Umenie z bazošu

janoh9
25. okt 2020

Čaute, kupoval už niekto z vás umenie / obrazy /sošky z bazošu? Predpokladám, že to asi mám kontaktovať inzerenta a dohodnúť si s ním ako to zaplatím, že? Neplatí sa to cez bazoš platobnú bránu alebo niečo také (ako v internetovom obchode) že? Lebo sa mi páči obraz, ktorý tam je https://ostatne.bazos.sk/inzerat/117429597/life... ale neviem ako sa s bazošom narába, tak mi poraďte ako to je s tým platením. dííík

lilli68
25. okt 2020

Pod inzerátom býva kontaktný formulár, cez ktorý sa ozveš, alebo telefonicky. Telefónne číslo je neplatné, kontaktný formulár chýba, už to vo mne vyvoláva pohybnosti, môžeš ho kontaktovať cez mail, ktorý ma tam uvedený. Suma za taký obrázok je privysoká na to, aby som dôverovala. Na platbe sa dohodnete - prevod alebo dobierka.

lilli68
25. okt 2020

pochybnosti - opravujem

janoh9
autor
25. okt 2020

@lilli68 rozumiem, vdaka za infosky 🙂 pekny vecer

lilli68
25. okt 2020

ozvať mailom sa mu môžeš, i podľa komunikácie zistíš, aký je to predávajúci

stanulienkat
25. okt 2020

Robis si reklamu sam sebe???😂😂😂 Toto pseudočudo nema s umenim nic spolocne. Hodnota cca 5e. A dristy okolo toho ,aspon sa clivek zasmeje.😂😂

lintu
25. okt 2020

Bazos je len stranka, na ktoru si inzerujuci pridavaju svoje ponuky. Zvysok komunikacie (a i platenie) prebieha mimo. Na tvojom mieste v tomto pripade by som bola ale naozaj velmi opatrna. Nemala suma, ziadne informacie o predavajucom,....

janoh9
autor
25. okt 2020

@stanulienkat vdaka za pomoc s bazosom, tvoj tutorial mi naozaj pomohol 🙂 ..

janoh9
autor
25. okt 2020

@lintu okay, vdaka za info, nie za trapne komenty ako niektori, vzaim si, ked s aludia vyjadruju k veci

iiika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oli18
25. okt 2020

Autor, si slaby znalec umenia, ak tento "obraz" povazujes za umelecke dielo🤣

lenuska9999
25. okt 2020

Ste ochotná dať za takýto malý obraz 500 eur ? Ako je to Vaša vec, len mi príde , že nemá hodnotu ani polovice z toho. Ak máte záujem o obrazy mám na predaj ručne maľované a ceny sú okolo cca 30 eur. Potrebujem sa ich rýchlo zbaviť. Ak máte záujem napíšte mi súkromnú správu

judar
25. okt 2020

Hento neni hodne ani zavesenia do latriny :D

patka06
25. okt 2020

na bazoši sa tiež oplatí pozrieť hodnotenia

ghostsgirl
25. okt 2020

@janoh9 500 eur za hento? A niekto je to fakt ochotny este aj kupit? Keby to bol aspon standardny obraz, ale este aj mini format od no name autora :D taku sumu si pomaly akademicki maliari pytaju ... Zasnem...ale ved ked sa to dotycnemu podari predat, tak fakt respekt

birika
26. okt 2020

ach jaj, ak to nie su prave vlasy Deda Vseveda, tak naozaj 5 ecok maximum