Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

lenand
7. mar 2009

slavka neboj ono to vyjde aj tebe ved pozri ako sa v našej teme teraz darí 🙂

pink_lady
8. mar 2009

čawte
jaj dnes je zas take na nic pocasie a tak je to take vseliake 😝 😅 teplotu mam trochu zvysenu v noci som mala aj dost krce ako keby uz uz sa mala mrcha spustit no tak dufam ze tam je vsetko v poriadku a bobáčikovi sa dari 🙂

lenand
8. mar 2009

pink ty by si sa mala hlavne šetrit a ležat a o tych krčoch sa určite porozpravaj s dokym 🙂

pink_lady
8. mar 2009

lenand snazim sa lezat a oddychovat aj ked ma to lezanie uz moc nebavi a skor ma to unavi; inak som stale zelena ako stena az som sa zlakla ked som sa pozrela do zrkadla 😀
hej, o krcoch mu na poradni poviem 🙂

lenand
9. mar 2009

čavte tehulky tak počasie otrasne prši od včera a teraz take aj zo snehom 😠

lenocka3
9. mar 2009

cafte .-) pocasie je u nas rovnake..... dnes nevystrcim ani nohu vonku... ☹
co mate nove?

pink_lady
9. mar 2009

nazdarte 😲 to pocasie ... 😠 to je ta vysnivana marcova jar? 🙄 ah jaj ☹ ja nemozem byt cely den doma, musim za hodinu na kontrolu na plucne 😠

scarlette
9. mar 2009

dobre ranko, tak u nas iba fuka ale ze by sa mi chcelo v tom vetre ist do obchodu sa povedat neda, zisli by sa nejake vajicka, mam chut na chlieb vo vajci 🙂

mirip
9. mar 2009

ahojte tak u nás je to podobne, leje od večera a fúka hnusný vietor😒 a vraj marec je už jarný mesiac 🙄

lenand
9. mar 2009

ako sa mate tehulky ja som akosi velmi leniva a už sa neviem dočkat kočiarika možno zajtra dojde aspon tak mi v piatok hovorili do telefonu ked som tam volala 🙂

bobjan
9. mar 2009

Ahojte kočky,

prepáčte, že vám sem vpadám, ale rada by som sa spýtala, či sa niektorej podarilo otehotnieť aj s ložiskami endometriózy.... mne pri laparke našli 3-4 ložiská, ale nikto mi ich liečbu nedoporučil, žiaden dr...
Tak sa informujem, či by som ju mala podstúpiť, alebo či to teda nemá význam..

Ďakujem vám.

mirip
9. mar 2009

pri laprke ale odstránia všetky viditelné ložiská takže ked tebe aj našli tak ich odstránili a kedže nedali liečbu tak určite aspon povedali snažiť sa čo najskôr otehotnieť nie?

lenand
9. mar 2009

ahoj ja som mala liečbu nasadenu ale to bolo ešte pred oliverkom teraz stači prefuk tak asi som ti velmi nepomohla a ostatne dievčata ani už neviem 🙂

bobjan
9. mar 2009

Ja som bola na laparke v máji 2006. Ložiská mi nevypaľovali a dr. mi teraz povedal, keď som sa ho na to pýtala, že to nepomôže, že ono sa to vracia. Snaženie domáce .... mám nepriechodné vajíčkovody, jeden len veeeeľmi máličko, takže to nehrozí.... jedine IVF, ale bola som už na troch a nič... 😢

mirip
9. mar 2009

no ono závisí aj od toho aký stupeň endo máš a to s tými vajcovodmi myslím že ellianka spomínala že má jeden neriechodný a jeden čiastočne priechodný a otehotnela prirodzene 😉

bobjan
9. mar 2009

Fakt?? No to je super, gratulujem jej 🙂

lenand
9. mar 2009

aj ja som tak otehotnela ešte pri oliverkovy mi zistili nepriechodne vajičkovody jeden uplne a druhy čiastočne lenže mne nasadili liečbu a teraz som bola zas na prefuk a iba jeden sa dal prefuknut

bobjan
9. mar 2009

Lenand a teraz si tehu po IVF, či normoš?

monika3
autor
9. mar 2009

ahojte tehulky,
veru pocasie take ze ani z postielky nevychadzat 🙄

bobjan drzim palce, podla toho co sme tu vsetky tehulky tak fakt nic nie je nemozne
😉

lenand
9. mar 2009

ja som nikdy nebola na ivf

pink_lady
9. mar 2009

bobjan, mne loziska nevypalili vsetky, dokonca aj teraz mam zvysene onkomarkery, liecbu injekciami som nepodstupila a aha som tehu 😵

lenand
9. mar 2009

pink ako si dopadla na plucnom

lenand
9. mar 2009

teraz mi prišla sms že mi posielaju kočiar 🙂

juliana535
9. mar 2009

baby, prosím vás, ja viem čo to je endometrioza, ale nelutujte sa tak, hlavy hore, dostali ste jedinecnu sancu mat dieta, ved to ste chceli a uz teraz pistite zo strachu pred porodom a basnite o epiduralkach...ved tehotenstvo nie je choroba, je to ten najkrajsi stav aky moze zena prezivat, endometrioza je choroba a tym ze ste otehotneli aspon na chvilu ste vyhrali, zvitazili ste. Tak nefnukajte s vazte si to co mate, iní nemozu mat...a to ze vas polovica vracia, ved to su bezne priznaky...to nie je nic hrozne

bobjan
9. mar 2009

Pink_lady, ďakujem, mne ani o onkomarkeroch nikto nič nehovoril...tak o nich nič neviem.....mne ložiská našli pri laparke a o krvi predtým nikto nič nehovoril....i

pink_lady
9. mar 2009

juliana tu nikto nepisti nefnuka nelutuje sa ...ze mame strach je prirodzene a tato tema tu je na to aby sme sa o tych pocitoch porozpravali ak sa niekomu nepaci nemusi sem chodit ani to citat 😅 myslim ze su tu temy kde zeny ako pises "pistia" viac 🙂

pink_lady
9. mar 2009

lenand, nooo nasli mi daku potvorku, nic vazne, ale musim pockat este na vysledok krvi a ze ked to bude pozitivne, pojdem na infekcne ...ale ja viem ze to bude negativne 😎

bobjan, drzim palce ono sa to raz urcite podari 😉

pink_lady
9. mar 2009

a ozaj lenand zajtra cakame fotku kocarika 😵

bobjan
9. mar 2009

Juliana 😕 Si si to tu zmýlila, nie???????

bobjan
9. mar 2009

Pink, ďakujem🙂

Hádam to 4.IVF výjde...