Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

ellianka
30. jan 2009

pink, moni 🙂 ďakujem

moni, dúfam, že cestovinky ostanú tam kde majú a aj malý drobček si na nich pochutí 😵
takže včerajšia prechádzka sa vydarila...síce bez tehu nohavíc ale určite niečo nájdeš 😉
ja som zatiaľ pozerala oblečko len cez net obchody ale nemám odvahu si to bez skúšania objednať...
a rozmýšlam, či by sa nedali prešiť rifle 😀 mám dvoje také čo moc nenosím a takto by som ich využila

ellianka
30. jan 2009

žienky, nepozerali ste náhodou teraz stv1?
bola alebo je tam akási relácia so soňou mullerovou...videla som to prvýkrát a rozprávali sa o endometrióze...skoro som odpadla z tých infošiek a dotazov moderátorky, ktorá rozprávala o niečom o čom nemala ani šajnu... 😠
normálne som sa rozčúlila

lenand
30. jan 2009

čavte kočky tak už som doma asi nam pomali ale isto krachuje firma ale nikto nič nevie dnes mali poradu tak vraj ostava len 120ludi mi tehulky sme zatial doma dalej na 60percent asi začnem už teraz od februara čerpat dovolenku a tie ostatne dni čo mi ostanu do materskej tak sa ešte uvidí podla toho kolko mi ostane či očerka s oliverkom alebo marodka alebo ako bude v praci či pojdem na chvilku aj do roboty

ellianka
30. jan 2009

lenand 😔 to ma mrzí...dúfam, že sa to nejako utrasie, hlavne pozitívne pre ľudí

lenand
30. jan 2009

no každy je tam taky z toho rozčarovany a nikto im nič poriadne nepovie je tam taka dusna atmosfera

dnes som zašla do sekača a neodolala som mali tam take krasne nohavičky tak som kupila ale nesmiem ukazat mužikovy lebo on velmi nechce aby som nakupovala že ešte je čas tak len tak tajne sem tam niečo kupim ja vemi do sekača nechdim ale vo vyklade mali take super veci tak som zašla

lenand
30. jan 2009

potom pofotim a dam do albumu

ellianka
30. jan 2009

no leni 😉 už sa teším na inšpiráciu

pink_lady
30. jan 2009

no, ja som mala co robit aby sa obed udrzal 😀 tiez som musela na vzduch ako monika 😀

elli nekukala som stv1 ale viem co to za relacia, sice som to nevidela vela krat ale vzdy tam tocili trochu mimo 😀

lenand to mi je luto s tou tvojou robotou je to teraz take o nicom vsade ☹ ale tak zas mas jednu vyhodu - kedze si tehula, vyhodit ta nemozu 😉 a ani pocas materskej...teda, ak neskrachuje ta firma 😔

pink_lady
30. jan 2009

a lenand urcite pofot a daj do albumu co si kupila 😉

monika3
autor
30. jan 2009

No Lenand to mi je luto , teraz je ta kriza tak neviem co to vsetko sa rozhodnu este zrusit 😠

Pink ale vydrzali sme 🙂

Eli no dufam ze o mesiac uz budem moct ist von a pobehat sama niake obchody....skoda ze byvate taaaaaaaaak daleko to by bol zaujimavy s nami vsetkymi taky spolocny tehu nakup 🙂 🙂 🙂

a tu relaciu som nepozerala 😀

A nasa Lenocka uz asi pomaly chysta maleho dracika na ples 😉

lenocka3
30. jan 2009

kocky, tak som bola na rozky so sunkou a zapijala som ich jablkovym dzusikom - mnam, mnam 😵
pinky - tehu gate jedny sedia - ale za cca tri tyzdne budu super sediet 😀 a tie druhe budu super sediet za styri mesiace 😀 😀 chcela som tie druhe skusit vypchat vankusom, ale potom som si pomyslela, ze keby sa prave vratil manzel z prace, ze by som vyzerala ako taky pako pred nim 😀 😀 😀 😀
uz mi je lepsie - tiez som sa bola prejst, za to v obchode sa mi podlamovali kolena a krutila hlava 😒 uvarila som si slabe kafe, ze nech si tlak zdvihnem a fuj, neznasam kavu, bleee, striaslo ma v kuchynke... 😀 😝 😝 😝

ellianka
30. jan 2009

moni, veru také spoločné nakupovanie by bolo super 😉 🙂

ako dobre, že si nepozerala...hlavne pre zachovanie duševného zdravia 😀
jednu otázku za všetky z tej relácie vám však musím napísať..."či žena môže mať s čoko chorobou pohlavný styk?" no neviem žienky...neviem 🤐

monika3
autor
30. jan 2009

leni ja popijam cajik s keksikom 🙂

ja kavu nepijem ale rozmyslala som ze hlt by som aj mohla ale mne je po kave vzdy tak divne, tak som neriskovala 🙂

monika3
autor
30. jan 2009

Eli no dobre ze sme nepozerali ta jedna otazka staci 😀

pink_lady
30. jan 2009

elli - nie nemoze 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no veru skoda baby ze nie sme tak cca z okruhu 20 km...to by sme dali nakupy 😅

ellianka
30. jan 2009

ja si občas hlt kávy ukradnem u mužíka 🙂 ale len občas, keď príde taká strašnaaaaa chuť 😀

no lenočka, tak zo šunky to bude chlapisko ako buk 😵 😉

lenocka3
30. jan 2009

😀elli.. paneboze... a to si vydrzala pozerat? 😀 😀 😀
a co ty vies, ci nemaju aj pravdu 😀 keby bol styk, tak by bol chlap cely od cokolady 😀 a ten moj veru nebol od cokolady 😀 asi ani vasi neboli, tak nas vsetky osvietilo a z toho sme tehu 😀
.... a aka bola odpoved na tu otazku? 😅

lenand
30. jan 2009

tak už som pridala do albumu všetko to je take od čisla 56 až 68 take super maličke už som aj zabudla že oliverko nosil take male veci niečo mam aj po nom ale on bol v zime tak skor take teplejšie ale na doma bude dobre

lenocka3
30. jan 2009

... chlapcisko? 😀 vsetci mi to hovoria, ze ked negrcam, ze bude chalan. Ale tolko bab poznam, co negrcali a dievcatko malo skoro 4 kila 😀. Neviem, ja si myslim, ze to bude dievca. Lebo nikto nechce o dievcenskom mene pocut, ze na co, ked to bude chalan. A mne je to tak luto, chudiatko moje babatko, ak je to dievcatko a musi to pocuvat, tak si bude mysliet, ze ju nikto nechce.... moj maly drobcek 😵

ellianka
30. jan 2009

vydržala som to pozerať tak 10min. kým som nedostala chuť zavolať tam 😀
ale ostalo len pri chuti a nevôli pozerať našu slovenskú televíziu...škoda, že nemôžem zrušiť koncesie 🙄
a odpoveď na otázku bola "že je to individuálne" 😀 😀 😀

lenocka3
30. jan 2009

😀 😀 😀 individualne.. 😀 a my sme sa stazovali 😀 takze mozeme byt radi, ze vobec mozeme kexikovat 😀

lenand
30. jan 2009

leni ja som pri oliverkovy negrcala vobec a teraz do konca 4mesiaca skoro každe rano 😀

lenocka3
30. jan 2009

leni - krasne ulovky oblecka 🙂

pink_lady
30. jan 2009

elli mala si zavolat, ze ci si nahodou nevsimli niekde kometu ... 😀 chapete ked sme tolke tehu 😀

lenand pekne vecicky 😵

lenocka3
30. jan 2009

no ved mne je zo dna na den horsie, tak ratam, ze aj ja za chvilu budem 😀 inak, kolegyna sa smiala ako taka dorotka, ked pocula, ze zapchu si liecim activiou a zapijam ju tou vlaznou citronovou vodou 😀 akurat sa mi tak potom chce vracat a nie to druhe 😀

ellianka
30. jan 2009

však jasné, keksík prevádzame s manželom individuálne...takže mala tá pani celkom pravdu 😀 😀 😀

leni, krásne vecičky 😉 juuuuj hneď by som išla nakupovať

monika3
autor
30. jan 2009

lenocka aj chlapceka alebo dievcatko....ze, tesime sa na oboje 🙂

Eli tak je super odpoved....cize porad si sam 😀

Lenand oblecko je supeer, uz malicke je teda na najlepsej ceste tesit sa k vam 😉

lenocka3
30. jan 2009

😀 😀 elli, ty individualistka 😀

ellianka
30. jan 2009

ja by som veru brala dvojčatá hneď...ale som sa celkom zasmiala, keď doki pri sone povedal..."nooooooooo, máme tu jednooooooooooooo (a hľadal) životaschopné bábatko" 😀

lenocka3
30. jan 2009

moni -jasne, aj mimozemstana, len nech je zdravucky a cely po mne a po tatovi 😉