odfotene priblizne plus minus 12 hodin ... :( uf budem to fotit 100krat kazdu minutu len aby to bol odraz a nie nejake nestastie :(

dazdovka
18. jún 2013

@natalyaas je to tvoj muz uplne v sulade s fyzikou, nemaj strach, pribliz si jeho plesinu a gebulu tej obludy na hladine, zrkadlovy odraz... Rozvlnena hladina deformuje obraz, pravdepodobne nikdy uz nezachytis takyto identicky odraz, ale stoji ti to za pokus 🙂 Syna v odraze nevidis, lebo hladina je rozne rozvlnena a odraza aj tien nafukovacky, aj tien tvojho stareho, no je na tebe ako si to vysvetlis, co si kto zmysli, to tam uvidi 🙂

zuzlicek44
18. jún 2013

prečo by to mal byť photoshop?ste smiešne.. Načo by dospela zena toto robila.veď trošku sa zamyslitemyslíte že nemá čo robiť len si pa a upravovať foto? Možno tie reakcie sú len preto,lebo nemáte na to vysvetlenie..
Ináč som sa aj ja zľakla🙂 skús si fotku zosvetlit a priblížiť.😉 možno nájdeš vysvetlenie.no niekedy takéto fotky vznikajú..ak nenájdes logické vysvetlenie skús este fotiť náhodné aspoň tyzden.😉každopádne zaujíma foto

linda20111
18. jún 2013

@natalyaas ja si nemyslim ze je to photoshop, vyzera to ozaj desivo, urcite by som na tvojom mieste sla za niekym kto sa venuje magii a duchom alebo ako to nazvat.. vyhladaj takeho cloveka, co najskor, len ten ti s tym pomoze.

terezka1947
18. jún 2013

@terezka1947 Pozri...napisala som,ze manzel sa divi,ze take "somariny"riesime na MK...
a ze je zly ITckar-to je tiez mozne 😀 😀 😀
ja viem,ze to vyzera desivo......ale nehnevaj sa,myslim,ze ta tu mamicky chcu priviest na ine myslienky,odlahcit to....ano,vyzera to ako fotomontaz...a co? ked si ju nerobila ok.....aj ked si ju urobila ok....tu na MK uz bolo tolko kadejakych hluposti,ze sa necuduj,ze ta podozrievame z fotomontaze 😉
ved sa hned neurazaj a neuraz inych 😉
jednoducho,zabudni na tu fotku...vymaz ju a rozmyslaj nad krajsimi vecami.....toto ber ako povzbudenie,dobre?
nic zleho sa ti-vam nestane,nic zle si nevidela,nie je u vas...nic....neries,tes sa zo svojej rodinky...nezneprijemnuj si den 😉

terezka1947
18. jún 2013

@natalyaas prispevok vyssie je pre teba......

tykat
18. jún 2013

😨
No ja by som sa uz v tom bazene nekupala. A ani by som tam muza so synom znovu nehnala na odfotenie. Budte radi ze Vas to nezjedlo.
A mobil by som bud zahodila alebo spalila. Istota je istota.

dejka77
18. jún 2013

Zvlastna fotka, no mraz mi po chrbte neprebehol. Tak skus teda odfotit znova v rovnaky cas a daj nejaku fotku sem nech porovname.
Na tvojom mieste by som si z toho nic nerobila a hodila to za hlavu.

monimona
18. jún 2013

@natalyaas Nicoho sa neboj. Toto je len fyzika v praxi. Obraz tvojho muza sa odraza a lame na vlnach. Vsimni si na tom bubakovi vrch hlavy, symetricky sa tam odraza slnko ako na cele muza...cierne oci a usta su odraz okuliarov.
Voda vie odrazy riadne pokrutit a deformovat...😉

monimona
18. jún 2013

@natalyaas A fotit to znova nema zmysel. Pravdepodobnost ze hladina bude presne tak isto zvlnena je takmer nulova.

akova
18. jún 2013

dokreslene 😝 kliknite si na fotku a zväčšte si ju... jasná kresba .... 😎 😉

akova
18. jún 2013

resp. upravene tiene... ked pozriem ostatne fotky v tom bazene.... take iste tiene su aj na iných fotkách len toto je upravene..

tova
18. jún 2013

vcera som pisala, ze na ostatnych fotkach v bazene je mu vidiet nohy, a voda je cira aj na dolnej casti, Autorka ma zabavu na reakciach, podobne nieco tu uz bolo min. rok.