Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

lenocka3
20. apr 2009

cafte kocky
Leni 😵 😵 😵 😵 aj ja uz chceeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 niekedy mam pocit, ze sa toho 38-40tt ani nedockam 😀 Drzkaj sa, nech to mas rychlo za sebou a nech po sekcii rychlo necitis ziadnu boliestku 🙂
Pinky tak ty uz zarezavas 🙂 Aj ja by som uz asi.... uz mi fakt sibka z toho. Tri mesiace byt doma... ☹ ☹

ellianka
20. apr 2009

ahojte babuľky 🙂

lenand 😵 😵 😵 😵 😵 držíííííííííííííííím všetky palčúre

pinky, pekne sa šetri a fakt len tak naoko zarezávaj 🙂 😵

lenočka 😉 ja sa tiež zajtra už chystám do práce a hoci nie som tak dlho doma...znie to možno neuveriteľne ale tešííííím sa 😅
kúpili sme si tlakomer a budem si poctivo sledovať tlak 😉 dnes som už merala 3krát 😀 😀 😀

scar, bleelka, tittika, mirip 🙂

pink_lady
20. apr 2009

dievcata nebat, pink nezarezava len tak trolinka pidlika 😀 😀 😀

ale vsetci hovoria ze som opeknela ze to bude ten chlapec urcite 😀 😀 😀

lenocka3
20. apr 2009

kurnik, musim ist aj ja medzi ludi 😀 ci som skareda, ci pekna 😀 lebo cakat na to sono... 😅 😎 😎 😎

ellianka
20. apr 2009

no veru aj ja už začínam byť poriadne zvedavá 😨 či tie monikine predpovede vyjdu 😵 😉
tak trochu som sa ale namotala na dievčatko, tak uvidíme...čím nás sono prekvapí 🙂

pink, to pidlikanie sa mi páči 😀
no a ešte som nevidela "škaredú" tehulku, lenočka, tak ti aspoň takto nadiaľku tvrdím, že si určite krááááásna 😉

pinky, ty už cítiš pohyby, že? je to každý deň rovnako? ja mám pocit, že dnes máme akýsi útlm a to som čítala na nete, že by si ich každá žena mala kontrolovať 3x denne 😕
asi už fakt musím do tej roboty 😀

pink_lady
20. apr 2009

baby pomooooc 😀 😀 😀 ja idem za chvlilu ucit 😕 😀 😀 😀 vsakk uz ani neviem ako sa to robi 😕 😀

elli - kamoska mi akurat vcera hovorila ze babenko by som mala citit pomenej, lebo ze teraz vacsinu dna prespi...ale moje je tusim viac hore ako buva 😅 prekvapi ked to najmenej cakam - napr dnes pri obede kopkalo ostosest, asi mu chutilo 😵

ellianka
20. apr 2009

pinky, dík 😉 však aj to naše drobiatko včera poriadne vykopkávalo hádam pol dňa...možno sa unavilo a dnes dobieha spánok aj za včera 🙂
a držíííííííím palec aby učenie prebehlo v pohodičke 😵 🙂

pink_lady
20. apr 2009

😎 😀 taaak prezila som aj ja aj oni 😀 a som rada ze som v robote ...predsa len doma uz bolo dlho 😲

dorbatko pocas hodiny nekopkalo - asi pocuvalo co to ta jeho maminka tarka 😅 😀

bleelka
20. apr 2009

akojte babulky, aj ja uz chcem citit kopkanieeeee

pinky, ten doki je v poho, je mlady, tak mozno preto, ma neuveritelne vela pacientiek, je jemny, nic nezanedba, i ked niekedy je to naozaj asi naskodu...

lenand, drz saaaaa

kocky, ja som zmeskala tu endo na markize, idem kuknut ci to uz bude v archive, vcera nebolo. Vy ste to pozerali, stalo to za to?

lenocka3
20. apr 2009

bleelka 🙂 na markize urcite nic o endo nestoji za to 😀 posledny polrok maju maniu stale rozpravat o zahadnej endo, na ktoru nie je liek. Raz tam tvrdili, ze vsetky zeny s endo su neplodne chudiatka, ktore treba lutovat. Nic odbornejsie ako tieto slova z celeho 2-minutoveho vstupu tam nebolo - teda minule a myslim, ze ani teraz urcite nic mudre nepovedali, aj ked som to nevidela... pre istotu 😀 nech sa nerozculim 😀
Ozaj, a prednedavnom dokonca bolo v telke, ze zeny s endo mozu mat styk - ale je to velmi individualne 😅 No co ja viem....... 😀 😀 😀

pink_lady
20. apr 2009

bleelka fakt si ovela neprisla, nic co by sme nevedeli, resp. take halusky trepali - bola tam zas myslim ta ista zenska co vtedy v reflexe a rozpravala o tom ako keby bola strasne chudiatko 😒 ze aka to je psychicka zataz v praci lebo ze z hodinu na hodinu mozeme skoncit v nemocnici, ze je to straaaasne nevyspytatelna choroba a bllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😝

lenocka a kedy ides na to sono? ja chcem uz vediet co budete mat aj elli ...ale mam pocit ze vy dve budete mať dievčatka ... 😵

s tym pohlavnym stykom ...hm ako sme asi otehotneli? ze by stykom vzduchom alebo ...? 😀 Ako tusim by sme tam mali my naklusat do markizy a ukazat im nase bruska .. 😅

lenand akoooo?

bleelka
20. apr 2009

no uz som ten velprispevok zhliadla a fakt o nicom...to ja viem o tom viacej 😠
no mozme sa dohodnut a naklusat tam s bruskami, ze aha tu sme endometrioticky 😀
a sexujeme jedna radost 😉

dahra
21. apr 2009

Ahojte, babulienky skor mamulienky,
myslim, ze vacsina z vas nejaky (dlhsi - kratsi) cas prispievala do endo-tem v snazilkach, predtym ako ste sa prebojovali do "vyssieho levelu" 😎 Poznali ste niektora Libeth? Viete, co sa s nou stalo?

lenocka3
21. apr 2009

ahoj Dahra 🙂
Vyslo slnko, vsetky sa opalujeme 🙂
Jaska, ze vsetky pozname Libeth. Mas nejake info? 😕

dahra
21. apr 2009

Nie, nemam, ale citala som si spatne prispevky. Videla som, ze vela pisala a ona zacinala jednu z tem na snazilkach. Podstupila IVF a potom pisala, ze ju caka laparka ci laparotomia na jesen 2007 tusim, ale dalej som ju uz nevidela. Hladala som ju aj v inych temach - chodila do gynfive v ba, takze neviem, zato sa pytam....Podarilo sa jej otehotniet nakoniec?

lenocka3
21. apr 2009

juuuuuj 🙂 no, zakladala temu Endo, akurat som tam hodila prispevok. Mala toho dost preskakane. A asi jej trebalo trosku vypnut od konika, lebo mala aj skolu aj tuto pliagu, vsetko dohromady, preto sa asi dlhsie odmlcala 🙂

pink_lady
21. apr 2009

ahojte tehulky 😉

dahra...libeth ma teraz toho vela, asi preto sa odmlcala 😉

lenocka - 😵 - opaluj sa aj za mna 😵 ja to teraz dako nestiham 😎 dnes som mala 6 hodin 😝 ale som rada ze chodim do prace dufam ze uz vydrzim co najdlhsie - citim sa proste taka...."Uzitocna" 😎 😀 😀 😀

co ma ale vyplasilo - dnes ma bobacik kopol asi len 3 krat aj to neviem ci to bol on alebo "nieco" ine? 😕 dufam ze je moje najdrahsie zlatinko v poriadku 😕 😵 Mozno ho len hlavka boli z tych fyzikalnych hluposti co jeho maminka dnes tarala 😝

babulky neviete kolko stoji fonendoskop? a ci sa da kupit? viete ze by som si kazdy den srdiecko kontrolovala ci mojmu chlapciatkovi bije ... 😅

lenocka3
21. apr 2009

😀 😀 pinky 😀 asi mi ani neuveris, ale o tomto "skope" uvazujem od vcera 😀 ze ako ja budem kontrolovat srdiecko 😀
uz som aj chcela volat muzovi, ze nech mi to niekde kupi, ked pojde z prace, ale bojim sa, ze ci ma uz nevyhlasi za sisnutu 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale dodala si mi odvahy, poviem, ze aj baby na koniku kupovali 😀 😀

a mna este nekope... teda citila som dnes asi 3x nieco, co som predtym citila cca 1x za den a pred tym vobec. Ale ci to bol pohyb babatka, to vobec netusim. Kym sa na to sustredim, tak to hned prestane... je to take co ja viem... ziaden motylik ani bublinky, len take ako ked trha svalom.. poznate to dufam 😀 teda - a trva to len jedno "trhnutie"..... to je ono? 😕 😀 😀 😀 😀 😀

ellianka
21. apr 2009

ahojte mamulky 🙂
pinky, teraz som na rade ja...takže neboj malé len dodržiava spací režim 16-20hod. denne 🙂 😵
to naše malé si pokopkalo až tesne pred spaním a dnes na porade v práci kopkalo akoby čítalo maminke myšlienky, že je čas to rýchlo zabaliť a utiecť domov...no vlastne predtým ešte na zmrzlinku 😀 😉
takže určite je všetko ok
lenočka, určite je to ono 🙂 😵 🙂
no ja mám ten fonendoskop požičaný doma ale nič okrem svojich čriev nepočujem 😅 skúšal to aj mangel a nič.
odborník mi tvrdil, že ak nemám vycvičené ucho ako lekár, tak ani nič počuť nebudem 🤐
tak neviem neviem či sa to oplatí kupovať.
na nete som kdesi objavila, že ak si chce žena doma sama kontrolovať činnosť srdiečka dieťaťa, tak sa dá kúpiť niečo ako malé sono v škatulke do ruky (cenu neviem) ale môj doki to používa 🙂

ellianka
21. apr 2009

jeeeeej aj sa mi podarilo nájsť v link v histórii a dokonca na prvý šup 😉
http://topcom.sk/sk/staroslivostodieta/product/...
tak mrknite

mirip
21. apr 2009

ahojte baby kedy ste cítili prvé pohyby, ja stále nič ani len taký akoby pocit..........len črevá 😀

ellianka
21. apr 2009

ale ten link sa akosi nedá spustiť priamo, musíte ho skopírovať a hodiť do adresného riadku 🙂

ahoj mirip, vraj prvorodičky môžu prvé pohyby cítiť neskôr, napr. až v 20tt...kdesi som to tu na koníkovi čítala.
ale možno to už cítiš 🙂

mirip
21. apr 2009

ani nie skor črevá 😀 ale dnes som bola na UZV a baby malo diskotéku 😀 😀 😀 doktor len pozeral a pozeral a pozeral a potom povedal že aj keby bolo vidieť a velmi by mi chcel povedať /lebo v 16tt to už vidieť ked je správne otočené/ tak by vraj nevedel lebo sa točí a krúti ostošesť a ani sa poriadne nedalo zmerať ale navela navela sa dalo 🙂 aspon odmerať

tittika
21. apr 2009

ahojte 😉
zajtra volam o 13tej doktorke kedy mozem ist na sono 😉

ja som si uz vyhliadla toto:

http://cgi.ebay.co.uk/Angelsounds-Doppler-Fetal...

a ta cena 😅

mirip
21. apr 2009

ahoj titti čo máš nové? tak bao sa drží?
to som velmi rada 😉

tittika
21. apr 2009

ahoj miri

neviem, dufam, zajtra volam dokinke mozno pojdem este zajtra poobede sono alebo az vo stvrtok 🙂

pink_lady
21. apr 2009

mne to nejde otvorit nijakym sposobom... ☹ ale ja hned ako som dopisala prispevok som si objednala fonendoskop za 215 sk tak som zvedava ci budem cosi pocut 😀 ...aaa uz mi to medzicasom otvorilo ale nie je tam cena 😎

elli no dobre teraz necham tvojmu priestor ale zajtra chcem mojho nech kopka dobre? 😵 Nech sa dnes moje pekne vybuvka 😔

mirip v 16 tt je este na pohyby dost zavcasu...

titti drzim palce 😵

lenočka uricte je to ono 😵 😵 😵

lenocka3
21. apr 2009

jeeeeeee 😵 naozaj je to ono? lebo zase uz nic necitim.... 😒 😀 😀 😀 😀
pinky - a kedy ti pride "skop" 😀? lebo ak budes nieco pocut, tak ho hned objednavam aj ja 😀

pink_lady
21. apr 2009

jejooo moje babulko sa prebralooo 😵 😵 😵 hned sa mii zda svet krajsi 😵
lenocka mna to tak intenzivne "chytilo" ked som bola podla uzv - 18+3...vtedy si v noci urobilo prvu diskoteku 😅

skop je pisane ze odoslu do 48 hodin tak by mohol aj tento tyzden nie? sak sa nemozemd ockat 😎 😀

bleelka
21. apr 2009

babyyy, aj ja uz chcem pohybyyyyy

titti, to som rada, ze si ma tu nenechala najmladsiu 😉 drzim palceeeee 😵