Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

mirip
25. feb 2009

ahojte dievčatá tak som nevydržala a šla k dokymu dnes, všetko je ok, máme srdiečko juchúúúúúúúúúúúúúúúú a aj tehuknižku, presne zodpovedáme velkosti, mrnúsa som videla aj srdiečko aj ručicami a nkžičkami hýbal, je kráááááááááásny 😵sa velmi teším

lenocka3
25. feb 2009

caaf miri, gratulujem 😵 - a to si uz videla nozicky a rucicky? 😕

mirip
25. feb 2009

hej také malinké pásiky tršali 4-ri z telíčka a doky povedal že to sa začínajú vyvíjať ruky a nohy, tie čiaročky a hýbali sa 🙂

mirip
25. feb 2009
lenocka3
25. feb 2009

a to si potom v kolkom tyzdni? lebo mne v car-ku povedali, ze koncatiny najskor v 10-11tt budeme kontrolovat...

monika3
autor
25. feb 2009

Jej Miri velka gratulacia, a uz aj tehu knizka super, a kt. si vlastne tyzden? 🙂 😵

teraz sa pekne opatrujte az do konca 🙂

babule idem daco pochystat, tak sa majte pekne 🙂 🙂 🙂

mirip
25. feb 2009

podla menzesu 7+3 a podla UZV 6+1 tuším tak hovoril ale aj to že to dobehne pomaličky ak bude rásť tak ako teraz za 13dní podrástol ako za 14dní tak som rada 😵 dúfam že takto pekne bude rásť a budeme sa už len tešiť 😵

mirip
25. feb 2009

o dva týždne budem mať zase kontorlu a potom ho už presnejšie pomeria zatial mám približne termín okolo 12.10. tak dúfam že sa dočkáme 😵

lenand
25. feb 2009

mirip super teraz to už víjde uvidíš le pekne opatruj a krmi svojho dračika a nechal ta aj doma na pnke alebo budeš ešte chodit do prace

mirip
25. feb 2009

hej pýtala som si, ešte zajtra a v piatok idem, aby za mna našli náhradu ked to zajtra poviem a aj mesiac už dokončím a PN začnem od marca

lenand
25. feb 2009

tak to už tie dva dni akosi vydrž a potom budeš pekne odychovat doma a starat sa o svojho dračika to sa už snad aj počasie umudrý 🙂

pink_lady
25. feb 2009

mirip, gratulation 🙂

lenand
25. feb 2009

tak sa nam to tu pekne rozbehuje ešte scarlet by sa mala pridat kedy ide na krvičku 🙂

mirip
25. feb 2009

dík pinky 😀 sa ma pýtal doky či mi býva aj zle som povedala že trochu ale že ked mi ukáže čokoládu alebo sladké tak predvediem 😀 😀 😀 sa chichúňal že mi neberie sladké no čo už jediná sladkočť čo môžem je citonová activia a aj tá nie je sladká ale trochu kyselkavá ale nevadí 😀

mirip
25. feb 2009

no zajtgra ide scar tuším testovať..............

inak naj. sranda som bola dnes za starostkou s tým že idem v pondelok na PN, ale že ona nepovie prečo že vie to len ona a na PN to napísané nemám teda nie je tam diagnoza, a kolegini riaditelke to idem povedať zajtra ale len že mám zdravotné problémy a že idem na PN iné nič aj by som chodila do roboty deti ma neštvú sú zlaté ale stresy mi robí v robote práve "milá" kolegina

lenand
25. feb 2009

mirip kašli na nich teraz len pekne odychuj 🙂

mirip
25. feb 2009

ved práve preto som sa dala vypísať 😵

pink_lady
25. feb 2009

mirip a kedy si zmenis pas? 😉

mirip
25. feb 2009

ešte nie možno neskôr ked budem po dalšej kontrole alebo ked prejdú tie tri kritické mesiace

pink_lady
26. feb 2009

Monika 18 tt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 aaa pochvalim aj seba - 12tt 😵 😵 😵

za hodinku a pol sa chystam k dokimu - drzte palce trosku sa bojim 😎

lenoc ty si ako dopadla dnes?

lenocka3
26. feb 2009

bre ranko - vlastne obed!!!
Kde ste vsetky? jaj - u dokiho 😵 ja som sa prave vratila. Mam najkrajsiu tehu-knihu na svete 🙂
Zobrali mi krvicku a doki ma pozrel. Povedala som mu, ze bez cipkov to este nezvladam, ze v pohode, aj tak ma necha doma, lebo sa mu vobec nepacia moje zrasty. Resp. to, ze mam nepohyblivu maternicu - ze je fixovana o creva viem, ale dnes vyhlasil, ze o lonovu kost.... presne v okoli jazvy po laparatomii, cize sa dalo cakat, ze asi ma bude aj trosku boliet, ked teraz zacne prudko rast a ze mam radsej doma oddychovat.
Ani v najmensom som mu nechcela protirecit 🙂
Takze v stredu mam sono a potom dalsie o dva tyzdne. Tak sa tesim 🙂 Skusal mi brusko pocuvat aj tym dopplerom, ci ako sa to vola. Poculi sme len take zvuky cudne, co vyhlasil, ze to sa tak babatko hybe a srdiecko sme nepoculi. Co som sa aj zlakla, na co mi vysvetlil, ze to pocut cca od 12 tt a na mne testuje, ci je pristroj dobre opraveny 🙄 🙄 😀 😀 .
Ozaj - mam tu pri krcku - cervix? - ze simplex, orientovany sacralne.... co mate vy? nepovedal na to nic....

lenocka3
26. feb 2009

caf pinky 😀 no teda - to bola ina telepatia 😀

lenocka3
26. feb 2009

a ja budem mat zajtra 11 tt!!! 😵
a ked budem mat 12 tt, tak uz budem chodit s nosom dohora 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵

pink_lady
26. feb 2009

lenoc ahooooooooj supeeeeeer gratulujem k tehu knizke 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a aj k PN 🙂

to si pis, ze s nosom do hora ja dnes sa k dr prinesiem ako páv ze som UZ V 12.tt 😀 😀 😀 😀

pockaj idem pohladat papier z minuleho vysetrenia ze co mam pri krcku 😀

inak ja som sa dnes zobudila s uuplne hnusnym pocitom v zaludku, ked som sa najedla polavilo to, no ale teraz nemozem dostat do seba segedinsky 😝 😝

pink_lady
26. feb 2009

tak ja tam mam napisane ze cervix formovany 🙂 ....aaale najkrajsia veta tam je: 1 živý plod 😵 😵 😵

lenocka3
26. feb 2009

fiha .. a ten moj potom co znamena?
Ozaj - som sa chcela dokimu postazovat na nizky tlak... 😀 😀 😀 😀 😀 a mne tak srdiecko buchalo, ked mi davali knizku a merali pri tom tlak, ze som mala 130/80 😀 😀 😀 😀 ja!!! Tak som bola radsej ticho, nech nie som za blazna 😀

pink_lady
26. feb 2009

lenocka myslim ze to voje znamena ze je to v poriadku, len tvoj pouziva latinske nazvy a moj slovensko-latinske 😅

no neviem ci mi bude merat tlak ale nech mi radsej nemeria pulz, 😀 lebo ja mam bezne v klude tak 120-130/min a ked tam pridem tak budem mat aj 200 😀 😀 😀

lenocka3
26. feb 2009

pinky, idem ta opustit, musim sa najest, lebo umriem od hladu 😠 😠 😠 zatial sa maj pekne a ked prides od dokiho, tak sa ozvi. A opytaj sa ho, ze co je cervix simplex 😀 😀 😀

pink_lady
26. feb 2009

lenoc utekaj narkmit bobacika, jasne ze sa vecer ozvem 😎

pink_lady
26. feb 2009

...a samozrejme aj s odpovedami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀