Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

lenocka3
10. feb 2009

pinky.... a on este nevie, ze si tehu? 😅 😅
inak - ja som tiez dnes rarita v praci, lebo rano som nabehla do kuchynky a miesto varenia kavy som vytiahla chleba s maslom a so sunkou a mineralkou 😀 😀 😀 .... co je u mna take nepravdepodobne. Ale asi by som sa uz povracala, keby som nedala nic do zaludka 🙂

pink_lady
10. feb 2009

lenoc nie nevie este nechcem to moc rozkrikovat pokial nie som vo vyssom stadiu..predsa len do toho 12 tt je to take vseliake este sa moze vselico stat 😔 a ja mam take stastie ze keby to hned poviem tak na just sa nieco stane a potom budu po mne ukazovat prstom ze ktovie ci som ozaj bola tehu 😎 Kolegyna to povedala az koncom 5.mesiaca... 🙂

pink_lady
10. feb 2009

vedia to asi 3 ludia, ti mlcia ako hrob, zenske si ma dako obzeraju myslim ze im to casom dojde 😅

lenocka3
10. feb 2009

na konci 5. mesiaca?? to nemala brusko? ved mne sa zda, ze ho uz mam teraz 😀 😀
a ja som uz aj sefovi povedala 🙂 v pohode ma vyobjimal. Dufam, ze nie je preto, ze sa tesi, ze pojdem na matersku 😀 😀

monika3
autor
10. feb 2009

Lenocka 😉 😵 😵 😵

Pink ani ja by som nikomu nepovedala kebyze som v pohode....ale zalezi ak by si sa mala v praci namahat tak to zas treba povedat 😉

lenocka3
10. feb 2009

🙂 no, aby sme mali ulavy.
Ja, ako zistujem, ziadne ulavy nemam. Skor mi tolko nalozili, ze neviem, neviem, ako to budem stihat.... Uz teraz nestiham...., resp. citime aj my hosp. krizu a to je tazko, ked vela ludi pride o pracu v okoli... nebude pre koho robit 🙂

pink_lady
10. feb 2009

ona bola velmi chudunka tak brusko lahko zakryla volnejsimi vecami 🙂
dufam teda ze mna moj sef obijimat nebude - fuuuuj 😝 😀 😀 😀

monika3
autor
10. feb 2009

baby my ked budeme po materskej tak hadam bude aj po hospodar. krize 😵

monika3
autor
10. feb 2009

inak baby vsimla som si ze to bude za chvilu rok co sme zakladali temu Buduce tehulky...... a do roko sa nam to fakt podarilo.... 😵 🙂

lenocka3
10. feb 2009

moni 🙂 to je supeeeer 🙂 ako to ubehlo 🙂
mna zacala hlava boliet 😖 co mam robit?

monika3
autor
10. feb 2009

Hej tak teraz nam to dufam tiez rychlo ubehne 🙂

ak by Ta moc bolela hlava ze na opdpadnutie tak si daj tabletu...alebo sa vypytaj domov 😉
kava neviem ci pomaha, ja ju nepijem a ked si ju dam raz za pol roka tak mi je z nej blbo...

lenocka3
10. feb 2009

kavu uz nelubim... a tabletku aku?

monika3
autor
10. feb 2009

neviem Ibuprofen ci sa moze...ale paralen hej...
to je tym pocasim co je vonku, zase je tak temno 🙄

lenocka3
10. feb 2009

no, ibac nie, paralen tu nemam... boze, ale som ako machom prastena..., ale vody som vypila dnes uz vela, takze asi skor z tlaku to mam..
no jo, tych mojich 90/60, nic moc 😠

monika3
autor
10. feb 2009

Leni jedine ostava uz ist len domov 😉 vyobimajuci sef Ta pusti 🙂 🙂 🙂

monika3
autor
10. feb 2009

idem ja na chvilu si zase polezat.... 😔 🙂

pink_lady
10. feb 2009

lenoc tak skus magneyium ale to asi nemas tiez po ruke, tak potom uz ozaj asi len ist domov a pospat si...

pink_lady
10. feb 2009

monika polezkaj si 😉

pink_lady
10. feb 2009

a aj za mna kedze ja musim sediet v robote tak mi prosim ta nacerpaj energiu a posli 😅

lenocka3
10. feb 2009

sef ma dovcu.... had 😀, teda domov mozem ist, ale uz mi je to blbe tu nechavat kolegyne... vsak som bola len vcera v praci po dlhom case... ☹

lenocka3
10. feb 2009

jeee ani polku ibacu nemozem?
sem-tam mavam migrenu a ked sa to zvrhne, tak uz mi nepomoze nic... ma svihne...

pink_lady
10. feb 2009

lenoc ked som mala migrenu strasnu uz niekolko dni doki mi povgedal ye ibac jednorazovo neuskodi a je bezpecny, tak som si supla 400 ... 😔 ...a zabralo

pink_lady
10. feb 2009

babule prave ma sef zdrbal 😢 tak som sa rozhodla ze im to pisomne oznamim, lebo som sa docitala, ze pokial len poviem a neoznamim pisomne spolu s fotokopiou knizky tak sa na mna nevztahuje ochranná doba a tak ...proste ze pokial to nie je pisomne, oficialne nie som pre zamestnavatela tehula

lenocka3
10. feb 2009

coo?
to fakt pinky? 😲

lenocka3
10. feb 2009

a to mas odkial?

pink_lady
10. feb 2009

leni to je v zakonniku prace

lenocka3
10. feb 2009

citam
to akurat. Netreba to oznamovat. Ale asi by bolo dobre...

pink_lady
10. feb 2009

§ 40 /6/ ...hej ze to netreba oznamovat ale tým padom si/sme prakticky netehule 😖 ...preto som si bola prave ofotit tehu knizku a tento mesiac sa snad na to odhodlam 😕

monika3
autor
10. feb 2009

no trochu som oddychla a ta tma je deprimujuca 😕

baby ja som nic nikam neposielala, ale nechapem naco im je xerokopia tehu knizky...ved to je nas doklad resp. doklad pre lekara

lenocka3
10. feb 2009

u nas pred chvilou tak hrozne snezilo ☹
a ja este tehu knizku nemam... neviem - dala som to kolegyni zistit, ona ma na starosti taketo vselijake finty, tak potom dam vediet 🙂