Trapasy a faily

18. aug 2023

ahojte,téma na pobavenie a odľahčenie takto na piatok 😁
Podeľte sa s nejakými failami a trapasmi čo sa vám stali

opica_skorica
18. aug 2023

Dnes na otazku, preco som si nedala prstene, som odpovedala: nevidis, ze mam opuchnute nechty?
(Malo byť prsty🤣🤣🤣🤣🤣)

opica_skorica
18. aug 2023

@viestta a vstúpil dnu? 😳🤣

viestta
18. aug 2023

@opica_skorica nie, bola to kolegyna a rehotali sme sa na tom tyzden

uglybetty1234
18. aug 2023

Ja v byvalej praci - miesto mate co vagone 4. Miesto toho- miesto mate vo vagine 4 😂😂😂

nikha2809
18. aug 2023

Šefovi som raz napísala miesto stretneme sa, strtneme sa 🙈

mamusa123456789
18. aug 2023

Keď som bola asi siedmacka na ZŠ, tak som mala, také čierne šaty, co mi ich ruksak vyťahoval na zadku hore, takže som si pekne vykracovala po Žiline s holou ritou, alebo podobne so sukňou, keď som nastupovala na strednéj do autobusu, zafukal vietor a ja som bola zas s hoľou ritou. Raz som bola na nákup na manželovom aute, už ani neviem prečo, a hovoríš na plné ústa, ze do pi.e,kde mam auto a ľudia na mňa pozerali a ja som stála pri manželovom aute a hľadala svoje alebo ešte mi napadá, keď som išla od zubára rovno na nákup do kauflandu a až tam som si všimla, ze mam ešte návleky stále na nohách... Toto ma tak v rýchlosti napadlo, ale keby som zalovila lepšie v pamäti, tak je to tu na dlhšie, ja som majster trapasov 😁

o__o
18. aug 2023

Nestalo sa to mne, ale 🤣 bola som s mamou v divadle a pocas prestavky sa v rade nad nami pretlacala von jedna zena a nejak stratila balans a sadla si mame na hlavu 😀 a volajako nevedela vstat a chvilu jej tam sedela 😀 ja som tam skoro odpadla od smiechu

mamickalisticka
18. aug 2023

Minule v lidli, nakupovali sme s mužom a tam vkuse maju tie veľké pohyblive regale v strede uličiek.. tak som šla pred mužom a zastala som pred cestovinami a hovorím mu niečo v tom zmysle (bol to nejaký dlhší monolog), že na obed bude niečo blabbla a nech to neopováži ofrflať, JASNÉ ? A otočila som sa naňho a tam nejaký cudzí pán.. skoro som môjho muža zabila, ani neviem ako vyklzol 😂 pán sa smial

bluka2
18. aug 2023

Ja som raz nejaký nedôležity email poslala nechtiac v CC niekomu z vedenia, ale minimálne o 3 posty v hierarchii vyššie (organizácia 20000+ zamestnancov). Neviem, asi som nejakú skratku ťukla nechtiac na klávesnici a hodilo mi to tam tohto typka.
Myslela som, že to prejde rovno ignorovaním & delete, ale on mi ešte k tomu niečo odpísal v humornom tone. Volal sa (pozmenim) Martin Juraj, tak som ho potom v odpovedi ešte aj zle naopak oslovila, čo mi tiež ozrejmil. Potom som už tretí mail radšej nepísala, ktovie, čo by sa mi zas stalo za absurdnú blbosť. Inak bežne nemám problém v komunikacii

kristiii
18. aug 2023

Nie je to trapas ako taký, lebo ma možno/asi/snáď/dúfam nikto nevidel...ale ráno okolo piatej idem odomknúť auto a nejde mi strčiť kľúč do dverí, skúšam, snažím sa, začína ma pot oblievať, už vyťahujem mobil, že idem volať bratovi, že sa mi chcel v noci asi niekto vlámať do auta a posral mi zámok a vtom ma napadlo ísť pozrieť ŠPZ-ku a moje auto asi o štyri miesta ďalej 🤦 skoro ma drblo, ale tak na moju obhajobu bola tma a autá zasnežené. No nájdi svoju červenú Felíciu..

nekonecna_katastrofa
18. aug 2023

Mne sa stále niečo stáva, ja trapasy priťahujem. Raz som bola v obchode a prezerala si vetrovky. Periférne som videla, že z druhej strany uličky si prezerá tiež nejaká baba. Tak v duchu som si povedala, že ju musím obísť. Blížili sme sa do stredu uličky, zrazu stojíme oproti sebe, chvíľu sme sa tak obchádzali: ja pohyb doprava, ona tiež pohyb doprava, ja doľava, ona doľava, usmiali sme sa na seba a narazila som čelom do svojho odrazu v zrkadle. Predavačky išli do kolien, keď ma videli.

nekonecna_katastrofa
18. aug 2023

@mamusa123456789 Mne sa to minule stalo. Ponáhľala som sa s malou na bus, ešte rýchlo na WC pred odchodom a hajde von z bytovky. Na druhej ulici sa pristavila pani na bicykli, že mám šaty v nohavičkách zastrčené. Celý zadok mi trčal 😂 aspoň že som nemala vtedy bombarďáky.

mamusa123456789
18. aug 2023

@nekonecna_katastrofa aspoň nie som jediná 🤣🤣🤣🤣🤣

eliza999
18. aug 2023

Stála som v rade v banke kvôli trvalému príkazu,asi tak 3 dní pred pôrodom,keď ku mne podišla jedna pani a hovorí"tečie vám voda",na mňa taká panika a hovorím jej,"ale ja nič necítim" pani mi vraví "z kabelky vám kvapká voda😁.Mala som zle zavretú fľašku z minerálky
Taká som šla spotená z tej banky ako nikdy😁

evaachesa
18. aug 2023

No tak nedávno po dlhej dobe v obchodnom centre...muž so synom odbehli, tak si teda v kľude vykračujem a aha, zlatníctvo...tak idem omrknúť čo tam majú. Išla som sa zohnúť nech vidím lepšie....to sklo mali tak čisté že som to akosi nevymerala a hlavou tresla do skla že ma až odhodilo. 🤦🏻‍♀️Ten zvonivý zvuk sa niesol hádam celým centrom. Rýchlo som odskočila že hádam si to predavačky nevšimli, ja hneď cerveň v tvári 🤭...zrazu muž za mnou sa rehoce že čo to nacvičujem že predavačky sa idú potrhať od smiechu. 🤦🏻‍♀️🤣 Výklady už radšej z blízka neobzerám. 😅🤭

maribell
18. aug 2023

@mamickalisticka toto mne robí manžel nonstop 😅 ja idem v obchode pred ním, niečo mu rozprávam a keď sa otočím pre odpoveď, tak tam stojí úplne cudzí človek, ktorý asi rozmýšľa, či som v poriadku 🤣.

lucinka12356
19. aug 2023

Keď som robila čašníčku, na veľkonočný pondelok som jednému pánovi ktorý sa zastavil so synom najesť sa, vyliala kolu do rozkroku... Zobral to z humorom, pri platení mi podal jedného malého čokoládové ho zajaca, že keď som ho už obliala tak nech mam aj vysluzku 🤣🤣

lucinka12356
19. aug 2023

A tiež som bola raz na nákup v lidli a keď chodím so starším synom a niečo zabudnem tak nechám syna nech stojí pri košíku (4r) ze sa potrebujem par metrov vrátiť po nejakú vec (stále ho vidím na dohľad).. No teraz som bola sama s kamarátkou. Vrátila som sa takto ku košíku a tam nikto, až mi srdce zastavilo začala som lietať po obchode, každú uličku osm prezerala, pýtala sa ľudí či ho nevideli všetci tvrdili ze nie... Už mi bolo do plaču ze co teraz.. A v tom kamoška za mnou mi vrvai že čo mi drbe co tu lietam.. Reku hľadám si dieťa a ona: ty krava, ved on je doma 😰😰😰🤣🤣 ptm sme sa rehotalii ale v tom momente by sa mi krvi nedorezzal, už viacej nestal pri tom košíku 🤣

cacianka
19. aug 2023

@maribell ja už mojmu za trest ujdem, alebo sa schovam. Potom beha po tescu a vola kde som. A ja že v v Štúrove čakám na kompu

duppka13
19. aug 2023

isli sme s malou dcerou u nas na dedine okolo domu kde viem ze maju obrovskeho bieleho psa. Ukazujem prstom za plot medzi kriky a hovorim dcere nahlas “pozri aky krasavec!” A v tom sa z krikov vystrie sused v bielej bunde (dochodca) co tam nieco okopaval 😂 odvtedy na mna divne pozera.

h2
20. aug 2023

@duppka13 🤣🤣🤣

marca12
20. aug 2023

Mne sa bezne stavaju trapasy,som roztrzita. Naposledy v potravinach. Boli sme s muzom na nakup a veselo si hadzem veci do kosika,rozpravam mu a isla som ho chytit pod pazuchu,ze podme uz dalej v tom som si vsimla,ze to nie je moj kosik a ani muz. Chlapik sa potmehutsky usmieval a nic nepovedal cely cas pekne so mnou chodil ako som to tam hadzala. 🤦😂 to bol mily trapas,stavaju sa aj horsie.