Trapasy a faily

18. aug 2023

ahojte,téma na pobavenie a odľahčenie takto na piatok 😁
Podeľte sa s nejakými failami a trapasmi čo sa vám stali

amy2807
18. aug 2023

zakaznikovi som povedala pri spracovani zmluvy na fotovoltaiku, namiesto " prevezmeme zodpovednost za vasu odchylku- " prevezmeme zodpovednost za vasu uchylku"..

viestta
18. aug 2023

Ktosi zaklopal na WC kym som tam tronila a zo mna vypadlo "Dalej"

tykat
18. aug 2023

Uz som to tu asi pisala. Isla som vratit kratasy v lehote s visackou s blockom. Pomaly som pult preskocila ked predavacka zahlasila ze ich nemoze zobrat. Az kym mi nepovedala ze som v CA a kratasy su z HM 🙈

uctovacik123
18. aug 2023

Ja som klientovi do mailu napísala : "posrala som Vám faktúru" Namiesto poslala 🙂

amy2807
18. aug 2023

a ešte bratranec ked bol na sude prokuratora oslovil " pan proku*vator :D

nika11103
18. aug 2023

Ja som bola ešte na vysokej možno druhý ročník ? Išla som zo školy strašne strašne hladna v elektrické, mala som nugetky z mekacu a k tomu tatarsku . Taká som bola hladna že som to proste nevydržala , sedela som dosť vzadu , nebola plna elektrická . Tak som si vytiahla nugetky a vzfy vždy vždy som mala problém s otváraním tej malej tatarskej v saciku . No a nejak nešťastne som trhla tým sacikom , potlačila ho zospodu a tatarska vysplechla o tri rady sedadiel dopredu kočka rovno do vlasov a chlapcovi na mikinu - neviete si predstaviť , ako som sq chcela prepadnúť pod zem . Bolo mi to alw aj strašne ľúto chvalabohu asi išli na intrak bolo to poobede na vecer tak snáď už nešli do školy alebo kam - no chúďatko baba s bielou hmotou v hnedých vlasoch . Ospravedlnila som sa im a dala som im aspoň krabicu fidoriek čo som vtedy mala u seba od spolužiačky . Ale teda poviem vám väčší trapas som snáď nezažila . 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤣😱

vlucifuk
18. aug 2023

Aj ja som do správy namiesto objednaná napísala torta je odjebaná...Ja som sa tak hanbila...🤦‍♀️

amy2807
18. aug 2023

@vlucifuk ja ako zakaznik by som si asi aj cvrkla od smiechu kebyze to precitam :D

amy2807
18. aug 2023

@nika11103 my sme boli na oslave tetinej 60 tky v restauracii a casnicka odnasala od maleho bratranca tanier s polievkou co nedojedol a cely sa jej podarilo vyliat mi ho na hlavu-takze mokru som mala aj bluzku..rezance som mala vsade..ziadne oblecenie som nemala nahradne, oslava bola v 40 km zdialenom meste od nasho bydliska..a bol koniec novembra..a navyse v sobota vecer takze ani nikde som nevedela si nic kupit rychlo na prezlecenie, casnicka zdrhla dozadu a uz sa nevratila..

nika11103
18. aug 2023

@amy2807 áno presne na toto som myslela . To mi je ľúto lebo presne nenosime náhradné veci na oblečenie väčšinou …. Ako si to potom nakoniec vyriešila ? A teda čašníčka ti mohla zohnať aspoň náhradnú blúzku hehe…. No hrozné 🤦🏻‍♀️

marcellka32
18. aug 2023

Kedysi som nosila krátke sukne a silonky k tomu, už ráno vo vlaku do práce sa silonky dotrhali na stehne vpredu na sietovinu....bola zima si ich vyzliecť, tak som išla mestom ako rajda 🤣 kúpila som v obchode nove a prezliekla...ale celé to trvalo 2 hodiny (obchod otvárali o 9.00 až)
Ja mám v práci balíček (spodné náhradné nohavičky, ponožky, aj tričko keď sa okydam na obede)

amy2807
18. aug 2023

@nika11103 nijak zobrala som sa s muzom isli sme domov umyla som sa prezliekla a sli sme naspat..kkdze to bolo na zaciatku oslavy a nechcela som pokazit oslavu..

martyzpp
18. aug 2023

Och, nedavno. Bola som na pohovore a hovorila som potencialnemu zamestnavatelovi, ze v minulej praci som mala na starosti kontrolu technickej dokumentacie - gramatika a stylizacia. Po chvili co si pozeral moj zivotopis, sa zasmial: “aha, mate tu gramaticku chybu 😁”. V uplne beznom slove, mala som prehodene y a i, nechapem ako som to mohla urobit. No hanbila som sa ako pes a ked si na to spomeniem, hanbim sa znova 🙈.

h2
18. aug 2023

@vlucifuk 😂😂🤣

miiceencoovaa
18. aug 2023

Minuly tyzden som bola na nákupe s mamou a starkou v lidli. Prvýkrát po dlhej dobe som bola na nákupe bez syna, tak som si behala po lidli sama a spokojná 😀 starka stale niečo odo mňa chcela (bežne nevie nájsť to čo práve chce), tak som odložila nákupný vozík nakraj a šla som jej to pohľadať. Ako som sa vrátila ku košíku, tak som ho vzala a ťahala preč. V tom som si uvedomila, že sme mali ten väčší vozík a toto nie je môj 😀 ten pan za mnou bežal skoro cez cely lidl, že to je jeho vozík 😂 tak som mu ho vrátila, ospravedlnila som sa mu a obaja sme sa na tom dobre zasmiali 😂

peter0123
18. aug 2023

Robila som v novej práci necelý mesiac, jeden klient hľadal šéfa, ktorý tam akurát nebol, ako za trest som si nevedela spomenúť na meno resp. mala som pocit že meno na ktoré som si spomenula je nesprávne. Kolega bol zaneprázdnený iný klientov. Aby ten chlap nespokojní neodišiel musela som nejako osloviť, nechtiac vypadlo zo mňa to nesprávne meno a oslovila ho pán ,, Nebožtík,,, v tom momente ma to pravé meno už napadlo, ale chlap ani ceknúť nevedel od prekvapenia. V dlhšom monológu som sa chcela ospravedlniť v tom došiel šéf a ujal sa zákazníka. Bola som fakt rada.

animus
18. aug 2023

@amy2807 na mňa takto čašníčka vyliala tanier bryndzových halušiek. Práve sme ich išli jesť tak boli aj dosť teplé 😂

abbey1
18. aug 2023

Za mňa sú trapas tie faily. Musíme pĺzniť jeden i druhý jazyk?

h2
18. aug 2023

@abbey1 A slovo "pĺzniť" znamená čo? V akom jazyku?

lindus_esterka
18. aug 2023

Ja v praci dosť telefonujem, preto obcas pri osobnom stretnuti poviem dotycnemu pri odchode automaticky DOPOČUTIA. Ked sa mi to stalo 1.raz tak som sa citila dosť trapne, teraz uz ma to ani netankuje 😎 najradsej mam ked niekto bez rozmýšľania odpovie to isté 😁

marcellka32
18. aug 2023

@miiceencoovaa ja už som v obchode aj dokladala svoj tovar do cudzieho odstaveného vozíka..asi až za pár minút pozerám v košíku ale toto som nebrala 🙂 našťastie pani za mnou hľadala svoj košík

rebeca89
18. aug 2023

Ja som sa vozičkára v kine pred kasou opýtala či aj on STOJÍ v rade na lístky 🤦

roja01
18. aug 2023

@h2 spravne je "prznit" a pouzivaju to v CZ.

viestta
18. aug 2023

@miiceencoovaa lepsi zazitok mala moja mama so zamenou vozidla. Este ked som ja bola v kociari, tak v Priore pri vytahoch bolo "vyhradene parkovisko pre kociare", po nakupe nalozila nakup, vysla von a po par minutach zistila, ze netlaci mna ale nejakeho chlapceka v modrej ciapocke 😅 Nastastie, nic sa nestalo, vratila ho na miesto a vyzdvihla si mna.

cocolinka
18. aug 2023

Pravidelne v praci, ked som dovolala so zakaznikom, namiesto dopo povedala dopi, pocas celeho rozhovoru som vzdy myslela na to, ze kurnik nebud sprosta a nepovedz dopi, lucim sa a co nepoviem, dopi 💁‍♀️😂

h2
18. aug 2023

@roja01 Ja slovo "przniť" poznám. Používa sa aj na Slovensku. 😏

cacianka
18. aug 2023

V nemocnici. Čakanie na výťahy. Vedľa mňa starší pán tlačil na vozíku staršiu pani. Niečo sa doberali, aj či vojdú do výťahu. A ja som zadrela, že keď si pani vyhodí nohy na plecia, vojdú....🤦🙈
Našťastie to zobrali s humorom, a tak sa zasmiali, že také ešte nepočuli

karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karolinakr
18. aug 2023

Ked som po škole pomahala čašničke postavila som kolu na jedalny listok na konček...Ona sa prevrhla a presne hrdlo nasmerovane mlademu chalanovi do rozkroku, sa mu tam vylialo 3deci koly do rozkroku na rifle..Ja som sa skoro ušulala od smiechu, nemohla som mu to utierat, len tam stala ako tlk a pozerala, ako tam jajkal. Nehneval sa, len to bol trapas proste