Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

monika3
autor
9. feb 2009

a ja myslim ze budem mat fakt toho spachtosika 🙂 🙂 🙂

moj ma sono rovno v ambulancii, ale podla mna ta posle aj tam 🙂

pa lenand 🙂

pink_lady
9. feb 2009

moj ma az dve sona v ambulancii neviem naco mu to je 😕 😀 ...inak tie co uz chodite k svojmu dokimu - tak za sono neplatite ci ano? lebo vcul citam na stranke mojho doktora ze sono na ziadost pacientky v tom--ktorom trimestri sa kolko plati...ale odo mna nepytal peniaze - to asi len keby pridem mimo toho ako mi kazal a chcem sono, ze? 😅 😕

pink_lady
9. feb 2009

monika ja ti toho spachtošika zelaaaam 😵 😵 😵

monika3
autor
9. feb 2009

dakujem Pinky 😵 za toho spachtosika 😵

ja uz neplatim za sono zvlast, zaplatila som si tehu poradnu 🙂 ale viem ze 3D uzg nema a chcem sa opytat ci robi aj ten morfologicky uzg - to sa robi niak v 20 tt.

monika3
autor
9. feb 2009

Lenocka milacik malucky, no vidis ....tak si dobrucka 🙂 😵

pink_lady
9. feb 2009

monika - ty platis za poradnu? 😕 to som myslela ze je automaticky hradene poistovnou 😕

monika3
autor
9. feb 2009

ja chodim do sukromneho zdravot. zariadenia, tak trebalo zaplatit 😕

lenocka3
9. feb 2009

no... tu moju tiez netreba platit, ale ak tam bude tolko tehosiek, co normalnych pacientok, tak aj tak dam radsej 500 sk za prednostne, ako tam cakat pol dna 😖

monika3
autor
9. feb 2009

ved to Leni ja si neviem predstavit ze by som mala niekde cakat v niakom dave zien na uzg...a potom ze kludovy rezim 😕
takto som presne objednana a este sa mi nestalo ze by som cakala 😉

a z toho dovodu ak stastne dojdem az k porodu tak si asi aj lekara zazmluvnim, citala som tu nikde co zeny od rana cakaju cele doobedie na vysetrenie - teda tie co su pre porodom, a ani manzel by tam nemohol so mnou stravit pol dna 🙂

pink_lady
9. feb 2009

aha monika uz som sa nalakala ze co ak mi vznika dlh u doktora 😅 ale to nemaju ani ako sukromnici s poistovnami ziadne zmluvy?

inak aj ja by som si zaplatila za prednostne tie 3 eura lenze to len v stvrtky doobeda tak objednava takze raz tam dieru vysedim kedze kazda je vnutri aspon 20 min 😝

monika3
autor
9. feb 2009

pink maju zmluvy s poistovnami, a mozno keby ze nemam rizikove tak mi je to viac jedno,
musim sa ho nabuduce opytat ze ci este som tak rizikova a ked ano kde je dovod, ved teraz som v podstate Ok ked nekrvacam... 😕

pink_lady
9. feb 2009

kočky, lučim sa s vami na teraz utekam na vlacik, paaaaaa

lenocka3
9. feb 2009

moni - no.. to uz by si nemusela byt rizikovka...
dnes mi doki nic nepovedal o myomoch, si predstavte, ze ja som ich tam zazrela gulate na obrazovke ako vzdy, ale on rychlo uhol a sup na babatko. To bolo vacsie ako myomy. Aspon si myslim.... 😎

ellianka
9. feb 2009

ahojte babule 🙂
uf dnes sa mi tak nechcelo byť v robote od rána sa mi akosi točí hlava a víkend bol skoro celý o 😝 😝 😝
mám pocit, že u mňa je to také striedavé, dva dni relatívny pokoj a potom riadny blázinec ale stále sa vytešujem, že kým 😝 tak je všetko ok 😀

lenočka 😵 gratulujem k srdiečku 😵 😵

moni, pink, lenand 🙂 🙂 🙂

monika3
autor
9. feb 2009

Lenocka ani mne o tom nehovori nic ,preto sa chcem opytat co je je u mna vlastne rizikove ....

Eli u mna je to podobne....ale jasne ze sa stale tesime 😵

Pink prijemnu cestu vlacikom 😉

ellianka
9. feb 2009

moni 🙂 jasné, že sa vytešujeme
normálne som sa cestou domov tešila aj na vás a vašich dráčikov 😵

som si objednala tehu rifle, zajtra by mali doraziť...som zvedavá, hoci dnes ráno som na seba nasúkala dlhšie nenosené nohavice a čuduj sa svete 😨 sú mi akési voľné 😀

monika3
autor
9. feb 2009

Eli to si objednala cez net tie tehu rifle a kde?

a aj my sme sme sa na vas tesili 😵

lenocka a ty si doma ci pracujes?

lenocka3
9. feb 2009

eli caf 🙂 a kde si tie gate objednala?
moni - ja uz makam. v sobotu som myslela, ze este ani tento tyzden nepojdem, ale uz nesoplim, nadcha presla /musim sa priznat ku hriechu s olynthom do nosa, ale keby som si ho tie dva razy nedala, tak mi asi prasknu vsetky prinosne dutiny.../, na usi pocujem a hrdlo tiez neboli.
....len ten moj zaludok na vode... 😝 😝 pizza uz chcela ist 4x vonku, ale som to rozdychala 😅

lenocka3
9. feb 2009

inac - smejem sa sama na sebe.. som riadne nervozna v robotke 😀 - ale nie ze kricim po ludoch, ale som taka ufrflana 😀 a hovorim babam, ze ci to so mnou vydrzia, ze som nejaka ufrflana - tak sa mi zacali smiat, ze uz si vsimli - ale ze mam povolene byt nervozna 😀

ellianka
9. feb 2009

kuk sem...
http://www.4mama.sk/?page=0

sa mi tam páčili tieto vyhrnovacie rifle na leto
http://www.4mama.sk/?page=shop&cat_id=13&id=7&p...
a cenovo sú tiež lacnejšie než bežne v obchode
tak uvidíme či mi sadnú 😉

ellianka
9. feb 2009

mám návštevu ale taaaaaaaaaak by som spala 😔
😀

lenocka3
9. feb 2009

velmi pekne Elli 🙂
tu v ZA si nepozerala? Ja este nie, ale zistila som, ze mam v blizkosti dva taketo obchody 🙂 tak uvidim, ked mi nebude tazko od zaludka, tak tam skocim. Dufam, ze to nebude az cez leto 😀

ellianka
9. feb 2009

leni, ja viem zatiaľ len o jednom, pri nemocnici...daj tipa, nech poobzerám 🙂

lenocka3
9. feb 2009

myslis pri nemocnici tam kde bola posta 5?
druhy je na bulvari, tam kde bolo kedysi 7days

lenocka3
9. feb 2009

ale na tom bulvari je viac oblecka pre babatka - takze ked tam pojdem, asi to tam vykupim 😀

ellianka
9. feb 2009

lenočka, áno myslím tú predajňu pri pošte 5, no majú tam viac oblečka pre moletky než pre tehule. našla som tam dvoje nohavíc aj to také veľkééé čísla 😅
jj ten na bulvári poznám 😉

lenocka3
9. feb 2009

no - aj mne sa zdalo, aspon zvonka, ze je tam skor "Moletka" ako oblecenie pre tehu 😕
Ale kamoska mi povedala, ze staci zohnat dvoje gate a nakupit take sirsie tricka v Maxe /newyorker/ - /dufam, ze mi to admin nezmaze/ a ze to staci na cele tehu. Tak neviem 🙂

magdia555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pink_lady
9. feb 2009

čaute kočky, už som doma predýchavam nevolnosti 😕 😝 😕 😝 neccem grckať necceeem ale ani zle neccem 😝 😀

elli dakujem za tip 😉 ta 4mama maju ako pozeram predajnu v Trnave tak tam zajtra nabehnem 😎

monika3
autor
9. feb 2009

babule a co ja tu v Ba??????? 😕 a ja chcem tip kam sa vybrat 😀

ja som prave pozerala jeden obchod /len na nete/ v strede mesta tak mozno tam sa vyberieme este, len skoda ze tam nemali aj ceny uvedene....
ale ako na seba pozeram este stale mi nie je treba to niak surne riesit, ja nechodim do prace, vlastne zatial som domaci vazen 😀 😀 😀