Ucholak v uchu a bolesti.

ivi2891
6. júl 2019

Ahojte má niektorá z vás skosenost že vlezol ucholak do ucha ako ste to riešili mne sa to stalo pred týždňom na rybách zdetmi e ležali na deje aj sme zadriemali a zrazu som cítila v uchu šum ako by my v ňom niečo behalo manžel sa pozrel do ucha baterkou bol tam ucholak našťastie vyliezol sám keď som zaklonila hlavu len od vtedy ma strašne bolí ucho .

whatever1
6. júl 2019

@ivi2891 Teraz nezaspim, diiik😅

lenkav1981
6. júl 2019

😮😮😮😮a ja ze je to povera ja by som isla k dr.

ivi2891
autor
6. júl 2019

@lenkav1981 to som si myslela aj ja až do minulej soboty

kristina2412
6. júl 2019

Baby, ja som cca pred dvoma dňami videla dokument,že oni hľadajú predovsetkym tieň a vlhko a keďze je ucho takým miestom vlezu aj tam.
Ale vraj by nebezpečné byť nemali. Ja ťa uplne chápem,ja by som asi umrela☹️ale skús nakvapkat ušné kvapky a keď nepomôže smer lekár. Držím palce

janinah
6. júl 2019

A ked niekoho strašne bolí ucho,tak urobí čo?...napíše na koníka.....to fakt? a orl lekárov máme na čo?

whatever1
7. júl 2019

@kristina2412 hľadajú tien a vlhko? Uff..este ze ze nespavam naostro😆

pininka1
7. júl 2019

Neviem z čoho si robíte srandu, dcérka má dva roky a dávame jej na kúpanie takú vestu, v nej musel ostať ucholak a keď som jej ju opäť dala, nevšimla som si ho, až muž mi povedal, že už jej liezol ku hlave. Samotný nemusí nič robiť, ale lozi po zemi, určite by som išla k doktorke a minimálne si kúpila kvapky do uší. ORL cez víkend asi sotva

klarissa25
7. júl 2019

To si pamätám, neviem ci sa to len hovorí ale vraj on môže poškodiť bubienok. Ja som tiež vždy z toho mala hrôzu....

simca06022011
7. júl 2019

@klarissa25 a to je len povera ... Najhoršie čo sa môže stať je že nebude vedieť vyliezť 😁 ale rovnako tak ako ucholak môže do ucha naliezt hocico iné..

kristina2412
7. júl 2019

@whatever1 👍😂

pininka1
7. júl 2019

@simca06022011 no ako píšeš,môže viesť hocičo, ale tak ako aj ostatný hmyz tam môže naniesť špinu a podobne ine veci. Mne už do ucha liezol a teda nechcela by som si to zopakovať.

whatever1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
whatever1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simca06022011
7. júl 2019

@pininka1 a keď sa kúpes vo vode, chytáš rukami ucho a čo ja viem čo tak sa ti tam nenanesie špina a hocičo? Netreba robiť paniku zo všetkého hneď, väčšina ľudí si už v tejto dobe ani uši nečisti. Vonkajší zvukovos je určite na nejakú tú spinku prispôsobený. Ak nejaká infekcia zvykne tak z prievanu, zápalu, poškodenia napr. Poškriabaný zvukovod a tým si zanesie zápal atď...

pininka1
7. júl 2019

@simca06022011 nikde som nepísala,že sa to nemôže dostať aj z iných veci, ale tu sa neoplatí nič písať, každý kto chce radu, alebo niečo poradí je väčšinou vysmiaty.

pininka1
7. júl 2019

@whatever1 neoznacila som ťa, tak nechápem prečo na mňa reagujes. Si zakomplexovana tak že si potrebuješ drbnut do každého od rána, nech sa páči, tu je to veľká móda. Postav sa do radu k inym. Nenazvem vás ženami, lebo žena žene pomôže a keď nevie pomôcť, tak ju aspoň povzbudí. Ale niekomu je výsmech prvoradý. Tak kľudne pokračuj ďalej a nemusíš sa ospravedlňovať, ja vás chápem, úplne. 🐄🐄🐄

mamcotka
7. júl 2019

Bezne pri problémoch sa prepichuju ušné bubienky takže toho poškodenia by som sa až tak nebála. Ono ak aj tam je malá dierka zvykne zase zarast. Skôr sa tam mohla dostať infekcia.. treba skočiť k usnemu alebo skús kvapky burow

whatever1
7. júl 2019

@pininka1 S tebou musi byt riadna sranda...ukludni sa a nenadavaj mi do krav.

pininka1
7. júl 2019

@whatever1 ja som niekde povedala alebo napísala že si krava? Kde? S tebou je sranda skoro v každej téme. Ty si na mňa zareagovala prvá, tvojim ironickým ospravedlnením a akože pomýlením sa. Takže ukľudniť sa máš v prvom rade ty. Ak by si na mňa nereagovala kašlem na tie tvoje trápne odpovede. Aké požičaj, také vráť.

rainbow82
7. júl 2019

Sú to hnusné príšery ešte že Vám nepraskol ušný bubienok 😬.Sú nebezpečné,môj bývalý spolužiak mal z toho veľké problémy!!!Takže navštívte doktora!

daniel69
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
whatever1
7. júl 2019

@pininka1 zmazala som to aby asi sa nerozculovala😘