Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

pink_lady
12. feb 2009

no to lenoc este nevies ze ked sa mi trase hlas tak mam plac na krajicku 😕 😀 😀 ako musela som posobit strasne najradsej by som ho uz nikdy nestretla 😨 😀 😀 taky trapaaaaas

no veru kde je monicka? 😕

a ani elli sa vcera vecer neukazala 😕

lenocka3
12. feb 2009

no... dufam, ze boli len viac unavene.
boze, ja uz chcem ist domov ☹

lenand
12. feb 2009

čavte tak mi sme dnes boli na kontrolu u kožnej s oliverkom tak konečne som si vas prečitala pekne vam pribudaju tt
mne dnes bolo celu cestu v aute zle 😝

mirip
12. feb 2009

ahoj leland máš sa?

lenand
12. feb 2009

som dost unavena s tej cesty boli sme vo svidniku ale inač pohoda a ty ako niečo som tu čitala tak neviem bolo by super keby si prišla k nam

lenand
12. feb 2009

inač čitala som že sue ešte neporodila a je zas doma tak snad už dnes porodí moja zlata tak sa trapit

mirip
12. feb 2009

no zatial som a či aj ostanem sa dozviem o dva týždne zatisl je všetko ok až na nevítaného hosťa v maternici myom..... 😠 /hajzel jeden kde sa tam vzal 😠 dúfam že projde odkial piršiel/ale doky ho dnes spomenul ale ked sme sa z ZUV presťahovali do ordinácie a so mnou kecal ho vôbec nezaujímal, len povedal že zatial všetko ok , mám ísť niekedy na odbery a potom kontrola, sklz je len nejaký týždeň ale že to je ok ked mávam po kyrete nepravidelný menzes

lenand
12. feb 2009

som si išla spravit taku slabunku kavu vjac mlieka lebo akosi som unavena
miri len sa drž a nemysli na nič zle ved teraz to už musí víjst už berieš aj tie lieky čo musiš na krv

mirip
12. feb 2009

kde všetky trčíte aj v snažilkách nikto aj tu nikto? to je nuda 🙄

mirip
12. feb 2009

čo všetky spíte Šípkové Ruženky?

pink_lady
12. feb 2009

tak uz som doma 😅 a prave som si urobila veeeelky tanier krupice mnam mnam 😀

lenocka3
12. feb 2009

jeee pinky - nova fotka 🙂
a ja uz som doma a zase rozmyslam, ze co do zaludka... lebo mi cestou autom prislo dost blbo... 🙄 🙄
zatial som sa zmohla na pohar pramenitej vody.... 😀 a neviem. Vytiahla som kuracie maso, ale co s nim neviem... mala som chut na varene zemiaky, ale nechce sa mi ich cistit 😀 😀 chlebik som mala rano.... krupicu nelubim /a ani ju uvarit neviem/ a tak.....

lenocka3
12. feb 2009

asi pockam na manzela... chudak moj milovany, ja naozaj neviiem, co jedol posledne tyzdne... musim si ho skontrolovat, ci mi nepochudol 😀

pink_lady
12. feb 2009

preco nemoze to tehotesntvo trvat tak 2 mesiace? 😅 😀

ta fotka...radsej nekukat 😀 😀 😀

mirip
12. feb 2009

prečo pinky hambíš sa za svoje pozadie, nebol z takej dialky vypadáš ako modelka 😀

pink_lady
12. feb 2009

mirip 😀 😀 😀

lenocka3
12. feb 2009

😀 😀 😀
no pockajte, ako budeme superit, ze kto ma vacsie brusko 😀
ja mam dojem, ze uz teraz konkurujem Monicke aj Elli 😀 😀

lenocka3
12. feb 2009

bleee 😝 😝 😝 idem si dat nieco do toho zaludka... mam strasnu kyselinu .... fuj 😝 😝 😝
papa kocky, uz je aj vysoky cas pre mna - sup sup do postielky 😀
pekny vecer 🙂

mirip
12. feb 2009

ja idem na pizzu 😝 muž mi prinesie 😀 😀 😀

mirip
12. feb 2009

babýýýýýýýýýýýýýýýýýý sue už má babo, v noci 1:15 sa narodila ak som to dobre prečítala 😵

ellianka
12. feb 2009

ahojte babuľky 😵
včera ma zmohla nádcha, potvora jedna 😠 tak som sem nemala ani čas nakuknúť lebo sme spolu bojovali...
dnes je to síce lepšie ale stále mi z nosa kvapká až strach 😖
ešte šťastie, že ide víkend 😉 zajtra zdrhám z práce skôr a rovno do perín

moni, pinky 😵 😵 😵 veľká gratulácia k ďalšiemu tt naviac 🙂

pinky, ja premýšlam, že tie nohavice pošlem späť lebo som to asi s tou veľkosťou prehnala...musela by som zdvojnásobiť objem mojich stehien a zadku, čo sa možno udeje alebo neudeje, tak mám trochu dilemu 😀
len tak na mne visia ale sú super, hoci tiež som bola prekvapená hrúbkou materiálu ale aspoň budem mať jedny nohavice také na chladnejšie dni...nech mi bobáčik neprechladne 😉

moni 🙂 určite sa už vytešujete spolu s mužíkom všetci pekne traja pokope 😵

lenand 🙂 díky za správy o sue
dúfam, že už sa vytešuje z prítomnosti malého zázraku v náručí 😵

krásne sníčky princezničky 😵 😵 😵

pink_lady
13. feb 2009

dobre ranko 😝
elli, lenoc gratulacia k dalsiemu uspesne zvladnutemu tyzdniku 😵

a ja elli dakujem 😵 dufam ze uz si nad tou nadchou vybojovala vitazny boj...🙂 Co sa tyka rifli, stehna ti nemusia vobec pribrat 🙂 ale ja som rano zistila ze brucho mi uz trci 😕

mirip sue - to bola predpoved ze porodi o 1:15 🙂 viem ze vecer okolo 8-9 bola na sale s 5min kontrakciami 🙂 tak predpokladam ze uz je mala na svete 🙂

lenoc cakame spravicky ked dojdes od dokihho 😉

monika3
autor
13. feb 2009

Ahooojte tehulky,

Miri tesime sa s Tebou, je to skvele a dufam ze vsetko tentokrat dopadne dobre 😉 a myom si netreba vsimat 😉
cele tehotenstvo je podla mna jedno riziko, a aj u zdravej zeny 😉

Eli veru tak rodinna atmoska, konecne spolu 🙂 🙂 🙂

Pink nova fotka, dobraaaaaaaaa 😉

Lenocka veru cakame na spravy .... urcite uz budes pekne doma vegetovat ako ja 😵

monika3
autor
13. feb 2009

omylom som klikla na odoslanie.... 😀

tak este blahozelam Sue a Lenand dalsia si ty???? 😵 😵 😵 teda este Petkapo je pred tebou ale blizi sa Ti to najviac z nas 🙂

pink_lady
13. feb 2009

tak a sue uy naozaj porodila 🙂 🙂

babyyy aj ja uy chceeeeem nech uz je septembeeer 😀 😀 😀

monika3
autor
13. feb 2009

No Pink este nam treba nieco vydrzat....aspon april keby uz bol 😵

pink_lady
13. feb 2009

veru to dufam ze uz budeme po nevolnostiach 😝 😅

monika3
autor
13. feb 2009

no babule idem robit zienku domacu 😀 pracka mi doprala , polievka dovarila... 😀 😀 😀 😀
tak zatim pa 😉

lenand
13. feb 2009

čavte ja tu bojujem s nadchou cely čas ležim v posteli ešte že oliver je v školke
pink super foto
inač tu strašne sneži hrozne ja už chcem jar mna už nebaví to obliekanie

lenand
13. feb 2009

inak teraz som si prečitala tak sue ma riadnu babu 3700g a 52cm ale super že to už ma zasebou teraz nech sa už len pekne tešia z toho nadherneho dievčatka 😵