Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

lenocka3
11. mar 2009

🙂 kocky, prezradte mi, co ste dnes jedli? 😅
ja jablko, vianocku s maslom a dzemom a pol salky kakaa. Aj som hladna, len neviem, co do zaludka....

pink_lady
11. mar 2009

my mame halusky este od vcera 😀 len som ich trochu viac primastila ale lahsie pojdu aspon von 😝 😀 dnes je zas z tych horsich dni 😎

lenocka3
11. mar 2009

halusky - to som riskla pred dvomi tyzdnami, celu noc som nespala, co mi bolo tazko 😔 😝 😝 😝
ach, no neviem. Ak ma nic nenapadne, dorazim vianocku 😔

mirip
11. mar 2009

erytrocyty sú červené krvinky takže si chudokrvná ale ja mám zvýšené neutrofyty to je jeden typ bielych krviniek 😕

tittika
11. mar 2009

ahojte,prisla som sa nakazit tt-ckami 😝

pink_lady
11. mar 2009

mirip viem ze erys = červene krvinky, aj ze kazda tehula je chudokrvna 🙂 a pisala som ze mam zvysene leukocyty tiez a to ma tiez kazda tehula, leus = biele krvinky, ty si pisala ze mas leukocytozu; neutrofili je druh bielych krviniek, to mas pravdu, ale to je v tehu v norme 😉

pink_lady
11. mar 2009

lenoc no co si papala? 😉

tittika - TTTTTTTTTTTTT

monika3
autor
11. mar 2009

Ahoojte 🙂
vy ste toho popisali 🙂

Elianku som pozdravila od vas, tak uvidime kedy sa zase ohlasi....

Mimi urcite ti nezoberu cely vajecnik , vedia ze chcete mat babo tak nic radikalne podla mna robit nebudu

Korus som rada ze si sa ukazala, ako postupujete vo vysetreniach?

lenand ten kocik je fakt dobry, este ze ste ho zobrali

mam radost ze tehulky nam pribudaju a aj netehulky co su zatial ze nas prisli pozriet 😉

Halusky s brandzou - to ste mi narobili chute 😵

scarlette
11. mar 2009

monika tie halusky idem dnes dohodnut s maminou, robi uzasne bryndzase 😝 😝 😝 mnam a potom by som si dala segedinsky, pizzu, kacku s kapustou a knedlikom...
proste more veci 😀

monika3
autor
11. mar 2009

inak bryndzu budem dnes jest aj ja ale ako pomazanku 😉

scarlette
11. mar 2009

ja som ju nekupovala, dnes mam chut na nieco s horcicou 😉

monika3
autor
11. mar 2009

ozis Scar kedy ides na sono? tusim dalsi tyzden ze? asi ked budes v 7tt, vtedy sa zvykne robit prvy uzg.

scarlette
11. mar 2009

monika hej v utorok poobede, som zvedava... inak mauz pekne zacala palit zaha a obcas mi uz byva "divno" od zaludka ale zatial ziadne grckanie 😉

monika3
autor
11. mar 2009

som zvedava teda tiez ci budu dve alebo jedno 🙂 🙂

mirip
11. mar 2009

ahojte, scar ja som počula že vačšinou býva len zle od žalúdka len niektoré baby vracajú 😵

pink_lady
11. mar 2009

mirip tak potom my sme tu vsetky tie "niektore" 😎 😀

scar ono "neboj" to pride tak v 8tt 😎 inak mna tie stavy grci grc vlastne vykupili od tej zahy, to bolo horsie tusim ako 😝 aj ked aj toto je brutalitka 😎 😀

pink_lady
11. mar 2009

ozaj halusky mi uz radsej nespominajte 😀 uz su vonku 😀 a to som ich chcela este na veceru mat 😀 😀

mirip
11. mar 2009

no ja nie mne báva len zle ale tak sa zdá že len každý druhý deň lebo včera mi bolo hrozne a dnes trochu lepšie tak sa môžem pripraviť na zajtra.............inak normálne sa musím nútiť jesť, sa vyberiem do chladničky naložím si toho že som fakt hladná a potom to musím nasilu do seba tlačiť........akurát keksík poliaty horkou čokoádou som dnes zjedla bez problémov 🤐

pink_lady
11. mar 2009

mirip a v ktorom si ty tyzdni?

mirip
11. mar 2009

ani neviem podla posledného sona som dnes 8+1 a podla menzesu by to bolo viac 9+4 ale uvidím zajtra

pink_lady
11. mar 2009

tak si to uzivaj ze nerobis blinky-blink 😝 😀 ...ale zajtra si uz zmenis pas? 😉

mirip
11. mar 2009

podla toho ako doapdnem u dokyho asi hej ak bude všetko ok

scarlette
11. mar 2009

miri budem na teba mysliet 🙂

lenocka3
11. mar 2009

scaar - segediiiin 😵 😵 😵 to je naaapad... Aj vy mate problem niekedy s Pavlovym reflexom? Ja niekedy brutalny, normalne sa poslintam ako male babatko, mala by som si kupit nejake podbradnicky - ale pre mna 😀 😀 😀 No, asi budem zajtra varit segedin 😀 ak nie aj dnes.... 😅
no a nevolnosti - to som si tu na zaciatku temy aj ja zbozne priala, aby som ich konecne uz mala 😀 Teraz som rada, ze uz ich relativne nemam 😀 tiez mi to zacalo tak od 8tt.
kocky, idem si urobit chlebik s vajickom. Nech mam pestru stravu.... 😖 😖 😖 😖

papa zatial

bleelka
11. mar 2009

ahojte kocky
korusa dik a posielam virusiky T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T
pinky dakujem, ukludnila si ma s tymi liekmi 🙂
evina0 aj tebe dakujem a posielam T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T
som si ista, ze coskoro budu //, mne doki hovoril, ze po liecbe je niekolkonasobne vyssia sanca otehotniet, tak uvidis, ze sa podari, len treba vydrzat a snazit 🙂
mirip ty jedna stres womanka 😉 vsetko je ok, tehulky su vynimka snad vo vsetkom, tak pekne usmev a ideme dalej
tittika T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T
lenand este celkom neviem ako sa da vidiet ten kocik, ale idem to skusit poklikat, snad to nejako najdem, moc to tu este neovladam, ale urcite je super, nechame sa inspirovat 🙂
no a este sa vas chcem opytat na tie nevolnosti, ako ste to riesili ked vam prislo zle v praci? ja by som to nechcela povedat aspon kym nebudem v druhom trimestri, predsa len som opatrna, tak ak by to prislo, tak neviem ako to uhram ....

bleelka
11. mar 2009

baby, teraz zacinam rozmyslat, ci je mozne, ze ked som vecra bola u lekara, nevidel este embryo, iba gestacny vak... ved uz malo mat cca 1.5 mm, tak ako to, ze ho nevidel? moze byt gestacny vak bez babatka?

lenocka3
11. mar 2009

🙂 bleelka - v 5tt viac ani vidiet nemohol 🙂 pozri mi do albumu - mam tam uzv z 5tt+3, cize polka siesteho tyzdna a tiez vidno len gestacny vacok, dokina ani babo nezmerala, lebo bolo "neviditelne" 🙂
na album pozries tak, ze na konci riadku ma kazda tie tri ikonky, tak klikni na ten fotak 🙂

bleelka
11. mar 2009

lenocka moc moc dakujem, si ma ukludnila 🙂 a dakujem aj za instruktaz, ja som to hladala cez fotoalbumy a pismenka a preklikavala som sa ako taky tutko 😔 ale kocik lenand som nasla je pekny, prakticky a super farba... moj muzik chce oranzovo - sivy alebo nejaka kombinacia s oranzovou, to proste musi byt, bo zboznuje tu farbu... no nevyhoviem mu? len nech je v nom co vozit a vsetko bude super 😵

lenand
11. mar 2009

ahojte bleelka dakujem ja som mala oranzovo sivy pri oliverkovy tiež sa mi pači ta kombinacia ale teraz sme sa rozhodli pre zeleny taky neutralny ale jedno čo sa mi vonkoncom nepači su tie čierne kočiky čo si teraz kupuju tomu nemožem prist na chut ale to je moj nazor vam sa to možno niekomu pači

bleelka
11. mar 2009

presne ani mne sa nepacia tie cierne rakvicky ... ale ako take su pekne, ale pre male babo sa podla mna nehodia, to ma byt farebne a vesele, dieta vnima farby od zaciatku a podvedome to formuje jeho osobnost