Útulok a výber psíka cez internet

12. máj 2020

Chceme si zobrat psika z utulku ale... slecna nam povedala,ze si mame vybrat na ich internetovej stranke psika a ze ked prideme dnu nas nepustia ale psa nam pridu ukazat. Problem je vsak v tom ze na akehokolvek psa co som sa prihlasila tak ten pes uz je adoptovany. Neaktualizuju fotky tym padom ja neviem akych psikov maju v ponuke. Riesili ste takyto problem uz? S veducou utulku sa moc bavit neda

pribinak
12. máj 2020

Iný útulok v inom meste?

s_a
12. máj 2020

my sme mali tiež vybratého jedného psíka, dokonca sme ho boli aj 2x pozrieť, kým sme čakali na dokončenie domu, ale prístup dám, čo mali útulok na starosti ma tak znechutil, že som už nemala chuť tam ísť.. preto sme išli pre psíka do úplne iného mesta asi 200km od nás a prístup bol už úplne o niečom inom 🙂

tramtada31
12. máj 2020

Asi kvôli korone. Aj sloboda zvierat je v ba zavretá a nemôžu chodit ľudia ani vencit. Veď nech ti nápisu mena, ktorí psikovia sú volni

karolinakr
12. máj 2020

Takto sa ťažko vybera, to musi byť laska na prvy pohlad a ako z fotky zistiš, aku ma povahu? A nechcu psov ukazovať, všetci v ponuke sú adoptovani
Velmi čudne praktiky
Je to oficialne registrovaný utulok či čo to je zač?

autor
12. máj 2020

@karolinakr je to karantena stanica ale maju statut utulka. Vsak to ja som si psika vyberala podla srdca a nie podla fotky

karolinakr
12. máj 2020

Jaj, aby neprišli do kontaktu
Čo ja poznam utulky Sloboda zvierst, Tuláčik, Zatulane labky, na vychodnom Slovensku ich je dosť, čo sa tam mocú s kastraciou

autor
12. máj 2020

@karolinakr ale uz som bola aj v novom meste piestanoch atd. A ked sa na nejakeho hlasim povedia uz je adoptovany a ked im poviem tak mi ukazte kto caka na adopciu tak ma odkazu na stranku.

lenka_xy
12. máj 2020

Skúste pozrieť na facebooku OZ Trenčianske labky, majú v ponuke rôznych psíkov a keď ich budete kontaktovať, určite vám odporučia nejakého podľa vašich preferencií. Pracujú tam veľmi milé osoby.

3009
12. máj 2020

Zatúľané psíky Šaľa tam sú veľmi milí a určite vám vyjdú v ústrety. Aj my máme odtiaľ psa. Alebo pozri Československý kastračný program majú stránku na FB napíš im správu.

macekovam
12. máj 2020

Vieš čo... Ja by som sa opýtala na toho ktorý je tam najdlhšie... Akú má povahu.. O ňom nech mi povedia... A asi by som si ho vzala... Aj keby mal 10 rokov napr

akvi
12. máj 2020

skus pozriet aj OZ - ka, zvyknu mat lepsi pristup.. Inak je ozaj zvlastne, ze som tiez pocula na karantenne stanice velmi vela zlych referencii, ze maju velmi zly pristup k potencialnym zaujemcom o psika..to je velmi smutne.. My mame psika z OZ-ka a teda, pristup bol maximalne ustretovy. Tak isto psik bol overeny po kazdej stranke - ako vychadza s inymi psikmi a fenkami, ako vychadza s mackami, ci vie pekne ist na voditku, proste naozaj komplexne informacie nam poskytli. Potom sme sli psika raz pozriet, pani sa s nami vela rozpravala a zistovala, ake bude mat podmienky. Dohodli sme sa aj na tom, ze da psika vykastrovat ona - to je totiz podmienka adopcie, my sme suhlasili, bolo to pre nas jednoduchsie, ze to ona zariadila a aj sa postarala hned po operacii.. A my sme si ho potom boli vziat.

cistykvietok
14. máj 2020

Ahoj. 🙂 Ak by vám nevadilo prísť si pre psíka až do BA do SZ, ozvi sa mi. 🙂 Poznám tam zamestnancov aj mnohých psíkov, tak možno ti budem vedieť lepšie poradiť, ktorý by sa k vám do rodinky hodil. ;)

cistykvietok
14. máj 2020

Ahoj. 🙂 Ak by vám nevadilo prísť si pre psíka až do BA do SZ, ozvi sa mi. 🙂 Poznám tam zamestnancov aj mnohých psíkov, tak možno ti budem vedieť lepšie poradiť, ktorý by sa k vám do rodinky hodil. ;)

cistykvietok
14. máj 2020

@macekovam Presne, stálice útulku si väčšinou tí najlepší psíci. 🙂 Roky sú prehliadaní a odsúvaní na druhú koľaj, až je z toho človeku tak smutno...

autor
14. máj 2020

@cistykvietok napis mi prosim ss

cistykvietok
14. máj 2020

Odpísala som. ;)

omic
11. jún 2023

Pripájam sa k téme.Ja darujem šteniatka maleho vzrastu majú 6tyzdnov naša fenka ušla a výsledok jasný.Jedno si môžem nechať no ešte dvom hľadám domov., dobrým ľuďom.

omic
11. jún 2023
karolinakr
11. jún 2023

@omic ten je krásny miláčik, malé ňuňu

petrenka23
16. aug 2023

@omic Dobrý den, štěňátka už nejspíš nemáte (fenku).