Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

pink_lady
8. jún 2009

dakujem tittika 😉

mirip
8. jún 2009

jeeeeeeej ahoj pinky som rada že si doma 🙂 , už aj my pomaly nakupujeme 😵 😵 😵 dala som do albumu čo sme pokúpili v madarsku okrem komody a kočíka, komodu máme z ikey a kočík pojdeme kúpiť neskor 😵 😵

mirip
9. jún 2009

Haloooooooo, kde ste všetky? ☹
A čo je s lenockou, dávno tu nebola ☹

lenand
10. jún 2009

čavte tehulky ako sa mi mate pekne vam naskakuju tt 😵
mi sa mame dobre stale vela papkame spinkame a už sa aj pekne smejka je zlatučky ten moj chrobačik 😵
a čo vaše babetka v brušku počuvaju 🙂

bibione
10. jún 2009

zdravim vsetky holky 😉
ja som otehotnela na prvy sup po tejto nadhere...obrazne povedane...takze urcite sa dajte do toho...musi sa to podarit...ja som nemohla otehotniet odkedy sa pamatam
mam jednu otazku,kt ma dost zaujima: moj gyn mi nasiel dalsie endo.zrasty...ale nic sa nedeje...teda okrem toho,ze mesiac som bola ako zbity pes,strasne ma bolelo brucho a nikto to neriesil...sak naco...a tym sa cem opytat: mam byt na rizikovom ci nie??????????????????? na PN som od 7tt a teraz k 15tt ma ce vypisat do roboty...co ma celkom desi

mirip
10. jún 2009

halooooooooooo tehulky kde ste?

monika3
autor
11. jún 2009

ahojte tehulky 🙂

teda nasla som nas az na druhej strane, ale ani sa necudujem ved uz je vonku super a sediet pred pocitacom je strata casu 😎

Pinky vitaj doma, teraz uz ozaj len do porodnice ale ak pride ten spravny cas.

Bibione vitaj, ak mas pocit ze sa na robotu necitis tak povedz dok., urcite ta neha doma, my same vieme ako sa citime a co je pre nas najlepsie.
ja zacinam pocitovat uz zataz alebo niaky tllak to je na bruchu ked sa viac namaham ale nastastie ma nic neboli, teda ked citam niekde ako ostatne baby bolia uz neviem odkedy klby , chrbat a nohy opuchaju atd.

Lenand Filipko uz ma mesiac no to letiiiiiiiiii, idem ho trochu pokukat do tvojho albumiku 😵

a aj my uz nakupujeme pomaly co sa da, 😉

pink_lady
11. jún 2009

ahojte 🙂

monika ze uz 33 tt ved tebe stacia uz len 4 tyzdne vydrzat 😵

babule aj vy ste take opuchnute, a uz menej motorne? ja uz mam brusko ako slonik, a dost som aj nabrala ale hodne je z toho aj voda - strasne ju zadrziavam 😒 a strasne fucim, ledva dycham - mam znutra stale opuchnuty nos...a to nevravim o tom, ze pred tyzdnom som dobrala antibiotika a zas ma boli hrdlo - moja imunita je nejako v ... 😒 aaa vsak sa len stazujem ako stara babka 😀 idem radsej daco porobit 😎 ved mozem byt len rada, že akí pokladik mam v brušku a ze uz sme zacali 3. trimester 😵 😵 😵

pekny den kocky a pozdravte svoje babatka 😵

monika3
autor
11. jún 2009

pink veru uz sa mi to krati, uz som si aj pokupila veci do porodnice ale este mam niaky ten cas 😵
ved uz aj ty si pokrocila tehula 🙂
ja opuchnuta vobec nie som, uvidim za mesiac 😀 inak mne sa vsetko uklada do bruska 😵 vraj ho mam velke, no ja neviem 😉 ale stale beham za to iba na wc 😀

bleelka
11. jún 2009

ahojte kocky, nemam cas sem ani chodit, no hruuza... drobcek uz kopka, tak sa vytesujem 😵 19.6 ideme na 3D, tak som zvedava ci sa rozkroci 🙂
mirip, mame zda sa rovnaky vkus, tiez rozmyslam nad Peg peregom Pliko P3...ten druhy tvoj vyzera tiez zuper, my potrebujeme aby to bolo hlavne skladne a poskladatelne, kedze mame maly kufor... tak hladam a hladam... no na najmensie sa daju poskladat asi iba golface...

pink_lady
11. jún 2009

monika odfot brusko nech porovname 😵
ano uz sme pokrocile tehulky v 3. trimestri 😎 - ale machrujem, co? 😀 - a uz ma veru niekedy chyta depka ze ako toho drobceka dostaneme von 😕 😀 preco to nemoze byt ten porod tak ze vecer by sme zaspali a rano by sme sa zobudili a drobcek by bol vedla nas? 😅 😀

mirip
12. jún 2009

Ahojte babenky, mám takú otázočku, čo robíte ked vám puchnú nohy, ja som mala včera ako slonica, bolieť nebolia, ani tlak nemám vysoký ani nič len opuchnuté nohy 😖

monika3
autor
12. jún 2009

ahojec
tak Pink pridala som foto bruska zpred troch dni 😵 ale aj tebe pekne narastlo 😵
mne doki hovoril ze ci sa nechcem prihlasit na tu pripravku k porodu, dychacie cvicenia atd. normalne ma chytila panika ze ked tam budem chodit budem asi viac vynervovana ze nieco zle robim atd.
na zaciatku tehu som sa tesila ako budem chodit cvicit ale stale bolo daco a nemala som sa namahat tak a teraz ma to uz vobec nelaka
necham to tak a budem si radsej predstavovat ake to je uzasne a ze vsetko zvladnem ....
a poznam baby co neboli na ziadnej pripravke a vobec im to ani nechybalo, no zvladneme to dako

Miri mne nohy neopuchaju ale vykladaj si ich vysie

😉

pink_lady
12. jún 2009

monik ahoj 😵 krasne brusko 😵 to moje na fotke je mesiac stare teraz sa uz hanbim aj fotit som fakt ako taka buchticka 😀

s tymi cviceniami - kamoska mi tvrdi tiez ze sa to neoplati lebo ze tak ci tak ti sestricky tam povedia co mas robit ...a ta nejaky ten porod uz za sebou ma...ja skor ak pojdem na tie cvicenia tak ze zoznamit sa s inymi mamickami - pocas materskej to nemusi byt od veci mat s kym chodit kocikovat 😉

mirip v 23 tt skus odvodnovacie caje a menej solit 🙂

mirip
12. jún 2009

budem sa snažiť, aj vodu už pijem neperlivú a to som perlivú pila len dva dni 😒

monika3
autor
12. jún 2009

pink len odfot urcite si pekna "buchticka" 😉

miri skus aj dokiho opytat co poradi 😉
ja si idem tiez veru teraz vylozit nohy 😉 😎

pink_lady
12. jún 2009

monika odfotila som 😎 😀

lenocka ty kde si? 😠 😀 viem ze mas toho vela 😅 😉 😀 ale aj ty odfot brusko a hod ho sem 😉

monika3
autor
12. jún 2009

jej pekne Pink 😵
ano baby ak budete mat cas tak sa pofotte 😉

inak tie opuchy zvyknu byt pri vysokom tlaku... 😕

mirip
12. jún 2009

ja viem monika, ja mám tlak ale 119/70 čo je dobrý a kedže máme tlakomer tak meriam každú hodinu dnes 🤐 a mám ho stále akurát

lenand
14. jún 2009

ahojte tehulky ako vam pekne narastli bruška som popozrela vaše albumiky 🙂
mi sa mame dobre len s s manželo zhodnotili že od 17.00 nemožme chodit nikde filipko ma vtedy taku plakaciu hodinku a potom už sa musi okupkat o 18.30 a spinkat aj som mu chcela trošku posunut čas kupania ale sa neda vkuse plačka a ked sa okupka ukludni sa napapka a spinka tak snad po 3 mesiacoch ho to prejde to večerne plačkanie uvidíme 🙂

pink_lady
14. jún 2009

lenand ahoj verim ze mu to plakanie prejde 😉 pekne sa opatrujte a rastte vy ste uz velky 😉

mirip
15. jún 2009

Ahojte, no teda, takže aj scar čaká chalanov, 😕 takže naša Bianka je jediná zatial a tolko nápadníkov tu bude mať 😀

scarlette
15. jún 2009

Miri hej hej chalani, uz sa "tesim" na nakupy, totiz vsetci v rodine maju baby a tak sa k nam posuvali ruzove vecicky a iba par univerzalnych...tak o mesiac s tym zacneme 🙂

bleelka
15. jún 2009

scar blahozelam, super, ze uz viete co cakate... ja idem na 3D tento piatok, tak sa snad babeno rozkroci... a uz veselo kopkame, tak sa vytesujem... ja by som najradsej aby sa stale hniezdilo, no mamina mi povedala, ze ak sa vela vrtia, tak malo spinkaju ked sa narodia, takze je lepsie kludne babenko, no ale ja mam radost ked sa hlasi 😵

vsetko dobre zelam 🙂

lenand
17. jún 2009

ahojte tak mirip jedna baba medzi chalanmi ta sa bude mat všeci ju budu obletovat 😉
ako sa mate tehulky moje 🙂
moj mali je stale hladny a tak som mu už dala zopar krat aj flašu vypil ako nič a to som oliverka kojila 2roky a tomu to stačilo vydržal mi aj 3 hodiny ale filip tak hodinku a už zase plače ked dostal flašu bol 3hodiny ako anjelik tak neviem uvidime ako to pojde dalej on pribera pekne ale vkuse aj cica

monika3
autor
17. jún 2009

ahojte tehulky a maminka 🙂
lenand maly veru rastie ako z vody, a dobre ze mu chuti mliecko 😵

a scar blahozelam k chlapcom ...no veru v prevahe budu urcite viac chlapci ako dievcata-)
ale ja viem ze uz tu mame nielen len jednu malu Biancu 😵 tak dufam ze ked bude mat nasa tehulka cas tak sa nam ozve a dufam ze je OK ked sa tu tak dlho neukazala 😵 a snad sa nehneva ze som bonzla 😉 😉 😉

pa a pekny den 😎

mirip
17. jún 2009

jeeeeeeeeeej super, ak som dobre pochopila monika tak lenočka čaká tiež dievčatko, super, tak naša malá nie je sama, 😵 😵 😵 inak dnes zrejme skoro stále spíme alebo máme leňošivý deň lebo nekopcujeme ostošesť ako v nedelu, to bol až extrém ešte aj o pol jedne také šupy a teraz len kedy tedy jemný kopanček 😀 😀 😀

bleelka
17. jún 2009

ahojte kocky, tak ja idem na 3D v piatok k MUDe. Cunderlikovi, tak snad bude vsetko ok a ze sa aj babo rozkroci 😉 dnes sa velmi malo hybe, tak som trosku znepokojena ☹

mirip
17. jún 2009

no blelka kedže ideš k čunderlíkovi tak si bud istá že ti povie hned čo to bude..ja som si len lahla, natrel brucho a hned z voleja že čakáme dievčatko, ono ked ideš na 3D sa može hambiť kolko chce aj tak si ho poobzerá zo všetkých strán a vidí čo to je 😉 a čo by ste viac chceli chalana či babu?

bleelka
18. jún 2009

to vazne mirip? a co keby sme nechceli vediet? opyta sa aspon ci chceme vediet? ci ho ani nestihneme zastavit? 😀 no nam je jedno, je to prve babo, tak je jedno, ale chcela by som parik ak sa podari neskor aj druhe dieta... ale popravde radsej dve baby ako dvoch chalanov, takze ak bude baba potesim sa asi viacej, i ked nechcem aby zdedila tu mrchu endometriozu a podla "datumu vyroby" by mal byt chalan... no som zvedava, snad zajtra o tomto case tu budem sediet s novou spravickou 😉 muzik by radsej chalana a to vraj z toho dovodu aby mu babu nikto, sorry za vyraz no tak sa vyjadril, nepretahoval 😀 😀 😀 ale zas chalani su vacsi grazli, musis ustriehnut vychovu... a zas o babu sa treba viac bat a maju to v zivote tazsie.... fakt neviem... ani ziadny pocit nemam... oslovujeme ho podvedome stale v muzskom rode a v kutiku duse citim, ze by to aj baba mohla byt.... fakt netusim.... uvidime zajtra... hlavne nech je zdravucke, je jedno co ma medzi nozkami 😉