Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉
lenand
23. jan 2009
maš pravdu monika je to ten naj pocit držat v ruke babetko a ešte tvoje
monika3autor
23. jan 2009
leni a da sa takyto ekzem aj vyliecit natrvalo?

a az teraz som si vsimla ze cakate chlapceka...takze bracek pre Oliho 😉

babule musim si ist lahnut, niak sa mi z pocitaca mota hlava...pa zatial 😉
lenocka3
23. jan 2009
bre ranko 🙂
Aj ja mam atopicky od decka aj manzel, cize aj nas to s malym caka... 🙂 neva
Ellli - 10tt prave dnes 🙂 a ja 6tt prave dnes 🙂 to zaciname tyzdne rovnako x-)
Ja som taka pysna 🙂
Celu noc sa mi snivalo o tom, ze mame chlapceka 🙂 jeeeeeeeeee x-) x-)
ellianka
23. jan 2009
moni, pekne nohy hore a oddychovať 😉
ja tiež pôjdem aby som zahnala tú teplotu
no veru, s tým atopickým ekzémom je poriadna oštara, má to moja známa ale jej sa to vracia v takých 2-3 ročných intervaloch. ale super, že ste našli lepšiu pomoc.
lenand, už máte aj meno?
lenand
23. jan 2009
monika pekne odychuj ja som tiež dala oliho do školky ešte trošku si polenošila 😉

ono sa to uplne nevylieči niekomu to zmizne v puberte a niekto to ma stala treba to natierat a premastovat pokožku a ono to potom tak nevidno a ani to nesvrbí
ellianka
23. jan 2009
leni 🙂 už sme sa tešili, že si užívaš dovolenku s nohami pekne hore a preč od stresu a rozčulovania
veru, tie týždne nám naskakujú rovnako x-) hoci som bola v tom, že začínam 10tt až v nedeľu ale to bude tým, že som mala divný cyklus a aj doki mi hovori, že sa nebudeme môcť držať dátumu poslednej MS ale termín sa určí po lepšom pomeraní drobčeka x-)
takže ďalší chalan 😃 juuuuuj želám želám
lenand
23. jan 2009
asi to bude Filip ale ešte neviem presne
ellianka
23. jan 2009
babky bežím :-p
zatiaľ pa 😉
lenand
23. jan 2009
lenočka mojmu mužikovy sa pri prvom snivalo že to bude dievčatko a potom ked som už bola v 30tt a išli sme spolu na sono a doky nam velmi nechcel povedat čo to bude tak som mu povedala o tom sne a on sa len na neho pozrel a povedal mu že sny sa neplnia 😃 moj doky je mužikou kamarat
lenand
23. jan 2009
pa eli
pink_lady
23. jan 2009
Ahojte bambule, gratulujem k Leni k 6 tt a Elli k 10tt 😉
Ja mam ale vazny strach z najhorsieho, 😞 =-) v noci som sa zobudila na uplne otrasnu bolest brucha - brďo =-) to ani pri mrche nebyvalo az take zle. Trvalo to asi hodinu - nevedela som ako si mam lahnut sadnut - nic nepomahalo. Vy starsie tehulky - je to normalne? =-) Beriem ze brucho ma pobolievat ale toto bola fakt sila. |-| A potom ked som zaspala tak sa mi snivalo ze som bola na ultrazvuku a ze mi doktor povedal ze uz nezije 😢
lenocka3
23. jan 2009
boze pinky... ako by som ti rada pomohla a vobec neviem ako 😞 😞
Ale tomu snu neprikladaj prosim ta ziadny vyznam - to ti len povedomie tak zapracovalo. Aj mna trosku pobolieva - ale coraz menej - ako som spominala - take tie mrchovske krce.. ale hovorim si, ze predsa tie moje zrasty sialene, ked sa teraz natahuju, tak to musim citit...
A nebyvaju v 7tt uz taketo krce normalne?
lenocka3
23. jan 2009
ja som to citala, ze bolest v podbrusku. Ze to maju baby v takomto case ale neviem preco. Lebo som hladala, ci mam take mat ked som v 5tt...a nasla som, ze by som nemala mat. No ale zase na druhej strane, kto ma zrasty na crevach a prirastenu maternicu o ne... ze? :-N :-N tak sa ukludnujem tym, ze ja citim s prepacenim kadzy den uz roky hned ako sa mi v crevach nieco pohne.. a citim to pri maternici - odoperovat sa neda uplne, tak prezijem, co uz 😉
pink_lady
23. jan 2009
leni ved to sa prave pokusam zistit ci je to normalne =-) to ani neboli ze krc to bola taka fest bolest v podbrusku - ako keby sa pred tym nejaky krc alebo co zaseklo a tu cca hodinu a hodinu a pol sa to nemenilo =-)
ale pokial nekrvacam tak snad...
lenocka3
23. jan 2009
....a nie si nafuknuta? :-N :-N nie su to take zaseknute V3? :-N
pink_lady
23. jan 2009
to nie to bola maternica to viem urcite
lenocka3
23. jan 2009
....hm, ze by sa tak babatko zacalo zvacsovat a maternica prudko rast?...
A kedy ides k dokimu najblizsie?
pink_lady
23. jan 2009
o tyzden v ponedelok, ale keby sa to opakuje v takej sile tak mu radsej zavolam a popytam sa ho ci je to normalne ...ale nechcem aby si myslem ze stresujem zbytocne 😃
pink_lady
23. jan 2009
inak ked tak niekedy premyslam...este je len zaciatok roka, a pokial sa narodi ved to musi prejst este cela zima, jar a leto,...ved to je straaaasne dlho :-N
lenocka3
23. jan 2009
jj - no a co? aj ja stresujem 😃
kurnik - vsak na to mame po takej dobe pravo 😃 😃 mozu byt radi, ze tam nechodim kazdy den na to sono 😃 😃
ja som prave prisla na to, ze som rano zabudla zobrat duphhik.... boze ma drbne, na vsetko zabudam - aj na takuto vec a to ho mam jedno balenie na stole a druhe pri posteli, aby som nezabudla... bojim, aby babatko neprotestovalo...
lenocka3
23. jan 2009
idem nakrmit maleho dracika, lebo je nejaky hladny 😃
pink_lady
23. jan 2009
leni tak ho supni do seba teraz, neboj sa, jednu tabletku ked si nedas to nevadi...ja ani duphik nemam, moj doki je nejak za "prirodzeny vyvoj" - vsak ani po operacii ani hormonalka ktoru ste mali vy, /iba HA aj to len par dni/, a teraz mi tiez nic nedal na udrzanie, ze naco to cpat tapletkami, hoci som mala vysoke onkomarkery, teda endo tam je stale =-) , tak teraz mam kadejake myslienky lebo na tej stranke co nam vcera monika poslala som si precitalaze az 50% tehotenstiev konci potratom =-)

...boze ked to citam po sebe, pisem ako madar 😃 sorry snad to pochopite co chcel autor povedat :-N
pink_lady
23. jan 2009
tak dobru chut 😃
monika3autor
23. jan 2009
ahojte Pinky A Lenocka 🙂

Pinky take zle sny....a tie vselijake bolesti a pichnutie kde kade citim obcas aj ja 😉

Lenocka 6tt uz to stuuupa 🙂 a duphaston som si zabudla aj ja dat vcera...mala som to preratane a vsimla som si ze som si fakt nedala a vcera vecer som si bola uplne ista ze som si ho dala- no taktao skleroza 😃

a idem aj ja nakrmit svojho maleho dracika 😉

Lenand - Filipko 😉 pekneeeeeeeee
lenand
23. jan 2009
ja som mala navštevu tak som na chvilku odyšla

pink ked budeš mat bolesti tak zajdi k dokymu alebo do nemocnice na pohotovost ja som tiež pri prvom tehu tak zo začiatku ležala v nemocnici mala som krče a si ma tam na chvílku nechali
lenand
23. jan 2009
idemešte do mesta a potom zas nakuknem

🙂
lenocka3
23. jan 2009
🙂 tak dracik uz je napapany 🙂 tak sme sa s chutou pustili do jedla, az sme sa skoro povrackali v spolocnej jedalni pre siroku verejnost :-N :-N ale potom sme chytili druhy dych a zjedli sme vsetko 😃 😃
ked ja som dokonca duphik nechala doma, aj ked jedno balenie vzdy /ja mam este aj tretie 😃/ nosim v kabelke. Tak si dam vecer 2 naraz. Som citala, ze niekedy sa davaju aj 4 naraz.... tak aby ho babulko nemalo malo 🙂
monika3autor
23. jan 2009
tak moj dracik je napapany tiez ale my sme to nezvladli a trosku sme nieco vygrckali 😃 este ze som nebola vo verejnej jedalni 😃

jasne vecer sa naduphikujete 🙂
lenocka3
23. jan 2009
😃 😃
teeeeda 😃
aj ja chcem grckat!! 😃
lenocka3
23. jan 2009
babenky, ja uz chcem pondelok :-|
ja uz chcem vidiet svoju bublinku a ze je v poriadku. Nemozem sa dockat. Vikend bude utrpeniiiim 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli