Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

lenocka3
28. jan 2009

😀 neva elli - ja som si tiez minule zabudla duphik 🙂 ale neviem, ako je to s utrosom... duphik sa da v pohode viac naraz zjest...
juj, zase ma rozbolela hlava... a je mi nejako cudne okolo zaludka.. 😖

pink_lady
28. jan 2009

elli a uz mas aj tehu knizku? 😵 noo aaale akokolvek rucicka vybehla iste nemas nado mna hahaaa este mas co robit aby si ma dobehla 😀 😀 😀

aaale co sa bojis jeden ultros ziadny ultros 😉

monika3
autor
28. jan 2009

Eli ten utros nevadi ....ak ho budes za chvilu vysadzovat 🙂

a v teplakoch beham aj ja doma 😉

na mna sa pos stimulke nic nenalepilo, akurat odlepilo 😀

pink_lady
28. jan 2009

leni sak buc rada, pred chvilou si sa stazovala ze ti dnes nic nie je 😀

ellianka
28. jan 2009

áno aj tehu knižku som už dostala a pyšne som si ju vystavila 😎

utroš vysadím asi až pri najbližšej kontrole, takže tak ešte 4 týždne ho budem užívať....hoci v car mi doporučili užívať ho len do 12tt...tak nevím

moni, však ty si chudulinká ani si neviem predstaviť, ako sa to z tepa odliepa

lenocka3
28. jan 2009

ja viem 😎 ved to som sa chvalila 😀

ellianka
28. jan 2009

leni 😀 😀 😀

lenocka3
28. jan 2009

ozaj baby, ked sme pri tej stihlej linii, co mame dnes na veceru? 😉

pink_lady
28. jan 2009

elli tak gratulujem k tehu knizke 😵 😵 😵 😵

lenoc podla toho co si moj pampusik vypyta 😅 dnes rano si napr. vypytal chlieb vo vajci s eidamom a kečupom ...Vcera o 21.30 si vypytal jednu malicku hrianku s pali natierkou 😀

lenand
28. jan 2009

baby tie nabrate kilečka potom zhodite ved ja som pri oliverkovy pribrala 14kg a hned 10kg som nechala v nemocnici
pink ja som si tiež mislela že budu na mna pozerat že mi šibe už teraz si kupovat tehu gate ale predavačka bola zlata ešte mi tam dala aj vankušik že ako to bude vyzerat ked budem mat bruško rifle ma tlačili a nechcela som babetko tlačit 🙂a teraz už mam riadne bruško minule som pridala aj do albumu

monika3
autor
28. jan 2009

Ja este neviem co veceriame 🙂 zatial nemam ani na nic konkretne chut,tak dajte nieco zaujimave 😵

Eli ja sa uspokojim aj s takym bruskom akurat ani male ale ani velike 🙂

monika3
autor
28. jan 2009

Lenand brusko som pozrela....Eli take budeme mat ked pojdeme na 3D.... 😉

pink_lady
28. jan 2009

lenand veru brusko uz je pekne 😵 ale pocuj aj ten tvoj Oliverko je zlatunky - pozerala som si nove fotky z vianoc 😉 😵

inak moja byvala kolegyna, ma dvojky, mi dnes vravela, ze ona do 14 tt schudla 11 kg a potom pribrala za mesiac raz tolko 😅 😀

ellianka
28. jan 2009

lenand 😵 nádhernéééééééé bruško

veru moni, aj my také budeme v apríli mať 😵 sa teším, tiež potom hodím foto

pink aj mne veľmi chutí chleba vo vajíčku 😉

a dnes som akosi bez chute. len čo som si dala utroš, tak na mňa prišli také mrákoty, že vás budem musieť kočky opustiť 😔 a dať sa s bobíkom do polohy ležmo 😵

páááááááá zatím 😵

monika3
autor
28. jan 2009

Eli do polohy lezmo idem aj ja, neviem posledne dni sa mi chce velmi spat...asi aj tym pocasim to je.

Pinky tolko schudla 😲

a Lenand Oliverko je uz velky chlapec, viem si predstavit ako sa tesi na surodenca 😉

pink_lady
28. jan 2009

ellianka tak oddychujte krasne 😵 paa

lenand
28. jan 2009

elli odychuj
no oliver sa už teši aj teraz už hladka bruško a pusinkuje je zlaty ale aj dost nezbedny
😀

lenand
28. jan 2009

a hlavne ma vela energie a ja už teraz nevladzem keby už bola jar tak aspon by sa vonku vybehal a večer by už doma navystrajal 😀

pink_lady
28. jan 2009

lenand to aspon ked sa vam narodi male tak bude vsetku energiu venovat strazeniiu braceka 😵 😀

lenand
28. jan 2009

no pink on mi slubil že mi bude pomahat tak som zvedava 😀

lenand
28. jan 2009

a este mi slubil že ked nebudem v nemocnici plakat ked už pojdem po bračeka tak oni dvaja s otcom mi niečo kupia tak na toto som tiež zvedava

lenocka3
29. jan 2009

bre ranko 🙂
Leni - to je krasne 🙂 tak neplac potom moc v nemocnici ked pojdes pre braceka 🙂 😵 😵 moj maly zlaty, aky podareny 🙂

kde ste vsetky? pinky 8tt, monit 14tt 😵 😵

monika3
autor
29. jan 2009

Lenocka 🙂 🙂
14 tt je zde 😉 My co sme doma tak spime dostatocne 😀 Prave ranajkujem, polievku 😀

maajka83
29. jan 2009

Ahojte, mne zistili endom v r.2004,, nasledovala laporosk. potom mi dr predpisal HA ktoru som asi rok uzivala. Nebrala som ziadne injekcie. V roku 2007 som otehotnela, da sa povedat ze neplanovane, i ked sme si nedavali pozor.mysleli sme si ze len tak rychlo neotehotniem.Teraz mame rocneho synceka, ktory rastie do krasy🙂

lenocka3
29. jan 2009

juj ty polievka 😀
majka - super 🙂 krasne 🙂

kocky, je mi blboooo, nie len ze mam od rana pocit, ze uz uz idem grckat, ale aj hlava ma boli - ale tak na chorobu - hlavne dutiny... a uz mam nos opuchnuty, cize to znamena, ze po sto rokoch asi idem dostat nadchu... to mam za to, ze sa furt chvalim, ze ja chora vobec nebyvam... ☹

monika3
autor
29. jan 2009

No majka to je veru skvele....verime ze sa aj druhe babenko chytro postasti 😉

No Lenocka chce to volno, pekne sa pridaj k nam a ostan domenko 😉

ellianka
29. jan 2009

bre neskoré ránečko 🙂

lenand, tvoj malý je strašne zlatučký 😵

no lenočka, tak rýchlo treba nasadiť vitamíny, čajíky a šup do postele 🙂

maajka 😵 krásna správa, tak nech sa vám pekne darí

monik 😀 ja tiež a už som rozmýšlala, že by nebolo zlé mať doma kohútik na polievky 😀 lebo radšej ich jem ako varím

ellianka
29. jan 2009

jeeeejda, gratulujem ku krásnym 14tt a 8tt 😵 😵 😵

lenočka, nám tt pribudnú zajtra 😉

monika3
autor
29. jan 2009

Eli ahojec...
takze mne nabieha tt s Pinky a tebe s Lenockou 🙂

ano taky poliekovac by sa nam zisiel 😉

lenocka3
29. jan 2009

ano elli, zajtra, uz sa tesim 🙂
Idem si dat polievku 😀 taku slepaciu, lebo ja sa asi fakt povrackam... 😝 😝