Zoberú 10-ročného psíka do útulku?

2. máj 2023

ahojte musime dat prec 10 rocneho psika, uz nie je moc hravy vacsinou spi a deti chcu steniatko ale on sa neznesie s inymi psami no len neviem ci nam ho zoberu do utulku takeho stareho poradite prosim dakujem

gejb
2. máj 2023

Prečo ho musite dat preč? To som nezachytila z príspevku.

autor
2. máj 2023

@gejb lebo sa neznesie s inymi psami ked pride steniatko by nevychadzali

gejb
2. máj 2023

Načo šteniatko keď mate už jedného psa?

viestta
2. máj 2023

Nie, nezoberu. Utulky su pre psiky bez domova. 10 rokov ho mate v rodine, hadam mu doprajete odist v pokoji s ludmi, ktorych miluje nadovsetko.
A so steniatkom ho treba socializovat, nie vyhodit stareho psa

zojazoja
2. máj 2023

Malo srandy tu je dnes, tak si skúsila, že?

autor
2. máj 2023

som pisala ze neni hravy len spi no chceli sme k nemu steniatko ale nevychadza a je to bigl vraj tieto psy vychadzaju s inymi ale nas je agresivny na ne lebo sa chcu hrat a on nechce uz

gejb
2. máj 2023

A keď deti nebudú uz hravé tiež ich dáš do útulku?

simona20201309
2. máj 2023

@zojazoja určite
Každému teraz dvíha tlak a pôjde spat
🙂
Za takéto vymyslené témy by mali dostať uzivatelky okamžite nejaké zablokovanie...

zojazoja
2. máj 2023

@simona20201309 presne🙃

nikto2234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simona20201309
2. máj 2023

@gejb co deti.... počkaj co urobí jej manžel keď už nebude hravá autorka 😀

autor
2. máj 2023

ja neviem co sa smejete tu clovek napise poradit a hned sa tu stretnu osy no diky teda ale dakujem aspon ze ten utulok nepojde to som nevedela pekny vecer
@nikto2234 dakujem

gejb
2. máj 2023

@nikto2234 a šteniatko ideálne potom každé dva roky vymeniť za novší model . výborný nápad.

zojazoja
2. máj 2023

@nikto2234...veru nikto..si..!

nikto2234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cocolino234
2. máj 2023

@autorka Však je toto len hlúpy žart? 😔 Vy chcete (nie musíte) dať preč starého psíka, ktorý nepozná nič iné ako vás? idete mu na starobu zlomiť srdiečko? necítite sa koko.tno s prepáčením? Nepoviem, keby je tam reálny dôvod. Ale vy chcete len mladšieho psíka, aktívnejšiu hračku. To pre vás naozaj nič neznamenal? hyeny.

Do útulku vám ho jednoznačne nezoberú, to nie je charita, ktorá pomáha nezodpovedným ľuďom, oni pomáhajú psom. Váš pes nepotreboval pomoc až kým ste sa nerozhodli ho v starobe opustiť. Vieš, že je úplne bežné, že taký starý psík zo smútku prestane žrať a zomrie? To naozaj nemôžete pár rokov počkať? A ešte horšie je, že nie len jeden človek je natoľko bezcitný, aby toto urobil ale celá rodina sa na tom dohodla.

@nikto2234 veď to, že je to jej rozhodnutie a to z nej robí nechutného človeka. Takýto starý psík bežne prestane žrať a v smútku zahynie, ale to by od ľudí chcelo viac emocionálnej inteligencie, škoda, že si to nevyberáte. 🙂

pribinak
2. máj 2023

Do vašej rodiny s takýmto zmýšľaním, psa jedine už len plyšového.

jasminka548
2. máj 2023

A to len preto,že deti chcú stena,tak starého psa by ste dali do útulku.To nemyslíš vážne.To ako vás také niečo vôbec napadlo.To aký príklad dáte deťom.Ked je niekto už starý,chorý,tak ho treba niekam odložiť a nahradiť novým.

anjelicek26
2. máj 2023

Co si prosim ta cakala pri tak blbom napade... deti sa to rychlo naucia a ked budes "stara a nezabavna" pekne skoncis v domove...

majoranka24
2. máj 2023

@zojazoja Ja si tiez myslim, ze toto musi byt nepodareny vtip. Nemozu byt ludia take bezcitne hyeny! Ak to mysli vazne, necudujem sa, ze pise anonymne.

zojazoja
2. máj 2023

@majoranka24 ale ved jasne. Niekto kto ma psa tak vie, že aj každé nové šteňa raz vyrastie na dospelého. Tak takúto kravinu by sa nepýtal z ničoho nič v utorok o 11tej v noci na modrom koňovi 🤣🤣

jsbb
2. máj 2023

To k tomu starému nemáš žiadny vzťah? Chudák psik. Nechaj ho uz dožiť doma. Steniatko môžete mať aj neskor. No a pochybujem, že pes by ublížil steniatku, oni chápu, že to je mláďa. Steniatko ale treba naučiť hygiene, všetko hryzie, ja som si kvôli tomu práveže brala už dospelého psa. Ak máte psa, treba steniatko fenku. A nezabudnite dat kastrovat.

simona20201309
2. máj 2023

Väčšina z nás tu hľadala psychickú podporu, ako zvládnuť odchod psíka po spoločne strávených rokoch. Je to obrovská starata, bolesť, smútok, je to člen rodiny. A ty tu ideš meniť psa za stena. Po 10r a ešte sa čudujes reakciám. Co ste to za ľudia? Za rodinu? Aké máte hodnoty??? Pribinak ma svätú pravdu. Prosím, už žiadneho živého psa!
Ten bigl ma pred sebou ešte približne 5r.
Je na dvore alebo dnu v dome?

zojazoja
2. máj 2023

@simona20201309 je to vymyslené celé. Never tomu. Ale svedčí to o ubohosti slovenského národa. Cest výnimkám. Hanba takýmto ľuďom. Myslia si, akí sú zaujímaví, ale tupí a ubohi sú. Tento národ si nezaslúži prisambohu nič dobré.

missviolet
2. máj 2023

tak to date krasnu lekciu detom - so zivym tvorom zachadzat ako s hrackou, ako s rozmarom. to ako po dekade nie je clenom rodiny? gratulujem, uz vidim, ako sa vychovavaju bezcitni ludia

vkatush
2. máj 2023

Najprv mi dvihlo tlak, čo za xxx také niečo chce spraviť psovi a akože dôvod topka, deti musia mať úžasný vzor v rodičoch.

Potom si vravím, musí byť trollik na večer, to by nebol modrý koník.

A nakoniec zamyslenie (aspoň niečo z tej témy vyšlo), ľudia, čo chcú zvieratko, by mali robiť nejaké psychotesty. Bez nich by som im maximálne fotku psa dovolila.

nikolka1986
2. máj 2023

Skvelý vzor pre detičky, aby si raz takto vyhodená neskončila ty, keď im prestaneš vyhovovať !!!

anonymanonym
2. máj 2023

🤮😡😡😡 toto nepotrebuje ani komentar. Hnus.

simona20201309
2. máj 2023

@zojazoja co ja viem? Tiež chcem tomu veriť, ze je to vymyslené...ale verím aj tomu, že také hyeny medzi nami existujú.
Dejú sa aj horšie veci...aj keď ide o deti...
Ale keďže je to MK a téma je anonymná, prikláňam sa k tomu, že je to troll

dzulli1980
2. máj 2023

Vážne sa chceš zbaviť 10-ročného psíka kvôli šteňaťu, ktoré je milé, hravé, proste ňu, ňu, ňu? ... načo vlastne chceš zviera, keď sa k nemu takto správaš? ... kiež by Teba, keď budeš stará a nebudeš sa chcieť hrať s vnúčatami, odložili do starobinca ... fuj.

katulienkax
2. máj 2023

hrozny priklad pre deti, zbavit sa stareho nepotrebneho psa a nahradit stenatom, ja psa nemam ale toto je chore ... len co pomysliet